Podkategoria: Medycyna


« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Konopia med

Konopia med »

Maść z konopi na sportowe urazy
Sportowcy, ale także osoby amatorsko uprawiające różne dyscypliny sportu, wiedzą doskonale, że kontuzja jest bardzo często przyczyną dużych problemów, łącznie z dolegliwościami bólowymi. Na szczęście sklep Konopia Med oferuje szeroki wybór preparatów na przykład w formie maści, które skutecznie niwelują objawy bólowe i pomagają w lepszym radzeniu sobie z kontuzjami sportowymi.

szczegóły wpisu »

Tajski Sen - Masaż Tajski Warszawa

Tajski Sen - Masaż Tajski Warszawa »

Salon masażu tajskiego Tajski Sen oferuje masaże tajskie i ajurwedyjskie. Masaże wykonywane są przez azjatyckie masażystki. Salon znajduje się przy ul. Belwederskiej 9 lok. 2 w Warszawie. Istnieje możliwość masażu w pokoju jedno lub dwuosobowym. Zapewniamy miłą atmosferę Dzięki temu możesz osiągnąć pełen relaks ciała i pogodę ducha. W odzyskaniu sił witalnych pomoże Ci relaksacyjna i nastrojowa muzyka, świece oraz unoszący się w powietrzu zapach tajskich kadzidełek

szczegóły wpisu »

Protetyka Wrocław

Protetyka Wrocław »

Gabinet dentystyczny Dens prowadzi dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Świadczymy usługi dentystyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Stomatolog to profesja dla ludzi odpowiedzialnych, a także serdecznych, zatem staramy się stworzyć naszym pacjentom odpowiednie warunki oraz przyjacielską atmosferę. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, stąd też udzielamy gwarancji na leczenie kanałowe wykonane w naszych gabinetach. Zapraszamy również pacjentów wymagających poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, ortodoncji, czy też protetyki.

szczegóły wpisu »

Kursy szkolenia pierwszej pomocy

Kursy szkolenia pierwszej pomocy »

firma X-MED zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy u osób dorosłych jak i u dzieci. Szkolenia adresowane są do pracowników firm i instytucji, osób indywidualnych chcących pogłębić swoja wiedzę z zagadnień ratownictwa medycznego i ratowania ludzkiego życia, oraz pracowników placówek dydaktycznych, nauczycieli opiekunów dziecięcych i rodziców.Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat dokumentujący udział w zajęciach.

szczegóły wpisu »

Fizjoterapia

Fizjoterapia »

Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Specjalistami z zakresu stosowania fizjoterapii są fizjoterapeuci. Rozróżnia się następujące działy fizjoterapii: balneoterapię, klimatoterapię, hydroterapię, kinezyterapię, terapię manualną, masaż leczniczy, ergoterapię, fizykoterapię. Celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej. Historia fizjoterapii. Już Konfucjusz (VI / V w. p.n.e.) w swym systemie filozoficznym zwrócił uwagę na związek między odpowiednim ułożeniem ciała a uzyskiwanymi efektami profilaktycznymi i leczniczymi. Także starohinduska joga widziała w ćwiczeniach gimnastycznych i oddechowych środek do osiągnięcia równowagi psychofizycznej i lepszej wydolności organizmu. W Europie jako pierwszy, grecki lekarz Hipokrates (V/IV w. p.n.e.) zalecał gimnastykę obok codziennej higieny i prawidłowej diety.

szczegóły wpisu »

Forum Medyczno-Psychologiczne

Forum Medyczno-Psychologiczne »

Forum poświęcone chorobom,zdrowiu intymnemu,psychicznemu,nerwicom.Porady udzielają eksperci z wielu dziedzin.Wiele działów tematycznych,nie tylko z medycyny ale i ciekawostek.Lekarstwa na różne schorzenia dostępne bez recepty.Można porozmawiać towarzysko,porozmawiać o dzieciach,udzielać się w poradach
Ginekologia
http://carbomedicus.pl/cat10.htm
http://carbomedicus.pl/tlumaczenia-z-laciny-medycznej-vf29.htm
Psychologia i Psychiatria
http://carbomedicus.pl/cat12.htm

szczegóły wpisu »

Opony

Opony »

Nasza strona idealnie nadaje się dla ludzi zainteresowanych biologią i budową ludzkiego ciała. Na owej stronie można odszukać mnóstwo danych na temat opon mózgowych, ich zadań oraz chorób. Szczególną uwagę poświęcono zapaleniu opon mózgowych. Przedstawiona jest choroba, jej objawy, przebieg oraz metody leczenia. Dzięki informacjom zawartym na naszej stronie można znaleźć skuteczne metody leczenia zapalenia opon mózgowych oraz sposoby zapobiegania.

szczegóły wpisu »

Witaminy zdrowia

Witaminy zdrowia »

Portal zawiera informacje dotyczące właściwości witamin, składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Witaminy pomagają zapewnić prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych, biorą udział w przemianach biochemicznych. Są zazwyczaj wprowadzane do organizmu z zewnątrz gdyż organizm nie jest w stanie sam produkować witamin. W większości witaminy są pozyskiwane głównie z pożywienia, jednak dzisiejszy styl życia, przetworzone pożywienie które spożywamy jest coraz uboższe w składniki witaminowe. Dlatego konieczna jest odpowiednia suplementacja witaminowa u dzieci i dorosłych, by zapewnić zdrowie na długi czas. CaliVita oferuje suplementy dla dzieci i dorosłych, które uzupełnią niedobory witamin. Lion Kids C, Lion Kids MultiVitamina dla dzieci, Vitamin E, Power Mins, strong Bones, Full spectrum, polinesian Noni, zenthonic.

szczegóły wpisu »

Urządzenia kosmetyczne

Urządzenia kosmetyczne »

Medycyna estetyczna z upływem lat zyskuje na znaczeniu. Niegdyś uważana za zachciankę bogaczy, obecnie dostępna jest praktycznie dla wszystkich. Warto wykorzystać wciąż rosnące zainteresowanie i - w okresie, kiedy to jedna z najszybciej rozwijających się form lecznictwa - warto założyć swój gabinet. O jego wyposażenie zadba przedsiębiorstwo Britebox, światowy lider i producent urządzeń służących do terapii światłem LED. Warto już teraz przekonać się do światłoterapii - eksperci nie mają żadnych wątpliwości: to - co by nie mówić - świetlana przyszłość medycyny estetycznej.

szczegóły wpisu »

Medycyna pracy warszawa

Medycyna pracy warszawa »

Badania w zakresie medycyny pracy - Warszawa i okolice! Zapraszamy do naszego nowoczesnego ośrodka, w którym wykonasz wszystkie potrzebne badania. Oferujemy badania: wstępne, kontrolne, okresowe, profilaktyczne i sanitarno-epidemiologiczne. Zapewniamy również badania dodatkowe, m.in. dla kierowców czy operatorów wózków widłowych i innych osób wykonujących zawody specyficzne. U nas przeprowadzisz także wszystkie potrzebne badania, jeśli starasz się o pozwolenie na broń. Wejdź do naszego serwisu internetowego i dowiedz się więcej. Warto!

szczegóły wpisu »

Obuwie medyczne

Obuwie medyczne »

Jesteśmy producentem obuwia medycznego i zdrowotnego. W naszej ofercie znajdą państwo również buty zawodowe oraz profilaktyczne, spody drewniane i drewniaki. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, posiadamy również różnorodną gamę wzorów obuwia, którą ciągle poszerzamy. Prowadzimy współpracę z placówkami służby zdrowia, ośrodkami opiekuńczymi, domami pomocy społecznej, uzdrowiskami, instytutami, zakładami farmaceutycznymi, hotelami i pensjonatami, zakładami gastronomicznymi, zakładami przetwórstwa spożywczego, owocowo-warzywnego i mięsnego.

szczegóły wpisu »

Grupa krwi- diety

Grupa krwi- diety »

Strona poświecona jest zagadnieniu diety zgodnej z grupą krwi. Jest to nowoczesna dieta związana z doborem odpowiedniego pożywienia dla poszczególnych grup krwi: grupy krwi 0, A, B, AB. Dieta ta eliminuje pożywienie, które zagraża zdrowiu osób z poszczególnymi grupami krwi. Dieta zgodna z grupą krwi dotyczy zagadnienia ciąży jak i nowotworów i chorób sercowo-naczyniowych. Dieta ta w zdrowy sposób pozwala zgubić zbędne kilogramy. Calivita posiada w swej ofercie specjalnie dobrane witaminy i minerały przeznaczone dla poszczególnych grup krwi: Vital 0, Vital A, Vital B, Vital AB.

szczegóły wpisu »

Półpasiec oczny

Półpasiec oczny »

Częstym problemem osób dorosłych jest duża ilość zachorowań na tak zwany półpasiec. Nasza strona zawiera wszelakie informacje odnośnie tej właśnie choroby. Pokazujemy jak można zarazić się chorobą oraz jak temu przeciwdziałać. To na pewno pomoże w dokładniejszym ukazaniu istoty tej choroby. Ważną rzeczą przedstawioną na łamach portalu jest fakt, że osoba dorosła, która chorowała już ospę nie zachoruje na półpaśca. Portal ponadto dokładnie ukazuje cały przebieg choroby. To wszystko jest dokładnie opisane i przeanalizowane na naszej witrynie.

szczegóły wpisu »

Owsiki- zwalczanie

Owsiki- zwalczanie »

Strona bogata jest w informacje dotyczące pasożytów: owsików, chorobach jakie wywołują oraz profilaktykę i sposoby zapobiegania. Porady, kuracje, oczyszczanie organizmu. Z Calivita zadbaj o swoje zdrowie i całej rodziny. Naturalne metody walki z owsikami z calivita.

szczegóły wpisu »

Kurs Reiki

Kurs Reiki »

Ciepło inwituję na stronę www.purespace.com.pl, strona ta porusza temat zabiegów Reiki. Na stronie odszukacie Państwo deskrypcję sposobu wykonywania Reiki, tego jak została upowszechniona jak też w jaki sposób narodziła się, a także na czym bazuje. Odnajdziecie teksty w jaki sposób naprawdę postrzegane jest Reiki jak tez na czym bazuje. Opisywana strona ma na celu polecanie warsztatów Reiki, przeprowadzanych poprzez doświadczoną adeptkę Reiki. Kurs Reiki jest prowadzony w trzech poziomach, można przebyć warsztaty weekendowe jak też przebiegające w 3 dni. Na przestrzeni pierwszej inicjacji na warsztatach Reiki układ energetyczny studenta jest przystosowywany do korzystania z energii Reiki. Student zaznajamia się z początkowymi ideami działania Reiki a także sposobami uzdrawiania. W trakcie drugiej inicjacji, jaka najczęściej ma miejsce po kilku miesiącach od inicjacji numer jeden, uczeń dostaje od mistrza 3 znaki jak i mantry, jakie powinny ukierunkować energię jak też nastawiać energii tej wpływ. Kolejna i ostatnia inicjacja to inicjacja mistrzowska, podczas której uczeń poznaje dodatkowe ikony, poszerzające jego zdolności w odbiorze i przenoszeniu energii. Jeszcze raz ciepło zapraszam na opisywaną stronę.

szczegóły wpisu »

Radiestezja

Radiestezja »

Jeśli kiedyś miewałeś problemy ze ze zdrowiem i zasypianiem zaglądnij na naszą stronę internetową. moja firma zajmuje się między innymi wykonywaniem ekspertyz radiestezyjnych domów i terenów przeznaczonych pod zabudowę. Szybko zabezpieczamy strefy niekorzystnych dla zdrowia urządzeń technicznych oraz prowadzimy kursy praktyczne, które mają doszkolić i przygotować do wykonywania zawodu radiestety. Ofertę poznasz odwiedzając naszą witrynę internetową. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Paraprotex

Paraprotex »

W naszym sklepie znajdują się naturalne suplementy diety firmy Calivita. Są to m. in. Paraprotex pomagaący w walce z pasożytami, witaminy wzmacniające odporność, preparaty mineralne, ziołowe itd. Posiadamy specjalne wyselekcjonowane produkty według grupy krwi, wieku, czy też płci. Nasze produkty są unikalne, wytwarzane w oparciu o najlepsze składniki pochodzenia naturalnego. Współdziałamy przy tym z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi, by zagwarantować, że nasze produkty będą pomagać.

szczegóły wpisu »

Narkotyki Warszawa

Narkotyki Warszawa »

Robert Rutkowski, znany psychoterapeuta, ekspert ds. uzależnień i profilaktyki zachowań ryzykownych, Grupa Medyczna Vertimed oraz Fundacja Zdrowia i Edukacji Vertimed w obszarze takich usług jak, psychiatria, psychoterapia, psychologia szczególną uwagę poświęcają następującym problemom: uzależnienie od narkotyków, uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od leków, uzależnienie od dopalaczy, uzależnienie od hazardu, współuzależnienie. Oferujemy całkowicie nową koncepcję w pracy z osobami potrzebującymi pomocy oraz ich rodzinami. Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień.

szczegóły wpisu »

Świerzb

Świerzb »

Jeśli uważasz, że świerzb to choroba, która już dawno ‘odeszła do lamusa’ a chorują na niego jedynie zwierzęta schroniskowe lub porzucone i zaniedbane, to koniecznie zajrzyj na stronę naszego kompendium wiedzy o świerzbie. Dowiesz się z niego czym jest i jak się objawia świerzb u dzieci a jak u osób dorosłych. My wyjaśniliśmy też na czym polega leczenie świerzbu i od czego dana metoda jest uzależniona. Poza tym od nas dowiesz się jakie są metody diagnozowania świerzbu. My wyjaśniamy też na czym polega i jak wygląda świerzb u zwierząt – podpowiadamy też jak się go pozbyć. Nasza witryna, pomoże Ci również uniknąć problemu jakim jest zakażenie świerzbem. Tylko u nas poznasz nietypowe odmiany świerzbu jakimi są świerzb norweski oraz tak zwany świerzb odzwierzęcy.

szczegóły wpisu »

Łuszczyca

Łuszczyca »

Łuszczyca wywodzi się od greckiego wyrazu psora, czyli świąd to należy do najczęściej noszonych chorób skóry. Łuszczyca to choroba 2-4% społeczeństwa. Łuszczyca jest chorobą uwarunkowaną przez zapis DNA, niezakaźnym i niezłośliwym. Wyróżnia się przewlekłym przebiegiem, z tendencją do samoistnego odpuszczania i występowania nawrotów. Badacze sądzą, że łuszczyca może mieć związek z błędnym funkcjonowaniem układu odpornościowego. Typowym znakiem łuszczycy są czerwonobrunatne lub zaróżowione, płaskie, o wyrazistych konturach i zróżnicowanej powierzchni łuski, pokryte srebrną lub srebrzystoszarą, nachodząca na siebie łuską. Wychodzą one zazwyczaj na kończynach, przede wszystkim na łokciach i kolanach a także na pokrytej włosami skórze głowy. Nawet, jeśli łuszczyca może być problemem zewnętrznym, ma ona bardzo często wpływ na psychiczne funkcjonowanie ludzi, którzy na nią chorują. Może być nie tylko gniazdem kompleksów powiązanych z urodą, ale również mocno oddziaływać na nastrój. Zapraszam!

szczegóły wpisu »

Jasnowidz, bioenergoterapeuta

Jasnowidz, bioenergoterapeuta »

Gdy już wszystkie konwencjonalne metody leczenia zawiodą częśc osób szuka pomocy gdzieś indziej. Bioenergoterapia oraz jasnowidz ze Szczecina. Od ponad dwudziestu lat posiada zdolność jasnowidzenia która pomogła wielu pacejntom z całego kraju. Leczy trudne choroby i wpływa na swoich pacjentów telepatycznie. W ofercie posiada też autorską książkę, która jest obecnie w sprzedaży. Poszukiwanie zaginionych osób oraz specjalistycznym leczeniem, która jest ostatnią deską ratunku dla osób, którym medycyna tradycyjna nie jest w stanie i pomóc.

szczegóły wpisu »

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: