Podkategoria: Psychoterapia


Zdejmowanie Klątw i Uroków.Oczyszczanie Energetyczne. Bezpłatne Badanie

Zdejmowanie Klątw i Uroków.Oczyszczanie Energetyczne. Bezpłatne Badanie »

Za każdym razem, kiedy tylko poczujemy się gorzej od razu sięgamy po leki lub udajemy się do lekarza. Niestety nie zawsze nam takie poczynania pomagają. Po prostu nie zdajemy sobie sprawy, że nasze gorsze samopoczucie może być wynikiem klątwy. Specjaliści, którzy oferują swoją pomoc na serwisie daruzdrawiania.pl zajmują się tego typu przypadkami w sposób dyskretny i profesjonalny. Nie jest im obce zdejmowanie klątw oraz odczynianie uroków. Wystarczy skontaktować się z Centrum Zdrowia i Urody DAR.

szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa »

Niezwykle często w doradztwie psychologicznym bazujemy na testach inteligencji lub testach osobowości. Dzieje się tak przeważnie w momencie podejmowania istotnych decyzji życiowych. W Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej, jesteśmy w stanie wykonać takie testy pod profesjonalnym okiem psychologów. Testy psychologiczne niezwykle często pomagają wybrać odpowiednie zawody lub kierunki studiów czy nawet awansować.

szczegóły wpisu »

Gabinet psychologiczny Katowice

Gabinet psychologiczny Katowice »

DOBROSTAN to realne miejsce, gdzie możesz poczuć się dobrze, spokojnie, bezpiecznie, a także stan, w którym Twój umysł, emocje i ciało działają w harmonii.

Tutaj możesz zmienić na lepsze swoje dotychczasowe życie - osobiste i zawodowe, swój sposób funkcjonowania w świecie, relacje w związkach, z partnerami, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Tu możesz stworzyć swój Dobrostan.

A ponieważ psychologia jest nauką o duszy (po gr. psyche = dusza, i logos = słowo, myśl), to w zrozumieniu własnych problemów, w pełnym odkryciu własnego wnętrza, w realizacji swojego wewnętrznego Dobrostanu, nie może brakować elementu duchowości. Taki rodzaj psychologii i psychoterapii proponujemy.

Zapraszamy Cię do przygody, jaką jest przekształcanie własnego życia, wprowadzanie harmonii, spełnienia i radości do wszystkich jego aspektów.
Odwiedź gabinet psychoterapii Katowice i psychoterapia Katowice. Zobacz: psycholog Katowice.

szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Wrocław

Dobry psycholog Wrocław »

duży popyt na psychoterapie. W
tym artykule opiszemy powody motywujące ludzi do wizyty u psychologa.

Bardzo często do nas zgłaszają się pacjenci którzy potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń i badań np. badań kierowców, badań psychotechnicznych, pozwoleń na broń. Ale też bardzo często zgłaszają się do nas osoby które wymagają skutecznego leczenia w zakresie: pomocy psychologicznej i leczenia depresji, treningu interpersonalnego, ale także osoby które chcą podnieść poczucie własnej wartości.

Zapraszamy Was na naszą stronę www.

szczegóły wpisu »

Leczenie nerwicy Wrocław, leczenie nerwicy Wroclaw

Leczenie nerwicy Wrocław, leczenie nerwicy Wroclaw »

Joanna Żur-Teper

Jestem psychologiem. Ukończyłam 3-letni kurs psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Aktualnie odbywam szkolenie z zakresu seksuologii organizowane przez Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
W ramach stażu zdobywałam doświadczenie między innymi w Ośrodku Leczenia Uzależnień Radzimowice i w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu. Współpracowałam z Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, gdzie prowadziłam szkolenia i konsultacje dotyczące profilaktyki uzależnień. Obecnie pracuję w świetlicy środowiskowej oraz fundacji 'Bliżej Rodziny'.

pracownia psychologiczna
terapia Wrocław
Gestalt

szczegóły wpisu »

Diagnoza Quantec - Łódź i Warszawa

Diagnoza Quantec - Łódź i Warszawa »

Quantec, komputerowe urządzenie radioniczne, wykorzystując rewolucyjny program naprawia i skanuje tzw. pola morficzne. Wszystko ma takie pole: zwierzęta flora i przede wszystkim ludzie. Nałogi i kiepskie samopoczucie odzwierciedlają zakłócenia w polu biologicznym.

Quantec może badać biopole, ustala problemy i leczy pole morficzne wysyłając do niego właściwe informacje. Urządzenie Quantec do działania wykorzystuje zjawisko znane w mechanice kwantowej, tzw. fotony bliźniacze. Testy na ten temat rozpoczął pod koniec ubiegłego wieku Aspect (sprawdź: Alain Aspect) i w różnych wariantach rozwija się je obecnie. Badania i teorie stanu splątanego (tzw. efekty nielokalne) fizyki kwantowej ocierają się o zasadę bliźniaczych fotonów. Wygląda to następująco: w procesie fizycznym tworzy się fotony.

Fotony mogą być stworzone np. poprzez anihilację cząstki z antycząstką. W wyniku tego zabiegu powstałe fotony odpychają się w przeciwnych kierunkach. Każda influencja na jeden z wytworzonych w powyższym procesie fotonów, natychmiast zostaje odzwierciedlona w jego bliźniaczym fotonie. Jest to tzw. natychmiastowe oddziaływanie z nieskończoną prędkością (sprawdź: Paradoks Einstein, Podolski i Rosen). Naukowcy nadal pracują nad udowodnieniem bezbłędnej skuteczności Quanteca. Analiza kliniczna w Klinice Uniw. we Freiburgu wykazała duże prawdopodobieństwo jego skuteczności.

szczegóły wpisu »

Psychoterapiawroclaw.pl - czas na psychoterapię!

Psychoterapiawroclaw.pl - czas na psychoterapię! »

Niepokój, wyobcowanie, wypalenie zawodowe, przygnębienie. Emocje, z którymi niekiedy nie umiemy sobie samodzielnie poradzić. Wiele ludzi korzysta dzisiaj z psychoterapii. Dialog z psychologiem to dla nich ogromne wsparcie i efektywna próba radzenia sobie z osobistym kryzysem emocjonalnym. Doświadczony psycholog pomoże go przemóc. W trakcie wizyt terapeutycznych zaczynamy lepiej definiować swoje pejoratywne zachowania i zdobywamy się na odwagę, aby efektywnie im przeciwstawiać się. Terapia małżeńska, leczenie różnorodnego typu nałogów czy depresji, lęków, zaburzeń psychosomatycznych jest wykonalna dzięki wizytom psychoterapeuty.

szczegóły wpisu »

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień »

Nasza strona pragnie zaoferować konsultacje psychoterapeutyczne, pedagogiczne itp. W naszej ofercie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich metod dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

szczegóły wpisu »

Psycholog Gdańsk

Psycholog Gdańsk »

Dzisiaj praca i życie prywatne wymagają od nas nieustającego rozwoju osobistego. Aby pracować nad sobą, musimy znać własne potrzeby i możliwości. Poznanie ich umożliwia psychologia procesu, zakładająca że każda niepozorna zmiana inicjuje proces, wpływający na naszą osobowość. Na tej stronie znajdziemy informacje dotyczące współpracy z wybranymi psychologami i trenerami – dowiemy się, w jaki sposób coaching pomaga stopniowo osiągnąć cel i w jaki sposób działa psychoterapia grupowa czy indywidualna. Podano tutaj również informacje o bezpłatnych warsztatach umiejętności.

szczegóły wpisu »

Psychoterapia wrocław

Psychoterapia wrocław »

Codzienność, ciężka praca, pogoń za środkami do życia – są to kwestie, jakie pochłaniają nam większość czasu. Nieraz łatwo o dni zwątpienia, niechęci, spadku kondycji. Jednak są ludzie, jacy chcą i potrafią Ci pomóc, jeśli od pewnego czasu czujesz smutek i ospałość. nierzadko niezależna ocena sytuacji i konwersacja z kimś pobocznym pozwala rozwiązać wiele najcięższych problemów. Jeżeli występują niezgodności w związku, albo też te odnoszące się do wychowania dzieci – nie zwlekaj, pozwól sobie pomóc, by żyło Ci się przyjemniej i milej.

szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa »

Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

szczegóły wpisu »

Psychiatra Wrocław

Psychiatra Wrocław »

Ludzie coraz częściej potrzebują i z rady i pomocy doświadczonego psychologa. Zmieniający się styl życia, ciągły pośpiech, napięcie, spore kłopoty powodują, że zwiększająca się liczba pacjentów wykorzystuje psychoterapię jako sposób na poprawę stanu zdrowia psychicznego. Pokój psychologa odwiedzają najczęściej jednostki odczuwające trudności zawodowe, problemy w związkach, rodzinie, a także wszyscy ci, którzy narzekają na zredukowany humor lub podejmują próby zerwania z rozmaitymi nałogami. Dobry psycholog jest więc osobą, która może pomóc pacjentowi uchwycić sens jego doświadczenia, odnaleźć źródła problemów, a nade wszystko zdefiniować kierunki przemian na lepsze. Psychoterapia Wrocław daje szansę, aby obniżyć cierpienia umysłowe oraz polepszyć komfort życia.

szczegóły wpisu »

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków »

Jak wybrać dobrego psychoterapeutę? Nie ma na to jednego i słuszego "przepisu", według którego na pewno znajdziesz takiego psychoterapeutę, który Ci pomoże i do którego będzie Ci się przyjemnie chodzić.
Natomiast dobrą praktyką jest umówienie się na konsultacje z psychoterapeutą, który Ci się spodobał - czy to z polecenia, czy ze strony internetowej. Pozwoli Ci to samemu ocenić psychoterapeutę, zobaczyć czy Ci odpowiada oraz stwierdzić czy zna się na swojej pracy.
Taką możliwość oferuje Agnieszka Pietrzyk, która serdecznie zaprasza na konsultacje, terapię.

szczegóły wpisu »

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków »

Zakres naszych usług to terapia z dziedzin takich jak: psychiatria, psychologia, seksuologia, psychoterapia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu oraz zespół Aspergera.
Dla każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. Jeśli jest taka potrzeba psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.
Mamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy:
z emocjami (autoagresja, agresja, stres w szkole, nerwice, objawy depresji), z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką (dysgrafia, dysleksja, niechęć do nauki, ADHD), zaburzenia snu, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, nadwaga, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania (konflikty w domu i w szkole, kompleksy).
Psycholog Kraków, Psycholog Warszawa - Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Psychoterapia - kompendium wiedzy

Psychoterapia - kompendium wiedzy »

Większość z nas zmaga się często z jakimiś trudnościami - poważnymi czy mniej poważnymi. Współcześnie ciągle rozwija się świadomość, że znaleźć można odpowiednie osoby, które zostały odpowiednio przygotowane do pomagania w zwalczaniu tych trudności. Stosowna psychoterapia, która uwzględnia możliwości pacjenta, pozwoli definitywnie zlikwidować nieprawidłowości psychiczne. Ogromne zainteresowanie budzi psychoterapia Ericksona, która w opzycji do znanych od dawna odmian terapii nie skupia się na kłopotach leczonego, ale na jego potencjale, zaletach i dobrych stronach. Na stronie umieszczono mnóstwo materiałów, dotyczących tej dającej wyraźne rezultaty terapii, jak również sporo informacji z obszaru psychoterapii oraz psychologii w szerokim ujęciu.

szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa, Psychoterapia Warszawa

Psycholog Warszawa, Psychoterapia Warszawa »

Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliwi. Sami nie wiemy dlaczego.Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).

szczegóły wpisu »

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa »

Brak czasu i ciągle rosnąca ilość obowiązków mogą prowadzić do osłabienia życiowej satysfakcji. Jeżeli czujemy się zmęczeni, codzienne czynności zwyczajnie sprawiają nam trudności, a to droga do stopniowego nawarstwiania się kłopotów. Szczęśliwie dzisiaj już nie martwimy się, że szukanie pomocy psychologa będzie niechętnie postrzegane przez otaczających nas ludzi. Konflikty małżeńskie rozwiązać możemy z pomocą poradni małżeńskiej, wahania emocjonalne, uczucie osamotnienia, depresję – korzystając z porad psychologa albo decydując się na psychoterapię. Psycholog jest w stanie pomóc nam również, jeżeli mamy problemy z zasypianiem (terapia bezsenności) lub kontaktami z otoczeniem. Na witrynie www poradni psychologicznej Centrum-Ja na warszawskim Ursynowie znajdziemy pełną ofertę.

szczegóły wpisu »

Psychoterapia zorientowana na proces

Psychoterapia zorientowana na proces »

Strona internetowa psychoterapeuty pracującego w podejściu Psychologii Zorientowanej na Proces.
Psycholog przeprowadzi na początku konsultację by zdefiniować trudności i wystąpić z propozycją najlepszej formy wsparcia. To mogą być: sesje indywidualne (lub terapia par), czy uczestnictwo w grupach wsparcia. Praca z psychoterapeutą (also in English) może trwać od kilku tygodni do wielu lat – zależnie od zakresu problemu i podejścia terapeutycznego, którego używa terapeutka.
W czasie psychoterapii najszerzej dyskutowany jest problem, który zmusił pacjenta do poszukiwania pomocy, ale także wiele innych aspektów życia, które oddziałują na sytuację psychiczną: styl życia, kompetencje interpersonalne, oczekiwania i perspektywy w dziedzinie życia zawodowego, a także otoczenie, w którym przebywamy – zgiełk, impet i architektura obecnych miast, specyficzne aspekty naszej rzeczywistości, które niewątpliwie przyczyniają się do przeżywania anonimowości i samotności, które dotyczą wiele osób.

szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław »

Jesteś zagubiony, smutny lub po prostu szukasz kogoś, kto chętnie Cię wysłucha? Jako psychoterapeuta prowadzę terapie indywidualne i grupowe, dla każdego, kto poszukuje odpowiedzi na swoje problemy, szuka wsparcia i chce uzdrowić swoją duszę. Dzięki niej uzyskasz nową wiedzę, uświadomisz sobie swoje potrzeby, motywy działań, uzyskasz wgląd we własne pragnienia, nauczysz się nawiązywać i utrzymywać prawidłowe relacje z innymi ludźmi. Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc.

szczegóły wpisu »

Szkoła rodzenia olsztyn

Szkoła rodzenia olsztyn »

Instytut Rozwoju Człowieka to niepubliczna organizacja działająca w Olsztynie oferująca kompleksowe usługi w zakresie psychologii, rozwoju osobistego, promocji zdrowia psychicznego, seksualnego i fizycznego. Instytut współpracuje z gremium licznych fachowców: psychiatrą, neurologiem, pediatrą, psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, logopedą, prawnikiem oraz doradcą zawodowym. W interesującej ofercie organizacji występują: konsultacje, badania, terapia psychologiczna, pedagogiczna, logopedyczna oraz terapia ADHD, psychoterapia, grupy wsparcia, terapia par i rodzin, coaching, Biofeedback, różnorodne szkolenia a także szkoła rodzenia. Instytut Rozwoju Człowieka to zapewnienie bezpieczeństwa, miłej atmosfery, jakości oraz profesjonalizmu. Zapraszamy

szczegóły wpisu »

Psychoterapia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: