Stomatolog Poznań


Stomatolog Poznań

Innowacyjny gabinet stomatologiczny w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Polskiej, w którym oferujemy pacjentom szerokie spektrum usług i zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji. Na witrynie www Stomatolog Poznań można zapoznać się z naszą ofertą a również przeczytać mnóstwo ciekawych artykułów z dziedziny stomatologii.
Lekarze stomatolodzy, przyjmujący u nas w gabinecie, wciąż doskonalą swoje kwalifikacje, szkoląc się na szkoleniach i sympozjach specjalistycznych. Nowatorskie sposoby i techniki terapeutyczne, które wykonujemy u nas w placówce, przeprowadzane są za każdym razem z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wykorzystujemy wysokiej jakości przyrządy medyczne oraz materiały dentystyczne renomowanych producentów. Wyjątkową atencję skupiamy na profilaktyce zdrowia zębów u naszych najmłodszych pacjentów. Prościej jest zapobiegać niż później leczyć skutki zaniedbań, dlatego poza leczeniem kładziemy nacisk na szeroką oświatę i profilaktykę. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne dla dzieci, w trakcie których najmłodsi pacjenci mogą zapoznać z gabinetem dentystycznym jak również poznać lekarza dentystę.
Wykorzystujemy nowoczesne sposoby odbudowy zębów i prac protetycznych. Kładziemy nacisk, aby udostępniać szerokie spektrum usług tak aby pacjent miał zawsze sposobność wyboru najlepszego rozwiązania, dopasowanego do jego wymagań. Przykładem są innowacyjne metody takie jak rekonstrukcje zębów za pomocą włókien szklanych. Charakteryzują się one małą inwazyjnością w porównaniu do najczęściej spotykanych rozwiązań takich jak mosty przy których konieczne jest szlifowanie sąsiednich zębów. Metoda ta jest często wybierana również z powodu na szybkość realizacji wszystko w trakcie jednej wizyty, jak i korzystną w zestawieniu z innymi technikami cenę. Wykonujemy także usługi z dziedziny stomatologii estetycznej takie jak licówki kompozytowe.

Szczegóły strony www.dentistpoznan.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dentistpoznan.pl:

Stomatolog PoznańLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131