Strony związane z hasłem 'rolnictwo':


Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze »

Internet to główne źródło komunikacji i informacji. Z rozwiązania tego korzystają również rolnicy, szukając w sieci istotne informacje i ogłoszenia rolnicze. Ogólnie wiadomo, że praca na roli wymaga ciągłej modernizacji, modyfikowania rozwiązań zakresie rozporządzanych maszyn, traktory, kombajny, zakupu nawozów, specyfików ochrony roślin itd. Korzystając z ofert zlokalizowanych w internecie potencjalny farmer może zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego też alternatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przydatne w poszukiwaniu wielu różnych środków oraz usług rolniczych są strony internetowe kierowane właśnie do rolników. Rozwiązanie to pozwala w prosty oraz nieskomplikowany sposób wyszukanie wszystkich poszukiwanych wiadomości. Uświadomić sobie trzeba, że tego typu witryny internetowe to bardzo praktyczne oraz wygodne rozwiązanie, umożliwiające osobie zainteresowanej porównanie różnorakich ofert, a tym samym wytypowanie najbardziej optymalnego wyjscia.

szczegóły wpisu »

Burty do przyczep

Burty do przyczep »

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju

Zychar http://zychar.pl Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze.
Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.
Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów. Wszystkie nasze burty wykonane są z blachy 2mm (3mm na życzenie).

Produkujemy burty i nadstawki do polskich i zagranicznych przyczep wypełnione blachą 2mm tłoczoną w głęboki trapez. Standardowa wysokość 50cm (możliwość wykonania dowolnej wysokości). Burty są szczelnie spawane. Odtłuszczone i malowane przemysłową farbą podkładową, przygotowane do położenia farby nawierzchniowej. Możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.

Istnieje możliwość zamówienia burt wraz z zestawem do dolnego otwierania. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, wysokiej jakości odkuwki w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Nie wymagamy zaliczek płatność przy odbiorze lub faktura terminowa.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE
Tel. 785 833 753
Tel. 668 040 316
e-mail: zychar1@o2.pl
Produkcja Biłgoraj woj, Lubelskie
Szybki Transport na terenie całego kraju.
Możliwy odbiór osobisty

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: