Podkategoria: Tworzywa sztuczne


Torby reklamowe

Torby reklamowe »

Wytwórca opakowań oferuje m.in. opakowania foliowe, worki foliowe, worki na
śmieci, opakowania z folii. W spisie produktów również: folia z nadrukiem, torby reklamowe, torby reklamowe z nadrukiem, opakowania towarów spożywczych, przemysłowych, higienicznych. Asortyment stanowią także: opakowania perforowane do warzyw i owoców (worki, rękawy, taśmy), opakowania do mrożonek, worki proste, bezbarwne i barwione, worki do towarów płynnych lub sypkich, samozamykające się po wypełnieniu (wentylowe), worki sanitarne. Dewizą firmy jest szybka, kompetentna i miła obsługa.
Opakowania foliowe są dziś bardzo szeroko wykorzystywane, zarówno w przemyśle spożywczym, jak również w wielu innych dziedzinach produkcji. Opakowania tego typu mają bardzo wiele zalet, a ich wykorzystywanie może być wszechstronne. Z opakowaniami foliowymi spotykamy się codziennie. Są one wyjątkowo efektywne, a co więcej mogą być kilkakrotnie przetwarzane i wykorzystane, co sprawia, że można nazwać je opakowaniami ekologicznymi. Opakowania foliowe zaprojektowane są z konkretnym przeznaczeniem. Każdy produkt potrzebuje folii o odpowiednich wymiarach a dodatkowo kształcie, dlatego właściwie każde opakowanie musi być kreowane na potrzeby indywidualnego produktu. Producenci opakowań foliowych oferują również folie kolorowe z nadrukiem charakterystycznym dla danego produktu a dodatkowo konkretnej firmy produkującej produkt.

szczegóły wpisu »

Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne »

Kompozyty polimerowe zajmują w obecnych czasach bardzo wysoką pozycję wśród stosowanych materiałów inżynierskich. Można zadawać sobie pytanie skąd taka popularność tworzyw sztucznych?, Materiały te po prostu cechują dobre właściwości fizoko-mechaniczne oraz mała gęstość i łatwość w przetwórstwie. Tworzywa sztuczne to bardzo rozległa grupa materiałów a wyroby z tworzyw sztucznych otaczają na co dzień każdego z nas. Przecież każdy z nas używa telefonu komórkowego, komputera a każda nowoczesna pani domu do wypieku ciast stosuje formy silikonowe! Przetwórstwo tworzyw sztucznych można realizować następującymi metodami np. wytłaczanie, wtryskiwanie, termoformowanie. Kompozyty polimerowe można poddawać modyfikacji, dzięki czemu można znacząco zwiększyć ich właściwości użytkowe. Produkcja z tworzyw sztucznych znajduje jeszcze szersze zastosowanie np. przemysł motoryzacyjny, chemiczny, elektroniczny, lotniczy a nawet kompozyty do zastosowań w medycynie.

szczegóły wpisu »

Taśmy LED

Taśmy LED »

Wiodącym producentem oświetlenia ledowego jest firma Lumenmax. Oferuje ona swoim kontrahentom najwyższej jakości żarówki i akcesoria led. Co więcej towary firmy trafiają do klienta z pominięciem jakichkolwiek pośredników, dlatego też ich ceny są relatywnie niskie. Na ceny towarów firmy w głównej mierze wpływają ceny markowych podzespołów, z których firma Lumenmax produkuje własne wyroby. W asortymencie firmy znajdują się oprócz żarówek ledowych również listwy led, zasilacze led, wyświetlacze i telebimy. Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego.

szczegóły wpisu »

MCL eko- zbiorniki

MCL eko- zbiorniki »

MCL EKO s.c. posiada w swojej ofercie m.in. zbiorniki z polietylenu służące do przechowywania i dystrybucji różnych substancji np. do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. W naszej ofercie również pojemniki na piasek, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, a także inne pro-ekologiczne rozwiązania. Zbiorniki są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, bowiem umożliwiają nam zakup paliwa w cenach hurtowych, stałą kontrolę ilości tankowanego paliwa. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla firm użytkujących samochody i maszyny przemysłowe napędzane silnikami wysokoprężnymi, na przykład firmy z branży budowlanej, firmy kurierskie oraz gospodarstwa rolne.
Ciekawym produktem firmy są podziemne zbiorniki do magazynowania wody deszczowej. Pozwalają one właścicielom domów mieszkalnych i firm zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej.

szczegóły wpisu »

Poliwęglan lity

Poliwęglan lity »

Organizując remont w naszym lokum, lub budując nowy dom, bez dwóch zdań rozmyślamy z których surowców najkorzystniej jest skorzystać. Teraz na rynku, ukazuje się ich coraz więcej i wszystkie mają swoje wady i plusy, ale i także różne ceny. Weźmy w formie przykładu poliwęglan komorowy, który jest teraz coraz bardziej polecany, a w tym wypadku, na rynku ukazuje się mnoga ilość przedsiębiorstw, które bardzo chętnie sprzedają go i namawiają klientele, na korzystanie z takiego tworzywa. Przeważnie w swoich usługach, mają również takie rzeczy jak poliwęglan lity, który cechuję się różnymi właściwościami, dzięki czemu możemy zrobić z niego praktycznie inne rzeczy, lub zabezpieczenia. Poliwęglan również jest bardzo często używany przy takowych działach i pracach, jak budowlanka, a jak każdy zdaje sobie z tego sprawę, że jest to obszerna dziedzina, która bez wytchnienia ma się dobrze, więc jak mamy w planach zająć się produkcją, lub dystrybucją, z pewnością na klientów nie będziemy musieli narzekać.

szczegóły wpisu »

Wtryski, Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Wtryski, Przetwórstwo tworzyw sztucznych »

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Realizujemy usługi związane z przetwórstwem i produkcją. Prowadzimy własne przetwórstwo tworzyw sztucznych. Działamy na maszynach, które posiadają formy wtryskowe. Nasze wtryski to najlepszej klasy sprzęt obróbczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zakładu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej działalności. Zaufaj nam. Czekamy na twoje zlecenia oraz zamówienia. Gwarantujemy najlepszą i najwyższą jakość świadczonych usług.

szczegóły wpisu »

Przetwórstwo tworzyw sztucznych | azun.pl

Przetwórstwo tworzyw sztucznych | azun.pl »

Realizujemy przetwórstwo tworzyw sztucznych zapewniając precyzję wykonania oraz trwałość dzięki stosowaniu optymalnych narzędzi i tworzyw dla danego produktu. Oferujemy usługi wtrysku na bazie nowoczesnego parku maszyn umożliwiając wykorzystanie szerokiego zakresu wykorzystywanych materiałów przy wykorzystaniu narzędzi własnych lub Klienta. Od ponad 25 lat jesteśmy również producentem form wtryskowych. Zapraszamy !

szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne PCV

Listwy elewacyjne PCV »

Bella Plast jest producentem profili z PCV dla budownictwa. Produkuje listwy elewacyjne do systemów ociepleń, do zabudowy gipsowo-kartonowej, do mokrego tynku, gresu i klinkieru. Produkty posiadają Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, potwierdzające ich wysoką jakość. Listwy elewacyjne są produkowane w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym pod Warszawa. Większość produktów to autorskie rozwiązania chronione patentami. Bella Plast posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 oraz inne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych listew. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.bellaplast.com.pl, wraz z dokumentacją techniczną i instrukcjami montażu. Firma oferuje również doradztwo techniczne, oraz produkcję profili elewacyjnych przygotowanych pod konkretne potrzeby klienta. Jeżeli nie znalazłeś listwy jakiej potrzebujesz, skontaktuj się z nami. W ofercie firmy można zaleźć, wśród listew do systemów ociepleń – listwy do boniowania (bonie) wraz z kątownikami i łącznikami do boni; listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy); listwy przyokienne; listwy dylatacyjne, listwy startowe, listwy podparapetowe, listwy zakończeniowe, kątowniki proste z siatką, kątowniki łukowe i inne. Asortyment profili do zabudowy gipsowo-kartonowej obejmuje kątowniki łukowe PCV, kątowniki proste PCV, kątowniki promieniste proste i łukowe PCV, kątowniki uniwersalne PCV jak również kątowniki aluminiowe i listwy zakończeniowe. Do wykonania tynków wewnętrznym metodą tradycyjną oferujemy zestaw listew przyokiennych oraz kątowników tynkarskich z PCV, aluminium, cynku i stali (kwasówka). Oferujemy również profile dylatacyjne do gresu i profile dystansowe do klinkieru.

szczegóły wpisu »

Tworzywa sztuczne - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: