Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':


1 · 2 · następna strona »

Biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe Katowice »

Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu.

Właścicielem biura jest Roman Golly - doradca podatkowy nr wpisu 05850.

Od początku działalności zajmujemy się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyliśmy doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż:

* handlowa (sklepy detaliczne i hurt)
* usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa)
* produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy)

Obecnie prowadzimy księgi wszelkiego typu, stawiamy na nowoczesną i szybką obsługę naszych Klientów.

Nie jesteśmy i nie zamierzamy być biurem - fabryką - obsługującym dziesiątki anonimowych firm. Stawiamy na Klientów, którzy szukają doświadczonego, niewielkiego biura rachunkowego - przyjaznego i otwartego na potrzeby Klientów.

Obecnie obsługujemy podmioty gospodarcze prowadzące działalność na terenie Katowic, Chorzowa, Bytomia, Piekar Śląskich, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Radzionkowa.

Nasza specjalność to: zwrot vat, zwrot vat z UE i księgowość Katowice

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin »

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe gdańsk

Biuro rachunkowe gdańsk »

Każda firma potrzebuje biura rachunkowego. Wszystkie firmy prowadzą pewną dokumentację i muszą wypełniać pity, wystawiać faktury - pomocne jest w tym biuro księgowe. Za naszym pośrednictwem możesz znaleźć biura rachunkowe z całej Polski. Znajdziesz tu wszystkie najlepsze biura, które są nie drogie, solidne i wspomogą twoją firmę. biuro rachunkowe jest czymś dzięki czemu możesz mieć porządek w papierach i oczywiście brak problemów z urzędami skarbowymi. W naszym portalu dajemy wiele wartościowych porad, oraz praktycznie tłumaczymy pewne sprawy podatkowe, które są utrapieniem w naszym rodzimym państwie. Jak wiemy Polska nie jest rajem podatkowym, ale dzięki naszemu serwisowi będziesz miał możliwość łatwiej poruszać się w tym labiryncie biurokracji i podatków, które dla przedsiębiorcynie są przyjazne.

szczegóły wpisu »

Księgowość Warszawa

Księgowość Warszawa »

Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

Nasza specjalność to accounting Warsaw , bookkeeping Warsaw, usługi księgowe Warszawa

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Olsztyn

Biuro rachunkowe Olsztyn »

Poszukujesz znanego biura rachunkowego w Olsztynie, które zrealizuje dla Twojej korporacji kompleksową obsługę podatkowo księgową i płacową? W takiej syt. nasze biuro rachunkowe Olsztyn jest dla Twojej firmy idealnym partnerem. Na rynku oferujemy usługi już od ponad 2 lat, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość proponowanych usług, atrakcyjne ceny oraz sprawdzone rozwiązania.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Poznań

Biuro rachunkowe Poznań »

Księgowość jest tak niesamowicie skomplikowanym zagadnieniem, że najlepiej powierzyć ją wiernym profesjonalistom. Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze firmy to z chęcią Cię w tym wspomożemy. Zajmujemy się wszelkimi kłopotami związanymi z doradztwem finansowym. Nasi eksperci są w stanie rozstrzygnąć każdy kłopot w sposób harmonijny z aktualnym prawem a równolegle umożliwiającym oszczędności. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o wysyłanie nam pytań – każda osoba dostanie obszerną odpowiedź. Zaręczamy, że będziecie zadowoleni ze kooperacji z nami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny i zaznajomienia się z ofertą!

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

Spółka ABES Audyt prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie rachunkowości oraz finansów. Firma obsługuje spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą, spółdzielnie, firmy zagraniczne działające w Polsce itp. Biuro rachunkowe Warszawa świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, nadzorowania ksiąg podatkowych, przygotowywania badań i sprawozdań finansowych, wyceny wartości firmy i transakcji oraz innych. Oferta firmy obejmuje również kursy obligatoryjne dla biegłych rewidentów. Zainteresowanych zapraszamy na witrynę w celu zapoznania się z ofertą usługi księgowe Warszawa.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Rybnik - Księgowość w Rybniku - WARIDO

Biuro rachunkowe Rybnik - Księgowość w Rybniku - WARIDO »

Biuro rachunkowe Rybnik WARIDO. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej (osoby fizyczne, spółki osobowe i kapitałowe). Początkowo księgi były prowadzone tylko w siedzibie naszej firmy. Z czasem zaczęliśmy oferować możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta. Od stycznia 2006 r. postanowiliśmy świadczyć także usługi u klienta - dzierżawiąc pracownika lub dojeżdżając na kilka godzin w tygodniu. Zaletą wszystkich rozwiązań jest przejęcie pełnej odpowiedzialności za Państwa księgowość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

szczegóły wpisu »

Trio księgowość w Krakowie

Trio księgowość w Krakowie »

Firma TRIO to zespół doświadczonych profesjonalistów którzy prowadzą swoją własną firmę w sferze księgowych. Jeżeli poszukujesz specjalistów to naprawdę bardzo dobrze trafiłeś. Firma TRIO pracuje już od kilku lat dlatego też mamy prawo napisać z czystym sercem, że nasza praca będzie zawsze zrobiona bardzo porządnie i dokładnie. Jeżeli zainteresowałeś się naszymi usługami to zapraszam na stronę www gdzie dowiesz się o nas oraz o naszej firmie.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe TAXPROF Radom

Biuro rachunkowe TAXPROF Radom »

Biuro Rachunkowe TAXPROF jest nowo powstałą, certyfikowaną firmą . Nasze, szerokie i bogate doświadczenie teamu w pracy na stanowiskach finansowych, ciągłe śledzenie wszelkich zmian w regulacjach gospodarczych, udział w szkoleniach gwarantują najwyższą jakość usług oraz fachową pomoc w trudnych sprawach podatkowych, rachunkowych oraz kadrowych. Używamy najnowszego oprogramowania zapewniającym szybką i rzetelną obsługę, które daje możliwość współpracy na pracy zdalnej z każdego miejsca w Polsce. Przekazując w ręce kancelarii większość obowiązków zapewnią Państwo sobie redukcję kosztów dzięki ograniczeniu inwestycji w pracowników, oprogramowanie finansowo-kadrowe czy utrzymaniu dodatkowej powierzchni biurowej. Oszczędność czasu pozwoli na skoncentrowaniu się Państwu na podstawowej działalności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do spółek prawa handlowego jaki i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli zaufacie Państwo naszej firmie możemy zagwarantować rzetelność, solidność oraz rygorystyczne przestrzeganie polityki prywatności i poufności. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce biuro rachunkowe Radom .

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest biuro rachunkowe Bydgoszcz ma wiele specjalnych firm, w których zrzeszeni są księgowi o niezwykle dobrych kwalifikacjach. Dzięki nim przyjemniejsze jest rozliczanie się z podatków, kontrolowanie rachunków firmowych i dużo innych czynności, których nie podejmiesz samodzielnie. Każda firma potrzebuje księgowego, który skontroluje jej księgi. Jest to branża niezwykle szerok,a więc jeżeli niezbędny jest biegły rewident Bydgoszcz może polecić wielu fachowców z tej branży. Oni na pewno zrobią porządek z twoimi papierami i doradzą, jak prowadzić interesy firmy by korzystnie na tym wypaść. Rachunkowość jest niezwykle szeroką branżą i nie jest łatwo samemu ją zrozumieć. Dlatego można spać lepiej, jeśli się ma świadomość, że twoimi pieniędzmi zajmuje się ktoś, kto jest w tej branży specjalistą. Żadna firma nie obejdzie się bez dobrego księgowego, warto też korzystać z oferty biur rachunkowych.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki

Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki »

Profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla Twojego przedsiębiorstwa

czy szukasz kompleksowej obsługi podatkowo-rachunkowej?
czy liczysz na miłą i owocną współpracę?
być może nie chcesz wychodzić z domu/biura?
czy oczekujesz profesjonalnych usług w korzystnej cenie?

Rekomendowane biuro rachunkowe w Warszawie PROFINIKS zlokalizowane na Białołęce:
- pomoże w założeniu firmy,
- kompleksowo poprowadzi księgi rachunkowe lub podatkową księgę przychodów i rozchodów,
- rozliczy podatek dochodowy PIT, CIT i VAT,
- poprowadzenie sprawy pracownicze, obejmujące płace pracowników i zleceniobiorców oraz rozliczenia z ZUS.

Możemy dojechać do Państwa do biura. Ponato, pomożemy w założeniu firmy bez dodatkowej opłaty.

Zachęcamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

Jeśli prowadzisz prywatny biznes, naturalnie bardzo dobrze wiesz, że z księgowością należy przez cały czas być na bieżąco. Niestety, nie zawsze jest w firmie czas na księgowość, nie zawsze są też pieniądze na zatrudnienie księgowej. Zresztą w przypadku małych i średnich firm nie jest to dobre rozwiązanie - jest zbyt kosztowne.
Lepiej zrobić użytek z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, dając za przykład świetna oferta dostępna jest na eurotax.com.pl (choćby jeśli prowadzisz własny zakład pracy, naturalnie wybitnie dobrze wiesz, że z księgowością trzeba bez ustanku być na bieżąco. Z przykrością stwierdzam, nie zawsze jest w firmie czas na rachunkowość, nie zawsze są też finanse na stanowisko księgowej. Notabene w przypadku małych i średnich firm nie jest to porządne rozwiązanie - jest nazbyt drogie.
Lepiej skorzystać z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, m.in. dobra oferta dostępna jest na eurotax.com.pl (np. księgowość spółki komandytowej).

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Wrocław

Biuro rachunkowe Wrocław »

Kiedy masz pod opieką firmę lub średni interes wiemy, że szukasz godnego zaufania i kompetentnego biura prowadzącego księgowość, które rzetelnie poprowadzi interesy Twojej firmy. Biuro księgowe KSM Księgowość Wrocław proponuje Państwu szeroko pojęte usługi z zakresu prowadzenia księgowości, ZFŚS lub doradztwa gospodarczego, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej działalności gospodarczej. Posiadająca rozległą wiedzę kadra pracownicza zapewnia Państwu usługi księgowe najlepszej jakości, dzięki czemu Państwa firma może czuć się w pełni bezpiecznie. Zapraszamy do obejrzenia całej oferty naszej firmy KSM Księgowość Wrocław na stronie www.ksiegowywroclaw.pl, gdzie odnajdą Państwo dokładny adres oraz godziny działania naszego Biura rachunkowego KSM Biuro rachunkowe Wrocław.

szczegóły wpisu »

Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław

Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław »

AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

szczegóły wpisu »

Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź"

Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" »

Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" jest firmą unikatową nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, na którym głównie działa, ale także w skali kraju. A to dlatego, że poza renomowaną kancelarią doradców podatkowych mamy w swoich strukturach firmę księgową zatrudniającą 50 księgowych. Działamy na rynku ponad 22 lata i obecnie obsługujemy ok. 250 firm. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych, gdyż posługujemy się także językiem niemieckim i angielskim. Naszą receptą na sukces jest przede wszystkim zaangażowanie w prowadzenie spraw naszych Klientów.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe i doradztwo podatkowe w Rzeszowie

Biuro rachunkowe i doradztwo podatkowe w Rzeszowie »

Rzeszowskie biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe prowadzone w systemie komputerowym w zakresie ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowych, rocznego rozliczania podatków dochodowych, rozliczania zwrotu podatku od towarów i usług VAT, sporządzania list płac itp. Oferujemy również w pełnym zakresie doradztwo podatkowe.

szczegóły wpisu »

Biegli rewidenci

Biegli rewidenci »

W ramach oferowanej przez nas organizacji rachunkowości w firmię Rekord-Wespra zapewniamy takie usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo w zakresie organizacji systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, wdrażanie systemu księgowości i systemu kontroli wewnętrznej, opracowanie polityki rachunkowości, instrukcji inwentaryzacyjnych, instrukcji obiegu i kontroli dokumentów, a także pełen zakres usług jakie zapewniają członkowie naszego zespołu biegli rewidenci.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Kraków

Biuro rachunkowe Kraków »

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe, w tym prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, książek przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, kadr, płac, rozliczeń z ZUS. Posiadamy licencję Ministra finansów, ubezpieczenie OC i wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i elastyczność. Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Obsługujemy różne podmioty: osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki osobowe, spółki handlowe (z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne), fundacje. Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej oraz oferujemy do sprzedaży gotowe tzw. czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki posiadają pełny wpis PKD, KRS, NIP, VAT, VAT-UE. Jednocześnie nie posiadają żadnych zobowiązań i należności, ponieważ nie prowadziły nigdy działalności gospodarczej. Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to idealna propozycja na rozpoczęcie działalności w tej formie w ciągu 1 dnia. Świadczymy również usługi wirtualnego biura, w szczególności wynajmu adresu dla celów rejestracyjnych i korespondencyjnych, obsługi korespondencji, faksu, oraz obsługi sekretarsko-administracyjnej. Naszym klientom doradzamy na każdym etapie ich działalności.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Kielce

Biuro rachunkowe Kielce »

Biuro swą działalność rozpoczęło w 1997 roku. Do maja 2008r. mieliśmy swoją siedzibę przy ul. Wesołej 37 w Kielcach obecnie zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Św. Leonarda 1/26. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo -płacową firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zapraszamy serdecznie Państwa do skorzystanie z usług naszej firmy

szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131