Podkategoria: Przewodnicy


Przewodnicy po Krakowie

Przewodnicy po Krakowie »

Korzystając z oferty webpond.pl pragniemy zaprosić do odwiedzenia naszej strony przewodnickiej oraz skorzystać z usług jakie oferujemy. A oferta usług przewodnickich po Krakowie i Małopolsce jest bardzo obszerna.
Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem polecamy następującym klientom:Wycieczki szkolne do Krakowa/Ojcowa/Wieliczki/Oświęcimia - propozycja jest wyjątkowo szeroka, jako że mamy do czynienia z klientem o dużej rozbieżności wieku (od przedszkolaka po licealistę kończącego edukację), jak też zwracamy się do osób o różnych upodobaniach (klasy humanistyczne vs. technika). Plany wszystkich wycieczek po Krakowie i Małopolsce trudno opisać w kilku zdaniach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą ukrytą pod zakładką 'Wycieczki szkolne'.
Pielgrzymki - jest to grupa turystów równie chętnie przyjeżdżająca do Krakowa i Małopolski, co grupy szkolne. Wycieczki po Krakowie z przewodnikiem oferujemy z uwzględnieniem miejsc związanych z krakowskimi świętymi i błogosławionymi. W ramach rozszerzenia proponujemy wycieczki poza Kraków, np. do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic lub na obrzeża Krakowa (Tyniec, Łagiewniki)
Grupy pracownicze - tą kategorię zwiedzających Kraków wydzieliliśmy w związku z potrzebami związanymi z organizacją spotkań biznesowych czy konferencji. Dla grup tych proponujemy także nietypowe zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: 'Nocne zwiedzanie z Sową'
Turyści niepełnosprawni - organizatorami wycieczek do Krakowa z przewodnikiem są także WTZ-ty, domy pomocy społecznej, MOPS-y. Uczestnicy takich wycieczek często wymagają specjalnej opieki. Nasi przewodnicy po Krakowie mają bogate doświadczenie w obsłudze przewodnickiej takich grup. Prosimy o wcześniejszy kontakt celem dopracowania szczegółów zwiedzania.
Turyści indywidualni - zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem może być tanią opcją również dla rodzin.
Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Przewodnicy - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: