Podkategoria: Wynalazki


Dysze VERVO

Dysze VERVO »

Dysze marki Vervo to oferta dla firm wykorzystujących powietrze w procesach produkcyjnych. Vervo dostarcza wysokiej jakości produkty oraz kompleksowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Producent posiada szeroką ofertę dysz i nie tylko. Oferta marki Vervo to wynik prawie 90 lat inwestycji w ciągły w rozwój oraz badania. Producent jest liderem na rynku sprężarek powietrza w tym dysz w Polsce i Europie.

szczegóły wpisu »

GPS – nawigacja Lark, TomTom, Garmin

GPS – nawigacja Lark, TomTom, Garmin »

Niewątpliwie jednym z najbardziej zaawansowanych wynalazków ludzkości w histroii był system nawigacji GPS. Być może wydaje Ci się, że system pozycjonowania satelitarnego, to tylko odbiornik, który masz w rękach. Jednak nic bardziej mylnego. Nawigacja satelitarna, to bardzo skomplikowany i zaawansowany system, który powstawał z myślą o amerykańskich siłach zbrojnych. Dopiero pewne wydarzenie jakie miało miejsce nad Związiem Radzieckim przyczyniło się do udostępnienia tego systemu cywilą. Jednak na czym tak naprawdę polego ten wspomniany przeze mnie stopień skomplikowania charakteryzujący nawigcję satelitarną GPS? Więcej informacji znajdziesz na prezentowanej stronie, ale w skrócie można powiedzieć, że system pozycjonowania, to trzy segmentu. Segment kosmiczny, który tworzy kilkadziesią satelitów nawigacyjnych, segment kontroli tworzony przez 12 stacji monitorujących rozsianych po całym Świecie oraz segment urzytkownika, czyli pewnie dobrze Ci znane urządzenia do nawigacji GPS.

Jednak zagłębiając się bardziej w szczegóły można powiedzić, że nawet odbiornik GPS to za mało, aby korzystać z nawigacji. Konieczne są również mapy cyfrowe, aby pozycja, którą zlokalizuje odbiornik mogła być nałożona na wspomnianą już mapę. Na polskich drogach, najpopularniejszą mapą jest AutoMapa. Prezentowana strona zawiera poradnik na temat wspomnianej przed chwilą AutoMapy. Poradnik zatytułowany został AutoMapa – podstawowe parametry. Co jeszcze znajdziesz na stronie. Pisząc bardzo ogólnie, będą to wszystkie podstawowe informacje związane z nawigacją GPS, tzn., błędy zniekształcające dokładność lokalizacji, metody lokalizacji, historię systemów pozycjonowania satelitarnego, metody liczenia pseudoodlegóści oraz zastosowania. Ponadto poznasz wspomnianą już we wstępie strukturę nawigacji satelitarnej, budowę odbiornika do nawigacji oraz jego rodzaje.

szczegóły wpisu »

Synchronizacja czasu

Synchronizacja czasu »

Zajmujemy się synchronizacją czasu w systemach zegarowych. Firma nasza działa od 5 lat w tym nowoczesnym sektorze na terenie całego kraju. Jeśli wiec masz problemy z punktualnością w swojej firmie zadzwoń do nas a my i nasze nowoczesne centrale zegarowe rozwiążemy Twoje kłopoty z wiązane z czasem. Zapraszamy więc na naszą stronę po wszystkie szczegóły.

szczegóły wpisu »

Najlepsza obsługa

Najlepsza obsługa »Optima kasy Fiskalne Bydgoszcz to ludzie, którzy zaoferują Wam najlepszy sprzęt do zakupu. To również profesjonalne doradztwo odnośnie kasy Bydgoszcz oraz innych urządzeń fiskalnych. Zapewniamy Wam również wsparcie techniczne, szkolenie oraz załatwienie wszystkich formalności związanych z zakupem tych urządzeń.

szczegóły wpisu »

Wynalazki - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: