Podkategoria: Sporty letnie


Archiwum Futbolu

Archiwum Futbolu »

Nasz portal jest Internetowym archiwum futbolu i w swoich bogatych zasobach posiada ogrom informacji o największych międzynarodowych turniejach piłki nożnej w skład, których można śmiało zaliczyć Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Turniej Olimpijski, Puchar Konfederacji, Ligę Mistrzów, Ligę Europy a także Klubowe Mistrzostwa Świata. Dodatkowe serwis prezentuje rozgrywki polskiej ligii, publikuje ranking FIFA a także udostępnia e-booki piłkarskie.

szczegóły wpisu »

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Chałupach

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Chałupach »

Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania.

Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych...! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów kolonijnych.

Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites'n'Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!

Ponadto, gdy sezon kończy się na Półwyspie Helskim, my zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wyjazdach zagranicznych, zarówno do bliskich, jak i bardziej odległych miejsc, tam gdzie zawsze wiatr wieje, a słońce nieustannie świeci…!

szczegóły wpisu »

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny ogrodowe »

Sklep internetowy Trampolinyogrodowe.pl ma w swojej ofercie m.in. różnorodne trampoliny ogrodowe. Sklep online jest zarządzany przez firmę Global, działającą na rynku od lat. Szczególnym towarem z katalogu sklepu są trampoliny producenta FuntekUSA, których wygląd jest bardzo innowacyjny, a co więcej, wykorzystano w nich szereg usprawnień technicznych. Do trampolin, oferowane są też drabinki do trampolin - dwustopniowe i trzystopniowe. W sklepie mogą Pańśtwo kupić też baseny ogrodowe, w różnych typach i wymiarach. Sklep współpracuje z czołowymi producentami, takimi jak Neo-sport i FuntekUSA a do tego prowadzi również specjalne oferty dlla hurtowników.

szczegóły wpisu »

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe »

Jeśli szukasz wrażeń natomiast adrenaliny zapraszamy do skorzystania spośród naszej oferty – skoków spadochronowych. Za pośrednictwem mojej firmie będziesz mógł przewyższyć warsztaty, ażeby opuszczać własną pracą, dzięki nam przejdziesz szkolenia, a dodatkowo ćwiczenie w tunelu aerodynamicznym. Zapewniamy znakomite kurs oraz dodatkowo inne atrakcje tj. skoki tandemowe, po tym skoku nie będziesz chciał czynić nic innego. Zapraszamy aż do kontaktu, a dodatkowo na naszą stronę internetową.

szczegóły wpisu »

Rowery miejskie

Rowery miejskie »

Uwielbiasz aktywność fizyczną z całą rodziną? Na naszej stronie proponujemy rowery dla każdych członków rodziny – dorosłych, dzieci, a również tych, którzy właśnie opanowują sztukę kierowania się jednośladem. Jeżeli chodzi o rowery Oleśnica posiada świetną propozycję rowerów zarówno turystycznych, jak oraz górskich. Największą renomą cieszą się rowery miejskie, które proponujemy w różnych kolorach i rozmiarach. Tanie rowery są objęte niejednokrotnymi ofertami promocyjnymi, które również umilają okres wiosenno-letni. Ponadto obok rowerów, na stronie można znaleźć motorowery i skutery. Zwłaszcza skutery Barton znajdują fanów, z powodu dużego wyboru, który wyróżnia się dobrym cennikiem oraz doskonałymi parametrami technicznymi pojazdu.

szczegóły wpisu »

Czarter mazury

Czarter mazury »

W okresie od maja do września wynajmujemy jachty na mazurskich akwenach wodnych. Mamy 4 rozmaite jachty, jakie różnią się parametrami, ale wszelkie są łatwe i miłe w obsłudze. Po wypożyczeniu dodajemy bezpłatnie paliwo, wodę pitną, oraz inne rzeczy, jakie przydadzą się podczas długich rejsów. Zapraszamy do przeżycia niesamowitych wakacji!

szczegóły wpisu »

Sporty letnie - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: