Podkategoria: Medycyna


« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Konopia med

Konopia med »

Maść z konopi na sportowe urazy
Sportowcy, ale także osoby amatorsko uprawiające różne dyscypliny sportu, wiedzą doskonale, że kontuzja jest bardzo często przyczyną dużych problemów, łącznie z dolegliwościami bólowymi. Na szczęście sklep Konopia Med oferuje szeroki wybór preparatów na przykład w formie maści, które skutecznie niwelują objawy bólowe i pomagają w lepszym radzeniu sobie z kontuzjami sportowymi.

szczegóły wpisu »

Poradnik zdrowia

Poradnik zdrowia »

Serwis poświecony jest zagadnieniom dotyczącym różnych dziedzin życia: urody, zdrowia, żywności, ziołolecznictwa, odchudzania, porady dla kobiet i mężczyzn. Znajdują się tu również różnego rodzaju porady zdrowotne, porady dotyczące ciąży. Zawarte są tu również informacje dotyczące firmy Calivita i jej naturalnych suplementów diety, które uzupełniają codzienne niedobory składników pokarmowych, mineralnych jak i witamin.

szczegóły wpisu »

Leczenie i objawy nerwicy

Leczenie i objawy nerwicy »

Wahania samopoczucia, poczucie odrzucenia, napady agresji, uczucie niepokoju, niezrozumiały lęk - to najczęstsze, ale nie jedyne oznaki nerwicy. Schorzenie dotyka osób w różnym wieku, lecz w ostatnim dziesięcioleciu niepokojąco zwiększa się odsetek zachorowalności wśród młodzieży. W tym przypadku dochodzi często do zbuntowania się, popadnięcia w depresję, zobojętnienia albo powtarzających się wahań samopoczucia. Ponieważ takie objawy wywołuje sporo innych chorób, niesłychanie isotne bywa bardzo szybkie rozpoznanie choroby. Na stronie prezentowane są teksty dotyczące nerwic - ich charakterystyki czy tego, kto może stanowić pomoc w walce z nerwicami.

szczegóły wpisu »

Magazyn PEN

Magazyn PEN »

Magazyn PEN skierowany jest do osób chorych na cukrzycę i zmagających się z otyłością. Istnieje od roku 2005 i, na swoich łamach, pokazuje że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.
W magazynie m.in. omówienie nowoczesnych metod leczenia cukrzycy, porady psychologiczne, informacje o organizacjach zajmujących się niesieniem pomocy osobom chorym, wywiady ze znanymi osobami.
Na stronie www jest archiwum magazynu PEN. Redakcja pisma zachęca do współtworzenia elektronicznego wydania magazynu i nadsyłania materiałów na interesujące tematy.

szczegóły wpisu »

Informacje o hipoglikemii

Informacje o hipoglikemii »

Hipoglikemia.org.pl to centrum wiedzy na temat, dość powszechnego zwłaszcza u cukrzyków zjawiska jakim jest tytułowa hipoglikemia. Nasza strona, opisuje jakie daje objawy hipoglikemia oraz wyjaśnia mechanizm jej powstawiania. Dzięki nam, dowiesz się jak właściwie zareagować, gdy podejrzewasz, że hipoglikemia stała się udziałem Twoim lub kogoś kto choruje na cukrzycę. Nasze centrum wiedzy o hipoglikemii, to również cenna baza wiedzy na temat : hipoglikemia przeciwdziałanie i profilaktyka. Zapraszamy już dziś do uważnej lektury wszystkich, którzy na co dzień borykają się z cukrzycą i jej pochodnymi. Z nami, zarówno cukrzyca jak i towarzysząca jej nierzadko hipoglikemia staną się prostsze do okiełznania i zrozumienia.

szczegóły wpisu »

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu »

Strona poświecona jest zagadnieniu oczyszczania organizmu z pasożytów, toksyn, złogów. Na stronie zawarte są informacje jak dokładnie oczyścić narządy, które odpowiedzialne są za usuwanie toksyn na zewnątrz: wątroba, nerki, jelita. Na stronie zawarte są również informacje dotyczące diety oczyszczające jak i skutecznych suplementów diety, które odpowiedzialne są za usuwanie pasożytów z organizmu: Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin, ProbioBalance, Liver Aid, Polinesian Noni.

szczegóły wpisu »

Ginekolog Poznań

Ginekolog Poznań »

Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w Poznaniu. Doktor medycyny Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z zakresem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Nowocześnie wyposażony gabinet, dowiedz się jak do nas trafić. Na naszej stronie możesz dokonać rejestracji internetowej do gabinetu ginekologicznego. Regularne badania ginekologiczne oraz możliwości współczesnej medycyny pomagają we wczesnym wykryciu i wyleczeniu nowotworów narządów rodnych.

szczegóły wpisu »

Psychoanaliza

Psychoanaliza »

W zwyczajnym egzystowaniu nie rozważamy, co jest ukrytą przyczyną ludzkich trudności – szukamy metody|, aby sobie z nimi poradzić. Wsparcie psychologiczne może być świetnym sposobem na to, aby nasza sytuacja uległa poprawie, lecz również na to, byśmy byli świadomi nas samych. Jeśli życzymy sobie odkryć, co to struktura osobowości, w jaki sposób funkcjonuje terapia psychoanalityczna oraz dla jakich osób jest przeznaczona – wiadomości poznamy na stronie. Dodatkowo możemy zapoznać się tu z biografią twórcy psychoanalizy, zasadami oraz wytycznymi badań psychologicznych, a także z licznymi nieszablonowymi artykułami, dotyczącymi umysłu człowieka.

szczegóły wpisu »

Choroby cywilzacyjne

Choroby cywilzacyjne »

Strona poświecona zagadnieniu chorób cywilizacyjnych. Zawiera informacje dotyczące wszystkich chorób, które w ostatnich czasach stały się dominujące wśród społeczeństwa. Alergia, grzybica, nadciśnienie, nowotwór, rak, anemia, białaczka, choroba Parkinsona, Alzheimera, grzybica, miażdżyca, marskość wątroby, osteoporoza, depresja, owsica, stwardnienie rozsiane, trądzik, zaparcia, migrena, kamienie nerkowe, hemoroidy, lamblioza, afty, menopauza, biegunka, cholesterol. Charakterystyka chorób jak i ich zapobieganie.

szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

Bdetnal w Gliwicach to kadra fachowców, którzy zapewnią Państwu najlepszej
jakości, kompleksowe, usługi w dobrej atmosferze. Stosujemy nowoczesne
metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Aby podnieść komfort
Bdental zaopatrzone jest w najnowocześniejsze aparaty pantomograficzne, RTG,
radiowizjografy, czy mikroskopy, co umożliwia wykonanie naszym Pacjentom pełnej
diagnostyki na miejscu. Oferta B-dental to: implanty, stomatologia estetyczna,
wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja,
endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu,leczenie bólu
głowy, chirurgia stomatologiczna.
Likwidujemy ból i stres - to motto przyświecające naszej pracy. Zapraszamy do B-dental w Gliwicach.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Opole

Stomatolog Opole »

Serwis dentysta Opole jest miejscem, w którym bez problemu znajdziesz jedne z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Opolu i sprawdzisz komentarze na temat poszczególnych dentystów. Higiena jamy ustnej, dobór odpowiedniej szczoteczki oraz pasty do zębów oraz wybór gabinetu stomatologicznego to wbrew pozorom nader ważne zagadnienia, na które znajdziesz odpowiedzi w serwisie „Dentysta stomatolog Opole.Opole-dentysta.pl to serwis, w którym każdy mieszkaniec Opola oraz okolic odnajdzie interesujące porady z zakresu stomatologii oraz wiele ciekawych artykułów dotyczących tej właśnie sfery.

szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień alkoholowych

Leczenie uzależnień alkoholowych »

Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

szczegóły wpisu »

Dentysta Gdańsk Polska - Call a Dentist Gdansk

Dentysta Gdańsk Polska - Call a Dentist Gdansk »

Całodobowy serwis – zarezerwuj pogotowie dentystyczne lub zabieg dentystyczny w Gdańsku, Polsce. Jeśli podczas pobytu w Gdańsku chcesz bądź musisz skorzystać z usługi dentystycznej skontaktuj się z nami! Oferujemy bardzo szybką rezerwację wizyty u stomatologa!
Całodobowy serwis – zarezerwuj pogotowie dentystyczne lub zabieg dentystyczny w Gdańsku, Polsce. Jeśli podczas pobytu w Gdańsku chcesz bądź musisz skorzystać z usługi dentystycznej skontaktuj się z nami! Oferujemy bardzo szybką rezerwację wizyty u stomatologa!

szczegóły wpisu »

Bioptron

Bioptron »

Strona internetowa dystrybutora aparatury medycznej BIOPTRON. Nowoczesna technologia terapii światłem BIOPTRON pozyskała ogromne przeznaczenie i pozytywną aprobatę w medycynie. Urządzenia BIOPTRON przystosowane są do obsługi we własnym domu jak również w klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych, ośrodkach sportowych. BIOPTRON to doskonała terapia dla osób z chorobami dermatologicznymi, bioptron pomocny jest również w leczeniu schorzeń przewlekłych, zmniejszaniu bólów pooperacyjnych czy depresji. Na witrynie zamieszczone zostały szczegółowe wiadomości tyczące się zastosowania lampy BIOPTRON. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

szczegóły wpisu »

Ultrasonografia

Ultrasonografia »

Ultrasonografia to szybkie badanie dla osób zdrowych a także leczących się na szereg chorób. Na powyższej stronie posiadamy mnóstwo informacji o usg 3d. Pokazujemy szereg instrukcji dobranych do potrzeb różnych chorych. Nie zlekceważono również opisania materii badania usg tarczycy. Dodatkowo dokładnie opisano rodzaje usg. Nasz team kooperuje z licznymi osobami z dziedziny medycyny. Natomiast najczęstszym z badań usg jest usg jamy brzusznej. Rozmyślałeś nad tym, co oddziałuje na Twoje zdrowie? Pomijając wiek nie powinieneś zaniedbać tej wiedzy, jeśli chcesz upajać się całkowitym zdrowiem przez długi czas.

szczegóły wpisu »

Orto-Pes - protezy nogi

Orto-Pes - protezy nogi »

Orto-Pes to firma posiadająca własną pracownię protetyczno - ortopedyczną. Zakres naszej działalności obejmuje również wykonywanie diagnostyki wad stóp wraz z wykonywaniem indywidualnie dopasowanych wkładek. Prowadzimy także sklep ze sprzętem ortopedycznym.

Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów służy pomocą na każdym etapie czynności - od rozmowy z pacjentami, przez konsultacje psychologiczne, aż do doboru odpowiedniej protezy oraz wsparciu przy odpowiednim posługiwaniu się protezą.

Oferowany przez nas asortyment medyczny cechuje się bardzo wysoką jakością. Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i charakteryzują się wysoką skutecznością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www, do której odwiedzenia również zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Centrum medyczne

Centrum medyczne »

Ciepło zapraszamy Państwa do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Opisywane centrum Eskulap zostało założone w roku 1996. Opisywane centrum jest to posiadająca wiele specjalności lecznica, zlokalizowana w środku miasta Żary. Medyczne centrum ulokowane jest na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Rozpoczęcie działalności medycznego centrum to parę gabinetów specjalistycznych, dzisiaj w Eskulapie przyjmuje pacjentów 15 gabinetów specjalistycznych jak i 3 dodatkowe umiejscowione są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Realizujemy rozmaite zabiegi medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to doktorzy z wieloletnim doświadczeniem posiadający często pozycję ordynatorów w różnorakich szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyekwipowane jest w wysokiej jakości nowoczesny aparat rozpoznający choroby. W oprzyrządowaniu centrum medycznego są takie urządzenia jak przykładowo: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Audiometria, Echo Serca. Przestawiane centrum medyczne jest w nieprzerwanej kooperacji z laboratorium medycznym robiącym pełny charakter badań. Realizowane przez nasze centrum testy to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

szczegóły wpisu »

Kinesiotaping plastry

Kinesiotaping plastry »

Witryna www kinesio tex plastry powstała z myślą o wszystkich, którzy poszukują plastrów do stosowania w kinesiology do fizykoterapii przez lekarzy. Są doskonałe przy bólach mięśni, kręgosłupa po urazach. Doskonałe tejpy do tapingu. Profesjonalne taśmy sportowe renomowanych producentów 3ns tex i japońskie K-Active. U nas zawsze atrakcyjne ceny. Szybki czas realizacji zamówień. Taśmy kinesio występują nawet w 8 kolorach. Taśmy niezależnie od koloru mają identyczne właściwości. Polecane przez rehabilitantów przy naderwaniu mięśni, zapobiegają postępowi zerwań, zabezpieczają stawy osób uprawiających sport i są narażone na urazy.

szczegóły wpisu »

Na zwyrodnienie stawów - Artro Protect

Na zwyrodnienie stawów - Artro Protect »

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest chorobą o progresywnym charakterze i nieustalonej jak dotychczas przyczynie. Może dotykać jednego lub kilku stawów. Ujawnia się często między 40 a 60 rokiem życia, dotyka więc osoby aktywne życiowo i zawodowo. Aż u 10-20% z nich powoduje poważne ograniczenie sprawności.
Zwyrodnienie stawów dotyczy każdego elementu tworzącego staw: chrząstki stawowej, podchrzęstnej, błony maziowej, torebki stawowej i więzadeł stawowych.
Artro Protect Max to suplement diety polecany dla poprawy kondycji stawów, o wyjątkowej recepturze. Obok zwykłych składników posiada również niezdenaturowany kolagen typu II.

szczegóły wpisu »

Encyklopedia Chorób - przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, powikłania

Encyklopedia Chorób - przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, powikłania »

Encyklopedia chorób Health-Info.pl - Twoje źródło wiedzy o zdrowiu, chorobach i medycynie. Znajdziesz tu informacje takie jak: przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, a także fakty, ciekawostki i statystyki dotyczące chorób. Dowiesz się o powikłaniach, skutkach nieleczenia oraz profilaktyce. Przeczytasz poradniki i artykuły o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu, witaminach, dietach, zwalczaniu nałogów, medycynie naturalnej, ziołach, aktywnym wypoczynku, suplementach i kosmetykach. Encyklopedia Health-Info.pl zawiera wyczerpujące opisy chorób: zakaźnych, nowotworowych, cywilizacyjnych, zawodowych, psychicznych, zapalnych, wenerycznych, reumatycznych i innych! Dowiedz się wszystkiego o chorobach: AIDS, Alergia, Anemia, Angina, Arytmia serca, Astma oskrzelowa, Astma pyłkowa, Bezsenność, Biegunka, Bladość, Borelioza, Brodawki weneryczne, Cholera, Choroba Alzheimera, Choroba lokomocyjna, Choroba refluksowa przełyku, Chrapanie, Cukrzyca, Czyrak ucha, Czyraki skórne, Depresja, Difteria, Dna moczanowa, Dychawica sercowa, Dżuma, Głuchota starcza, Gronkowiec złocisty, Grypa, Grzybica, Grzybica pochwy, Hematuria, Hemofilia, Hipochondria, HSV, Jaskra, Jęczmień, Kamica nerkowa, Kamica żółciowa, Katar sienny, Krwiak, Krwotok z nosa, Krzywica, Łupież, Łuszczyca, Łysienie, Nadciśnienie, Nadczynność tarczycy, Nerwobóle międzyżebrowe, Neuralgia trójdzielna, Niedoczynność tarczycy, Nowotwór kości, Nowotwór złośliwy trzustki, Odwodnienie, Opryszczka, Ostre zapalenie trzustki, Przerost prostaty, Przewlekłe zapalenie trzustki, Sepsa, Trądzik, Zespół suchego oka i wielu innych!

szczegóły wpisu »

Detoksykacja

Detoksykacja »

Plastry oczyszczające organizm z toksyn Netterumani, to często praktykowana w Japonii metoda niwelowanie szkodliwych substancji z ciała. Właśnie dzięki tym plastrom Japończycy mogą szczycić się największą długością życia porównując do innych narodowości. Nasza firma jest jedynym dystrybutorem tego produktu, gwarantujemy oryginalność zakupionego wyrobu i jego doskonałą skuteczność, dające znakomite skutki usunięcia toksyn z ciała. Dzięki zabiegowi poczujesz się uspokojony, zdrowszy, odczujesz dodatkową energię. wyłącznie w sklepie www.netterumani.pl dokonasz zakupu oryginalnych plastrów Netterumani!

szczegóły wpisu »

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: