Strony związane z hasłem 'fundusze':


Kredyt

Kredyt »

Nie mało rodaków ma w różnym stopniu problemy z płynnością finansową. W ukazanych tutaj problemach większość decyduje się na kredyty online, lub też na nie drogą pożyczkę w banku. zaciągając pożyczkę, będziemy mieć do dyspozycji dla siebie nie małą ilość kasy na różne potrzeby. portal kredytowy online kredyciak.pl ma w na stronie przewodnik w zakresie bezpiecznych przelewów, ranking ofert kredytowych i wybrane zestawienia kredytów. Mając chęć na pożyczkę online bardzo ważne jest to, by sugerować się refleksjami od obecnych kredytobiorców i solidnością wybranego banku. Pokazuję wam witrynę internetową "kredyciak.pl" - warte uwagi metody bezpiecznych operacji internetowych. Ogromna liczba osób narzeka na swoje dochody. Ich stały dochód jest bardzo niski.

szczegóły wpisu »

Giełda Papierów Wartościowych

Giełda Papierów Wartościowych »

To oferta dla ludzi, które pragną inwestować. Lokuj i twórz własne środki finansowe. Dobrze dopasowana strategia inwestycyjna, zapewni Ci zyski. Warto zainwestować w progresywne produkty finansowe, tym bardziej, że branża TFI stale się rozwija. Umieszczanie kapitału w fundusze, w obligacje a także w papiery wartościowe – wszystko to gwarantuje ogromny przychód. Faktycznie warto! Dodatkowo instytucje finansowe oferują profesjonalne doradzanie. Dzięki temu ma się zapewnienie że pieniądz będzie inwestowany w profesjonalny sposób.

szczegóły wpisu »

Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne »

Strategia funduszy oparta jest na strategicznej (zależnej od fazy cyklu koniunkturalnego) oraz taktycznej zależnej od krótkoterminowego poziomu ryzyka alokacji aktywów w pięć podstawowych klas akcje polskie i zagraniczne, obligacje, waluty, instrumenty pochodne na towary i surowce, nieruchomości. Aby dowiedzieć się jak inwestować w fundusze należy skontaktować się z pracownikiem TFI celem umówienia spotkania. Fundusz inwestycyjny Agio Mulistrategia może zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje w instrumentach pochodnych. Fundusz inwestycyjny jest osobą prawną lokującą zebrane od Uczestników zasoby finansowe w papiery wartościowe, instrumenty finansowe i inne prawa majątkowe, we wspólnym interesie Uczestników funduszu. Fundusz może być założony jedynie przez towarzystwo, po uzyskaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Idealną propozycją dla klientów instytucjonalnych jest subfundusz AGIO Kapitał. Pozwala on na lokowanie nadwyżek finansowych. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. proponuje innowacyjny parasolowy fundusz inwestycyjny AGIO Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi dwoma subfunduszami - Agio Multistrategia i Agio Kapitał. Celem inwestycyjnym funduszy Agiofunds jest wypracowanie zysku absolutnego tzw. strategia total return. AGIO Multistrategia to fundusz inwestycyjny dla zamożnego Klienta spodziewającego się iż uzyska ponadprzeciętny zysk absolutny w horyzoncie inwestycyjnym powyżej jednego roku.

szczegóły wpisu »

Paszport do eksportu

Paszport do eksportu »

Pomagamy w trzymaniu przez naszych Klientów wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje kompleksową obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, poczynając od opracowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN. nasze usługi: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 klientow w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu-Dolnośląskie-KujawskoPomorskie-Lubuskie-Lubelskie-Łódzkie-Małopolskie-Mazowieckie-Opolskie-Podkarpackie-Pomorskie-Śląskie-Świętorzyskie-WarmińskoMazurskie-Wielkopolskie-ZachodnioPomorskiehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijnehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijne/61-paszport-do-eksportu[url=http://]http://www.cc-center.pl/index.php/o-nas-1/referencje[/url

szczegóły wpisu »

Dotacje unijne Wroclaw

Dotacje unijne Wroclaw »

Nasza firma to Twój partner w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Współpracując z TFE S.A., możesz być pewien, że w Twój pomysł zaangażujemy się całym sercem oraz zaoferujemy wsparcie na każdym etapie pozyskiwania dotacji unijnej. Wybór naszej firmy, to nie tylko dotacje, ale również kompleksowa obsługa, pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji. Uwierz w swój sukces z TFE S.A. i skorzystaj z naszych usług. Pozyskaj fundusze unijne i wykreuj firmę ze swoich snów.

szczegóły wpisu »

Najlepsze fundusze inwestycyjne

Najlepsze fundusze inwestycyjne »

Stabilne fundusze inwestycyjne Novo to specjalna oferta finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Serwis prezentuje szczegółowe informacje dotyczące funduszy Novo. Oferta inwestycyjna to: fundusze pieniężne, fundusz obligacji, fundusze mieszane i fundusz akcji. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: fundusz aktywnej alokacji, fundusz stabilnego wzrostu oraz fundusz zrównoważony wzrost. Dzięki stronie w łatwy sposób i darmowo otworzysz rejestr i będziesz mógł wygodnie zarządzać swoimi zleceniami.

szczegóły wpisu »

Katalog Stron Finansowych

Katalog Stron Finansowych »

Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

szczegóły wpisu »

Konto, kredyt, lokata - Deutsche Bank

Konto, kredyt, lokata - Deutsche Bank »

Konta bankowe, oszczędnościowe, firmowe oraz internetowe znajdziesz w ofercie Deutsche Bank. Sprawdź również nasze pozostałe produkty: kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Konto w Deutsche Bank to dobry wybór! Poznaj szeroki asortyment usług finansowych świadczonych przez Deutsche Bank. Oferujemy konta bankowe (oszczędnościowe, firmowe, internetowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Deutsche Bank to także bogata oferta kredytowa - kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe).

szczegóły wpisu »

Własna firma porady

Własna firma porady »

Szukasz sposobu jak szybko i łatwo uruchomić i rozwinąć własną firmę? Nasze porady i wskazówki sprawią, że bez problemu poradzisz sobie ze wszystkimi problemami i formalnościami i szybko osiągniesz pożądany sukces. Dowiedz się jak skutecznie reklamować własną firmę, jakie podatki musisz płacić i jak zdobyć fundusze na rozpoczęcie.

szczegóły wpisu »

Kredyty dla firm Bydgoszcz

Kredyty dla firm Bydgoszcz »

Jeśli potrzebujesz pilnie pieniędzy dla swojej firmy, to na pewno musisz zastanowić się nad wzięciem kredytu. W dzisiejszych czasach multum firm proponuje przeróżne kredyty dla firm Bydgoszcz, wskutek tego bezsprzecznie znajdziesz coś dla siebie. Inną metodą na zdobycie pieniędzy jest postaranie się o dofinansowanie. Na szczęście dotacje Toruń są udostępniane zarówno większym jak i mniejszym przedsiębiorstwom, toteż naturalnie dobrym pomysłem jest zapoznanie się z aktualnymi firmami, które takich dotacji zdołają ci udzielić.

szczegóły wpisu »

Fine Investments

Fine Investments »

Aby mieć pewność, że wybraliśmy najlepszą dla siebie ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego, tani kredyt mieszkaniowy, czy że właściwie zainwestujemy swoje pieniądze, warto skorzystać z obszernej wiedzy i bogatego doświadczenia profesjonalnych doradców bankowych. Ułatwi to Państwu vortal internetowy firmy Fine Investments, oferujący nie tylko szybki kontakt z fachowcami, ale także rzetelne i szczegółowe informacje dotyczące rozmaitych produktów finansowych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładne opisy kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych; funduszy, lokat i programów inwestycyjnych; ubezpieczeń inwestycyjnych, na życie, zdrowotnych etc. Pasaż finansowy Fineinvestements.pl to najprostszy sposób na zabezpieczenie przyszłości swojej i całej rodziny. Serdecznie zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Dotacje unijne Leszno fachowe porady

Dotacje unijne Leszno fachowe porady »

Interesują Państwa dotacje unijne? A przypadkiem szukają Państwo rzetelnej firmy w dziedzinie audytów energetycznych a oprócz tego remontowych? Serdecznie namawiamy na naszą stronę internetową: www.audyting-energetyczny.com! ET-EnergoAudyt działa na krajowym rynku od 2008 roku. Na przestrzeni tych kilku lat stricte poznaliśmy to zagadnienie. Biorąc pod uwagę z tym przeprowadzający audyt energetyczny zgodnie z wszelkimi normami - zarówno polskimi, jak a także unijnymi. Oferujemy także badania termowizyjne i projekty branży sanitarnej. Wedle uznania wystawiamy też świadectwa energetyczne. Do każdego zlecenia podchodzimy niezwykle indywidualnie. Mamy bowiem świadomość, że każdy budowla, każda działalność rządzi się odrobinę innymi prawami. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klientów i również gospodarność energetyczna. Za sprawą temu możemy sumiennie oraz z pasją podejść do każdej sprawy.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: