Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika


Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:


Torby papierowe

Torby papierowe »

Przedsiębiorstwo HORECA oferuje towary, jakich każdy właściciel gastronomii potrzebuje w swojej knajpie. W swojej bardzo bogatej a także różnorodnej ofercie, mają znaczny wybór opakowań do przechowywania i transportowania żywności, chemię do użytku profesjonalnego a oprócz tego domowego a oprócz tego towary higieniczne. Jeśli tym samym poszukujesz sklepu internetowego, w którym za jednym zamachem kupisz wszystko co potrzebujesz do obsługi w swojej restauracji, to koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy HORECA na stronie internetowej horecapak. Znajdziesz tu produkty z wielu kategorii. W ich propozycji znajdziesz opakowania do transportu a oprócz tego przechowywania żywności, takie jak: torby i również worki foliowe, reklamówki, folie spożywcze, pojemniki cukiernicze i garmażeryjne. Dla osób, które poszukują z większym natężeniem ekologicznych rozwiązań, przedsiębiorstwo ma w ofercie artykuły eko, takie jak: sztućce drewniane, talerze papierowe, słomki, pojemniki a oprócz tego miski tekturowe.

szczegóły wpisu »

Łożyska Łódź

Łożyska Łódź »

Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, oraz najwyższej jakości asortyment pochodzący od poważanych na rynku wytwórców sprawią, że każdy Klient korzystający z usług naszego przedsiębiorstwa będzie kontent z końcowych efektów współpracy. Jest to jak mówią najlepszy skrót opisu profilu działalności naszego przedsiębiorstwa. W naszej propozycji znajdą Państwo w szczególności łożyska maszynowe kulkowe, łożyska baryłkowe, ślizgowe, igiełkowe. Nadto posiadamy rozmaity wybór kompletów naprawczych do aut różnych marek. Za sprawą współpracy z cenionymi wytwórcami elementów mechanizmów ruchomych możemy sprowadzić poszczególne, nawet te trudno dostępne modele na Państwa indywidualne zamówienie. Oferowany asortyment doskonale sprawdza się w swojej roli, umożliwiając prawidłowe działanie najróżniejszych mechanizmów. Nasz teren działań to przede wszystkim Łódź.

szczegóły wpisu »

Wysokiej klasy przetwornice dc dc

Wysokiej klasy przetwornice dc dc »

Jeżeli interesują Cię ciekawe rozwiązania w przemyśle, musisz dowiedzieć się więcej odnośnie do przetwornic napięcia. Wszystko, co powinieneś wiedzieć to zwłaszcza podstawowe informacje na temat ich mechanizmu działania. Przetwornice napięcia są stosowane w układach wprowadzających większe różnice między napięciami. Tutaj wskazane jest zahaczyć również o wielokrotnym podwyższeniu jak oraz sytuacji związanej z obniżeniem napięcia. Powinno się zgłębić tę dziedzinę, bo inwestycja w ten dział przemysłu, może okazać się rentowna dla działalności Twojej a także Twoich klientów. Nowoczesne technologie dają mnóstwo możliwości których wykorzystanie wpływa na podwyższenie jakości oferowanych usług i również zwiększenie portfolia produktów. Toteż powinno się wybrać takie opcje, które będą strzałem w dziesiątkę odnośnie do oferowanych usług.

szczegóły wpisu »

Vortice

Vortice »

Przedsiębiorstwo EnergyWent to firma z tradycjami i również wieloletnim doświadczeniem. Funkcjonujemy na rynku od dawna, za sprawą czego bez zarzutu wiemy, jak zadowolić naszych klientów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo nabyć centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła czy centrale wentylacyjne z pompą ciepła. Nasze urządzenia dostarczają efektywne rozwiązania dla poprawy jakości powietrza, wykorzystując najnowszą technologię. Centrala wentylacyjna odpowiada za filtrowanie podgrzewanie, oziębianie i również nawilżanie lub osuszanie powietrza. Nasze urządzenia mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz w przemyśle. Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła sprawią sporą gospodarność energetyczną. Atrakcyjne ceny, a także różnorodność modeli pozwolą Państwu na wybór takiego urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z naszą propozycją.

szczegóły wpisu »

Specjalistyczna regeneracja silników elektrycznych

Specjalistyczna regeneracja silników elektrycznych »

REKPOL-BIS - Jesteśmy żywiołowo rozwijającą się firmą Produkcyjno-Handlowo-Usługową, która stale się rozwija oraz kontynuuje tradycje działalności obejmującej remonty maszyn a także urządzeń elektrycznych. Stawiamy sobie nowe wyzwania a także bez ustanku dążymy do poszerzania naszej oferty. Świadczone przez nas usługi to: Przezwajanie silników elektrycznych, Remonty, diagnostyka wibroakustyczna maszyn a oprócz tego urządzeń wirujących, Wyważanie dynamiczne, Laserowe osiowanie zespołów napędowych, Sprzedaż silników elektrycznych, Usługi dla elektrowni wiatrowych, Wykonawstwo instalacji elektrycznych a oprócz tego pomiary ochronne, naprawa a także serwis pomp, Sprzedaż uszczelnień mechanicznych. Wykonujemy swoje zlecenia skrupulatnie i również profesjonalnie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę na najlepszym poziomie, a oprócz tego wieloletnie doświadczenie, stąd świadczona przez nas praca spotyka się z uznaniem a także jest gwarantem doskonałej klasy. Nasz profesjonalizm znajduje potwierdzenie w stabilnych i wieloletnich relacjach z naszymi Klientami. Zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Wały uprawowe

Wały uprawowe »

Spółka Mandam to ceniony w Polsce fabrykant maszyn rolniczych. Nasza spółka swoją pozycję rynkową zawdzięcza szczególnie doskonałej klasy kultywatorom ścierniskowym i również bronom talerzowym, które oferowane są w rozległej gamie modeli oraz rozmiarów. Jesteśmy jedynym wytwórcą maszyn rolniczych w Polsce, który oferuje nieograniczoną 5-letnią gwarancję na piasty na nasze brony talerzowe. Ponieważ posiadamy multum patentów a oprócz tego innowacji z zakresu rolnictwa to uszczelnione, bezobsługowe piasty są produkowane przez nas zgodnie z marką Mandam. Niezwyczajnie nam zależy, by w toku produkcji wykorzystywać jedynie z najlepszej jakości materiałów a oprócz tego komponentów, a to wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom wyjątkową wartość i również gwarancję trwałości na lata. W katalogu oferowanym na stronie mogą państwo zapoznać się z wszystkimi maszynami wyprodukowanymi przez nas. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie, i do nawiązania kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

szczegóły wpisu »

Profesjonalne izolatory sw4

Profesjonalne izolatory sw4 »

Izolatory oraz odlewy żywiczne to elementy konstrukcyjne wykorzystywane szczególnie w energetyce. Profesjonalnym producentem tego rodzaju komponentów jest IZO-TECH. Długoletnie doświadczenie oraz posiadająca wysokie kompetencje specjalistyczne w tej dziedzinie personel to gwarancja, że dosłownie niezmiernie trudne zlecenia realizowane są na najwyższym poziomie. W sumie kompetentna propozycja tego producenta to a w szczególności różnego rodzaju izolatory, w tym wsporcze wnętrzowe, przepustowe a oprócz tego osłonowe i również wsporcze organiczne. Co więcej fabrykant izolatorów zapewnia również rury a oprócz tego profile szkło epoksydowe, stacjonarne wskaźniki napięcia, prototypowe odlewy żywiczne czy cewki i przekładniki. Możliwe jest także osiągnięcie w sumie indywidualnych zleceń. Elementy konstrukcyjne wytwarzane przez IZO-TECH odznaczają się wysoką jakością.

szczegóły wpisu »

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada »

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w konsekwencji połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona całą realizację linii pakujących, które stosowane są w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez produkcję, dowóz, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dystrybucji produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich kwalifikacje oraz osiągalność całej gamy maszyn wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie projektowania, skonstruowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i kompletnie dostosowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dostawcy pozyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako gotowy może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne szkody z tego tytułu.

szczegóły wpisu »

Warsztat samochodowy Nysa

Warsztat samochodowy Nysa »

Firma Salachna Auto jest na rynku usług motoryzacyjnych w Nysie od roku 1982 roku. W tym czasie zdobyliśmy sobie doskonałą pozycję i renomę wśród Klientów w Nysie i w okolicach. Nasza oferta to między innymi mechanika samochodowa, którą zajmujemy się od początku działalności firmy. Mamy doskonale nowocześnie wyposażony warsztat samochodowy ze świetną, profesjonalną załogą. Nie ma dla nas problemu, którego nie dalibyśmy rady naprawić. Ponadto specjalizujemy się w montowaniu i serwisowaniu instalacji LPG w samochodach. Jesteśmy w tej branży regionalnym liderem, posiadamy wielkie doświadczenie, wiedzę, sprzęt i fachowców. Jeżeli myślisz o LPG to Salachna Auto będzie doskonałym wyborem. Ponadto znajdziecie Państwo u nas stację kontroli pojazdów, która w sposób najbardziej profesjonalny z możliwych zbada stan techniczny Państwa auta. Salachna Auto dzięki swojemu doświadczeniu i dużej bazie zadowolonych klientów jest w stanie łączyć najwyższą jakość usług z przystępnymi cenami. Zadowolenia Klienta jest zawsze naszym najwyższym celem. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i korzystania z usług naszej firmy.

szczegóły wpisu »

Ciągniki kujawsko-pomorskie

Ciągniki kujawsko-pomorskie »

Usytuowana w Brzoziu firma Kalchem oferuje rolnicze maszyny używane a także nowe renomowanych europejskich wytwórców. Jako upoważniony dealer firmy Caas dysponuje pełnym asortymentem artykułów tej marki, w tym części zamiennych, i również prowadzi autoryzowany serwis. Sprzedaje ciągniki, kombajny, maszyny nowe do zbioru pasz, prasy kostkujące i również rolujące, ale nie tylko. Oferuje niezawodne ładowarki i również sieczkarnie polowe. Abstrahując od oryginalnych i również odpornych na ścieranie części zamiennych propozycja obejmuje środki smarne i obciążniki przednie. Kalchem prowadzi stacjonarny a oprócz tego motoryczny serwis maszyn, i serwis opon a także silników. Korzystając z najnowszych technologii, umożliwia zdalną diagnozę usterek i szybką reakcję. Trudni się szkoleniem operatorów maszyn rolniczych i doradztwem finansowym. Zapewnia profesjonalną obsługę.

szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131