Podkategoria: Sklepy wielobranżowe


« poprzednia strona · 4

Artykuły papiernicze

Artykuły papiernicze »

Artykuły biurowe, artykuły papiernicze i akcesoria biurowe, które oferujemy dobrane są do Twoich potrzeb. W naszej ofercie odnajdziesz wyroby marek międzynarodowych jak i krajowych, artykuły oferujące wysoką jakość przy umiarkowanej cenie oraz szereg produktów pierwszo-cenowych. Nasza oferta została dobrana, w taki sposób, by zaspokoić Twoje wymogi i uprościć Tobie kupowanie, równocześnie wykluczając towary powtarzalne wielu producentów i wybierając z nich produkty posiadające optymalny stosunek jakości do ceny. My wiemy i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Artykuły papiernicze - u nas odnajdziesz szeroki wybór sprawdzonych marek w przystępnych cenach. Ilość dokumentów w Twoim biurze wzrasta w zastraszającym tempie? Proponujemy szeroką paletę produktów przeznaczonych do przechowywania dokumentów. Akcesoria biurowe, segregatory,skoroszyty, teczki, półki, pudła na dokumenty archiwalne. Do tego etykiety, taśmy, markery. Porządkowanie dokumentów staje się przyjemnością. Codziennie na świecie marnuje się setki tysięcy ton makulatury. Nie pozostajemy temu obojętni. Zdajemy też sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w biurze pełnią dobrze wykonane notatki i prezentacje wydrukowane na wysokiej jakości papierze. Mając na uwadze potrzeby środowiska i naszych Klientów zapraszamy do zaopatrzenia firmy w wysokiej jakości EKO papier do drukarek. Oferujemy wygodne kupowanie online bez konieczności odwiedzania tradycyjnego sklepu. Stale rozwijamy, tak ażeby jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze wymogi.

szczegóły wpisu »

Dzienniki szkolne, Dzienniki zajęć, Dzienniki lekcyjne, Dzienniki przedszkola

Dzienniki szkolne, Dzienniki zajęć, Dzienniki lekcyjne, Dzienniki przedszkola »

Dzienniki szkolne - i coroczny problem w prowadzeniu dokumentacji procesu nauczania. Przepisy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu precyzują jedynie jakie informacje powinny być rejestrowane w dzienniku lekcyjnym. Dyrektor placówki decydując się na zakup dzienników lekcyjnych, zobowiązany jest do skontrolowania, czy zakupywany dziennik zawiera rubryki na dane określone regulacjami r.d.p.n. O sposobie prowadzenia dziennika, użytkowania jego fragmentów - podobnie jak w części kardynalnej, jak i dodatkowej, o określeniu obowiązkowych notacji - decyduje jedynie dyrektor szkoły. W dziennikach szkolnych mogą być odnotowywane: spostrzeżenia, ważne wydarzenia z życia klasy, indywidualne kontakty z opiekunami uczniów, informacje o spotkaniach z opiekunami, dopiski o postępowaniu słuchaczy, wyróżnieniach, karach itp. Więcej na www.dziennikiszkolne.com.pl.

szczegóły wpisu »

Druki szkolne, Dzienniki zajęć, Świadectwa szkolne

Druki szkolne, Dzienniki zajęć, Świadectwa szkolne »

Nie od dzisiaj jak wiadomo, iż wypełnianie druków szkolnych to nie taka łatwa czynność. Druki szkolne, świadectwa szkolne a przede wszystkim dzienniki szkolne wypełnia się czytelnie, bez poprawek, pismem komputerowym, maszynowym lub ręcznym. W drukach szkolnych wpisuje się słowami w całkowitym brzmieniu, bez aplikowania skrótów: imię i nazwisko, miesiąc i miejsce urodzenia słuchacza czy też absolwenta, klasę, oceny z zajęć edukacyjnych, ocenę zachowania, miesiąc wydania.

Nazwę placówki wpisuje się w pełnym brzmieniu, zgodnie z nazwą ustaloną w statucie placówki, z tym iż w nazwie szkoły wchodzącej w skład zespołu szkół czy też specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego można pominąć nazwę zespołu lub specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego. Nazwy zajęć edukacyjnych wpisuje się w pełnym brzmieniu. Dopuszcza się wpisywanie nazwy zajęć szkolnych w dwóch liniach, z tym że w pierwszym wersie, przeznaczonym na wpisanie oceny z zajęć edukacyjnych, wstawia się poziomą linię. Więcej na www.dlaszkoly.com.pl.

szczegóły wpisu »

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Kosmetyki do pielęgnacji ciała »

Problematyką niniejszej witryny internetowej są niepowtarzalne kosmetyki firmy Venus. Interesanci poruszając się po witrynie będą mieli możliwość precyzyjnego zaznajomienia się z charakterystyką poszczególnych artykułów kosmetycznych, jakie dla ułatwienia poukładane zostały w oddzielne podkategorie, takie jak stylizacja bądź też chusteczki nawilżające. Oprócz tego dostępne są tu także wiadomości o samej marce oraz jej profilu i prowadzonej działalności. Zainteresowane dziewczyny pojawieniem się w roli modelki mogą odnaleźć stosowne informacje na ten temat wchodząc w zakładkę „Konkurs”. Na stronie zamieszczono poza tym najważniejsze dane kontaktowe.

szczegóły wpisu »

Sklep z zabawkami Warszawa

Sklep z zabawkami Warszawa »

Każdy rodzic inwestuje w zabawki edukacyjne - a przynajmniej powinien to czynić. Na sto procent nie tylko zabawki edukacyjne dają radość dzieciom. Wiele nadzwyczaj interesujących zabawek można kupić w sklepie joujou.pl. To właśnie w tym miejscu kupisz zabawki takich producentów jak przykładowo Manhattan Toy, Eitech, Deglingos, Supermag, Plan toys, Sentosphere no i oczywiście djeco.
Zobacz też wspaniałe wydawnictwa, przykładowo Zakamarki, Muchomor, Tatarak! Koniecznie odwiedź stronę www joujou.pl i wybierz dla swoich dzieci wspaniałe zabawki. Pamiętaj, że joujou.pl to idealny sklep z zabawkami dla dzieci z Warszawy - naturalnie dostępny online.

szczegóły wpisu »

Hurtownia chemiczna Grodzisk

Hurtownia chemiczna Grodzisk »

Hurtownia chemiczna i kosmetyczna UNIVERMAX funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Na starcie zabiegaliśmy by zdobyć zaufanie firm z terenu Grodzisk Mazowiecki i sąsiedzkich miast. Stopniowo poszerzaliśmy naszą działalność i dostosowywaliśmy ją aby kooperacja z Nami była dla wszystkich satysfakcjonująca.
Oferujemy odbiorcom najlepsze produkty znanych producentów z kategorii chemii gospodarczej, rozpuszczalników i środków czystości. UNIVERMAX jest rozpoznawany również jako dystrybutor meglio. Chemia meglio jest to bardzo popularna marka zarówno na rynku włoskim jak i w innych krajach Europy. Ich znakiem rozpoznawalnym jest wysoka jakość produktów dzięki której zyskali olbrzymią rzeszę odbiorców. Siedziba naszej firmy znajduje się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Lutnianej 2. W łatwy sposób znajdziecie nas Państwo również wklepując w spisie Google frazy: opakowania jednorazowe mazowieckie, środki czystości hurtownia lub hurtownia kosmetyczna. Wejdź również na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz katalog naszych akcesorii.

szczegóły wpisu »

Powystawowe AGD

Powystawowe AGD »

Nowoczesne panie domu nie wyobrażają sobie sprzątania ani gotowania bez korzystania z innowacyjnych sprzętów. Znacznie ułatwiają one im prace i codzienne zadania. Na witrynie internetowej kupwkoszalinie.pl mamy możliwość kupić drobne agd o siedemdziesiąt procent taniej. Jak to możliwe? Sklep internetowy KupWKoszalinie proponuje powystawowe agd odznaczające się najwyższą jakością, niezawodnością działania oraz korzystną ceną. Oferta sklepu jest niezwykle bogata. Mamy możliwość kupić przede wszystkim bezprzewodowy czajnik, ekspres przelewowy, jak i cichy blender. Każdy znajdzie tu coś zgodnego ze swoimi potrzebami. Warto skorzystać z propozycji sklepu wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Można będzie wyposażyć swój dom w niezbędne urządzenia tanim kosztem. KupWKoszalinie to opcja stworzona z myślą o Tobie i Twoim domu.

szczegóły wpisu »

Etykiety Seiko

Etykiety Seiko »

W ofercie naszej firmy odnajdą Państwo naklejki do przeróżnych drukarek m.in.: - drukarki etykietowe SLP;- etykiety PRINTSKY do drukarek Seiko SLP;- etykiety Smart Label Printer Seiko do drukarek Seiko Smart Label Printer;- etykiety PRINTSKY do drukarek Zebra;- etykiety DYMO do drukarek LabelWriter.W naszej ofercie odnajdą Państwo wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze drukarki etykiet z nieskomplikowanym programem komputerowym Seiko SLP. Drukarki etykiet mają rozległe możliwości wydruku napisu, obrazów np. logo wytwórni także kodów kreskowych. regulowana szerokość rolki daje sporo sposobności pomysłowego używania drukarki w codziennej pracy. Etykiety firmy PRINTSKY mają szerokie zastosowanie m. in. znakomicie nadają się na etykietki na przesyłki, informacyjne, magazynowe, reklamowe. Oferujemy rolki etykiet nawinięte na rolki o wybranej wielkości i średnicy zewnętrznej, w siedmiu popularnych rozmiarach. Nalepki do drukarek SLP odróżniają się wysoką jakością. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, w razie potrzeby możemy wystąpić z propozycją na etykiety na indywidualne zapotrzebowanie dobrane do potrzeb kontrahenta. PrintSky - dostawca biurowych drukarek etykietowych Seiko Smart Label Printer i etykietek termicznych!

szczegóły wpisu »

Sklep dla plastyków ARTMA

Sklep dla plastyków ARTMA »

W naszym e-sklepie znajdą Państwo wiele interesujących wyrobów przydatnych do zrealizowania własnych projektów artystycznych. Podpowiemy jak zacząć tym, którzy chcieliby rozpocząć zabawę ze sztuką. Współpracujemy z najlepszymi firmami, których doświadczenie i wysoki poziom został osiągnięty w przeciągu wielu lat pracy. glina sklep Wciąż poszerzamy ofertę, a wiele produktów objętych jest promocją. Pasja połączona z doświadczeniem sprawiła, że po dokładnych przygotowaniach, cel powstania firmy został osiągnięty. Towar wysyłamy po bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy: farby artystyczne, przybory kreślarskie, farby do twarzy, szkicowniki, bloki, pędzle, palety, podobrazia malarskie, kleje, kredki, szpachle, sztalugi, tuby malarskie, werniksy.

szczegóły wpisu »

Godła szkolne, Godło państwowe sklep, Godła dla administracji

Godła szkolne, Godło państwowe sklep, Godła dla administracji »

Godła dla szkół, Godła Polski, Godła szkolne, Godła Państwowe, Godła dla urzędów. Znaki państwowe mają pierwszeństwo przed każdym innym znakiem, np. znakami, organizacji, instytucji itp. Miejscem uprzywilejowanym jest zawsze prawa strona osoby stojącej tyłem do budynku lub na prawo od godła, patrząc od strony godła (tj. kierunek, w którym patrzy orzeł. W heraldyce przyjmuje się odwrotny kierunek patrzenia tj., nie z punktu widzenia obserwatora, ale z punktu widzenia godła lub flagi. Godło należy umieszczać w sposób dający mu należną cześć i szacunek. Poza wizerunkiem godła zgodnym z ustawą, możliwe jest eksponowanie wizerunku orła artystycznie przetworzonego, aczkolwiek nie może on zastępować wizerunku ustawowego. Nie należy używać godła z okresu PRL z dorobioną koroną. Oferujemy Godła Polski dla urzędów, szkół i instytucji - do auli, audytoriów i dla administracji, klas, sal lekcyjnych, izb pamięci itp. Godła Polski dla szkół, urzędów i instytucji cały czas posiadamy w sprzedaży. Godła Polski, Godła RP, Godło Rzeczpospolitej Polskiej w oprawie, Duże Godło Rzeczypospolitej Polskiej, godła gabinetowe, godła z orłem, Godła Polski w ramie aluminiowej, godła szkolne do sal lekcyjnych, godła urzędowe, godła dla szkoły, godło do siedzib urzędów - szeroki wybór, przystępne ceny.

szczegóły wpisu »

Cyfrowy wykrywacz metalu | podarujdziecku.pl

Cyfrowy wykrywacz metalu | podarujdziecku.pl »

Szukasz ciekawych zabawek dla Twojego dziecka? O ile tak to ciepło zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Skupiamy się na zabawkach, które nie tylko każdemu dziecku pozwolą przyjemnie spędzić czas, ale także skłonią je do myślenia i rozwijania swoich umiejętności. W ofercie mamy w szczególności takie produkty jak zestawy małego chemika, klocki różnego gatunku, zabawki edukacyjne, plecaki i sporo innych artykułów. Oczywiście każdą zabawkę można u nas nabyć w bardzo przystępnych cenach. Jesteśmy pewni, że współpraca z naszym sklepem będzie dla każdego w pełni udana. Namawiamy miło do regularnego wracania do nas i również dokonywania zakupów. W razie potrzeby nasi specjaliści z całą pewnością każdemu pomogą. Skontaktować się z nami można zarówno telefonicznie jak oraz przy wykorzystaniu e-maila. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Mąka

Mąka »

Poszukujesz artykułów spożywczych najlepszej klasy, natrualnych, ekologicznych oraz zdrowych? Jeżeli tak musisz zaznajomoć się z propozycją gospodarstwa Pliczko! W ofercie firmy znajdują się zarówno pochodzące z naszego gospodarstwa jak i starannie wyselekcjonowane artykuły innych marek. Między bogatej propozycji dostępnych w sprzedaży towarów znajdują się oleje, jaja}, makarony, bakalie, mąki bezglutenowe, z pełnego przemiału a oprócz tego setki innych towarów. Są to produkty bogate w witaminy a także minerały. Produkowane z najlepszej klasy półproduktów na sposób tradycyjny gwarantują lecz i pełnię smaku ale przede wszystkim korzystne dla naszego organizmu właściwości. Więcej konkretnych informacji uzyskają Państwo w naszym serwisie, do którego odwiedzenia niepomiernie ciepło zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Http://www.evera.pl suplementy diety dla mężczyzn

Http://www.evera.pl suplementy diety dla mężczyzn »

Na stronie evera.pl masz prawdopodobieństwo zakupu doskonałej jakości towarów znanej na całym świecie firmy Forever Living Products. Przedsiębiorstwo ta jest nie tylko producentem, lecz również plantatorem rośliny Aloe Vera, który jest głównym składnikiem oferowanych towarów. Jak powszechnie nie ulega wątpliwości, roślina ta ma doskonałe właściwości lecznicze a także pielęgnacyjne, z tej przyczyny znalazła szerokie zastosowanie z kosmetyce i również medycynie. Możesz więc skorzystać z atrakcyjnej propozycji na nabytek suplementów diety, aloesowych napojów oraz koncentratów, i kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i higieny osobistej. Zachęcamy także do zapoznania się z interesującymi publikacjami dotyczącymi zdrowia oraz urody, w których jest mnóstwo przydatnych informacji i również porad. Nie czekaj, zadbaj o swój istota żywa już obecnie i daj mu to co najlepsze.

szczegóły wpisu »

Browar pinta

Browar pinta »

Jesteśmy nie tylko grupa osób, które zajmują się sprzedażą piwa, ale także same bardzo je lubią. W związku z tym w naszym sklepie internetowym można nabyć wyjątkowe smaki z bardzo wielu krajów. Można u na nabyć boski napój z Hiszpanii, Irlandii, Niemiec a oprócz tego wielu innych krajów. Racja zajmujemy się także promocją polskich lokalnych browarów, których nie znajdzie się nigdzie indziej. W razie wątpliwości dzięki posiadanej przez nas wiedzy jesteśmy w stanie doradzić oraz przynieść ulgę w wyborze odpowiedniego piwa dla każdego. Z nami każdy się napije precyzyjnie to na co ma ochotę. Dodatkową zaletą naszego sklepu jest zjawisko, że wysyłkę realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Gwarantujemy, że każdy smakosz piwa po skorzystaniu z naszej oferty będzie w pełni rad. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

szczegóły wpisu »

IMega.pl - e-sklep - nowości - akcesoria - hity sezonu - światła LED

IMega.pl - e-sklep - nowości - akcesoria - hity sezonu - światła LED »

iMega.pl to sklep internetowy wdrażający najnowsze technologie i nowinki do sprzedaży na polskim rynku. W ofercie szeroka gama produktów z zakresu motoryzacji, gospodarstwa domowego, akcesoriów samochodowych i wiele innych nowości. Bestsellerem w Naszym e-sklepie są żarówki LED, nie tylko samochodowe, ale też domowe, imitujące efekt ogniska, płomienia. Światła do jazdy dziennej montowane w gniazda kierunkowskazów 2w1 to kolejny z topowych artykułów. W Naszym e-sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystanie z Naszej oferty!

szczegóły wpisu »

Sklep ze skarpetkami

Sklep ze skarpetkami »

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć kolorowe skarpetki damskie bez potrzeby opuszczenia domu. Za naszą sprawą zaoszczędzą Państwo sporo pieniędzy i również dużo cennego czasu. Nasz sklep internetowy jest bardzo intuicyjny, za sprawą czego z jego obsługą poradzą sobie nawet te osoby, które nigdy przedtem nie dokonywały zakupów online. Nasamprzód namawiamy do odwiedzenia naszych działów Bestsellery a także Promocje, w których znajdą Państwo najmodniejsze kolorowe skarpetki damskie - trend tego sezonu. Wszystkie sprzedawane przez nas towary mogą Państwo zobaczyć na Instagramie, do którego odwiedzenia bardzo ciepło zapraszamy. Oferujemy wyłącznie markowe artykuły od renomowanych wytwórców. Na rynku działamy od 1995 roku a także przez ten długi okres czasu udało nam się osiągnąć bardzo wysoką pozycję.

szczegóły wpisu »

Gaźnik Husqvarna

Gaźnik Husqvarna »

Mój sklep od lat zajmuje się sprzedażą części zamiennych do pił mechanicznych światowych marek, jak też tanich odpowiedników z Chin. Główne marki do których sprzedajemy akcesoria to Husqvarna, STIHL, Partner, Makita, Dolmar. Obsługa sklepu ustanawia standardy handlu zawsze gwarantując najtańsze podzespoły wysokiej jakości. Wszystkie oferowane przez nasz sklep części posiadają europejskie certyfikaty jakości jak również objęte są gwarancją. Każdą część sprawdzamy zanim przekażemy do wysyłki. Dajemy gwarancję, że otrzymasz w pełni wartościowy towar. Sprzedajemy wyłącznie wyselekcjonowane części do pił mechanicznych. Nadrzędne działy części: koła napędowe, amortyzatory, cylindry, cewki zapłonowe, filtry powietrza, gaźniki, sprzęgła, kartery, koła zamachowe, membrany gaźnika, napędy pompek, napinacze łańcucha, pierścienie, osłony filtra, pompki oleju, prowadnice, łańcuchy, rozruszniki, przekładnie kątowe, tłumiki, uchwyty, tłoki, uszczelki, łożyska, wały korbowe, zbiorniki paliwa. Naszym celem jest oferowanie artykułów najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach. Zajmujemy się także sprzedażą hurtową. Dla stałych nabywców udzielamy specjalne obniżki cen. Liczymy na jakość, nie na ilość. Akcesoria do pilarek to nasza specjalność, którą uszlachetniamy od samego początku. Z tego powodu możemy Ci skutecznie służyć pomocą - po prostu napisz do nas. Jeśli widzisz, że wybrana część pasuje do wybranego modelu piły to możesz mieć pewność, że tak właśnie jest. Części do pił są zawsze dostępne u nas w magazynie, gotowe do wysyłki. Części wysyłamy tylko monitorowanymi przesyłkami. Daje to pełne bezpieczeństwo. Części do pilarek wysyłamy do 24 godzin. Możesz do nas przyjechać osobiście. Zadzwoń do nas, jeżeli masz jakiś problem, zrobimy wszystko, aby pomóc. Nigdy nie zostawiamy klienta samego z pytaniami.

szczegóły wpisu »

Http://pangrawer.pl dyplomy

Http://pangrawer.pl dyplomy »

Sklep internetowy Pan Grawer przyjmuje na zlecenia nagrody sportowe. W ich skład wchodzą w szczególności: puchary, dyplomy, medale. Naturalnie wszelkie detale można uzgodnić z naszą firmą. Mogą Państwo wybrać zabarwienie, materiał, z którego zrobiona będzie kupowana rzecz, i napis zawarty na tabliczce/medalu. Każde zamówienie może być spersonalizowane. Rejestrujący się klient jest objęty Programem Lojalnościowym. Za każdą wydaną złotówkę w sklepie otrzymujecie punkty, które można zamienić na cenne nagrody. Dostawa jest realizowana każdego dnia w dni robocze. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej sklepu: pangrawer.pl. Znajdą tam Państwo wszystkie trofea a oprócz tego nagrody, jakie realizuje przedsiębiorstwo, także inne niezbędne informacje dotyczące samego zamówienia, płatności i również wysyłki.

szczegóły wpisu »

Preparaty dla koni

Preparaty dla koni »

Sklep internetowy Żywienie Koni, zajmuje się dostawą suplementów i pasz dla koni. Artykuły dla koni pochodzą od renomowanych producentów takich jak Chevinaloraz Foran. Multiwitaminy dla koni, to produkty najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się także preparaty pielęgnacyjne dla koni. Żywienie koni, zależy od rasy, wieku oraz wielu innych czynników indywidualnych zwierzęcia. Odpowiedzią na to, jest bardzo zróżnicowana oferta komercyjna firmy, zawierająca między innymi: pasze i witaminy dla koni, elektrolity dla koni czy suplementy dla koni. Zapewniamy wysoką jakość produktów, znajdujących się w ofercie sklepu. Każdy właściciel będzie w stanie dobrać środek stosowny dla własnego zwierzęcia. Każde środki, będące w ofercie, mają w swoim składzie odpowiednio dobrane składniki odżywcze, które staną się fundamentem zdrowej diety zwierzęcia. Ma to wpływ bezpośrednio na zdrowotność zwierzęcia czy jego piękno. Zywieniekoni.pl daje możliwość wzięcia udziału w systemie lojalnościowym. Warunkiem udziału jest rejestracja w panelu klienta, podczas pierwszych zakupów w sklepie internetowym. Aby znaleźć sklep żywienie koni w sieci, wystarczy wstukać w google następujące wyrażenia: glinka chłodząca dla koni, hodowlana pasza, suplementy dla koni, odżywki dla koni, dodatki paszowe.

szczegóły wpisu »

Prześcieradła hotelowe

Prześcieradła hotelowe »

FullBox to sklep internetowy, który zapewnia bezpieczne zakupy. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne przybory do domu oraz mieszkania. Posiadamy niezwykle szeroki wybór artykułów. Zapewniamy, że oferowane przez nas artykuły są najlepszej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży zasłon, firan, poduszek, lecz posiadamy także prześcieradła i obrusy. Zapewniamy sposobność płatności przelewem i płatności online. Oferujemy fachową wiedzę a także doradztwo. Szanujemy a także traktujemy indywidualnie każdego klienta. Nasz sklep cieszy się niemała popularnością, również wskutek na niskie ceny w zależności od konkurencji. Czas realizacji zamówienia w naszym sklepie wynosi max 5 dni roboczych. Jest to zależne od rodzaju płatności. W naszym sklepie przyjmujemy zwroty a oprócz tego reklamacje w terminie 14 dni.

szczegóły wpisu »

Sklepy wielobranżowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: