Strony związane z hasłem 'szkolenie':


Szkolenia

Szkolenia »

Czy wiesz jak istotne będzie uczestnictwo w kursach i rozwój osobisty? Jeśli chcesz więcej zarabiać i posiadać większe możliwości powinno się wykorzystać doskonałą bazę szkoleń. Już dzisiaj odwiedź portal szkoleń i dowiedz się starannie o wszystkim na temat kursów i szkoleń. Bogata baza tekstów da Ci możliwość odszukać jak słusznie zamówić szkolenia i w jakim celu należy się uczyć. Tutaj znajdziesz dodatkowo nadzwyczaj dużo animacji i wystaw które zapoznają Cię z tematyką konferencji i kursów. Zaplanuj właśnie teraz dopasowany harmonogram szkoleń i kursów i zdobądź najlepszą pracę wkrótce po zakończeniu nauki. Dobre organizacje szkoleniowe oraz odpowiednie sale na szkolenia są jednym z istotnych elementów prezentowanego portalu. To jeszcze nie koniec. Możesz otrzymać ponadto obniżki i rabaty użyczane poprzez firmy szkoleniowe. Grupa użytkowników korzystająca z konferencji i szkoleń zyskuje w znacznym stopniu jeszcze więcej zatem warto w nich uczestniczyć i intensyfikować osobiste możliwości.

szczegóły wpisu »

Gra na giełdzie

Gra na giełdzie »

Nasza firma jest jedna z najbardziej rozwiniętych na rynku korporacyjnym. Na dzień obecny jesteśmy jako jedna z najlepszych firm/spółek/korporacji oferujących wszelkiego typu szkolenia powiązane z inwestowaniem na giełdzie. Właśnie zaufało nam kilkaset osób, które do dnia dzisiejszego z ogromnym skutkiem inwestują na giełdzie. Z tego tytułu serdecznie inwitujemy do zapoznania się z naszą ofertą jaką dla Wasze zrealizowaliśmy na mojej witrynie www.

szczegóły wpisu »

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Chałupach

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Chałupach »

Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania.

Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych...! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów kolonijnych.

Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites'n'Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!

Ponadto, gdy sezon kończy się na Półwyspie Helskim, my zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wyjazdach zagranicznych, zarówno do bliskich, jak i bardziej odległych miejsc, tam gdzie zawsze wiatr wieje, a słońce nieustannie świeci…!

szczegóły wpisu »

Szkolenie BHP.

Szkolenie BHP. »

Określenie praca pochodzi od wyrazu labor, co po łacinie znaczy wysiłek. Praca jest bardzo ważna dla ludzi z wielu przyczyn. Ma w przeznaczeniu zaspokojenie sfery materialnej nieodzownej do istnienia, zaspokojenie potrzeb i ambicji, sposobem na wykorzystanie wrodzonych i artystycznych talentów człowieka. Jednakże wykonywanie pracy niesie ze sobą ryzyko, często wywołując zagrożenie dla zdrowiaoraz życia. W związku z takim ryzykiem ukształtował się system ochrony pracowników, który ustalają przepisy BHP. Opieka nad bezpieczeństwem i sterylnymi warunkami środowiska pracy pełni PIP, przez sprawdzanie respektowania przepisów ustanawiających warunki pracy. Jednym z zasadniczych zadań pracodawcy jest zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, przez szkolenia BHP dla pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny miejsca zatrudnienia przed dopuszczeniem ich do stanowiska pracy oraz przeprowadzić szkolenia z BHP w tym zakresie. Taki kurs BHP ułatwia pracownikom pojęcie ryzyka i obowiązek stosowania odpowiednich technik ochrony oraz przestrzegania zasad. Fachowym wprowadzeniem pracodawców i pracowników w zakresie stosowania przepisów BHP trudnią się profesjonalne firmy szkoleniowe. Prowadzą one kursy BHP nie tylko drogą tradycyjną, ale oprócz tego współczesną metodą e-learning, która umożliwia zaoszczędzić drogocenny czas. Taki sposób pozwoli uczestnikom szkolenia okresowego eBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych czy szkolenia okresowego eBHP dla osób kierujących pracownikami i pracodawców na dopasowanie czasu szkolenia BHP do swojego wolnego czasu.

szczegóły wpisu »

Szkoła latania

Szkoła latania »

Nie czekaj i już czym prędzej dopisz się do nadchodzących szkoleń w okresie letnim. Tworzymy grono ludzi dla których Twoje umiejętności lotnicze będą priorytetowe. Nasza zorientowana załoga profesjonalistów, skrupulatnie przekaże Ci, konieczną wiedzą oraz praktykę. Pełną charakterystykę samolotów udostępniamy na nowej witrynie internetowej. Pod numerami telefonów udzielimy odpowiedzi na wszelkie zadane pytania. Zachęcamy także do formułowania zapytań drogą mailową. Nasza reprezentacja to profesjonalni piloci i zarazem instruktorzy z ogromnym stażem. Zaspokoimy Twoje najskrytsze marzenia o lataniu! Poprzez duże doświadczenie, przekażemy wiedzę wielokrotnie wykraczającą poza bazowy plan szkolenia.Interesująca oferta, stanowczo zaintryguje wszystkich wielbiciel lotnictwa. Wypada napomknąć iż proponujemy szkolenia przez okrągły rok. Na rekomendowanej witrynie internetowej, odnajdą państwo we właściwej zakładce, sugerowane ceny.

szczegóły wpisu »

Bliżej wiedzy

Bliżej wiedzy »

Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym e-learning.
Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
Oferujemy następujące szkolenia:
-Szkolenie Wirtualny Tuning
-Szkolenia Asertywność
-Szkolenie Perswazja
-Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
-Szkolenie zarządzanie czasem
-Szkolenie budowa wizerunku
-Szkolenie prezentacje handlowe
-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
-Szkolenia sprzedażowe
-Szkolenia dla sprzedawców
Misją portalu bliżej wiedzy jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w wybranym przez Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą kompetencje pracowników na różnorodnych stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

szczegóły wpisu »

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo »Poprowadzimy nadzór budowlany oraz Project Management nad inwestycjami.

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.

Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.
Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.

Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m. in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany http://www.bico-group.com/finansowanie-inwestycji/.


Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management
Nadzór inwestorski http://www.bico-group.com/oferta/
Kierownik budowy http://www.bico-group.com/Artykuly_porady/
Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
Monitoring procesu inwestycyjnego.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
Studium wykonalności
Pozyskania finansowania
Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji: szpitale, kliniki, przychodnie, żłobki, szkoły i przedszkola, domy jednorodzinne, domy pasywne i energooszczędne, budownictwie przemysłowym: hale, restauracje.

szczegóły wpisu »

Forum o psach

Forum o psach »

Zastanawiając się o posiadaczach wyżłów, psów górniczych, aporterów, psów ozdobnych, chartów, czy też zupełnie innych ras piesków, uruchomiliśmy nasz serwis WWW, który ma na celu zjednoczyć każdego właściciela psów. Nasze forum może pomóc Ci usatysfakcjonować Twojego pieska, a również dzięki nam możesz dowiedzieć się sporo ważnych oraz interesujących porad dotyczących każdego psa. Logując się u nas możesz być pewny, że oboje będzie szczęśliwszy. Istnieje też darmowe czipowanie dla piesków oraz kotów!

szczegóły wpisu »

Szkolenia - elektronika - programowanie - can

Szkolenia - elektronika - programowanie - can »

Szkolenia i kursy z dziedziny elektroniki. Prowadzimy cykl szkoleń grupowych składający się z dwóch modułów : ABC CAN i Alfabet programowania. Pierwsze z nich jest poświęcone tematyce magistrali can, transmisji danych czy nadawania i odbierania ramek. Drugie z nich poświęcone jest zasadą obsługi programatorów typu Orange5, Motorola, UPA-USB, VP czy Tango. Podczas szkolenia istnieje możliwość nauczenia się jak programować i odczytywać pamięci. Kolejnym cyklem, który znajduje się w naszym portfolio są szkolenia indywidualne, szkolenie jest spersonalizowane według potrzeb kursanta, jednakże główny trzon składa się z takich modułów : technika lutowania, programowania i odczyt zabezpieczonych procesorów motorola czy organizacja warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej.

szczegóły wpisu »

Partner Comarch - Optima Altum, CDN XL

Partner Comarch - Optima Altum, CDN XL »

WARIDO jest firmą, która jest odpowiedzą na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi doradcze w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw. Jesteśmy partnerem firmy Comarch. Szczegółowo analizujemy przedsiębiorstwa, proponujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają na celu usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Wdrażamy oprogramowanie firmy Comarch takie jak: Comarch-OPTIMA, CDN XL, Comarch-ALTUM, CDN-Klasyka. Ponadto świadczymy stałą opiekę nad przejętymi przedsiębiorstwami. Wdrażamy systemy serwerowe oparte o Windows 2008 Server, Microsoft SQL Server. Nasze kompetencje zostały docenione statusem Partner Comarch.

szczegóły wpisu »

Prawo jazdy Warszawa

Prawo jazdy Warszawa »

Chciałbyś pójść na kurs prawa jazdy w najbliższym czasie? No to musisz wejść na stronę internetową abc-trans.pl. To wspaniałe kursy prawa jazdy w stolicy naszego kraju.
W Warszawie jest naprawdę mnóstwo szkół jazdy - zresztą tak jak w każdym choćby średnim moejscowości. To prawda, że niełatwo się wybiera spośród dziesiątek, jeśli nie setek ofert.
Jednak uważam, że oferta ze strony internetowej abc-trans.pl jest naprawdę rewelacyjna. W Warszawie będzie ciężko znaleźć lepszą szkołę jazdy.

szczegóły wpisu »

HintMine - kursy tworzenia makr

HintMine - kursy tworzenia makr »

Funkcjonujemy w branży szkoleniowej od 7 lat, nasza specjalność to szkolenia VBA choć realizujemy również szkolenia z całej gamy innych programów, na przykład Microsoft Excel. Polecamy ten kurs słuchaczom którzy pracowali już z arkuszami kalkulacyjnymi i chcieliby rozbudować swoją wiedzę o dane związane z wydajną pracą za pomocą tego narzędzia. Na tych zajęciach słuchacze ćwiczą rozbudowane funkcje, używanie ciekawych trików a ponad to szukają rozwiązań dla praktycznych problemów korzystając z arkusza kalkulacyjnego.

szczegóły wpisu »

Cognity Szkolenia

Cognity Szkolenia »

Czego nauczysz się idąc na kurs Excel? Oczywiście w zależności od poziomu zaawansowania szkolenia możesz nabyć inne umiejętności.
Kurs Excel Podstawowy da pozwoli zapoznać się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w Excelu. Poznasz takie zagadnienia jak: formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pokaże Ci jak szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie szkolenie Excel nauczy Cię podstawowych funkcji takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, funkcja logiczna JEŻELI.
Kurs Excel na poziomie średniozaawansowanym nauczy bardziej zaawansowanych możliwości, np.: dowiesz się jak stosować obliczenia i funkcje na datach. Dowiesz się więcej na temat funkcji tekstowych. Poznasz także m.in. bardzo pomocne tabele przestawne, które mogą pomóc w zestawianiu różnych danych. Będziesz także bez problemu potrafił stworzyć ładny wykres.
Szkolenie Excel Zaawansowany z kolei, pogłębi zdobyte umiejętności z zakresu Excel. Będziesz znał m.in. zaawansowane opcje filtrowania i sortowania, a także Dodatek Solver oraz Narzędzie Szukaj Wyniku. Kurs Excel na tym poziomie przybliży Ci jak stosować różnorodne funkcje programu Excel jak m.in. funkcje daty i czasu – DZIŚ, DZIEŃ, MIESIĄC, DZIEŃ.TYG, WORKDAY. Poznasz takie funkcje na tekstach, jak- LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU, DŁ, LITERY.WIELKIE,USUŃ.ZBĘDNE.ODSTĘPY, Z.WIELKIEJ.LITERY.

szczegóły wpisu »

Aff

Aff »

Witryna internetowa klubu spadochronowego, w skład którego wchodzą doświadczeni skoczkowie z uprawnieniami instruktorów lotu ze spadochronem. Na stronie można przeczytać o prowadzonych przez szkołę szkoleniach AFF, które umożliwiają odbycie samodzielnego lotu ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Witryna stanowi tylko podstawowe źródło informacji o spadochroniarstwie i prowadzonych przez nas kursach, dlatego też jeśli pojawią się dodatkowe pytania to zapraszamy do działu kontakt, w którym znajduje się numer telefonu.

szczegóły wpisu »

Szkolenie Excel Rzeszów, Kurs Excel Rzeszów

Szkolenie Excel Rzeszów, Kurs Excel Rzeszów »

Nasze kursy Excel w Rzeszowie zostały uszyte na miarę oraz zaprojektowane w taki sposób aby pomagać jego uczestnikom, tak aby nauczyć ich korzystać z najbardziej potrzebnych oraz najistotniejszych funkcji Excela w biznesie. Na każdym ze szkoleń Excel w Rzeszowie uczestniczy otrzymają zadania i projekty jakie mieliby wykonać w prawdziwym środowisku pracy i będą nauczani przez prowadzącego krok po kroku: użycia funkcji od prostych po najbardziej zaawansowane. Uczestnicy otrzymają pliki z notatkami i instrukcjami oraz inne materiały szkoleniowe.

szczegóły wpisu »

Kurs asertywności

Kurs asertywności »

Czy odczuwasz, że w niektórych sytuacjach nie jesteś do końca sobą, ponieważ nie dasz rady powiedzieć komuś 'nie', gdy rozmówca czegoś od ciebie wymaga czy też wywiera na ciebie presję? Jeśli w głębi duszy czujesz, że nie masz ochoty czegoś uczynić, ale i tak, pomimo woli się zgadzasz na każdą propozycję, w takim razie bez chwili wahania zajdź na niniejszą witrynę i zapisz się na kurs asertywności i skutecznego prowadzenia dialogu. Po nim już nigdy nie będziesz podatny na sugestie i zręcznie wybrniesz z sytuacji, w jakiej czułbyś się manipulowany.

szczegóły wpisu »

Podstawy języka SQL

Podstawy języka SQL »

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach SQL, które przeprowadzane są przez naszych doświadczonych instruktorów. Dostarczamy wysokiej jakości pomoce i przybory szkoleniowe. Szkolenia SQL, które prowadzimy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w edukacji a także praktyki. Jeśli, poszukujesz wyczerpującej wiedzy z zakresu np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – bardzo dobrze trafiłeś.
Realizujemy kursy SQL na terenie całego kraju, w każdym mieście wskazanym przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, czy w zaprzyjaźnionych centrach edukacyjnych. Wszystkie opisywane przez nas zagadnienia, staramy się tłumaczyć w sposób maksymalnie prosty a jednocześnie wyczerpujący temat. Często też informacje przekazywane są w sposób niejasny, lub nawet nie poparty faktami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dedykowanych szkoleń i możesz z tego doświadczenia skorzystać. Projektowanie i programowanie systemów baz danych wymaga doświadczenia. Możesz znaleźć w internecie szereg firm, proponujących kursy języku SQL, opracowań wśród których czasem trudno się odnaleźć. Blog Sqlpedia jest miejscem poświęconym tematyce ściśle związanej z systemami baz danych. Środowiskach opartych o jeden z najefektywniejszych na świecie produktów – MS SQL Server. Wytłumaczymy w prosty sposób co to są funkcje analityczne w SQL, jak zaprojektować znormalizowaną bazę danych. Pokażemy zagadnienia związane z administracją systemów baz danych, praktyczną wiedzę i umiejętności, projektowanie w bazach danych. Na naszym blogu odszukasz wiele artykułów, opracowań opisujących różne aspekty związane z językiem T-SQL, administracją baz w oparciu o SQL Server. Informacje o konstrukcji języka SQL, czy praktyczne metody pobierania danych do bazy z różnych źródeł (np. jak czytać Excela za pomocą skryptu T-SQL).

szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp »

Należy podkreślić, iż za stan bhp w zakładzie pracy odpowiada pracodawca. Ciągłe zmiany w przepisach powodują znaczne utrudnienia w zapewnieniu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy.
Nasza działalność polega na sprawowaniu opieki bhp i ppoż nad firmami, jako zewnętrzna służba bhp.
Zapewniamy w ramach powyższej opieki: nadzór i doradztwo, szkolenia bhp i ppoż, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ocen ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

szczegóły wpisu »

Szybkie czytanie i szybkie uczenie

Szybkie czytanie i szybkie uczenie »

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że już wkrórce możesz czytać szybciej - zdecydowanie szybciej? Zastanawiasz się pewnie po co? To zależy kim jesteś! Jeśli jesteś uczniem lub studentem kurs szybkiego czytania przyśpieszy proces uczenia się. Dzięki czemu będziesz wstanie szybciej czytać i więcej zrozumieć. Jeśli jesteś pracownikiem porozmawiaj z szefem a wkrótce się przekona jak szybkie czytanie wpłynie na kondycję firmy. Podsumowując szybkie czytanie to szybkie uczenie i wydajniejsza praca!

szczegóły wpisu »

Podatki vat

Podatki vat »

Szkolenia vat to obecnie konieczność dla każdego biznesmena.
Nasze szkolenia podatkowe podzielone są ze względu na zasób wiedzy uczestników.
Uczestnictwo w kursach podatkowych gwarantuje poznanie przepisów prawa podatkowego oraz opanowanie zagadnienia jakim są podatki.
Zgłoszenia do uczestnictwa w kursach może dokonać każdy indywidualnie albo jako grupa szkoleniowa.
Wcześniej należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez stronę internetową.
Dzięki takim urozmaiceniom szkoleń dochodowych, szkoleń podatkowych informacje stają się bardziej przystępne, łatwiejsze do zrozumienia a także zapamiętania.
Szkolenie polega na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw a także najnowszym prawem podatkowym.
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów i proponujemy wyjątkowe rozwiązania po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu.
Sposobów jest mnóstwo, nie jesteśmy w stanie ich wszystkich ogarnąć i nie zdajemy sobie też sprawy z istnienia ulg oraz dziur podatkowych, w które można, bez łamania prawa, wejść.
Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki Vat, podatki Cit i podatki Krus a też inne mniejsze zobowiązania podatkowe.
Profesjonalna kadra trenerska rozwiąże wszystkie twoje trudności powiązane z tematyką podatkową.
Szkoła Rewolucja Umysłów to szkolenia podatkowe, kursy z vat dla zakładów i instytucji w mieście Łódź.
Znajomość prawa podatkowego a szczególnie podatek vat to w dzisiejszych czasach przymus, aby prowadzić firmę, do czego grzecznie zachęcamy.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: