Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':


Poradniki komputerowe

Poradniki komputerowe »

Przyjazny blog komputerowy. Strona skupia się na różnych zagadnieniach informatycznych, a w szczególności na poradach, instrukcjach oraz rozwiązaniach popularnych problemów komputerowych. Tematyka to głównie systemy operacyjne Microsoft Windows i Unix, oprogramowanie, Internet i sieci komputerowe oraz błędy software'owe i rozwiązania. Na blogu znajdziesz poradniki takie jak Dodawanie programów do polecenia Uruchom, Trwałe kasowanie plików w Linuksie czy też Zabijanie procesów pod konsolą Windows i wiele innych. Zapraszam do odwiedzenia!

szczegóły wpisu »

Tworzenie programów

Tworzenie programów »

ISM oferuje usługi w zakresie tworzenia oprogramowania medycznego i programów do automatycznej analizy danych m.in dla szpitali, klinik, producentów sprzętu medycznego i uczelni. Tworzymy aplikacje dedykowane przystosowane do Twoich potrzeb, które ułatwiają codzienną pracę, pozwalając zaoszczędzić wiele godzin spędzanych na powtarzającej się pracy. Firma ISM oferuje szeroki zakres usług www: od budowania stron-wizytówek dla firm, aż po złożone i nowoczesne portale. Wszystkie projekty wykonywane są z z użyciem najlepszych dostępnych technologii i z myślą o bezpieczeństwie danych. Długie doświadczenie pracowników jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Całościowe usługi w sferze www zawierają również pozycjonowanie stron. Oferujemy kompletny audyt istniejących stron pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki. W ramach naszej oferty szkoleń znajdziecie Państwo wszechstronne szkolenia informatyczne o rozległym zakresie poziomów zaawansowania. Jedynie przeszkoleni pracownicy będą w stanie w 100% wykorzystać możliwości oprogramowania komputerowego w przedsiębiorstwie.

szczegóły wpisu »

Mrp

Mrp »Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA (BPSC SA) od 1988 roku projektuje i wdraża rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy jednym z największych dostawców systemów klasy MRP II / ERP w Polsce. Zatrudniamy ponad 200 najwyższej klasy specjalistów. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania i wdrażanie go w sposób w pełni satysfakcjonujący użytkowników.

Stabilny i doświadczony zespół
Pod nazwą BPSC kryje się przede wszystkim zespół specjalistów, dla których największym sukcesem jest powodzenie rynkowe Klientów. Nasi pracownicy w doskonały sposób łączą wiedzę na temat nowych technologii ze znajomością potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Posiadamy wysokie kwalifikacje i wieloletnią praktykę w wykonywaniu analiz, projektowaniu i wdrażaniu systemów klasy MRP II / ERP, BI i HCM/HRM.
Oferujemy oprogramowanie dla firm i system erp. Nasza specjalność to systemy erp.

szczegóły wpisu »

Darmowe programy

Darmowe programy »

Na stronie Pliksy znajdziesz dużo niezbędnych i wymaganych plików do zapisania w kilkunastu kategoriach z sprawdzonych stron. Z naszego portalu ściągniesz sobie to co napewno okaże się wymagane do zabawy z laptopem: kompresory, kodeki, programy biurowe, graficzne, komunikatory, i setki innych. Vortal co dzień aktualizowany co gwarantuje, że mamy wyłącznie aktualne wersje oprogramowania, aplikacji i dobrych narzędzi.

szczegóły wpisu »

Partner Comarch - Optima Altum, CDN XL

Partner Comarch - Optima Altum, CDN XL »

WARIDO jest firmą, która jest odpowiedzą na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi doradcze w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw. Jesteśmy partnerem firmy Comarch. Szczegółowo analizujemy przedsiębiorstwa, proponujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają na celu usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Wdrażamy oprogramowanie firmy Comarch takie jak: Comarch-OPTIMA, CDN XL, Comarch-ALTUM, CDN-Klasyka. Ponadto świadczymy stałą opiekę nad przejętymi przedsiębiorstwami. Wdrażamy systemy serwerowe oparte o Windows 2008 Server, Microsoft SQL Server. Nasze kompetencje zostały docenione statusem Partner Comarch.

szczegóły wpisu »

Dobre Programy

Dobre Programy »

Witryna oferująca darmowe legalne aplikacje różnego rodzaju. Można na niej odszukać programy internetowe, odpowiedzialne za bezpieczeństwo, aplikacje użytkowe, biurowe, programy odpowiadające za oglądanie i edycję plików multimedialnych oraz graficznych. Na witrynie tej znajdują się także programy narzędziowe, rozrywkowe, naukowe oraz aplikacje, które można przekopiować na urządzenia mobilne, takie jak odtwarzacze mp3, telefony, sprzęt typu iphone itp. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

szczegóły wpisu »

Systemy erp

Systemy erp »

Jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku wdrażającą rozwiązania dla przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy: systemów ERP, MES czy Business Intelligence. Firma nasza powstała w 1992 roku, i od samych podstaw świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, a dodatkowo wdrażaniem systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu, oprogramowania i jego implementacją, a dodatkowo dostarczaniem elementów aktywnej sieci. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy.

szczegóły wpisu »

Tablet, tablety internetowe

Tablet, tablety internetowe »

Solidna informacja na temat tabletów internetowych różnych firm elektronicznych. Wiemy wszystko na temat tabletów najpopularniejszych producentów, m.in. Apple (iPad), Acer, ASUS, Dell, Lenovo, Sony, Archos, Prestigo. Multimedialne tablety to urządzenia przeznaczone do przeglądania stron internetowych, czy czytania ebooków. Tablety pracują głównie na systemie Google Android, Windows, Windows 8, Linux oraz innych. Blog ma także bogatą bazę danych technicznych oraz specyfikacji tabletów internetowych. Recenzje urządzeń typu tablet. Wraz z testami publikujemy galerię zdjęć oraz materiały wideo. Znajdziecie u nas relacje z największych imprez technologicznych na świecie Mobile World Congress (MWC), czy CES. Oczywiście główny nacisk jest na tablety internetowe z systemem Google Android oraz Windows 8. Mamy także dział z najnowszymi tabletami internetowymi, które zostały pokazane w Polsce i nie tylko. Prezentujemy ich zdjęcia, a także zbieramy opinie i komentarze dotyczące multimedialnych tabletów. Kładziemy nacisk na analizę dostępnych tabletów internetowych, ale także ich ceny w różnych kanałach sprzedaży. Dlatego pomagamy w wyborze prawidłowego urządzenia. W ten sposób będziecie wiedzieć czy kupić sam tablet, czy tablet z dołączaną klawiaturą.

szczegóły wpisu »

Obsługa informatyczna Warszawa

Obsługa informatyczna Warszawa »

Outsourcing IT pozwala na redukcję kosztów związanych z obsługą informatyczną firmy. BTK IT Sp. Z o.o. oferuje nowoczesne i skuteczne rozwiązania dopasowane do profilu działalności danej firmy. Wieloletnie doświadczenie pracowników zapewnia szybką i skuteczną obsługę. Szeroki zakres usług pozwala na zastosowanie kompleksowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie Państwa firmy. Dzięki doskonałej znajomości branży są dobierane serwisowane urządzenia komputerowe oraz oprogramowanie dostosowane do potrzeb Państwa firmy. BTK IT Sp. z o.o. w ramach outsourcing’u IT świadczy usługi związane z budową i obsługą sieci, odzyskiwaniem danych, hostingiem oraz obsługą domen, obsługa wymiany danych, projektowaniem i tworzeniem stron i serwisów internetowych, projektowaniem graficznym elementów reklamy takich jak wizytówki, ulotki, banery, plakaty itp.

szczegóły wpisu »

Darmowe programy po polsku

Darmowe programy po polsku »

Jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z legalnym oprogramowaniem jest serwis GigaDownload. Swoim użytkownikom udostępnia bagatela dwa tysiące programów, darmowych w wykorzystaniu niekomercyjnym. Połowa programów posiada polski interfejs. Korzystanie z vortalu GigaDownload jest bardzo proste - aby pobrać program do odtwarzania filmów, nagrywania płyt CD i DVD czy przeglądania stron internetowych wystarczy tylko kilka kliknięć. Zachęcamy do odwiedzenia tego serwisu.

szczegóły wpisu »

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe »

Konstrukcje stalowe w budownictwie odgrywają jedną z głównych ról. Chcąc poukładać poszczególne etapy budowania z konstrukcji stalowych powinniśmy podzielić proces projektowania konstrukcji stalowych na cztery zasadnicze etapy. Wybrane procedury odnoszą się zazwyczaj do całego procesu budowlanego, jakiemu konstrukcje stalowe odpowiadają tak samo jak w przypadku konstrukcji żelbetowych, warto jednak skupić swoją uwagę na problemie jakim jest projektowanie konstrukcji stalowych według eurokodów - gdyż ten problem, jest wyzwaniem dla konstruktorów XXI wieku.

szczegóły wpisu »

Dodatki do odtwarzacza Winamp

Dodatki do odtwarzacza Winamp »

Odtwarzacz Winamp to znany i lubiany program komputerowy wyprodukowany przez firmę Nullsoft, będącą obecnie oddziałem giganta AOL. W serwisie WinampOnline znajduje się imponujący zbiór ciekawych dodatków i akcesoriów do Winampa, np. pluginy (wtyczki) rozszerzające odtwarzacz o nowe funkcje, czy też skórki (skiny) pozwalające na nadanie Winampowi nowego wizerunku. Na serwisie zamieściliśmy także kilka różnych wersji instalacyjnych programu, ponieważ Winamp wydawany jest w 3 wersjach, które różnią się od siebie funkcjonalnościami. Dla przykładu, wariant Winamp Lite nie posiada obsługi nowoczesnych skórek, wizualizacji, wyszukiwania tekstów piosenek czy biblioteki multimediów. Serdecznie zapraszamy do przetestowania i pobrania Winampa.

szczegóły wpisu »

Sklep z oprogramowaniem komputerowym.

Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego.Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa. Programy nie tylko dla firm.

szczegóły wpisu »

RHS Systemy informatyczne

RHS Systemy informatyczne »

Rhsoft to jakość pracy, której potrzebuje wiele osób od nas, ponieważ dają one jak najlepsze rozwiązania w swoim własnym wypadku, jest to jak najbardziej prawdą. Wszystko w tym wypadku bowiem potwierdza się jak najbardziej idealnie z czego będziemy zadowoleni na dzień dzisiejszy z pewnością Rhsoft to bardzo dobra forma pracy, która z jakością ma wiele wspólnego, bowiem to właśnie ta firma, sprawuje się jak najlepiej pod względem swojego własnego zakresu pracy, co jest wielkim plusem na dzień dzisiejszy. Rhsoft to odpowiedni zakres, który powinien się nam jak najbardziej spodobać. Rhsoft to bowiem wieloletnie doświadczenie, systemy informatyczne nie są żadną tajemnicą dla tej firmy, dodatkowo tworzone oprogramowanie zawsze wyróżnia się odpowiednią jakością, oraz wyglądem, który również jest bardzo ważny w swoim własnym odniesieniu. Jak więc widać, nie będziemy czuć się zawiedzeni, wszystko się w naszym wypadku bowiem potwierdzi jak najbardziej na plus. Jakość której potrzebujemy, jak najbardziej będzie w zasięgu naszej ręki.

szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla firm Warszawa

Oprogramowanie dla firm Warszawa »

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w zakresie wdrażania systemów informatycznych. Trudnimy się w głównej mierze systemami Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP. Za sprawą naszemu doświadczeniu każdemu możemy zagwarantować profesjonalizm oraz szybkie przeprowadzenie wdrożenia. Ceny wykonywanych przez nas usług są bardzo atrakcyjne a oprócz tego z tej przyczyny każdy z naszych klientów w pełni przypadkiem być rad z naszych usług. Innymi usługami jakimi się zajmujemy jest tworzenie oprogramowania, rozwijanie jego funkcjonalności względnie wykonywanie szkoleń zakresu obsługi różnych modułów naszego oprogramowania. Moduły z zakresu, których szkolimy to kadry| a oprócz tego płace, finanse oraz księgowość, handel, faktura i niemało innych. Gwarantujemy, że z naszej oferty każdy będzie w sumie usatysfakcjonowany jeśli zdecyduje się na współpracę z nami.

szczegóły wpisu »

Dobre programy

Dobre programy »

Jeśli poszukujesz najlepszej jakości programu do odtwarzania i edycji plików muzycznych, koniecznie wejdź na naszą stronkę. Oferujemy Ci porządne, całkowicie darmowe programy, które są bezpłatne, nie tracąc przy tym swojego wysokiego poziomu i wielości funkcji. Poza programami do odtwarzania muzyki wyszukasz u nas oprogramowanie z pozostałych dziedzin, a także niezbędne kodeki. Bezpłatne programy, które udostępniamy w niczym nie ulegają swoim płatnym odpowiednikom. Instalując programy z naszej strony dajemy Ci 100% gwarancję znakomitej jakości i komfortu użytkowania.

szczegóły wpisu »

Http://www.bawi.com.pl : sprzęt komputerowy Białystok

Http://www.bawi.com.pl : sprzęt komputerowy Białystok »

Nasza przedsiębiorstwo jest jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw z zakresu branży biurowo-serwisowej. Na rynku rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku. Ponad 25 lat naszego doświadczenia jest idealnym świadectwem naszych umiejętności. W dzisiejszych czasach nasze usługo możemy zaoferować zarówno dla urzędów jak i osób prywatnych. Nasza oferta jest bardzo bogata a oprócz tego obejmuje między innymi takie towary a oprócz tego usługi jak obwoluta dokumentów, organizacja a także archiwizacja, sprzedaż przyborów do pisania względnie różnego gatunku urządzenia biurowe. Najważniejszą rzeczą dla nas jest wysoka jakość usług i również produktów. To znaczy nasz priorytet a także gwarantujemy, że pod tym kątem zupełnie nikogo nie zawiedziemy. Z tej przyczyny współpraca z naszą firmą jest bardzo dla każdego zawsze bardzo udana. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

szczegóły wpisu »

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych »

Obecnie założenie działalności e-commerce nie wymaga wiele wysiłku ani - w szczególności - pokaźnego wkładu finansowego, co sprawia, że coraz więcej ludzi zaczyna interesować się taką formą zarabiania. Niestety jednak nie wszystkie sklepy są już na starcie pewnikiem opłacalności. Żeby jednak wzmocnić swoje szanse, dobrze jest skorzystać z oferty Grupy PFF, oferującej najlepsze rozwiązania na rynku, przygotowane pod kątem możliwie najsprawniejszej obsługi klientów. Kiedy sklepów jest praktycznie nieskończenie wiele, liczyć zaczyna się jakość.

szczegóły wpisu »

Profesjonalna obsługa informatyczna Bydgoszcz

Profesjonalna obsługa informatyczna Bydgoszcz »

Firma „SCS” powstała ponad 20 lat temu i przez ten czas wielce rozwijała swoje umiejętności oraz możliwości. W dzisiejszych czasach głównym zakresem naszej firmy jest współpraca z placówkami medycznymi w zakresie dostarczania im rozwiązań z dziedziny komputerów. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno komputery jak a oprócz tego specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi. Od 1994 roku obsługujemy placówki medyczne kompleksowo, a to sprawia, że z naszej propozycji każdy| może być zupełnie rad. Dodatkowo dostarczamy program naszego autorstwa takie jak systemy kadrowo-płacowe, systemy finansowo-księgowe, programy do obsługi faktur a także sporo innych rozwiązań. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest kompleksowa obsługa naszych klientów i dysponowanie bardzo szeroką wiedzą. Zapraszamy do sprawdzenia naszych rozwiązań.

szczegóły wpisu »

Dobre programy

Dobre programy »

Do codziennych czynności przed komputerem każdy użytkownik potrzebuje odpowiedniego oprogramowania. Niestety korzystanie z komercyjnych programów może okazać się zbyt kosztowne. Dlatego powstała doskonała alternatywa w postaci programów freeware. Pozwalają one na dokonywanie czynności praktycznie we wszystkich dziedzinach pracy, czy rozrywki zupełnie bezpłatnie. Obróbka graficzne, edycja tekstu oraz odtwarzanie materiałów multimedialnych, to dla nich nie problem. Często aspirują do miana lidera w wielu kategoriach oprogramowania komputerowego. Darmowe programy antywirusowe, playery, czy akceleratory pobierania plików zdobyły już dużą sympatię użytkowników. Korzystanie z freeware staje się coraz modniejsze, co z pewnością cieszy wszystkich użytkowników PC-ta. W przyszłości mogą zawojować osiągnięciami w pozostałych dziedzinach, więc trzeba się z nimi zapoznać.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: