Podkategoria: Gabinety


« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Wczasy rehabilitacyjne

Wczasy rehabilitacyjne »

Wczasy rehabilitacyjne proponowane przez oddział zamiejscowy Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przygotowane zostały w sposób poprawiający ogólną sprawność ruchową ciała, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Proponowane przez nasz ośrodek turnusy rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji medycznej pozwala nam cieszyć się pełną satysfakcją naszych pacjentów z odbytych wczasów rehabilitacyjnych. Nasz ośrodek współpracuje z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu turnusy rehabilitacyjne organizowane przez nasz ośrodek podlegają refundacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka dostępną na naszej stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

SkySpa - depilacja Lublin | pedicure Lublin | manicure Lublin | gabinet kosmetyczny Lublin

SkySpa - depilacja Lublin | pedicure Lublin | manicure Lublin | gabinet kosmetyczny Lublin »

Zapraszamy do naszego SkySpa, w którym każdego dnia można odpocząć w przyjaznej atmosferze. Proponujemy wszechstronne terapie Spa&Wellness dla kobiet i mężczyzn bazujące na najcenniejszych skarbach natury ukrytych w morzu i na lądzie, które są teraz na wyciągnięcie ręki dostępne w ekskluzywnej linii kosmetyków Pevonia Botanica. Specjalizujemy się również w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę, fotodepilacji, depilacja, pedicure, manicure oraz pielęgnacji paznokci. Pomagamy przy doborze makijażu lub stylizacji fryzury. Współpracujemy z lekarzami wykonującymi zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Mamy nadzieję, że atmosfera panująca w SkySpa pozwoli Ci bujać w obłokach przez cały rok, Dzięki dogodnej lokalizacji akademii urody SkySpa w końcu zapomnisz o problemach z parkowaniem. Codziennie czekamy na Ciebie, przyjdź i przekonaj się, że warto nas odwiedzać.

Lokalizacja SkySpa - najnowsza część Galerii Olimp IV, I- piętro, w pobliżu ruchomych schodów.

Bezpieczny i bezpłatny parking- najszybciej do nas trafisz wjeżdżając na najwyższą kondygnację wielopoziomowego parkingu.

szczegóły wpisu »

Dermatologia estetyczna Poznań

Dermatologia estetyczna Poznań »

Ciepło zapraszamy do odwiedzenia strony gabinety-specjalistyczne.pl - Mezoterapia Poznań. W przedstawianych gabinetach pracują medycy z dyscyplin medycznych jak optometria i okulistyka. W naszej ofercie znajdują się także zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej oraz mezoterapię. W opisywanych gabinetach leczą zarazem specjaliści takich dziedzin sztuki lekarskiej jak chirurgia i diagnostyka biologiczna. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o usługach medycznych, które jesteśmy w stanie zaoferować oraz naszym profesjonalnym personelu. Przedstawione gabinety znajdziecie Państwo w Poznaniu w dzielnicy Winogrady.

szczegóły wpisu »

Mezoterapia - Białołęka

Mezoterapia - Białołęka »

Szukasz dobrych rozwiazań na poprawę wyglądu i odmłodzenie skóry? Spróbuj zabiegu mezoterapii wykonywanego w naszym gabinecie od kilku już lat. Mezoterapia to zabieg, który ma wysoką skuteczność w tej dziedzinie i wybierany jest przez dziesiątki naszych klientek. Jest to przede wszystkim nieinwazyjna metoda, która naprawdę zmieni oblicze twojego ciała. Nasz gabinet kosmetyczny wykonuje także inne zabiegi, których pełną listę znajdą Państwo na stronie www.

szczegóły wpisu »

Pomniejszanie męskich piersi

Pomniejszanie męskich piersi »

Ginekomastia jest kłopotem, spotykającym coraz więcej mężczyzn. Jest to wada, która specyfikuje się nadmiernym przyrostem gruczołu piersiowego. Wielu mężczyzn nie orientuje się w jaki sposób sobie z tym poradzić. Obecnie dobrym rozwiązaniem może okazać się zabieg plastyczny kiedy to wycina się zbędne części i przywraca typowy wizerunek. Na stronie odszukamy treści dotyczące sposobów leczenia oraz właściwego stylu życia. Dzięki odpowiedniemu podejściu oraz zabiegom bywa to osiągalne.

szczegóły wpisu »

Ginekolog Poznań

Ginekolog Poznań »

Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w Poznaniu. Doktor medycyny Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z zakresem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Nowocześnie wyposażony gabinet, dowiedz się jak do nas trafić. Na naszej stronie możesz dokonać rejestracji internetowej do gabinetu ginekologicznego. Regularne badania ginekologiczne oraz możliwości współczesnej medycyny pomagają we wczesnym wykryciu i wyleczeniu nowotworów narządów rodnych.

szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa, Psychoterapia Warszawa

Psycholog Warszawa, Psychoterapia Warszawa »

Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliwi. Sami nie wiemy dlaczego.Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).

szczegóły wpisu »

Bielsko stomatolog

Bielsko stomatolog »

Szukasz zaufanego i profesjonalnego stomatologa w Bielsku? Zapraszamy do naszej placówki. Będziesz mógł nie tylko wyleczyć swoje zęby ale także zrobić badania, zasięgnąć porady lekarskieju innych specjalistów takich jak hematolog, urolog, ginekolog, ortodonta i nie tylko. Dokonujemy wszelkich starań, by wciąż poszerzać naszą lekarską i profesorską kadrę oraz rozwijać zaplecze technologiczne. Zależy nam, bowiem na tym, aby nasi pacjenci otrzymali pomoc medyczną na wysokim poziomie. Zapraszamy na wizytę.

szczegóły wpisu »

Chirurgia stomatologiczna Kraków

Chirurgia stomatologiczna Kraków »

W naszych gabinetach stomatologicznych na ulicy tatarskiej 5 oraz Tuchowskiej 6B/3 jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom chirurgie stomatologiczną. Usługę tą kierujemy do tych wszystkich pacjentów którzy wymagają nagłej opieki chirurgicznej dla swoich zębów. Oprócz chirurgi stomatologicznej oferujemy również standardowe zabiegi dentystyczne jak Piaskowanie zębów, Wybielanie zębów lampami Beyond czy Leczenie zębów. Korzystając z usług naszego gabinetu stomatologicznego masz pewność, że zaopiekują się Tobą prawdziwi specjaliści w dziedzinie stomatologii.

szczegóły wpisu »

Seksuolog Warszawa

Seksuolog Warszawa »

Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka.
Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu.

szczegóły wpisu »

Orto-Pes - protezy nogi

Orto-Pes - protezy nogi »

Orto-Pes to firma posiadająca własną pracownię protetyczno - ortopedyczną. Zakres naszej działalności obejmuje również wykonywanie diagnostyki wad stóp wraz z wykonywaniem indywidualnie dopasowanych wkładek. Prowadzimy także sklep ze sprzętem ortopedycznym.

Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów służy pomocą na każdym etapie czynności - od rozmowy z pacjentami, przez konsultacje psychologiczne, aż do doboru odpowiedniej protezy oraz wsparciu przy odpowiednim posługiwaniu się protezą.

Oferowany przez nas asortyment medyczny cechuje się bardzo wysoką jakością. Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i charakteryzują się wysoką skutecznością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www, do której odwiedzenia również zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Centrum medyczne

Centrum medyczne »

Ciepło zapraszamy Państwa do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Opisywane centrum Eskulap zostało założone w roku 1996. Opisywane centrum jest to posiadająca wiele specjalności lecznica, zlokalizowana w środku miasta Żary. Medyczne centrum ulokowane jest na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Rozpoczęcie działalności medycznego centrum to parę gabinetów specjalistycznych, dzisiaj w Eskulapie przyjmuje pacjentów 15 gabinetów specjalistycznych jak i 3 dodatkowe umiejscowione są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Realizujemy rozmaite zabiegi medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to doktorzy z wieloletnim doświadczeniem posiadający często pozycję ordynatorów w różnorakich szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyekwipowane jest w wysokiej jakości nowoczesny aparat rozpoznający choroby. W oprzyrządowaniu centrum medycznego są takie urządzenia jak przykładowo: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Audiometria, Echo Serca. Przestawiane centrum medyczne jest w nieprzerwanej kooperacji z laboratorium medycznym robiącym pełny charakter badań. Realizowane przez nasze centrum testy to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

szczegóły wpisu »

Implanty Kraków

Implanty Kraków »

Zajmujemy się leczeniem zębów zarówno u młodzieży jak też dorosłych. Jeżeli czujesz ból podczas picia to niezwłocznie musisz udać się do doktora. Staramy się żebyś czuł się u nas komfortowo. Stosujemy najświeższy sprzęt dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niemal bezbolesne. Informację zdobywaliśmy w najważniejszych zagranicznych klinikach. Na naszej stronie znajdziecie informacje o oferowanych przez nas usługach. W każdej chwili możesz poprosić o wsparcie naszego konsultanta. Zapewniamy, że umiemy Ci pomóc. Zachęcamy do poznania naszej witryny! Miej na uwadze, że zdrowie posiadasz tylko jedno i warto o nie dbać.

szczegóły wpisu »

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo »

Lekarze medycyny i wykwalifikowany personel pielęgniarski dokonują wizyt domowych w domu osób potrzebujących. W razie potrzeby badania EKG, cewnikowanie, pomiar poziomu glukozy, iniekcje podskórne i wlewy dożylne. Gdy zachodzi konieczność, lekarze wypisują zwolnienia i zaświadczenia medyczne.
Personel wykonuje również przerywanie ciągów alkoholowych i zajmuje się implantacją preparatu Esperal.
Usługi świadczone są całodobowo.
Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy nefrologa, internisty lub pediatry w gabinecie przy ulicy Wschodniej 45 oraz internisty i nefrologa przy ulicy Olszewskiego 154 we Wrocławiu.

szczegóły wpisu »

Ortopeda Poznań

Ortopeda Poznań »

Ciepło zapraszam do odwiedzin strony lekarza ortopedy Dr n. med. Macieja Krajewskiego. Lekarz Maciej Krajewski to profesjonalista w każdym calu, od ponad roku koncentruje swoje działania na zaawansowaniu Kliniki Chirurgii Kolana. Współdziała także z 3 szpitalami w Poznaniu i okolicach. Kliniki takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W toku pracy i kariery Dr Macieja Krajewskiego należałoby wspomnieć o tym, iż pomiędzy 1992 a 1998 pracował jako lekarz Kadry Olimpijskiej zawodników zapasów stylu klasycznego. Istotne zainteresowania Dr n. med. Krajewskiego są następujące: chirurgia stawów – biodrowego i kolanowego, oraz urazy sportowe. W zakresie polecanego serwisu warto odwiedzić strony jak np: artroskopia Poznań, chondromalacja rzepki, rekonstrukcja acl. Doktora Krajewski przebył staże i szkolenia w takich krajach jak: Anglia, Francja, Niemcy, Austria, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Doktor jest też członkiem takich organizacji jak: PTOiT, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i stawu skokowego. Jeszcze raz gorąco inwituję do wejścia na stronę.

szczegóły wpisu »

Gabinet logopedyczny, logopeda Wrocław

Gabinet logopedyczny, logopeda Wrocław »

Oto oferta dla wszystkich tych, którzy muszą lub pragną występować publicznie. Oferujemy porady, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji w zakresie autoprezentacji, emisji głosu oraz wystąpień publicznych. Pomagamy również osobom, które mają na co dzień problemy z mówieniem. Nasza fachowa diagnoza, a oprócz tego odpowiednia terapia pozwala doskonalić umiejętność mowy, a co za tym idzie podnosić poziom pewności siebie. Pomagamy także walczyć z dysleksją. W ofercie są zajęcia, a dodatkowo konsultacje osobiste i zbiorowe. Prowadzimy również edukacyjne zajęcia dla dzieci. Obok logopedii trudnimy się także nauką języka. Oferujemy zarówno zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych jak również zajęcia polskiego dla obcokrajowców. Praktyka z zakresu psychologii i wiedza na temat zasad autoprezentacji pozwalają nam na oryginalne i zaawansowane nauczanie języka obcego.

szczegóły wpisu »

Dobry optyk Bydgoszcz

Dobry optyk Bydgoszcz »

Chciałbyś zamienić swoje okulary na na soczewki kontaktowe? Może chciałbyś sięgnąć po nasza ofertę i wykonać komputerowe badanie wzroku? Teraz wszystkie te czynności możliwe w jednym miejscu. Najlepszy zakład optyczny Bydgoszcz w Twojej okolicy. Polecamy całościowe badanie oczu, wybór oprawek. Ponadto w naszej ofercie są soczewki Bydgoszcz. U nas zakupią Państwo soczewki wykonany przez cieszących się uznaniem producentów. Gwarantują one komfort użytkowania, a także chronią przed działaniem promieni UV.

szczegóły wpisu »

Rwa kulszowa - leczenie

Rwa kulszowa - leczenie »

Specjalistyczny gabinet fizykoterapii ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie w miejscowości Kalisz. Wykonujemy specjalistyczne badania z obszaru leczenia rwy kulszowej. Rwa kulszowa to choroba bezpośrednio połączone ze wykrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół funkcjonujący w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Wykonujemy badania pomagające nam na dobre określenie i odkrycie danego schorzenia i zestawiamy do tego właściwy zestaw ćwiczeń jak i masaży. Rozporządzamy najróżniejszymi aparatami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy używamy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa który jest taki ważny dla całego układu ciała człowieka. Wspomagamy w zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń. Działamy w oparciu o technologii leczenia przy użyciu specjalistycznego przyrządu Browna jaki pozwala na uniknięcie operacji przez dzieci i młodzież, bo właśnie najmłodsi są bardziej narażeni. Więcej na stronie internetowej www.rwakulszowa.com

szczegóły wpisu »

Psychoterapia - gabinet psychologiczny

Psychoterapia - gabinet psychologiczny »

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii Gestalt. Ukończyłam Instytut Terapii Gestalt w Krakowie, który jest członkiem międzynarodowych organizacji EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations). Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.Swoją działalność prowadzę pod stałą superwizją (nadzorem) dyplomowanych terapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie.Zapraszam osoby:• zmagające się ze stresem, lękiem, zmianami nastroju, bezsennością• przeżywające poczucie braku sensu życia• zmagające się z niską samooceną• przeżywające problemy w związkach, w rodzinie• przeżywające problemy na polu zawodowym• zmagające się z wypaleniem zawodowym• przejawiające problemy z kontrolą emocji• cierpiące z powodu symptomów chorobowych• cierpiące na depresję•zmagające się z lękami, fobiami•cierpiące na nerwice•zainteresowane własnym rozwojem

szczegóły wpisu »

Depilacja laserowa Toruń

Depilacja laserowa Toruń »

Codzienna konieczność pozbywania się włosków jest faktycznie denerwująca. Ponieważ poświęcasz temu dużo czasu i również często Twoja skóra pozostaje podrażniona i przesuszona po takim zabiegu. A do tego także dochodzi ciągły kłopot z wyborem dobrej golarki, czy wosku. A nie są to jednak rzeczy które mało kosztują i korzystanie z nich jest ciężkie. Zresztą takie pozbywanie się włosków jest bardzo nietrwałe. Ale kłopotu usuwania owłosienia można się pozbyć zupełnie. Sposobem na to jest depilacja.
Depilacja laserowa to niezawodna metoda na wyeliminowanie uciążliwych włosów i to na dobre. Dzięki takiemu zabiegowi eliminowana jest nie tylko widoczna część włoska, ale również cebulki włosów. To powoduje, że włosek nie pojawia się, gdyż zostaje na stałe usunięty. Ten sposób jest dobry dla ludzi którzy posiadają kłopoty z hormonami, lub również marzą, aby czuć się komfortowo. Zabieg ułatwi życie jeszcze tym, dla których kłopotliwe owłosienie jest przyczyną frustracji.
Taki sposób jest całkowicie bezpieczny, nie ma niebezpieczeństwa, że skóra będzie uszkodzona. Eliminowanie włosów jest bezproblemowe i nie pozostawia widocznych śladów. Wyniki są dostrzegalne zaraz po 1 zabiegu. Wystarczą już 3 zabiegi, aby na zawsze usunąć niechciane owłosienie. Aby zabieg zakończył się pomyślnie, musi realizować go wyłącznie fachowiec, który posługuje się odpowiednim i nowym przyrządem. W Toruniu taki zabieg wykonuje gabinet Vectus.

szczegóły wpisu »

Gabinety - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: