Strony związane z hasłem 'podreczniki':


Księgarnia Internetowa BIBLION

Księgarnia Internetowa BIBLION »

Książki wysyłane są w ciągu 24 godzin.
Zamówienie powyżej 100 zł - dostawa gratis.
Wszystko co jest książką (posiada ISBN) - jest tu dostępne.
Posiadamy bardzo szeroką gamę kategorii tematycznych, min. audiobooki,
książki edukacyjne, pomoce naukowe, literaturę tematyczną, thrillery,
romanse, prozę, itd.
Przedstawiamy najlepsze książki na rynku wydawniczym -
tytuły nagrodzone przez czytelników, krytyków oraz inne szacowne gremia.

szczegóły wpisu »

Księgarnia językowa

Księgarnia językowa »

Zapraszamy do wypróbowania internetowej księgarni językowej Wieża Babel, posiadającej w ciągłej sprzedaży duży wachlarz książek użytecznych w nauce języków obcych. Tylko u nas, na jednej stronie zdobędziesz wszystko co jest konieczne do łatwej i skutecznej nauki ulubionego języka obcego. Sprzedajemy więc książki, wydawnictwa słownikowe, podręczniki do gramatyki, rozmówki, płytki cd,dvd jak i kasety, jak i beletrystykę w oryginalnym języku. Poza tym mamy ogromny asortyment innego rodzaju materiałów pomocnych w nauce, takiego rodzaju jak gry planszowe lub plakaty. Dzięki naszej ofercie uprościsz swoją naukę języków obcych tak w szkole, jak i we własnym zakresie. Naszą pierwszorzędną zaletą została dostępność asortymentu oraz błyskawiczna dostawa zamówionych podręczników. Bez dwóch zdań atrakcyjne są także niższe niż u konkurencji ceny, system rabatowy jak również atrakcyjne promocje.

szczegóły wpisu »

Księgarnia wysyłkowa

Księgarnia wysyłkowa »

Serwis, gdzie znajdziesz filmowe nowości za niespotykanie niską i przyjazną cenę. W tej bogatej ofercie ta księgarnia internetowa udostępnia przede wszystkim książki filozoficzne, ale dodatkowo serie kryminalne i różne lektury szkolne. Sprzedawane książki to wyłącznie bestsellery, doskonale dobrane tytuły rozpoznawalnych pisarzy, jakie od tygodni cieszą się sporym zainteresowaniem nabywców. Prócz tego możesz też nabyć różnych interesujących i przydatnych w nauce gier, krążków z modną muzyką czy przepięknej biżuterii, jaka na sto procent zyska uznanie każdej przyjaciółce.

szczegóły wpisu »

Tanie książki

Tanie książki »

Tanie książki to marzenie każdego mola książkowego. Niestety literatura jest coraz droższa co odczuwamy zwłaszcza gdy chcemy kupić kilka pozycji naraz. Jednak są sposoby na zaoszczędzenie paru złotych. Jednym z nich są zakupy w księgarniach internetowych, możemy trafić na naprawdę fajne promocje i zdobyć kilka perełek w atrakcyjnych cenach. Innym sposobem na zakup tanich książek są specjalne tanie księgarnie, jednak asortyment w nich jest nieco okrojony, niemniej jednak czasem uda się i tam upolować coś wartościowego. Warto również od czasu do czas zajrzeć do antykwariatów, miejsce wyjątkowe chociaż coraz trudniejsze do znalezienia i chyba dla takich prawdziwych koneserów literatury ale świetne jeśli chcemy kupić tanie książki.

szczegóły wpisu »

Księgarnia internetowa PWN

Księgarnia internetowa PWN »

Księgarnia.pwn.pl to jedna z największych księgarni internetowych w Polsce. W ofercie księgarni internetowej PWN znajduje się ponad 70 tys. tytułów z całego rynku wydawniczego (m.in. MUZA, PZWL, W.A.B., Świat Książki, Wolters Kluwer), są wśród nich słowniki, podręczniki, encyklopedie oraz atlasy a także beletrystyka. Wiodące pozycje wydawnictwa to podręczniki akademickie, publikacje naukowe, książki dla profesjonalistów oraz inne produkty referencyjne. W ofercie księgarni znajduje się także bogaty wybór słowników, w tym słownik ortograficzny, języka polskiego, synonimów, angielsko polski i wiele więcej.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131