Strony związane z hasłem 'angielski dla firm':


Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »Angielski Łomianki to oferta skierowana do osób dorosłych. Zajęcia angielskiego realizujemy w mini grupach, które nie przekraczają czterech osób lub w formie indywidualnych zajęć z lektorem. Prowadzimy kursy angielskiego w szkole z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych. Uczniowie mogą korzystać z platformy w domu i powtarzać materiał zrealizowany na lekcji. W ofercie kursów znajdują się kursy angielskiego ogólnego, angielski w pracy, konwersacje oraz przygotowanie do wybranych egzaminów.

Osoby młodsze mogą również korzystać z nauki w szkole. Kursy realizowane w trybie dwutorowym. Uczniowie z klas czwartych otrzymują dodatkowy dostęp do wideoplatformy, na której mogą powtarzać materiał szkolny.

W ofercie mamy również angielski online Zapraszamy wszystkich na próbne lekcje za 1 zł.

szczegóły wpisu »

Angielski dla Firm

Angielski dla Firm »

Witryna, na jakiej pozyskasz wszystkie informacje dotyczące języka angielskiego. Abstrahując od wskazówek, odnoszących się do polepszania umiejętności poliglotycznych, powiemy Ci więcej o nauce języka. Podpowiemy Ci w jaki sposób zmienić sposób uczenia się, aby nauka stała się przyjemniejsza. Piszemy o, np.: czy powinno się uczyć języka już od dziecka, np. w szkole? czy jak wygląda zarabianie w Londynie? Co warto wiedzieć? Jesteś zainteresowany? Odwiedź portal i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

szczegóły wpisu »

Szkoły językowe Wrocław

Szkoły językowe Wrocław »

Zajęcia z lektorem angielskiego Wrocław od teraz są jeszcze bardziej dostępne. Nasi lektorzy działają na terenie największych polskich miast i cieszą się niezwykłą popularnością. Na naszym serwisie dowiesz się szczegółów naszej oferty. Na portalu znajdują się specjalne zakładki, które informują o metodach nauczania, materiałach dydaktycznych oraz cennik angielskiego dla firm Wrocław. Nauka angielskiego Wrocław posiada rozbudowaną ofertę, z której mogą skorzystać firmy oraz osoby prywatne. Strona Mobile English daje mnóstwo praktycznych informacji, które pozwalają wybrać kurs językowy dostosowany do naszych potrzeb.

szczegóły wpisu »

Intensywny kurs angielskiego Wrocław

Intensywny kurs angielskiego Wrocław »

Queen's School of English oferuje swoim klientom naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie. Każdy kontrahent może liczyć na indywidualne podejście i pełną pomoc lektorów. Nasi pracownicy starają się zrozumieć jego potrzeby oraz cele, tak iżby w 100% dostosować do nich metody nauki oraz zapewniać jak najlepsze rezultaty. Angielski biznesowy wymaga zastosowania nieco innej formy zajęć aniżeli angielski dla dzieci. Do dyspozycji uczniów są zajęcia standardowe, a oprócz tego intensywny kurs języka angielskiego, czy kurs wakacyjny. Lekcje są prowadzone przez przyzwoicie wykwalifikowaną kadrę. Nauka odbywa się w komfortowych, przyzwoicie wyposażonych salach. Dużym atutem szkoły jest lokalizacja w środku miasta, która zapewnia uczestnikom dobry dojazd, bez względu na to, czy poruszają się komunikacją miejską lub samochodem.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131