Strony związane z hasłem 'nadwaga':


Dietetyk gdańsk - żyję zdrowo

Dietetyk gdańsk - żyję zdrowo »

Zajmuję się usługami żywieniowymi i dietetyką. Dla każdego indywidualnie w zależności od potrzeb i stylu życia dopasowuję rodzaj diety, opartej na założeniach Instytutu Żywności i Żywienia.
W ofercie można odnaleźć wachlarz usług w zakresie doradztwa dietetycznego i żywieniowego dla: dorosłych i dzieci z nadwagą, otyłością i niedowagą, osób ze zdiagnozowaną przez lekarza chorobą, kobiet w ciąży i karmiących, aktywnych fizycznie,wegetarian, w zmianie przyzwyczajeń żywieniowych, wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoją formę i wygląd, oferuję również edukację w zakresie zdrowego odżywiania w przedszkolach szkołach,domach wczasowych itp.

szczegóły wpisu »

Diety

Diety »

Chcesz się odchudzać? Szukasz informacji o dietach? Świetnie trafiłeś, nasza strona jest właśnie dla Ciebie. Nasi specjaliści przygotowali specjalnie dla Państwa opisy najskuteczniejszych diet, które pozwolą w bezpieczny sposób zgubić zbędne kilogramy. Jeśli chcesz więc poprawić swój stan zdrowia poprzez odpowiednie odżywianie i utratę wagi to koniecznie wejdź na nasz portal, a przekonasz się, że odchudzanie jest proste. Serdecznie zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Walka z otyłością

Walka z otyłością »

Dzięki zawartości poniższego serwisu można dowiedzieć się wiele o zasadach właściwego odżywienia. Każdy, kogo ciekawi efektywna walka z otyłością odnajdzie tu pomocne wiadomości, dzięki którym osiągnie wymarzona sylwetkę. Nasze artykuły kierowane są nie tylko do kobiet, ale też do panów. Głównymi kwestiami, jakimi się zajmujemy są popularne diety. Staramy się dokładnie opisać związane z nimi zagrożenia, które wynikają z nieodpowiedniego ich stosowania. Ta strona to niewątpliwie wartościowe źródło informacji.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131