Tanie noclegi Kraków


Tanie noclegi Kraków

Akademickie Centrum Noclegowe proponuje noclegi w Krakowie dla grup, rodzin i turystów indywidualnych. Noclegi oferowane są w hotelach, hostelach, schroniskach i akademikach krakowskich uczelni. Lista hoteli jest następująca:
- Hotele Krakus - jest to kompleks trzech obiektów o różnym standardzie. W skład wchodzą Hotel Junior Krakus (jednogwiazdkowy hotel dla grup szkolnych), hotel Krakus (trzygwiazdkowy hotel dla nieco zamożniejszych turystów) oraz schronisko Kamrat.
- Hotele i hostele Uniwersytetu Jagiellońskiego - są to tanie hotele w centrum Krakowa o umiarkowanym standardzie. Jest to idealna propozycja dla podróżujących rodzin, turystów indywidualnych i maіych grup. Noclegi oferują akademiki-hotele: Bydgoska, Żaczek, Nawojka, Bursa Jagiellońska i Piast. Noclegi w Krakowie dla turystów indywidualnych są zróżnicowane cenowo jak i w standardzie. Tanie noclegi dla tzw. backpakersów oferuje Bursa Jagiellońska. Bydgoska z kolei posiada tanie pokoje z pełnym wyposażeniem, nawet dla rodzin z małymi dziećmi.
- Hotel Start - jest to tani obiekt noclegowy budowany przy szpitalu im. Józefa Dietla, lecz oddany na potrzeby turystów z zewnątrz. Jego lokalizacja w pobliżu kampusu uniwersyteckiego skłania studentów studiów zaocznych do korzystania z tego taniego hotelu w Krakowie.
- Hotel Optima to z kolei ośrodek dla nauczycieli. Oferuje on pokoje w dobrym standardzie za umiarkowaną cenę. Ów hotel to także dobra propozycja dla wycieczek szkolnych oraz grup pielgrzymkowych ze względu na bliskość Sanktuarium Bożego Miіosierdzia w Łagiewnikach.
Zapraszamy bezpośrednio na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo pełną listę hoteli w Krakowie.
Chętnie odpowiemy na rodzące się pytania i doradzimy, który z obiektów hotelowych w Krakowie wybrać, by wycieczka była tania i udana.

Szczegóły strony taniespanie.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę taniespanie.pl:

Tanie noclegi KrakówLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: