Poradnia psychologiczna - Agata Poręba


Poradnia psychologiczna - Agata Poręba

Terapia psychologiczna Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi kompleksowe wsparcie w sytuacji trudności dnia codziennego rozlicznego typu począwszy od depresji po aktywizację bezrobotnych.

Agata Poręba jako profesjonalny psycholog i psychoterapeuta niesie pomoc pełnoletnim oraz w wieku dziecięcym i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psycholog Agata Poręba pracuje również jako nauczyciel uniwersytecki. Prowadzi także współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez zatrudnienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. Oferuje ponadto szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej poradnię, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi namacalne rezultaty. Trzeba też wspomnieć, że Agata Poręba w dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Poradnia psychologiczna - Agata PorębaLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: