Podkategoria: Sklepy wielobranżowe


« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Programy edukacyjne

Programy edukacyjne »

ABC z Reksiem, to program dla dzieci od 5 lat. Przeznaczony jest do nauki podstaw alfabetu, funkcji litery w słowie oraz czytania i rozumienia niezbyt trudnych słów, zwrotów i zdań. Programy edukacyjne z Reksiem należą do grupy najbardziej lubianych przez dzieci programów ułatwiających naukę poprzez doskonałą zabawę. Program jest rozbudowany i zróżnicowany. Zawiera około 300 gier i zabaw. Znaleźć tu można zarówno kurs nauki alfabetu, jak i wiele zabaw związanych z poznawaniem liter. ABC z Reksiem składa się z trzech części: gry, elementarza i szkoły. Pierwsza z nich to beztroska zabawa, w której gracz pomaga Reksiowi skompletować alfabet, podczas rozwiązywania różnych gier i zgadywanek. Interaktywny elementarz to zestaw barwnych stron poświęconych poszczególnym literom. Znajdują się tu ukryte animacje, słowa i różne zabawy. Szkoła to przyjazny dziecku kurs nauki alfabetu składający się z około 100 zdań, zabaw i prezentacji. Dziecko uczy się tutaj nie tylko rozpoznawać litery, ale także posługiwać się nimi w różnych sytuacjach. Literkowa gra to zabawa ze Smokiem Literkowym, który porwał chłopca - najlepszego przyjaciela Reksia. Aby go uwolnić Reksio musi skompletować cały alfabet. Dziecko pomaga pieskowi. Jednocześnie poznaje alfabet, ćwiczy pisanie i czytanie. Centrum reksiowego świata stanowi podwórze domu. Tam ukryte jest 6 ciekawych gier, w których można zdobyć literki. W zabawie Kura w opałach Reksio musi odeprzeć ataki lisów. W Szklarni sadzi nasionko i hoduje literki, natomiast w Maszynie koguta podmienia przedmioty na litery. W fabule gry: Wędrowcy uzupełnia brakujące litery w słowach, zaś w Literkowym sklepie sprzedaje przedmioty i podmienia je na literki. Reksio chodzi także Na ryby gdzie łowi przedmioty, które następnie może w sklepie zamienić na litery.

szczegóły wpisu »

Rękodzieło sklep

Rękodzieło sklep »

Serdecznie inwitujemy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, jaką mamy dla Wasze sporządzoną w naszym sklepie internetowym. Nie można także zapomnieć, że tylko u nas mogą Wy dołączyć do grona zadowolonych kontrahentów, a nie będziemy ukrywali, że ilość tych użytkowników z dnia na dzień jest coraz więcej. Już w tej chwili prosimy do naszych wspaniałych rozwiązań, które sprzedajemy w rewelacyjnej cenie. Nie czekaj i już aktualnie odwiedź nasz sklep internetowy. Tylko u nas są w stanie Wy zakupić to co na prawdę jest rewelaycjne i piękne.

szczegóły wpisu »

Monety kolekcjonerskie

Monety kolekcjonerskie »

Internetowy sklep oferujący szeroki wybór monet dla znawców oraz dla miłośników numizmatyki. W ofercie promowanego sklepu znajdują się monety kolekcjonerskie, monety okolicznościowe, monety polskie sprzed denominacji, monety PRL, amerykańskie ćwierćdolarówki stanowe, monety euro oraz wiele innych. Ponadto sklep numizmatyczny oferuje klientom katalogi, liczne akcesoria oraz literaturę dla numizmatyka. Monety proponowane przez sklep pochodzą z woreczków menniczych, w związku z tym ich stan utrzymania jest doskonały. Oferujemy super promocje i upusty cenowe. Zapraszamy na stronę.

szczegóły wpisu »

Tonery

Tonery »

Drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne są współcześnie w każdym biurze, a dodatkowo przeważnie także w lokalu. Urządzenia te stały się niezbędnym elementem pracy, edukacji i rozrywki. Jednak aby mogły spełniać własną rolę wymagany jest do nich toner lub tusz. Tusz lub toner posiadają to do siebie, że wraz z wydrukiem każdej strony zużywają się i przychodzi taki moment, kiedy trzeba wymienić go na nowy. Ale gdzie go kupić ? Jednym z miejsc gdzie można nabyć odpowiedni do danego urządzenia toner lub tusz jest sklep ecommerce Profibiuro.pl, który specjalizuje się tylko w dystrybucji tonerów i tuszy do drukarek. O ile nie wiesz o jakim symbolu potrzebujesz tusz lub toner – nic nie szkodzi – Na stronie głównej sklepu szybko i łatwo dobierzesz odpowiedni produkt – wystarczy, że podasz nazwę producenta oraz model urządzenia, które masz – z reguły są napisane na obudowie. Do wyboru otrzymasz listę odpowiednich i dostępnych w dystrybucji towarów gdzie będziesz mógł wybrać tonery lub tusze oryginalne lub ich zamienniki. W sklepie oferowane są tylko sprawdzone i fabrycznie produkowane zamienniki. Sklep Profibiuro.pl oferuje toner, a dodatkowo tusze takich firm jak: HP, OKI, Panasonic, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Brother, Xerox, Kyocera, Minolta. Poza tonerów i tuszy w sklepie znajduje się także szeroki wybór artykułów biurowych potrzebnych w firmie, a dodatkowo w lokalu. Sklep oferuje szybką dostawę, szerokie sposobów płatności, System rabatowy dla stałych nabywców, a dodatkowo spraną i konkretną obsługę każdego nabywcy. Profibiuro.pl Drukuj z Nami !

szczegóły wpisu »

Tonery do drukarek, Zamienniki do drukarek samsung, Artykuły biurowe.

Tonery do drukarek, Zamienniki do drukarek samsung, Artykuły biurowe. »

Obecnie w większości szkół i instytucji używane są drukarki komputerowe. Wszystkie drukarki potrzebują tusze do drukarek, atramenty do drukarek i tonery do drukarek. Chcąc zapewnić naszym klientom stały dostęp do zakupu materiałów eksploatacyjnych do drukarek w oszczędnej cenie przy zachowaniu najwyższej jakości wprowadziliśmy do sprzedaży tonery i tusze produkcji Black Point. Black Point jest liderem w branży i jedną spośród najbardziej rozpoznawalnych marek wśród alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Sądząc że będziecie Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, stale poszerzamy ofertę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych. Nasz sklep internetowy zaprasza na zakupy. W stałej ofercie dostępne - substytuty do drukarek HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, Xerox, Minolta - ekstra promocje i niespodzianki, największy wybór niskie ceny. W ofercie dostępne są też tusze i tonery do drukarek, do drukarek laserowych HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, Xerox, Minolta. Tylko u nas w promocyjnej cenie tusze, atramenty i tonery do drukarek samsung, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i sklepu.

szczegóły wpisu »

SklepOtwarty.pl Zakup jest Naprawdę Prosty

SklepOtwarty.pl Zakup jest Naprawdę Prosty »

SklepOtwarty.pl, Firma działa prężnie na polskim rynku od 2007r., w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment towarowy jak i usługowy tj. szeroka gama Telefonów, Akcesorii GSM, GPS i wiele wiele innych ciekawych produktów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego sklepu internetowego gdzie znajdziecie spore rabaty i ciekawe promocje. Zapraszamy wszystkich do naszej witryny www.sklepotwarty.pl Zakup jest naprawdę Prosty! Zapewniamy, że SklepOtwarty.pl spełni twoje oczekiwania nie zwlekaj i sprawdź sam, co ciekawego dla Ciebie przygotowaliśmy!

szczegóły wpisu »

Tonery do drukarek

Tonery do drukarek »

Szukają Państwo perfekcyjnej jakości tonerów lub tuszy dla Waszej drukarki? W sklepie GP Toner odszukacie najbogatszy zestaw, wszystkie materiały eksploatacyjne dla waszego sprzętu; obszerna gama tuszy i tonerów dla wszystkich popularnych marek drukarek zarówno atramentowych i laserowych, począwszy od Brother, przez Epson, Samsung, a skończywszy na produktach firmy Panasonic. Dodatkowo w naszej ofercie do nabycia oryginalne tonery i tusze od pierwszorzędnych firm, jak i tańsze zamienniki, które jakością nie odstają od tych droższych oryginalnych komponentów. Gwarantujemy najlepszą jakość naszych niezawodnych produktów. Nieskomplikowany w obsłudze panel nawigacyjny naszej strony, oraz dokładna wyszukiwarka, a także szczegółowy opis każdego rodzaju tuszu i toneru z pewnością ułatwi wybór najbardziej odpowiadającego Państwa wymaganiom produktu. Skończył się Państwu toner? Nasza firma zajmuje się także profesjonalną, regeneracją tonerów dla drukarek. Nasza oferta obejmuje firmy jak i również klientów indywidualnych. Gwarantujemy najlepszą i fachową realizację oferowanych przez nas produktów, które w pełni usatysfakcjonują Państwa oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

szczegóły wpisu »

Tusze do drukarek.

Tusze do drukarek. »

W dzisiejszych czasach w większości szkół i instytucji eksploatowane są drukarki komputerowe. Wszystkie drukarki eksploatują tusze do drukarek, atramenty do drukarek i tonery do drukarek. Chcąc zapewnić naszym klientom nieprzerwany dostęp do zakupu materiałów eksploatacyjnych do drukarek w oszczędnej cenie przy zachowaniu najwyższej jakości wprowadziliśmy do sprzedaży tonery i tusze produkcji Black Point. Black Point jest liderem w branży i jedną spośród najbardziej rozpoznawalnych marek wśród alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Przypuszczając że będziecie Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, stale poszerzamy wybór artykułów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych. Nasz sklep internetowy zaprasza na zakupy. W stałej ofercie dostępne - zamienniki do drukarek HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, Xerox, Minolta - nadzwyczajnie promocje i prezenty, największy wybór niskie ceny. W ofercie dostępne są też tusze i tonery do drukarek, do drukarek laserowych HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, Xerox, Minolta. Tylko u nas w promocyjnej cenie tusze, atramenty i tonery do drukarek samsung, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i sklepu.

szczegóły wpisu »

Druki szkolne, Dzienniki szkolne, Gilosze świadectw

Druki szkolne, Dzienniki szkolne, Gilosze świadectw »

Rok szkolny już rozpoczęty a z nim intensywna nauka młodych ludzi oraz ciężka praca nauczycieli. W trudnym zawodzie nauczyciela oprócz obszernej wiedzy istotne stają się również różnorodne przedmioty materialne, które wydają się ogromnie potrzebne. Wśród jednych z typowych przedmiotów wyposażenia szkolnego zalicza się druki szkolne. Co to właściwie są druki szkolne? To w zasadzie świadectwa, dzienniki szkolne, legitymacje czy druki biblioteczne, to znaczy wszelakie formualrze potrzebne w uczelniach do prowadzenia dokumentacji kształcenia słuchaczy. Mimo rozwoju komputeryzacji i wprowadzania elektronicznych dokumentów w różnych placówkach, wciąż funkcjonują dokumenty w formie papierowej. Wykładowcy nie wyobrażają sobie, żeby przeprowadzać lekcje nie używając dziennika, w którym zapisują wyniki swoich uczniów i również ich nieobecności. Współcześnie w bez mała każdej placówce oświatowej wprowadzany jest uzupełniający dziennik elektroniczny, za pomocą którego rodzice mają możliwość sprawdzać natychmiast informacje o postępach w nauce swoich dzieci bez wychodzenia z domu. Jedyne, co jest potrzebne do kontrolowania edukacji swoich dzieci, to dostęp do Internetu. Druki szkolne to również legitymacje, przez które uczniowie otrzymują zniżki przykładowo w kinie czy przejazdach autobusami. Innym produktem są też świadectwa, które należą do najważniejszej dokumentacji wydawaną przez uczelnie.

szczegóły wpisu »

Z-Milosci.pl oryginalne zaproszenia ślubne

Z-Milosci.pl oryginalne zaproszenia ślubne »

Oferujemy wysokiej jakości zaproszenia na ślub, dopasowane do konkretnych oczekiwań zleceniodawców. Nasze zaproszenia ślubne cechują się niebanalnymi deseniami, dzięki czemu są bardzo oryginalne. Dzięki nam można zapewnić sobie niezwykłe zaproszenia ślubne, które okażą się cudowną pamiątką na całe życie. Warto podkreślić, że nasza oferta jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie w przypadku zamówienia większej liczby produktów. Udostępniane przez nas zaproszenia na ślub można przejrzeć na naszej witrynie internetowej Z-Milosci.pl:: zaproszenia ślubne tanie, na której z pewnością każdy natrafi na coś dla siebie. Staramy się regularnie poszerzać aktualną ofertę, zgodnie z obecnymi trendami z zakresu projektowania oryginalnych zaproszeń ślubnych.

szczegóły wpisu »

E-papierosy sklep

E-papierosy sklep »

Prezentujemy Państwu bezsprzeczną rewolucję w procesie walki z nałogiem. Fenomenalny wynalazek przeszłych lat: e-papierosy. Nasz sklep w ofercie posiada akcesoria wyłącznie wybornych fabrykantów. Tylko u nas nabędziecie liquidy do e-papierosów najwyższej jakości. Oprócz tego posiadamy w asortymencie baterie do e-papierosa marki joyetech upgrade oraz pierwszorzędne clearomizery vision cc. Mało tego nabywając elektroniczne papierosy z naszej oferty możesz przypuszczać prędką wysyłkę.

szczegóły wpisu »

Demus-Zegarki.pl

Demus-Zegarki.pl »

Demus-Zegarki.pl jest to sklep z zegarkami, który zapewnia swoim Klientom bardzo szeroką ofertę zegarków, które są produkowane przez najbardziej uznane firmy szwajcarskie i japońskie. Firma Demus ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży zegarków. Obecnie prowadzimy zarówno sprzedaż tradycyjną w naszych salonach w Rzeszowie, jak również rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż w Internecie. Dbamy o to, aby w naszej ofercie zawsze były dostępne wysokiej jakości, nowoczesne produkty. Aktualnie można w naszych sklepach kupić między innymi: zegarki Atlantic, Adidas, Bisset, zegarki Citizen, Adriatica, zegarki Diesel, Lorus oraz Oregon. Bardzo dobrze sprzedają się także zegarki Casio i zegarki Timex. Poza tym w naszym asortymencie znajdują się: zegary ścienne, kominowe, kalkulatory, stacje pogody, budziki, stopery i słowniki elektroniczne. Na stronie sklepu proponujemy też oferty promocyjne, w ramach których można nabyć zegarki w bardzo atrakcyjnych cenach.

szczegóły wpisu »

MEDIVERS - sklep internetowy

MEDIVERS - sklep internetowy »

Firma MEDIVERS jest jednym z liderów zaopatrzenia gabinetów odnowy biologicznej, hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz klientów indywidualnych w produkty do relaksu i masażu, sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.

w ofercie m.in.: artykuły rehabilitacyjne i ortopedyczne - refundacja NFZ, fotele masujące, masażery, materace, poduszki, kołdry, posciel wełniana i antyalergiczna, sprzęt sportowy i turystyczny, siłownia i fitness

szczegóły wpisu »

Świece

Świece »

Wszystkodlarestauracji.pl jest sklepem internetowym, w którym zakupy powinien zrobić każdy restaurator, czy właściciel baru. Znaleźć tutaj można takie produkty jak obrusy, akcesoria do robienia drinków czy korkociągi. Asortyment jest naprawdę bardzo bogaty, a każdy produkt znajduje się w odpowiedniej kategorii tematycznej, dzięki czemu znalezienie interesującego artykułu jest niezwykle proste. Dla wszystkich zostały przygotowane dogodne warunki zapłaty i przesyłki. Możliwy jest również odbiór osobisty – szczegóły na stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Dyplomy dla dzieci, Dyplomy sportowe i Druki ozdobne

Dyplomy dla dzieci, Dyplomy sportowe i Druki ozdobne »

Dyplomy dla szkół, kolorowe, wspaniale i estetycznie wykonane. Dyplomy dla dzieci zachęcają do osiągania coraz lepszych wyników. Dyplomy konkursowe to pamiątka dokonań i wyników. Pamięć o zdobyciu dyplomu na pewno na długo pozostanie w sercu jego zdobywcy. Taka nagroda jak dyplomy szkolne podkreśla wyraźny kierunek w kształtowaniu charakteru człowieka. Nagroda promująca uczniów samodzielnie poszukujących wiedzy. Doskonała jakość druku, kapitalnie podkreśla dbałość o aktywnych uczniów. Turnieje w szkołach są przesłanką do kształtowania zdolności współpracy w grupie rówieśników. Dają możliwość zdobywania kolejnych cennych osiągnięć. Najważniejszym sposobem na udokumentowanie rozwoju ucznia oraz na pozytywne wsparcie jego trudów jest nagroda w postaci ładnego dyplomu, którym można się pochwalić w domu. Pamiątkowe dyplomy szkolne dla zwycięzców quizów to wspaniała przesłanka dla szkoły żeby zachęcać uczniów do dalszej pracy. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy dyplomy konkursowe. Jednak uniwersalny dyplom to oszałamiający sposób na wyróżnienie znakomitych wyników pracy na rzecz szkolnictwa. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.

szczegóły wpisu »

Torby damskie

Torby damskie »

Modne torby kształtują styl i podkreślają osobowość, dlatego są nieodzowną częścią garderoby. Powinny być dopełnieniem twojej stylizacji. W tym sezonie projektanci przygotowali torby dla kobiet w dużych rozmiarach i pełnej palecie jesiennych barw, które wystarczy chwycić w rękę. Ale modne są też mniejsze torebki na ramię, najlepiej na długim pasku. W sklepie modnatorba czekają dla ciebie właśnie takie torby. Dopełnieniem oferty sklepu są teczki dla każdego, portfele ze skóry damskie i męskie oraz saszetki skórzane.

szczegóły wpisu »

Literatura zdrowia

Literatura zdrowia »

Sklep.znakiczasu.pl to księgarnia online mająca w swojej ofercie takie pozycje jak: Literatura zdrowia. Zapraszamy do naszego sklepu. Nasz serwis internetowy WWW.sklep.znakiczasu.pl działa od kilku lat. Doskonałe książki na każdą kieszeń, którzy cenią sobie wyszukaną literaturę. Książki religijne w Znaki Czasu to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Kupno w Sklep.znakiczasu.pl mogą Państwo dokonać za pośrednictwem naszej strony www oraz. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Wykrojniki do papieru | http://www.artimeno.pl

Wykrojniki do papieru | http://www.artimeno.pl »

Sklep internetowy Artimeno udostępnia obszerny wybór produktów służących do wyrobu przedmiotów ozdobnych, dekoracji a oprócz tego wykonania ozdób technikami artystycznymi. W propozycji znajdują się zarówno półprodukty, jak a także przybory i również akcesoria niezbędne do wykonania gotowych ozdób. Sklep proponuje wszystko, co potrzebne do wyrobu ozdób kreatywnymi a także artystycznymi technikami rodzaju: decoupage, quilling, scrapbooking, pergamano i również różnorodnymi metodami rodzaju 3D, czyli trójwymiarowymi. Sklep Artimeno proponuje artykuły bazowe, jak pudełka, papiery, paski, tekturki oraz różnego typu barwniki (tusze, farby), z których wykonuje się ozdoby. Kluczową cześć propozycji stanowią narzędzia i również akcesoria. W sklepie internetowym Artimeno nabywca znajdzie m.in. wykrojniki, maszynki, dziurkacze ozdobne, zarówno brzegowe, jak a oprócz tego narożnikowe, a także nożyczki

szczegóły wpisu »

Snowboard wiązania - CrazySnow

Snowboard wiązania - CrazySnow »

Snowboard wiązania dla początkujących jak i zaawansowanych wybieramy bardzo podobnie. Wybierając snowboard wiązania powinniśmy zwrócić uwagę na następne rzeczy – po pierwsze: wytrzymałość (biorąc pod uwagę konstrukcję i właściwości materiałów), dopasowanie, bowiem musi być ono adekwatnie dopasowane do buta, zwrócić uwagę należy też na pompki w wiązaniach, oraz paski, bo jest to zasadniczy szczegół i dlatego warto nabyć wiązania tylko i wyłącznie z dwoma pompkami dociągowymi. Następnymi rzeczami, na jakie należy zwracać uwagę to: high back (łyżka wiązania), pedał gazu, śrubki, jak również step-in.

szczegóły wpisu »

Punkty microsoft

Punkty microsoft »

Gigant z Redmond nie jest znany z równorzędnego traktowania polskich klientów, którzy nierzadko samodzielnie zmuszeni są zmagać się z dziwacznymi ograniczeniami nałożonymi przez firmę. By na równi wykorzystywać możliwości konsoli XBOX, potrzeba zaopatrzyć się w odpowiednią ilość punktów (Microsoft Points). Przy ich pomocy – najtańszym w ofercie Points-Sell.com – dostaniemy możliwość gry z pozostałymi graczami, zakupu dodatków do gier, ale również pobrania seriali czy utworów muzycznych. Wszystko legalnie i uczciwie. Niech gigant z Redmond wie, że gracze z Polski wcale nie odstają od zachodnich.

szczegóły wpisu »

Sklepy wielobranżowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: