Podkategoria: Automatyka


1 · 2 · 3 · następna strona »

Pneumatyka siłowa

Pneumatyka siłowa »

Proponowana przez nas oferta usługowo-produktowa z dziedziny pneumatyki obejmuje :
1. Szeroko rozumianą regenerację siłowników. Regeneracja siłowników pneumatycznych - standardowe siłowniki pneumatyczne regenerowane są w 24 godziny. Regeneracja siłowników z użyciem oryginalnych zamienników.
2. Trudnopalne węże wentylacyjne. Węże wentylacyjne wykonane zostały z termoplastycznej gumy. Węże wentylacyjne do zasysania dymów.
3. Techniczne modele węży z pcv. Węże z pcv dla różnych wartości ciśnienia roboczego. Węże z pcv nie ulegające starzeniu. Węże z pcv wytrzymałe w stosunku na promieniowanie UV.

szczegóły wpisu »

Komory lakiernicze

Komory lakiernicze »

Witryna przedstawia kompleksową ofertę firmy proponującej kabiny lakiernicze na miarę naszych potrzeb. Już po pierwszym zapoznaniu się ze stroną z pewnością można rozpoznać kompetencje jej właścicieli. Dodatkowo przedstawiona oferta jest zróżnicowana pod kątem potrzeb lakierników, także każdy ma okazję zakupić dla siebie takie kabiny lakiernicze jakie są mu potrzebne. Konkretne modele różnią się od siebie właściwościami oraz ceną, a wszystkie te różnice zostały nam szczegółowo omówione. Oprócz tego jeśli nie potrafimy określić jeszcze jakie komory lakiernicze będą dla nas najlepsze, w obrębie strony uzyskamy wiele przydatnych wskazówek w dziedzinie określania najlepszego wyboru. Jeżeli więc interesujemy się lakiernictwem lub prowadzimy firmę usługową w tym zakresie powinniśmy dokładnie zaznajomić się z prezentowaną ofertą.

szczegóły wpisu »

Hydraulika siłowa - Argo-Hytos, Prema

Hydraulika siłowa - Argo-Hytos, Prema »

BTH DANIEL to przedsiębiorstwo prowadzące od 1999 roku sprzedaż oraz serwis w zakresie obejmującym maszyny oparte o układy hydrauliki siłowej i pneumatyki. Niezależnie od produkcję i sposób stosowanych rozwiązań jest w stanie zapewnić Państwu najlepszą jakość wykonywanych usług oraz szybkie i nowoczesne rozwiązania.

Szeroka współpraca z wydziałami technicznymi umożliwia płynne i szybkie wykonywanie urządzeń nietypowych na zlecenie klienta. Działalność handlowa poparta jest kilkuletnim doświadczeniem oraz praktyką w obsłudze instytucjonalnych firm produkcyjnych w Polsce i poza nią.

Produkcja naszej firmy to najwyższej jakości zasilacze hydrauliczne, oparte o innowacyjne technologie. Wypełniające perfekcyjnie swoją pracę przy małym zużyciu energii i długiej, bezawaryjnej pracy.

szczegóły wpisu »

Serwis i konserwacja bram, szlabanów, ramp, doków.

Serwis i konserwacja bram, szlabanów, ramp, doków. »

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze serwisowej bram przemysłowych, garażowych, rolowanych i p.poż. (Hormann, Crawford, Loading Systems), systemów przeładunkowych (rampa, brama, uszczelnienie), napędów oraz szlabanów.
Poza działalnością usługową dostarczamy i montujemy bramy przemysłowe i garażowe, szybkobieżne, rampy firm Hormann, Crawford, Loading Systems.

Oferta firmy
I. Usługi
- okresowe przeglądy konserwacyjne
- naprawy bieżące
- usuwanie awarii
- serwis całodobowy
- doradztwo techniczne

II. Produkty
1. Bramy Garażowe - Hormann
- segmentowe
- uchylne

2. Bramy Przemysłowe - Hormann, Crawford, Loading Systems
- składane
- kurtyny paskowe
- przeciwpożarowe
- przesuwne
- rolowane
- segmentowe
- szybkobieżne

3. Systemy przeładunkowe - Hormann, Crawford, Loading Systems
- rampy (mosty) przeładunkowe (hydrauliczne, mechaniczne)
- uszczelnienia (fartuchowe, pneumatyczne)
- naprowadzacze kół

4. Kraty
5. Drzwi stalowe (w tym przeciwpożarowe)
6. Szlabany
7. Automatyka do wszystkich oferowanych urządzeń
8. Systemy oszczędzania energii w obwodach oświetleniowych
9. Części zamienne do wszystkich oferowanych urządzeń
www.hormann.pl
www.loading-systems.pl

szczegóły wpisu »

Inspecja Transportu Drogowego

Inspecja Transportu Drogowego »

Witryna internetowa naszego przedsiębiorstwa, gorąco zaprasza do odwiedzania, wszystkich zainteresowanych zakupem oprogramowania do kontroli czasu pracy kierowców. W naszym asortymencie odszukasz autorskie rozwiązanie, które zostało znacznie ulepszone w stosunku do tradycyjnych systemów. Tachospeed to specjaliścim którzy dzięki szkoleniu i doświadczeniu pracy, potrafią stworzyć znakomity produkt w przystępnej cenie. Przekonaj się sam, ile może nasz tachograf, i jak daleko w tyle pozostawia konkurencję. Strona naszego przedsiębiorstwa ma na celu nie tylko przedstawienie oferty, ale również udzielenie informacji np. o rozliczanie czasu pracy. Nie musisz już wertować kilku stron www w poszukiwaniu informacji prawnych, czy tez nowościach technicznych dla przedsiębiorstw przewozowych, gdyż zbieramy wszystko w naszym serwisie. Odwiedzaj nas regularnie, a zawsze będziesz obeznany z najważniejszymi wiadomościami.

szczegóły wpisu »

Tworzenie stron internetowych Łódź

Tworzenie stron internetowych Łódź »

Chcesz mieć własną stronę w Internecie? Zaznajom się więc z naszym wachlarzem ofert. Projektujemy zarówno strony jak i sklepy internetowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy najmniejszym i średnim przedsiębiorstwom zyskanie jak największej ilości konsumentów i równoczesne wypromowanie ich usług w sieci internetowej. Nad każdą usługą pracuje zespół doświadczonych projektantów. Wykorzystujemy między innymi technologię FLASH i systemy CMS. Poprzez to dotrzesz do sporego grona przyszłych konsumentów. Nawiązując z naszą firmą współdziałanie klienci mają zagwarantowane poprawienie wizerunku swojej firmy, wykonanie projektu w czasie 7 dni oraz regularne podawanie wiadomości w zakresie postępów prac nad ich zamówieniami. Wypromowanie swoich usług jeszcze nigdy nie było prostsze więc sięgnij do naszych ofert.

szczegóły wpisu »

Inteligentny budynek, inteligentny dom | Kraków

Inteligentny budynek, inteligentny dom | Kraków »

Główną branżą działania firmy Intelsystem są nowoczesne i dające oszczędność energii technologie związane z systemami inteligentnego budynku i elektroinstalatorstwem.

Inteligentny budynek to standard współczesnego budownictwa. Systemy takie to oszczędność energii i duże możliowści zastosowania, przynoszące korzyści na wielu płaszczyznach. Inteligentny budynek zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, ponieważ integruje w sobie monitoring, systemy zabezpieczeń antywłamaniowych i przeciwawaryjnych. Daje niesamowitą wygodę użytkowania i oszczędza energię, co przekłada się na minimalizację kosztów utrzymania obiektu.


Działalność związana z automatyką budynkową:

- inteligentny dom
- instalacje elektryczne
- BMS - Building Management Systems - Systemy Zarządzania Budynkiem
- automatyka (rolety, bramy, drzwi)
- integracja systemów i urządzeń w budynkach – oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, telewizja przemysłowa, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych, kontrola dostępu
- nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB

Działalność związana z instalacjami teletechnicznymi:

- systemy alarmowe SSWiN
- monitoring CCTV
- systemy wideodomofonowe
- systemy okablowania strukturalnego
- systemy rozproszonego nagłośnienia
- instalacje centralnego odkurzacza
- nawadnianie ogrodu

Nasze działania są kompleksowe:

- konsultacja
- projekt
- dobór urządzeń i osprzętu
- sprzedaż
- montaż
- programowanie i integracja systemów
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

szczegóły wpisu »

Transportery, Transporter taśmowy

Transportery, Transporter taśmowy »

Transportery firmy damatic w większości wykonywane są z profili aluminiowych. Dzięki naszemu zespołowi konstruktorów jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne rozwiązania, oraz zaproponować specjalne transportery. Nasze transportery moga być stosowane jako pojedyncze urządzenie lub jako kompletne systemy transportowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń.

szczegóły wpisu »

Myjnie parowe

Myjnie parowe »

Zastanawiasz się nad kupnem myjek parowych? Zajrzyj koniecznie na stronę multi-matic.pl. Znajdziesz tam propozycję firmy, zajmującej się handlem tego rodzaju produktami. Możesz tu dokonać wyboru czegoś z profesjonalnych myjek bądź tych do wykorzystania w domu. Jeśli zarządzasz hotelem to tu odnajdziesz dobry sprzęt, dzięki czemu twoi pracownicy z łatwością utrzymają w nim porządek. Pani domu też ma możliwość kupić sobie taki sprzęt, który pomoże w sprzątaniu domu. Wszystko w zależności od twoich wymagań. Jeśli masz zamiar założyć myjnię ręczną to na tej stronie znajdziesz potrzebny sprzęt. Na stronie tej zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o firmie. Zamieszczono tam dokładny opis ich działalności. Jeśli zdecydujesz się na zakup danej myjki, to znajdziesz tam dane kontaktowe. Oferta tej firmy jest bardzo interesująca.

szczegóły wpisu »

Przenośniki, przenośnik taśmowy

Przenośniki, przenośnik taśmowy »

Przenośniki produkowane przez firmę DAMATIC, w większości wykonywane są z wykorzystaniem systemu profili aluminiowych.
Nasze przenośniki możemy dopasować i podłączyć do istniejących już maszyn czy linii transportujących w Państwa firmie.
Przenośniki są wykonywane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, co gwarantuje, że zawsze są idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta.

szczegóły wpisu »

Motoreduktory

Motoreduktory »

Wysokiej jakości produkty dostarczane przez Archimedesa tworzone są przez szanowanych w kraju i Europie producentów. Europejskimi partnerami firmy są między innymi: Motovario, Mercotac, Bonfiglioli, Flexon. Firma jest hurtownikiem podzespołów do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle. Zamysłem Archimedesa jest osiągnięcie opinii kontrahenta odpowiedzialnego i pewnego, toteż nieprzerwanie poprawia ofertę i maksymalnie skraca czasy dostaw. Wśród części osiągalnych w katalogu firmy są wibroizolatory i silniki wibracyjne, motoreduktory, taśmy transportowe i transportery oraz obszerna gama akcesoriów niezbędnych do budowy przenośników, profile aluminiowe i wiele innych.

szczegóły wpisu »

Koła pasowe

Koła pasowe »

Chiaravalli Polska z siedzibą w Toruniu oferuje szeroki zestaw akcesoriów mechaniki maszyn. Ponad 95% pozycji katalogowych jest osiągalnych bezpośrednio z magazynu firmy w Polsce, pozostałe w przeciągu około 7 dni. Firma oferuje m.in. koła pasowe, koła łańcuchowe, koła zębate, sprzęgła, przekładnie.
Chiaravalli Polska jest oddziałem włoskiej firmy Chiaravalli Transmissioni SpA - cenionego europejskiego producenta podzespołów mechaniki maszyn.
Działalność Chiaravalli Polska jest wspomagana przez marketing pozycji technicznych, produkowanych przez wiodące europejskie i światowe przedsiębiorstwa.
Sztywna kontrola jakości zapewnia niezawodność systemu produkcji oraz wysoką jakość pozycji wytwarzanych zgodnie z rysunkami i charakterystykami klienta.

szczegóły wpisu »

Myjka parowa

Myjka parowa »

Myjnia parowa to prawdziwy hit w ostatnim czasie. Jeśli jeszcze tego nie wiemy, należy zajrzeć na omawianą witrynę, bo w tym miejscu te fantastyczne urządzenia jak myjki parowe mamy możliwość kupić. Zajrzenie na portal do niczego nas nie obliguje, a za to poznamy wiele interesujących rzeczy. Przede wszystkim tego czym ogólnie są myjnie czyszczące parą, czym są wytwornice pary, w jakiego rodzaju myjkę opłaca się zainwestować, jak wiele daje użytkowanie takiej myjki. Strona jest prosta w obsłudze oraz niesamowicie klarowna więc natychmiast odszukamy to co jest nam potrzebne. Zaglądnijmy do zakładki Promocje, aby poznać aktualne promocje myjni. Jeśli mamy chociaż drobne pytania przejdźmy do zakładki Kontakt, żeby zdobyć dane kontaktowe oraz wykonać telefon albo wysłać maila.

szczegóły wpisu »

Hydrofory- najważniejsze informacje

Hydrofory- najważniejsze informacje »

Strona, na której znajdziesz najnowsze wiadomości na temat hydroforów. Doradzimy które są często nabywane jak również jaki jest ich cena. Co więcej powiemy na czym polega mechanizm hydroforów i jakie jest ich zastosowanie. Jeżeli szukasz idealnego hydroforu do swego domu to jest witryna dla Ciebie. Wystarczy wejść i sprawdzić co dla Ciebie mamy. Jeżeli posiadasz jakieś wątpliwości odnośnie powyższego zagadnienia, zachęcamy do komentowania. Odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie. Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Opakowania próżniowe

Opakowania próżniowe »

Tworzymy folie FFS przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. W innowacyjnym a także bogato wyposażonym laboratorium mamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych i testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania dla żywności są tworzone jedynie przez klejów bezrozpuszczalnikowych. Na żądanie kontrahentów jesteśmy w stanie stricte sprawdzać poszczególne parametry naszych wyrobów. Zasadniczym celem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Kontrahentów również zaspokojenie z opracowywania rozwiązań dostosowanych do wymagań klientów za pośrednictwem bliskiej współpracy.

szczegóły wpisu »

Podzespoły Elektroniczne, Kondensaroty Elektrolityczne, Taśma Led

Podzespoły Elektroniczne, Kondensaroty Elektrolityczne, Taśma Led »

Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych zapewniając kompletacje i pełną obsługę logistyczną dostaw podzespołów elektronicznych, utrzymywanie stanów magazynowych w oparciu o harmonogramy dostaw. Oferujemy złącza zaciskowe marki DEGSON podzespoły elektroniczne, części elektroniczne: układy scalone, mikroprocesory, tranzystory, stabilizatory napięcia, diody, diody led, taśma led, mostki prostownicze, czujniki temperatury, fotorezystory, bezpieczniki termiczne, rezonatory kwarcowe, kondensatory elektrolityczne, przełączniki krańcowe, mikroprzełączniki, wkładki słuchawkowe, głośniki dynamiczne, mikrofony pojemnościowe, sygnalizatory piezoelektryczne, silniki prądu stałego, zasilacze, przetwornice napięcia, ładowarki, akumulatory 12V, automatykę budynkową, inne.

szczegóły wpisu »

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji »

Spółka MIR-TOR świadczy wysokiej jakości usługi w dziedzinie wsparcia technicznego i realizacji specjalistycznych inwestycji związanych z klimatyzacją, wentylacją i rekuperacją. Naszymi Klientami zostają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele dużych firm, którzy chcą zapewnić sobie jak i osobą w otoczeniu wysoki komfort klimatyczny. Specjalnością firmy MIR-TOR jest sprzedaż klimatyzacji i wentylacji, oraz doradztwo i usługi serwisowe, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców usług klimatycznych na terenie Polski.
Chcemy zaoferować Państwu szeroki wybór systemów klimatycznych renomowanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric.Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split.
Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji klimatyzacji typu VRF i klimatyzacji przemysłowej, które mogą być stosowane w pomieszczeniach dużej kubaturze, gdzie istnieje konieczność montażu złożonych systemów urządzeń. Nasza działalność koncentruje się także na tworzeniu oryginalnych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która zapewnia odpowiednie warunki dla funkcjonowania skomplikowanych urządzeń umieszczonych w serwerowniach i centrach danych.
W naszej ofercie znajdą Państwo również ogromny wachlarz rekuperatorów i pomp ciepła, które regulują wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych i lokalach użytkowych, z równoczesnym produkowaniem ciepła. Rekuperatory i pompy ciepła to urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, które oprócz dbałości o środowisko naturalne, minimalizują także koszty ogrzewania pomieszczeń.
Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie usług i wyrobów które spełniają oczekiwania Klientów. Zawsze dbamy o wysoki profesjonalizm, terminowość i przyjazną atmosferę, mogą potwierdzić nasi zadowoleni Klienci. Firma MIR-TOR świadczy usługi na terenie całego kraju i zapewnia pełne zadowolenie z naszych urządzeń.

szczegóły wpisu »

Brama segmentowa

Brama segmentowa »

Firma Entros ma w swoim asortymencie bramy szybkobieżne, przemysłowe, segmentowe, przeciwpożarowe oraz harmonijkowe.
Każda z bram ma swoje zastosowanie i sprawdza się w innych warunkach. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej bramy dostosowanej do Państwa potrzeb.
Zajmujemy się również serwisem i montażem sprzedawanych przez nas bram. Umożliwia to nam na bardzo szybką reakcję w przypadku zgłoszonej awarii.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Rodcraft

Rodcraft »

kluczeudarowe.pl - profesjonalny portal który w swojej ofercie posiada klucze pneumatyczne oraz akumulatorowe firmy Rodcraft oraz Chicago Pneumatic. Udostępniamy również instrukcje obsługi oraz karty z częściami zamiennymi do kluczy. Specjalizujemy się również w serwisie tych urządzeń. Posiadamy również wiele akcesoriów pneumatycznych takich jak kompresory czy szybkozłącza.

szczegóły wpisu »

Sklep Elektro TOP

Sklep Elektro TOP »

Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. DILM12-10 Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.

szczegóły wpisu »

Automatyka - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131