Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda


Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:


EliteDerm Toruń

EliteDerm Toruń »

Klinika EliteDerm z Torunia zaprasza na badania osoby, którym codzienne funkcjonowanie utrudniają żylaki, choroby skórne, czy choroby wzroku, takie choćby jak zaćma wtórna. Do dyspozycji naszych pacjentów jest okulista, chirurg naczyniowy, dermatolog, proktolog oraz chirurg plastyczny. Wszystkie te osoby posiadają niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie, które pozwalają im na szybko diagnostykę oraz mało inwazyjne leczenie schorzeń. Sprawdź kompleksową ofertę gabinetów EliteDerm i umów się na wizytę u specjalisty już dziś.

szczegóły wpisu »

Aromaticspa.pl - naturalne olejki eteryczne

Aromaticspa.pl - naturalne olejki eteryczne »

Olejki eteryczne mogą pełnić funkcję terapeutyczną - nazywa się to aromaterapią. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo duży wybór olejków eterycznych naturalnego pochodzenia. Oprócz olejków w naszej ofercie dostępne są: sole do kąpieli, dyfuzory, kominki do olejków, świece sojowe oraz olejki firmy doTERRA. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu.

szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gliwice

Psychoterapia Gliwice »

Psychoterapia może być jedną z form dbania o siebie i ogólny dobrostan. W okresie całego życia każdy z nas może mieć epizod obniżenia funkcjonowania psychicznego – czy w wyniku wystąpienia choroby psychicznej, ujawnienia się trudności związanych z zaburzeniami osobowości, czy też w wyniku wydarzeń czy zmian, które destabilizują nasz stan psychiczny. Psychoterapia może być również konieczna jako jeden z elementów wychodzenia z jakiejkolwiek formy uzależnienia – czy to od substancji (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki nasenne i uspokajające) czy od zachowania (zakupoholizm, seksoholizm, siecioholizm, uzależnienie od social mediów, hazard, ortoreksja, uzależnienie od gier). Psychoterapia uzależnień opiera się na paru podstawowych elementach: rozwijaniu motywacji do zmiany (zbadanie czy naszym celem jest całkowita abstynencja od danej substancji, czy zachowania, czy np. ograniczanie szkód), psychoedukacji dotyczącej specyfiki uzależnienia, funkcjonowania mechanizmów, przeciwdziałaniu nawrotom. Dalszym etapem pracy z osobą z problemem uzależnienia może być praca pogłębiona. Zazwyczaj zaleca się półroczną przerwę pomiędzy terapia uzależnienia, a dalszą pracą celem ustabilizowania się i osadzenia w nowej psychologicznej rzeczywistości – gdzie mechanizmy ucieczkowe, czy inne formy zachowania typu acting-out zostały zahamowane.
Obecnie psychoterapia uzależnień nie opiera się tylko o powstrzymanie się od zażywania, czy stosowania określonego zachowania. Obecne spojrzenie na kwestie neuropsychologicznych mechanizmów uzależniania się, funkcjonowania układu nagrody i rozleniwienia naszych ośrodków w mózgu pozwala traktowań uzależnienie bardziej jako środek, niż cel. Powszechna jest wiedza, że jeden nawyk najlepiej wyciszyć, a w jego miejsce wytworzyć nowy – bardziej adaptacyjny i konstruktywny. Tego wszystkiego możemy doświadczyć w gabinecie odpowiedniego terapeuty – najlepiej, gdyby oznaczał się tytułami psychoterapeuta i specjalista psychoterapii uzależnień.

szczegóły wpisu »

Polski-blog-medyczny.pl

Polski-blog-medyczny.pl »

Wiedza o organizmie człowieka jest niezbędna, aby kompleksowo zadbać o kondycję zdrowotną. Wiele przydatnych informacji na ten temat znaleźć można w serwisie Polski Blog Medyczny, który zawiera liczne opisy metod walki z różnymi schorzeniami, sposobów pielęgnacji ciała czy zaleceń dietetycznych. Portal przedstawia czytelnikom dostęp do przystępnie zredagowanej treści w formie poradników i artykułów, pozwalających na łatwe przyswojenie specjalistycznych zagadnień z różnych odłamów medycyny - takich jak dietetyka, kosmetologia czy seksuologia.

szczegóły wpisu »

Ortodonta Warszawa

Ortodonta Warszawa »

Dorota Cudziło - Ortodonta Warawsza. Posiadam wieloletnie doświadczenie i praktyki ortodontyczne. Moje kwalifikacje, wiedza i umiejętności sprawiają, że usługi świadczone przeze mnie są profesjonalne.
Proponuję Państwu gruntowne leczenie ortodontyczne, przy zastosowaniu najnowszych technik. Zapraszamy pacjentów w każdym wieku.
Podstawowe rodzaje aparatów używanych przy terapii to: aparaty ruchome, aparaty stałe (estetyczne lub metalowe), aparaty lingwalne (tzw. językowe, które są niewidoczne dla innych).
Chcesz mieć proste zęby? Nie czekaj! Działaj już dziś, zamiast rozmyślać. Proste zęby to kwestia czasu i dyscypliny.
Staram się zapewnić Państwu wygodę, poprzez specjalistyczny sprzęt oraz funkcjonalny, nowoczesny gabinet.
Najważniejsze w mojej pracy, jako ortodonty, jest zadowolenie mojego pacjenta.

Zapraszam na wizytę
dr n. med. Dorota Cudziło

szczegóły wpisu »

Badanie nasienia Katowice

Badanie nasienia Katowice »

Jak w dzisiejszych czasach wygląda leczenie niepłodności? O ile szukacie odpowiedzi na to zapytanie, to nasi fachowcy bardzo ochoczo odpowiedzą Wam na wszystkie pytania. Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności zlokalizowane jest w Katowicach zachęca do kontaktu. Ażeby udało się wyleczyć bezpłodność, potrzebna jest kompleksowa diagnostyka, która zostanie przeprowadzona przez naszych lekarzy specjalistów. Po wielokroć leczenie jest nieskuteczne ze względu na nieprawidłowo rozpoznane uszkodzenia mechaniczne. Zatem tak przykładamy się do przeprowadzenia odpowiednich badań, za sprawą czego będziemy mogli zaproponować Wam najlepsze metody leczenia. Z naszych usług korzystają lecz również mieszkańcy Katowic, lecz również wiele innych par. Nasze centrum cieszy się jedną z najlepszych opinii w całym kraju.

szczegóły wpisu »

Anlaya - Klinika Medycyny Estetycznej

Anlaya - Klinika Medycyny Estetycznej »

Medycyna estetyczna czerpie z najnowszych osiągnięć dermatologii i kosmetologii. W realizacji zabiegów w tych dziedzinach konieczne jest zachowanie bezpieczeństwa, a także zapewnienie wysokiej precyzji. Klinika medycyny estetycznej Anlaya posiada zaawansowany sprzęt medyczny oraz zatrudnia najlepszych specjalistów, dzięki czemu jest w stanie zaoferować szeroki wybór profesjonalnych zabiegów. Poza usuwaniem blizn, naczynek czy przebarwień, w placówce poddać można się także procedurom modelującym i wyszczuplającym ciało - np usuwaniu cellulitu.

szczegóły wpisu »

Niezawodne pilniki do paznokci hurt

Niezawodne pilniki do paznokci hurt »

Firma Abra Trade oferuje ogromny wybór różnego gatunku pilników. Są to w głównej mierze pilniki szklane, które cechuje duża staranność wykonania. Tego rodzaju pilniki po mistrzowsku polerują paznokcie. Świetnie nadają się dla klientów indywidualnych jak oraz dla profesjonalnych salonów piękności. Głównymi zaletami takich pilników jest zjawisko, że paznokcie po nich są wysoko gładsze powierzchniowo aniżeli po użyciu pilników papierowych i również metalowych. Ponadto szklane pilniczki zapobiegają odpryskom. Dla wszystkich pasjonatek tipsów a także dla salonów kosmetycznych w propozycji sklepu znajdują się także bloki polerskie. Służą one do wygładzania nierówności powierzchni na płytkach paznokciowych. Dopiero po tym procesie dokonuje się naklejenia tipsów. Bloki do polerowania równie a oprócz tego pilniki posiadają różny stopień ziarnistości. Dzięki temu można dobrać bloczek do usuwania nierówności dużych, średnich i również tych najmniejszych.

szczegóły wpisu »

Wsibie.edu.pl

Wsibie.edu.pl »

Strona internetowa wsibie. edu. pl to niezwykle rozbudowana baza wiedzy medycznej, w której znaleźć można wiele przydatnych informacji dotyczących zdrowego stylu życia. W serwisie nie brakuje wartościowych poradników i szczegółowych artykułów tematycznych, pomagających czytelnikom w przyswojeniu sobie kompleksowej wiedzy. Przystępnie zredagowane treści dotyczą zaleceń z zakres dietetyki, kosmetologii, seksuologii czy rekreacji, które znaleźć można w różnych działach tematycznych. Na stronie dostępne są także fachowe recenzje suplementów diety i innych preparatów medycznych.

szczegóły wpisu »

Litalia.pl - Szwalnia usługowa z Łodzi

Litalia.pl - Szwalnia usługowa z Łodzi »

Szwalnia Litalia. pl to miejsce, w którym możesz zrealizować wysokiej jakości usługi szwalnicze. Działamy głównie na terenie Łodzi oraz jej okolic. Naszym klientom proponujemy całościową usługę szycia z dzianiny lub tkaniny, a także usługę konfekcjonowania czy doszywania metek. Cechuje nas duża wszechstronność, zarówno w zakresie minimalnej wielkości zamówienia, szytych rozmiarów, jak i podejmowanego projektu. Nasz zespół składa się z profesjonalnych szwaczek oraz pomocnego zespołu zarządzającego, który odpowie na każde zapytanie lub wątpliwość. Wejdź na naszą stronę i poznaj aktualną ofertą.

szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131