Strony związane z hasłem 'bezpieczeństwo':


Blog komputerowy

Blog komputerowy »

TechFormator to nowoczesny blog technologiczny zawierający wiele interesujących artykułów informatycznych rozwiązujących różnorodne problemy komputerowe, od najprostszych, aż po najbardziej złożone. Znajdziesz tutaj instrukcje do programów, recenzje i testy porównawcze sprzętu i oprogramowania, aktualności komputerowe oraz inne ciekawostki i nowości z branży komputerowej, opisy metod optymalizacji stron internetowych, spolszczenia skórek Wordpress. Tematyka bloga jest szeroka: systemy operacyjne Windows i Linux, grafika komputerowa, bezpieczeństwo systemów informatycznych, optymalizacja i tworzenie stron WWW, pozycjonowanie, sieci komputerowe i Internet. Na stronie funkcjonuje atrakcyjny system komentowania CommentLuv, który premiuje wartościowe wypowiedzi. Serdecznie zapraszam!

szczegóły wpisu »

Yumico - monitoring dla twojego domu

Yumico - monitoring dla twojego domu »

Yumico to firma, której zaufało już wielu ludzi. Prowadzimy sprzedaż systemów alarmowych we Wrocławiu, montaż monitoringu i systemów przeciwwłamaniowych. Nie czekaj i nie ryzykuj - wybierz alarmy Yumico i zwiększ bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny. Prowadzimy również kompleksową obsługę zamontowanych już systemów, dzięki czemu nie zostaniesz sam.

szczegóły wpisu »

Bezpieczeństwo sieci

Bezpieczeństwo sieci »

Proponujemy usługi związane z komputerowym systemem instytucji i firm, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa danych. Obejmują one: analizę stanu dotychczasowego, dobór urządzeń i programu, obsługiwanie procedur przetworzenia danych, zastosowanie konkretnych rozwiązań, kurs z używania, opiekę po wdrożeniu. Przygotowujemy również i dodatkowo wdrażamy dokumentację oraz procedury dla firm przetwarzających dane osobowe.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: