Podkategoria: Medycyna alternatywna


Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Psychoterapia i psycholog w Częstochowie »

Ostatnie wydarzenia na świecie i w kraju, choroby, niestabilność ekonomiczna i relacyjna sprzyjają szybkiemu i nagłemu rozwojowi zaburzeń lękowych i nerwicowych. Ludzie zauważają u siebie rozmaite dolegliwości fizyczne chociaż wyniki badań niczego nie wykazują, trapią ich natrętne myśli, nieokreślony lęk, ataki paniki. Centrum psychoterapi Mandala w Częstochowie zajmuje się profesjonalną pomocą dla osób powyżej 15 roku życia, które doświadczają powyższych trudności. Polecamy to miejsce.

szczegóły wpisu »

Choroby mitochondrialne

Choroby mitochondrialne »

Przytrafiło mi się chorować na rzadkie schorzenie które jest uwarunkowane genetycznie. Choroba zwie się miopatia mitochondrialna polega na uszkodzeniu mitochondrialnego dna komórki. W moim przypadku powstały delecje wielokrotne na niskim poziomie a na chwile obecną badany jest jeszcze gen polg. Choroba na dzisiejsze czasy jest nieuleczalna. Jako podopieczny fundacji mogę zbierać 1% podatku na swoją rehabilitację.

szczegóły wpisu »

Świerzb

Świerzb »

Jeśli uważasz, że świerzb to choroba, która już dawno ‘odeszła do lamusa’ a chorują na niego jedynie zwierzęta schroniskowe lub porzucone i zaniedbane, to koniecznie zajrzyj na stronę naszego kompendium wiedzy o świerzbie. Dowiesz się z niego czym jest i jak się objawia świerzb u dzieci a jak u osób dorosłych. My wyjaśniliśmy też na czym polega leczenie świerzbu i od czego dana metoda jest uzależniona. Poza tym od nas dowiesz się jakie są metody diagnozowania świerzbu. My wyjaśniamy też na czym polega i jak wygląda świerzb u zwierząt – podpowiadamy też jak się go pozbyć. Nasza witryna, pomoże Ci również uniknąć problemu jakim jest zakażenie świerzbem. Tylko u nas poznasz nietypowe odmiany świerzbu jakimi są świerzb norweski oraz tak zwany świerzb odzwierzęcy.

szczegóły wpisu »

Esperal - wszywki alkoholowe Wrocław

Esperal - wszywki alkoholowe Wrocław »

Esperal24h.pl jest witryną skupiającą się na leczeniu choroby alkoholowej. Esperal Wrocław zrzesza specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w implantacji wszywek. Mają oni na celu pomoc w rehabilitacji wszystkich nadużywających napoje alkoholowe. Podanie środka powoduje u klientów niechęć do spożywania alkoholu. Jest to czynnik mobilizujący do poprawy własnego życia i w dużej mierze pozwala na wyleczenie się z choroby w czasie około jednego roku. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie niesie za sobą komplikacji. Wykonywany jest przy użyciu znieczulenia i jedynie za zgodą osoby chorej. Esperal Wrocław zaprasza wszystkie osoby, które chcą dopomóc sobie lub znajomym.

szczegóły wpisu »

Fohow

Fohow »

Polecamy produkty Fohow. Kupuj oryginalne preparaty, tylko w autoryzowanym Sklepie e-Fohow.pl Zadbaj o kondycję swojego ciała, przedłuż swoje życie w dobrym zdrowiu, stosując zapobiegawczo Kordiceps w płynie - Eliksir Fenik, który wzmocni Twój układ odpornościowy. Jeśli jesteś kobietą wypróbuj globulki Perły Księżniczki Guifei Bao - a na pewno do nich wrócisz i polecisz je swoim przyjaciółkom!Skorzystaj z darmowej przesyłki od 100 zł!

szczegóły wpisu »

DOTERRA / olejki-bioterra.pl

DOTERRA / olejki-bioterra.pl »

Terapia zapachem to co raz to popularniejsza metoda na wprowadzenie się w dobry nastrój, a nawet na leczenie depresji.

Olejki eteryczne dostępne w naszym sklepie są w 100% naturalne. Wyprodukowane przez firmę DOTERRA są gwarancją ekologicznego pochodzenia olejków.

W swojej ofercie posiadamy zarówno olejki cytrusowe, jak i kwiatowe i ziołowe.

szczegóły wpisu »

Rehabilitacja Warszawa

Rehabilitacja Warszawa »

Rehmedis - Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Najwyższy poziom leczenia chorób kręgosłupa i stawów. Rehabilitacja sportowa, ortopedyczna, pooperacyjna, dietetyka. Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz certyfikaty najbardziej uznanych metod terapeutycznych. Dla uzyskania najlepszych efektów rehabilitacji, wprowadziliśmy unikalny system monitorowania terapii.

szczegóły wpisu »

Medycyna alternatywna - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131