Strony związane z hasłem 'kajaki':


Spływy mazury

Spływy mazury »

Masz chęć spróbować własnych sił w spływach kajakowych? Nie za bardzo wiesz, gdzie możesz znaleźć najbardziej sprawdzone wiadomości na ten temat? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i zaznajom się ze wszystkimi informacjami, jakie to przygotowaliśmy dla ciebie. Wiadomym jest, iż spływy kajakowe są czymś, co nie każdy z nas może robić. Należy spełnić bardzo wiele warunków dodatkowych, jakie sprawią, iż spływy będą nie tylko bezpieczne, lecz i również będą wysmienitą zabawą. Po pierwsze, każdżiutka osoba, jaka decyduje się na kajaki bezwzględnie musi umieć pływać. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, w którym momencie na przykład przydarzy się nam groźny wypadek lub wypadniemy z kajaka do akwenu wodnego. Jeśli rzeka jest płytka, a my potrafimy wydostać się z odwróconego dnem do góry kajaka to nic nam nie grozi. Jeśli jednakże rzeka jest już głęboka, to sytuacja w takim wypadku nie będzie już różowa. Tylko na naszej witrynie znajdziesz wiadomości niezbędne ci do tego, abyś mógł spokojnie oraz wesoło spędzić swój czas.

szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia kajaków

Wypożyczalnia kajaków »

AS-TOUR zaprasza na spływy kajakowe do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, ciągnących się rzek i prześlicznych puszcz. Ciepło polecamy spływy kajakowe po najurokliwszych rzekach pn-wsch Polski np.: Spływy Czarna Hańcza, Pisa, Krutynia, Łyna, Rospuda czy Biebrza. Zapewniamy wysokiej jakości i miłą obsługę, opiekę wykwalifikowanej kadry, a ponadto wysokiej klasy sprzęt turystyczny. Propozycja AS-TOUR obejmuje nie tylko spływy kajakowe zorganizowane, ale również spływy prywatne, gdzie Państwo decydują o wyborze sprzętu : kajaki a może kanoe, dobierają trasę i termin spływu. AS-TOUR posiada również w swojej propozycji wypożyczalnię kajaków. W ofercie znajdują się kajaki Relax, kajaki Sprinter, kajaki Explorer i kajaki Voyager, a ponadto łódki kanoe 2, 3 i 4-osobowe. Wypożyczalnia kajaków proponuje sprzęt wysokiej klasy w korzystnych cenach. Krótko mówiąc oferujemy największy wybór kajaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Konferencje Mazury to luksusowa Propozycja dla firma i grup zorganizowanych spotkań na Mazurach . Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Spływ kajakowy Rospudą

Spływ kajakowy Rospudą »

Spływ kajakowy rzeką Rospudą jest bardzo atrakcyjny ze względu na różnorodny charakter: momentami wąska, wijąca się wśród trzcin, nie niektórych odcinkach przyspiesza zmieniając się w górski potok, na trasie nie brakuje również jezior, które zachęcają do kąpieli. W dolnym biegu Rospuda meandruje przez bagniste łąki otoczone liściastymi lasami Puszczy Augustowskiej. Wysokie trzciny porastające brzegi ograniczają widoczność i sprawiają wrażenie, że płynie się bardzo długim i krętym korytarzem. W końcowej części, po połączeniu się z rzekami Szczeberką i Blizną, Rospuda staje się szeroka i powolna - nurtu praktycznie nie ma, woda jest prawie czarna, w wielu miejscach wystają ponad powierzchnię omszałe i spróchniałe gałęzie. Ostatecznie Rospuda znika w jeziorze o tej samej co ona nazwie. Serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe tą rzeką.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131