Podkategoria: Wypożyczalnia sprzętu


Segway mobilna reklama

Segway mobilna reklama »

Segway czyli inaczej nazywany pojazdem elektrycznym przemieszczającym się na dwóch kółkach. Jest coraz częściej wykorzystywany przez firmy jako narzędzie codziennej pracy pomagając w łatwy i szybki sposób przemieszczać się z jednego miejsca na drugie. Jego największym atutem jest to, że jest to dwukołowy pojazd elektryczny przez co jest ekologiczny i może się poruszać po ulicach gdzie jest zakazany ruch pojazdów jak i np. po parkach narodowych. Przez to, że jest on zasilany z akumulatorów jest pojazdem elektrycznym i wszędzie można nim wjechać. Poruszamy się nim poprzez wychylenie ciała w wybranym kierunku, podczas większego wychylenia do przodu pojazd przyspiesza nawet do prędkości 30km/h. Jeżeli chcemy wyhamować musimy się wychylić do tyłu lub też wyprostować swoją pozycję. Segway jako pojazd elektryczny jest ekologiczny i nie emituje dwutlenku węgla. Tani w eksploatacji, niezawodny i wytrzymały. Chociaż Segway został zaprojektowany z myślą o osobach sprawnych fizycznie to znajduje coraz większa rzeszę fanów wśród ludzi którzy mają problemy z poruszaniem się, np. cierpiących na artretyzm czy z ubytkami kończyn. Niektóre modele można wyposażyć w siedzisko.

szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia boxów

Wypożyczalnia boxów »

Zdajemy sobie sprawę, że lubicie podróżować. Wiemy również, że bardzo często nie macie miejsca na bagaż. Nie przejmujcie się. Takie problemy ma co drugi polak. Zapewne już się domyślasz, że mamy na to sposób. Zajmujemy się wynajmowaniem bagażników dachowych i boxów. To idealne rozwiązanie w takich sytuacjach.

Kilka najważniejszych cech boxów w naszej ofercie
Box dachowy Thule Motion 800:

Właściwości:

Opatentowany podwójny system sprężyn gwarantujący wygodne otwieranie i zamykanie boxa,
Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu,
Klucz można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Zapewnia to maksymalną ochronę i bezpieczeństwo przewożonych bagaży,
Uchwyty na pokrywie i wewnątrz boxu sprawiają, że otwieranie i zamykanie staje się bardzo wygodne, Poprawiona konstrukcja dla lepszego wykorzystania przestrzeni,
Szybki i bezpieczny montaż boxu na dachu dzięki fabrycznie zamontowanemu systemowi Power-Click,
Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz opróżnianie i ładowanie boxu.

Nasza wypożyczalnia bagażników dachowych mieści się w Warszawie przy ulicy Słowiczej 45a. Na miejscu doradzimy naszym Klientom jaki bagażnik oraz box dachowy będzie dla nich najlepszy.
Zapraszamy do naszej wypożyczalni i skorzystanie z naszych bagażników i boxów. Najlepsza wypożyczalnia bagażników w Warszawie.

szczegóły wpisu »

Wypożyczalnia sprzętu - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: