Podkategoria: Stomatologia - Implanty


Ośrodek Implantologii i Stomatologii Dziecięcej - Mój-Dentysta

Ośrodek Implantologii i Stomatologii Dziecięcej - Mój-Dentysta »

Nasz ośrodek jest rodzinnym, jednym z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. My zmienimy twój uśmiech – Ty zmienisz swoje życie. Przywracamy piękny uśmiech w innowacyjny i bezbolesny sposób przestrzegając najwyższych standardów jakości. Precyzję osiągamy dzięki zaawansowanej diagnostyce. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy mikroskop zabiegowy oraz radiowizjografię cyfrową.
Pracujący w gabinecie personel podnosi systematycznie swoje kwalifikacje, aby Państwa leczenie było wykonane precyzyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie. Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu przywracając radość życia.
www.moj-dentysta.pl
www.moj-dentysta.pl
www.moj-dentysta.pl

szczegóły wpisu »

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań »

Innowacyjny gabinet stomatologiczny w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Polskiej, w którym oferujemy pacjentom szerokie spektrum usług i zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji. Na witrynie www Stomatolog Poznań można zapoznać się z naszą ofertą a również przeczytać mnóstwo ciekawych artykułów z dziedziny stomatologii.
Lekarze stomatolodzy, przyjmujący u nas w gabinecie, wciąż doskonalą swoje kwalifikacje, szkoląc się na szkoleniach i sympozjach specjalistycznych. Nowatorskie sposoby i techniki terapeutyczne, które wykonujemy u nas w placówce, przeprowadzane są za każdym razem z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wykorzystujemy wysokiej jakości przyrządy medyczne oraz materiały dentystyczne renomowanych producentów. Wyjątkową atencję skupiamy na profilaktyce zdrowia zębów u naszych najmłodszych pacjentów. Prościej jest zapobiegać niż później leczyć skutki zaniedbań, dlatego poza leczeniem kładziemy nacisk na szeroką oświatę i profilaktykę. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne dla dzieci, w trakcie których najmłodsi pacjenci mogą zapoznać z gabinetem dentystycznym jak również poznać lekarza dentystę.
Wykorzystujemy nowoczesne sposoby odbudowy zębów i prac protetycznych. Kładziemy nacisk, aby udostępniać szerokie spektrum usług tak aby pacjent miał zawsze sposobność wyboru najlepszego rozwiązania, dopasowanego do jego wymagań. Przykładem są innowacyjne metody takie jak rekonstrukcje zębów za pomocą włókien szklanych. Charakteryzują się one małą inwazyjnością w porównaniu do najczęściej spotykanych rozwiązań takich jak mosty przy których konieczne jest szlifowanie sąsiednich zębów. Metoda ta jest często wybierana również z powodu na szybkość realizacji wszystko w trakcie jednej wizyty, jak i korzystną w zestawieniu z innymi technikami cenę. Wykonujemy także usługi z dziedziny stomatologii estetycznej takie jak licówki kompozytowe.

szczegóły wpisu »

Ortodonta wrocław

Ortodonta wrocław »

Poprawić swój zgryz można korzystając z usług ortodonty wrocław - Łukasiewicz. Na stronie dowiesz się wszystkich potrzebnych informacji o naszym specjaliście. Teraz można mówić o znacznych udogodnieniach dla pacjentów leczących swój stan zębów. Kwestia profilaktyki jest także konieczna przy leczeniu swojego zgryzu. Zapraszamy więc na stronę ortodonty Wrocław.

szczegóły wpisu »

Protetyk Gdańsk Dental Ceramic Studio

Protetyk Gdańsk Dental Ceramic Studio »

Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych.

Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.

W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Dobór koloru dobywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 17.00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu.
Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Możemy pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski alginatowe preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Szczecin

Stomatolog Szczecin »

Jeżeli już wybieramy się do dentysty, to musimy wiedzieć, że jest to jednak dla każdego z nas naprawdę spory stres, przecież zawsze było tak, że dentysta Szczecin kojarzył się nam z bólem i cierpieniem, a tego raczej byśmy nie chcieli. Dlatego pamiętajmy, żeby dentysta Szczecin powinien być jednak zaufaną osobą, której każdy z nas powinien zdecydowanie ufać. W związku z tym naprawdę warto wybierać takiego lekarza, którego nie będziemy się po prostu bali. Tylko w taki sposób wizyty u niego będą w stanie być przyjemne i wcale nie stresujące.

szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

Bdetnal w Gliwicach to kadra fachowców, którzy zapewnią Państwu najlepszej
jakości, kompleksowe, usługi w dobrej atmosferze. Stosujemy nowoczesne
metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Aby podnieść komfort
Bdental zaopatrzone jest w najnowocześniejsze aparaty pantomograficzne, RTG,
radiowizjografy, czy mikroskopy, co umożliwia wykonanie naszym Pacjentom pełnej
diagnostyki na miejscu. Oferta B-dental to: implanty, stomatologia estetyczna,
wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja,
endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu,leczenie bólu
głowy, chirurgia stomatologiczna.
Likwidujemy ból i stres - to motto przyświecające naszej pracy. Zapraszamy do B-dental w Gliwicach.

szczegóły wpisu »

Licówki wrocław - Sprawdź naszą ofertę

Licówki wrocław - Sprawdź naszą ofertę »

Aby uzyskać odpowiednie rezultaty w poprawie wyglądu zębów należy poddać się zabiegom wzmacniania, czyli tzw. fluoryzacji. Najpierw jednak należy zęby wylaeczyć. Później można zająć się wybielaniem zębów, które przywróci zębom odpowiedni odcień i barwę. W stomatologii na szeroką skalę stostuje się obecnie rozmaite nakładki ceramiczne zwane także licówkami. Wykonane są one z trwałych i odpornych na zniszczenie materiałów ceramicznych. Warto skorzystać z tych usług właśnie w naszym gabinecie, ponieważ protetyka wrocław to jedna z naszych specjalizacji. Lekarze z kliniki Aldent przywrócą znakomity wygląd waszym zębom. Nie czekajcie, przyjdźcie do naszego gabinetu już teraz. Leczymy i wybielamy zęby, poprawiamy ich wygląd i wasze samopoczucie. Stomatolog wrocław zadba o wasz uśmiech. Profesjonalnie i z troską o wasze zdrowie.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Ostrowiec

Stomatolog Ostrowiec »

Przyjdź do gabinetu stomatologii rodzinnej Belladonte w Ostrowcu. Niektórzy na słowo stomatolog reagują strachem . Czas z tym skończyć. W naszym gabinecie stomatologicznym spotkasz się z miłą załogą i nieuciążliwymi metodami leczenia jamy ustnej. Strach połączony z leczeniem uzębienia to już historia . My zatroszczymy się o Wasz estetyczny i zdrowy uśmiech łatwo i przyjaźnie . Gwarantujemy Ci rzetelnych stomatologów i niskie ceny zabiegów .
W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy znakomitą jakość usług z przyjaznymi specjalistami w wielu specjalizacjach stomatologicznych . Na rozwój naszej renomy ma wpływ przede wszystkim rozległość usług. U nas możesz znaleźć niezbędną pomoc w sferze implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów,ulepszaniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, tworzeniem aparatów ortodontycznych, a także wybielaniem zębów. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w zakresie innowacyjnych koron zębów i uzupełniania braków zębowych . Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
Troska o jamę ustną i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie podarować . Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do stanu naszego uzębienia od najmłodszych lat i kształtować pozytywne nawyki . Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My zdiagnozujemy przyczyny problemów w jamie ustnej i uleczymy najtrudniejsze przypadki.
Gabinet stomatologiczny BellaDonte
ul.: Osiedle Słoneczne 10, budynek przychodni PULS, I pietro
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Rejestracja: 500 683 555

szczegóły wpisu »

Gabinet UNIDENT

Gabinet UNIDENT »

Chcesz piękny wygląd zębów? Zdajesz sobie sprawę, że zdrowe ząbki to nie tylko ładne zęby. Często ubytek to coś niewidzialnego. Dorośli i dzieci nie rozumieją jak malutkie problemy stanowią duże komplikacje kilka lat później. Nie widoczne przeważnie, powodują nawet takie problemy jak próchnica. Następnie - dentysta a następnie koszta lecz niestety nie można leczyć. Należy czyścić zęby i przede wszystkim systematycznie uczęszczać do dentysty. My zadbamy w pełni o Państwa zęby. Świetne usługi to dobra metoda. Specjalista Bartosz Dziuba doprowadzi Ci zęby profesjonalnie. Organizujemy zabiegi m.in. protetyka. Oferujemy także usługi pielęgnacyjne, na przykład higienizacja. Chyba najlepszy stomatolog Mielec ul. Godlewskiego 10A w mieście. Wyróżnia nas doświadczenie oraz nowoczesność, stawiamy na nowe metody.

szczegóły wpisu »

Dentysta Piła

Dentysta Piła »

Dobry dentysta to osoba, u której wizyta nie będzie wiązała się ze strachem. My jesteśmy odpowiednio zorganizowanym zespołem stomatologów, którzy zadbają o Państwa luksus mentalny, oraz o, wyleczenie wszystkich dolegliwości związanych z zębami. Mamy zaoferować zabiegi klasyczne, leczenie kanałowe lub protetykę, oraz implanty. Liczne certyfikaty pokazują nasze kompetencje, a tysiące zadowolonych pacjentów nie mogą być w błędzie! Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, aby jak najlepiej pełnić swoją rolę. Oprócz wyspecjalizowanych zabiegów chirurgicznych, zapewniamy też kompetentną profilaktykę, która pozwoli odkryć wszystkie kłopoty możliwe do zduszenia w zarodku. Zgłoś się do nas telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

Centrum Stomatologiczne Demed na warszawskim Ursynowie to trzecia przychodnia spod tego znaku. Flagowe usługi to implanty zębów i leczenie aparatami ortodontycznymi. Ortodonta jak i chirurg stomatologiczny prowadzący leczenie w Centrum Stomatologicznym na Ursynowie to bardzo doświadczeni lekarze, którzy gwarantują efektywność i skuteczność.
Dodatkowo można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, protetykę, ekstrakcje zębów, higienę zębów, leczenie endodontyczne oraz pozostałe usługi mieszczące sie w definicji stomatologii.
Ostatnimi czasy w poradni na Ursynowie jest dostępny stomatolog bezpłatnie z NFZ.

szczegóły wpisu »

Blask Uśmiechu

Blask Uśmiechu »

Gabinet stomatologiczny prowadzimy od wielu lat. Przez cały czas dążymy do powiększenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasza ekipa wciąż podnosi wiedzę poprzez szkolenia, sympozja, kursy. Mamy świadomość faktu, że poszerzanie naszej wiedzy jest wręcz nieodzowne do prawidłowej pracy z pacjentem, wykorzystywania ze wszystkich możliwości technicznych oraz nowości w stomatologii. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. W skład zespołu wchodzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych klientów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przybyć do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Pacjentów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie bieżącego zdjęcia przeglądowego pantomograficznego - a w razie potrzeby służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcia można na poczekaniu wykonać. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która wskaże rodzicom jak poprawić dietę dziecka, żeby zęby stały się mocne i odporne na bakterie próchnicze. Higienistka pomoże w tematach: jak ustrzec maluszka przed próchnicą butelkową, jaką pastę wybrać, od kiedy maluch powinien samodzielnie szczotkować ząbki, czy wyrzynanie zębów mlecznych zawsze boli? Higienistka nauczy też rodziców prawidłowego szczotkowania ząbków u malucha. Sprawdzi także przy pomocy specjalnych preparatów efektywność mycia zębów – a to jest powszechnie występujący problem z zauważeniem początkowych objawów próchnicy.

szczegóły wpisu »

Stomatologia-Impla.pl | Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Stomatologia-Impla.pl | Leczenie kanałowe pod mikroskopem »

Zachęcamy do skorzystania z usług nowoczesnego Centrum Stomatologii Impla w Krakowie! Oferujemy pełną gamę zabiegów dentystycznych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oprócz profilaktyki świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i nie tylko. Wstawiamy implanty, zakładamy korony i licówki, a także wybielamy zęby. Na liście naszych usług znajduje się leczenie kanałowe pod mikroskopem, rentgen zębów i wiele więcej. Gabinet stomatologiczny Impla wyposażony jest w profesjonalną aparaturę, dzięki której przeprowadzamy skomplikowane zabiegi dentystyczne. Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Stomatologia - Implanty - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: