Strony związane z hasłem 'płyty kompaktowe':


Sklep z płytami winylowymi i komapktowymi

Sklep z płytami winylowymi i komapktowymi »

Zajmujemy się sprzedażą używanych płyt winylowych oraz CD w ramach serwisu Winyle Online. Nagromadziliśmy ponad 5000 wydań z przeróżną muzyką, zwłaszcza rockową i popularną, chociaż posiadamy też dużo muzyki klasycznej i jazzu. W asortymencie dostępne są dodatkowo wydania zupełnie nowe oraz te, których jesteśmy jedynym posiadaczem i ich stan jest prawie idealny.

Wiemy, iż szybkie znalezienie konkretnych pozycji w katalogu, to sprawa pierwszorzędna. Mając to na uwadze w naszym serwisie zaimplementowany został specyficzny system filtrów, których zadaniem jest precyzowanie generowanych rezultatów do jak najbardziej dokładnych. Pogrupowanie na rodzaje krążków, ich daty wydania pierwszego wydania, to tylko niektóre z kilkunastu dostępnych możliwości.

Dostępne w serwisie artykuły przechodzą najpierw inspekcję pod kątem stanu nośnika a także oprawy graficznej. Oceny nadawane są w specjalnej skali, od złej do idealnej. Niektóre egzemplarze mogą posiadać fotografie czy też skany przedstawiające ten aktualnie proponowany egzemplarz. Jest to wówczas jasno zaakcentowane na stronie towaru.

Korzystamy z usług trzech przewoźników: Poczty Polskiej, kuriera DHL, paczkomatów InPost. Jeśli Twe zamówienie przekroczy 199 zł, to nie poniesiesz kosztów dostawy, a powyżej 200 zł sklep zaczyna naliczać automatyczne rabaty, które mogą dochodzić nawet do 15 procent.

Zakupy zrobione w dni pracujące wysyłane są w większości wypadków w 48 h. Czas jest liczony od złożenia zamówienia (opłaconego błyskawiczną płatnością online) do chwili dostania paczki. Zamówienia złożone i opłacone w od poniedziałku do piątku, do godziny 1 po południu, mogą zostać zrealizowane i nadane jeszcze tego samego dnia, zaś przesyłka w większości przypadków będzie już u odbiorcy już dnia następnego.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131