Podkategoria: Medycyna


« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Konopia med

Konopia med »

Maść z konopi na sportowe urazy
Sportowcy, ale także osoby amatorsko uprawiające różne dyscypliny sportu, wiedzą doskonale, że kontuzja jest bardzo często przyczyną dużych problemów, łącznie z dolegliwościami bólowymi. Na szczęście sklep Konopia Med oferuje szeroki wybór preparatów na przykład w formie maści, które skutecznie niwelują objawy bólowe i pomagają w lepszym radzeniu sobie z kontuzjami sportowymi.

szczegóły wpisu »

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo »

Lekarze medycyny i wykwalifikowany personel pielęgniarski dokonują wizyt domowych w domu osób potrzebujących. W razie potrzeby badania EKG, cewnikowanie, pomiar poziomu glukozy, iniekcje podskórne i wlewy dożylne. Gdy zachodzi konieczność, lekarze wypisują zwolnienia i zaświadczenia medyczne.
Personel wykonuje również przerywanie ciągów alkoholowych i zajmuje się implantacją preparatu Esperal.
Usługi świadczone są całodobowo.
Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy nefrologa, internisty lub pediatry w gabinecie przy ulicy Wschodniej 45 oraz internisty i nefrologa przy ulicy Olszewskiego 154 we Wrocławiu.

szczegóły wpisu »

Okulista z Poznania

Okulista z Poznania »

Jeżeli pokazują się u Ciebie nieprawidłowości ze wzrokiem, jeżeli masz najmniejszą wadę wzroku przyjdź do Naszej firmy. Świetny optyk w Poznaniu. Ogólnie dziedziną okulistyki trudnimy się od kilkunastu lat. Doświadczenie Nasze jest całkiem spore dzięki czemu ukształtowaliśmy sobie renomę oraz markę w mieście Poznań. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Ostrowiec

Stomatolog Ostrowiec »

Przyjdź do gabinetu stomatologii rodzinnej Belladonte w Ostrowcu. Niektórzy na słowo stomatolog reagują strachem . Czas z tym skończyć. W naszym gabinecie stomatologicznym spotkasz się z miłą załogą i nieuciążliwymi metodami leczenia jamy ustnej. Strach połączony z leczeniem uzębienia to już historia . My zatroszczymy się o Wasz estetyczny i zdrowy uśmiech łatwo i przyjaźnie . Gwarantujemy Ci rzetelnych stomatologów i niskie ceny zabiegów .
W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy znakomitą jakość usług z przyjaznymi specjalistami w wielu specjalizacjach stomatologicznych . Na rozwój naszej renomy ma wpływ przede wszystkim rozległość usług. U nas możesz znaleźć niezbędną pomoc w sferze implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów,ulepszaniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, tworzeniem aparatów ortodontycznych, a także wybielaniem zębów. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w zakresie innowacyjnych koron zębów i uzupełniania braków zębowych . Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
Troska o jamę ustną i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie podarować . Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do stanu naszego uzębienia od najmłodszych lat i kształtować pozytywne nawyki . Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My zdiagnozujemy przyczyny problemów w jamie ustnej i uleczymy najtrudniejsze przypadki.
Gabinet stomatologiczny BellaDonte
ul.: Osiedle Słoneczne 10, budynek przychodni PULS, I pietro
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Rejestracja: 500 683 555

szczegóły wpisu »

Przyczyny-objawy-leczenie.pl

Przyczyny-objawy-leczenie.pl »

Rozstępy, wzdęcia, grzybica, bezsenność, depresja, to jedne z częstszych infekcji współczesności. Dlatego warto mieć świadomość jakie są przyczyny różnych indefkcji i dysfunkcji. przeoczenie tego może przyczynić się do poważnych powikłań i leczenia szpitalnego. Jeśli istota momentalnie pozna dysfunkcję może okazać się, że wystarczy np. zmiana diety czy trybu egzystencji oraz wspomaganie się tabletkami dostępnymi bez recepty. właściwa wiedza o sygnałach jakie daje nam organizm może pomóc nie tylko zwalczać choroby, ale i im zapobiegać.

Warto przeczytać:
1. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/cholesterol-dieta
2. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/nadmierna-potliwosc
3. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/grzybica-jamy-ustnej-kandydoza

szczegóły wpisu »

Autyzm

Autyzm »

Osoby cierpiące na autyzm bardzo często toczą w sobie dwojaką walkę. Starają się za wszelką cenę dołączyć się do otaczającego ich świata, a z drugiej strony nie potrafią wyzbyć się chęci pozostania w swoim własnym. Autyzm to nie tylko choroba. To przede wszystkim ciągłe i nagminne poszukiwanie skutecznego sposobu, na komunikację z otoczeniem. To także pewne, wciąż trudne do jednoznacznego zdefiniowania zaburzenie. Zapraszamy do uważnej lektury naszego kompendium wiedzy o autyzmie. Zebraliśmy w nim, całą elementarną wiedzę dotyczącą tego problemu. od nas dowiecie się: co to jest autyzm, jak się go diagnozuje, w jaki sposób się on objawia i jakie mogą być jego ewentualne przyczyny.

szczegóły wpisu »

Terapia dda

Terapia dda »

Każdy uzależniony człowiek od alkoholu musi chociaż raz mocno zapragnąć wyzdrowienia, jeśli jego leczenie ma przynieść skutki. Organizacje, które zajmują się chorymi, którzy są uzależnieni od alkoholu nic nie mogą zrobić, jeśli Ci nie wyrażą chęci na wyzdrowienie. Każdy alkoholik, który odważy się zwrócić swoją chorobę do klubu anonimowych alkoholików stanie przed możliwością specjalnej terapii, która została nazwana jako terapia dda. Anonimowi alkoholicy w chęci wyzdrowienia powierzają swoje zdrowie i chorobę Bogu. I właśnie na tej podstawie została opracowana ta terapia. Polega ona na wyznaniu dwunastu punktów, które dotyczą choroby. Pierwszy to przyznanie się do alkoholizmu i do tego, że stracili oni kontrolę nad własnym życiem. Kolejne dotyczą wiary w to, że Bóg w jakiejkolwiek postaci, w którą wierzą może im pomóc. Następne to przyznanie się przed samym sobą do złych czynów moralnych i do tego, że skrzywdzili osoby swoim postępowaniem wynikającym z choroby. Kolejne również dotyczą wiary w Boga, który ma wspomóc ich w wyzdrowieniu zależnie od jego woli, bo to właśnie jemu powierzają od tej chwili swoje życie. Jak widać podstawą do wyzdrowienia człowieka z choroby alkoholowej jest przede wszystkim wiara. To właśnie jest propagowane przez organizację, takiej jak klub anonimowych alkoholików. Bo bez wiary we własne siły oraz Boga wyzdrowienie jest o wiele trudniejsze. Również wsparcie jest bardzo ważne. Jednak chory nie zawsze chce je przyjąć od najbliższych, a Ci odepchnięci po prostu odchodzą.

szczegóły wpisu »

Inhalator w Secura Nova

Inhalator w Secura Nova »

Wytwórcy sprzętu medycznego prześcigają się w pomysłach jak ulżyć chorym, którzy zmagają się z bólem i cierpieniem związanym z dolegliwościami dróg oddechowych. W tym celu na rynek trafiają różnego typu super nowoczesne nebulizatory czy komory inhalacyjne. Jednym z urządzeń wykorzystywanym w terapii chorób dróg oddechowych jest tak zwany spejser. Jest to specjalistyczny zbiornik, dzięki któremu konkretny środek trafia bezpośrednio do płuc, czyli tam, gdzie efektywne działanie medykamentów jest wyjątkowo pożądane.

szczegóły wpisu »

Borelioza

Borelioza »

Borelioza nie tylko niszczy ciało, doprowadzając do kalectwa. Wpływa także na psychikę i emocje. Często nie wiemy, co się z nami dzieje. O ileż łatwiej byłoby, gdybyśmy mieli naukowe i pewne informacje z wiarygodnego źródła. Wtedy moglibyśmy zapanować nad chorobą, zanim ona zapanuje nad nami. Zapraszamy na naszą stronę, to cenna pomoc w walce z tą straszną, przewlekłą chorobą, jaką jest borelioza.

szczegóły wpisu »

Suplementy - A-Z Medica

Suplementy - A-Z Medica »

Suplementy - A-Z Medica, producent i dystrybutor. W swojej ofercie posiada suplementy diety: Colon C, Aloe-Vera, Noni, Artro Protect, Chrząstka rekina, Spirulina, Vilcacora oraz kosmetyki naturalne: Krem na blizny No-scar, krem przeciwzmrszczkowy Velvetin. Produkty A-Z Medica cieszą się uznaniem konsumentów już blisko 10 lat. To właśnie nasza firma jest producentem znanego preparatu usprawniającego pracę jelit Colon C oraz doskonałego kremu przeciw bliznom No-Scar.

szczegóły wpisu »

Opinie o lekarzach

Opinie o lekarzach »

Każdy człowiek miewa sporadycznie słabszy okres – niekiedy jest to normalne osłabienia, a innym razem zaczątek jakiejś poważniejszej choroby. Pewnych objawów nie wolno pomijać, w tego typu momentach rozważnie jest udać się do doktora, aby to on osądził co nam dolega. W jaki sposób odnaleźć renomowanego specjalistę w swojej okolicy? W tym zadaniu ma Ci pomóc nasz portal – odszukasz tu doktora z Twojej okolicy takiego jak: Dermatolog Warszawa. Przebywasz w nie tej części państwa? Nie ma to żadnego znaczenia, na tej stronie wpisaliśmy doktorów ze wszystkich regionów kraju. Jeżeli więc dolega Ci coś poważnego, a przebywasz poza domem to także możesz skorzystać z tej wyszukiwarki. Dodatkowo każdy z lekarzy takich jak Ginekolog Kraków ma stworzony swój profil na tym portalu. Dzięki temu możesz poznać opinie innych pacjentów oraz dowiedzieć się jak wyglądała wizyta u interesującego Cię lekarza. To jeszcze nie wszystko, pamiętamy że równie często jak my chorują także zwierzęta – jeżeli Twojemu pupilowi przytrafi się coś złego to u nas będziesz miał możliwość szybko sprawdzić w którym miejscu przyjmuje najbliższy Weterynarz Warszawa. Wszyscy użytkownicy naszego portalu mają możliwość dodawania nowych lekarzy do spisu oraz pisać opinie na temat znanych im lekarzy. Intuicyjny wygląd serwisu sprawia, że przeglądanie naszych danych jest niezwykle proste.

szczegóły wpisu »

Chirurgia plastyczna - Katowice

Chirurgia plastyczna - Katowice »

W naszej pracy z pacjentem stawiamy na wiedzę, doświadczenie i szybkie działanie. Specjalnie z myślą o naszych pacjentach postawiliśmy zupełnie nowy budynek dla naszego szpitala, zakupiliśmy nowoczesny sprzęt i w jednym miejscu zgromadziliśmy grupę doskonałych specjalistów z różnych gałęzi medycyny. Oferujemy konsultacje ortopedyczne, neurologiczne, ginekologiczne, urologiczne oraz gastroenterologiczne. Zajmujemy się leczeniem chirurgicznym schorzeń ortopedycznych, między innymi w naszej ofercie znajduje się endprotezoplastyka. Zajmujemy się chirurgią ogólną, naczyniową oraz plastyczną. Oprócz chirurgii plastycznej naszym pacjentom oferujemy zabiegi medycyny estetycznej oraz konsultacje z dietetykiem. Wszystko to w komfortowych warunkach oraz przyjaznej atmosferze.

szczegóły wpisu »

Orteza

Orteza »

Czym są ortezy, czy faktycznie są godne polecenia? Oczywiście, że warto na nie zwrócić uwagę. Orteza została wymyślono spory czas temu, pomagają ludziom, którzy mają rehabilitacje, oraz tym, którzy mają jakieś złamania (wtedy używają ich lekarze). Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wiedzieć więcej na temat ortez to zapraszam na tą stronę, na której opisałem dogłębnie ten temat.

szczegóły wpisu »

Nadżerka

Nadżerka »

Szukasz informacji o nadżerce, które są sprawdzone i na 100% wiarygodne? Jeszcze dziś odwiedź naszą stronę internetową nadzerka.net i przeczytaj czym jest ta choroba i co ją wywołuje, dowiedz się jakie są jej objawy, sprawdź jakie badania zleca lekarz w celu zdiagnozowania nadżerki, a także poznaj szczegółowe informacje o metodach leczenia tego schorzenia, czyli o elektrokoagulacji, kriokoagulacja, fotokoagulacji i środkach chemicznych. Nasza strona to jedyne takie kompendium wiedzy o nadżerce w całej sieci.

szczegóły wpisu »

Świerzb

Świerzb »

Świerzb kojarzy się nam z dokuczliwym swędzeniem i jest to prawidłowe skojarzenie. Wydawać by się mogło, że ciężko go wyleczyć, ale wcale tak nie jest. Wystarczy tylko stosować maści przepisane przez dermatologa. Po leczeniu trzeba zdezynfekować pościel oraz ubrania i to nie tylko osoby chorej, ale i całej rodziny. Więcej o celowości takiego działania przeczytamy na stronie www o świerzbie. Została ona stworzona dla chorych i ich bliskich.

szczegóły wpisu »

Lamblie- Naturalne sposoby Zwalczania Suplementami

Lamblie- Naturalne sposoby Zwalczania Suplementami »

Strona zawiera informacje dotyczące zagadnienia lamblii, chorobach jakie wywołują. Strona zawiera charakterystykę lamblii, objawy lambliozy, rozpoznanie, zapobieganie lambliozie. Skuteczna walka z lambliami za pomocą naturalnych suplementów CaliVita dla całej rodziny.

szczegóły wpisu »

Bóle stawów kolanowych

Bóle stawów kolanowych »

ZapalenieStawow.eu to oficjalny dystrybutor i importer Hyalutidin HC Aktiv - preparatu wspomagającego walkę z zwyrodnieniem stawów oraz chorobami stawów. Jedną z najbardziej popularnych chorób związanych ze stawami jest artroza, polegająca na zapaleniu stawów wraz z utratą i/lub degradacją mazi stawowej. Hyalutidin HC Aktiv to nowoczesny specyfik, lek w płynnej formie który z powodzeniem wspomaga walkę z różnego rodzaju dolegliwościami stawów, ich zwyrodnieniem i zapaleniem. Hyalutidin HC Aktiv wspiera w walce m.in. z dolegliwościami: gonartroza, koksartroza, rizartroza, spondyloartroza czy artoza, o której już . Za pomocą tego leku wyleczysz również choroby zwyrodnienia stawów, m.in. zwyrodnienie stawu łokciowego, zwyrodnienie stawów kręgosłupa czy zwyrodnienie stawu barkowego. Hyalutidin pomoże Ci również zwalczyć ból stawów. Dbaj o swoje stawy!

szczegóły wpisu »

Skuteczne leczenie wątroby

Skuteczne leczenie wątroby »

Witryna dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie. Znajdziesz tutaj interesujące informacje o stosowaniu ostropestu plamistego. Teraz również ty masz szansę aby wyleczyć swoją wątrobę. Dowiesz się także jak najlepiej leczniczo stosować ostropest oraz w którym miejscu warto go kupić.

Na stronie możesz również podyskutować z innymi użytkownikami stosującymi ten wyjątkowy lek ziołowy i wymienić się własnymi spostrzeżeniami. Mamy tutaj również forum użytkowników ostropestu, na którym umieszczono wiele postów osób go stosujących.

Masz szansę aby poznać historie osób które stosując ostropest wyleczyli chorą wątrobę.

szczegóły wpisu »

Cialis

Cialis »

Witamy bardzo gorąco na prowadzonej przez nas witrynie www. Prezentowany serwis mówi o tematyce zaburzenia czynności typu seksualnego u mężczyzn. Czeka tu mnóstwo interesujących tekstowych zasobów, a także możliwość zakupu leczniczych środków farmakologicznych. Jednym ze specyfików w wachlarzu ofertowym jest Viagra bez recepty. Zachęcamy do kupowania, jesteśmy w stanie ręczyć za dyskretne i profesjonalnie przebiegające zakupy. Doprawdy opłaci się nam zaufać, bo profity będą widoczne w mig.

szczegóły wpisu »

Choroby paznokci

Choroby paznokci »

Łamliwe i kruche paznokcie to niekoniecznie zwykły brak witamin czy minerałów. Może to też być grzybica paznokci, ale takie rozwiązanie bierzemy pod uwagę dopiero wtedy, kiedy nasze płytki są już w opłakanym stanie. Lepiej temu zapobiegać. Metody prewencji podane są na naszej stronie oraz zdjęcia ukazujące różny stopień grzybicy. Informacje są praktyczne i użyteczne i zminimalizują ryzyko zakażenia oraz pozwolą rozpoznać tą uciążliwą chorobą.

szczegóły wpisu »

Zdjęcia z operacji

Zdjęcia z operacji »

Studiujesz medycynę i potrzebne ci są dobrej jakości filmy medyczne i filmy laryngologiczne, w takim wypadku koniecznie musisz odwiedzić nasz portal medyczny. Najlepsza i jednocześnie jedyna telemedycyna w Polsce. Na naszej stronie możesz zobaczyć specjalizacje lekarskie, zdjęcia z operacji czy też filmy z operacji. Tylko z nami jesteś w stanie osiągnąć sukces i zdać wszystkie egzaminy. Nasz portal to właśnie telemedycyna.

szczegóły wpisu »

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: