Podkategoria: Serwisy społecznościowe


Ruda Śląska

Ruda Śląska »

Misją stowarzyszenia Rudzianie Razem jest doprowadzenie do przestrzegania przez GZM oraz Rudy Śląskiej prawa polskiego i wspólnotowego oraz wypełniania wszystkich procedur.
Dołożymy wszelkich starań, aby w oparciu o prawo polskie, ale też dyrektywy unijne oraz konwencję z AArhus, doprowadzić do przeprowadzenia dogłębnej debaty publicznej, której skutkiem będzie wykorzystanie już w najbliższej przyszłości technologii wydajnych energetycznie i akceptowalnych społecznie. Działając w obronie praw obywatelskich oraz w trosce o środowisko i finanse publiczne, zdecydowanie stajemy przeciwko naginaniu przepisów prawa przez administrację publiczną. Zastosowanie w Rudzie Śląskiej wydajnych energetycznie i oszczędnych technologii, w celu stworzenia logicznego sposobu gospodarki odpadami. Tak wyobrażamy sobie konsultacje społeczne, które już dziś są warunkiem uzyskania wsparcia finansowego ze strony UE do przeprowadzenia reformy w systemie odpadowym w Polsce.
Zobacz: nasza misja, blog, kontakt

szczegóły wpisu »

Forum Młodzieżowe

Forum Młodzieżowe »

Prezentujemy Państwu profesjonalne forum młodzieżowe. Unikalny wygląd, rozmieszczenie działów oraz dyskusje na poziomie. To wszystko można znaleźć w jednym miejscu. Darmowa pomoc w zadaniach domowychl. Zabawy i konkursy z nagrodami dla wszystkich użytkowników forum. Dołącz do naszego grona, czekamy na Ciebie!

szczegóły wpisu »

Portal Randkowy

Portal Randkowy »

Chcesz poznać nowe osoby ze swojej okolicy i spędzić z nimi ciekawe chwile? Zapraszamy serdecznie do rejestracji na nowym portalu randkowym. Do Twojej dyspozycji jest cały portal - jak to rozumieć? Nie musisz wnosić kompletnie żadnej opłaty za korzystanie z naszego portalu randkowego. Umawiasz się na randki kompletnie za darmo!. Mało prawdziwe i pewnie tylko rejestracja jest darmowa jak na każdym portalu randkowym? Nie, tutaj nie ma haczyka. Wysyłanie wiadomości, rejestracja - wszystko to dostajesz za darmo z chwilą rejestracji na naszych randkach online. Nadal nie wierzysz? Sprawdź sam/a już teraz. Każdego dnia kilkaset osób przekonuje się, że nie oszukujemy i na prawdę jesteśmy darmowym portalem randkowym.

szczegóły wpisu »

Zakupy Mix

Zakupy Mix »

[b]Witam Państwa!
Strona zawiera informacje na temat zakupów w sieci, a dokładnie ranking sklepów internetowych różnej kategorii. Jest to serwis dla tych, którzy chcą dokonać bezpiecznych, tanich, dobrych zakupów w internecie. W dodatku pomysł mój ma za zadanie skrócić Państwa poszukiwania ponieważ nie znajdziecie tu denerwujących, wyskakujących, napraszających się reklam. Strona, chociaż jeszcze niczym nie przypomina serwisu i nie jest "nafaszerowana ozdobnikami" jest naprawdę godna polecenia ponieważ znajdziecie tam tylko sprawdzone, legalne i solidne oferty. Serwis mój może jest jeszcze ubogi ale myślę, że przyczynią się Państwo do jego rozbudowy. Tak więc wszelkie komentarze (także te krytyczne) będą przeze mnie mile widziane. Pozwoli mi to na udoskonalanie strony wg. Państwa potrzeb i upodobań. Zapraszam serdecznie, naprawdę warto. Recenzje o sklepach pisałem własnoręcznie uwzględniając potrzeby społeczności- czyli Państwa i biorąc pod uwagę wartości takie jak: uczciwość i rzetelność sprzedawców, obsługa klienta oraz kontakt i pomoc w wyborze konkretnego produktu, dobre ceny, upusty i rabaty, koszty wysyłki towarów a nawet sprawy takie jak nawigacja po stronie, wygląd itd. Recenzje moje zawierają krótkie, konkretne, niemęczące opisy ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie każdy lubi lub ma czas czytać. Zapraszam serdecznie. Wszystko z jednego miejsca, szybko, wygodnie, bez rejestracji, bez żadnych opłat sms-owych itp., bez logowania. Naprawdę warto.
Pozdrawiam
Andrzej - internauta http://zakupymix.pl

szczegóły wpisu »

Portal społecznościowy

Portal społecznościowy »

Grono.net to pierwszy portal społecznościowy, który skupia ponad 2 miliony aktywnych użytkowników. Przewagą na tle innych tego typu serwisów jest system gron tworzonych i moderowanych przez samych użytkowników. Każdy zarejestrowany user, a rejestracja jest darmowa, ma możliwość dzielenia się sowimi poglądami z innymi użytkownikammi grona, dzielenia się zdjęciami, filmami oraz muzyką. Dołącz do nas!

szczegóły wpisu »

Polishhearts.com

Polishhearts.com »

Polska to niewątpliwie kraj szybko rozwijający się technologicznie w bardzo wielu dziedzinach. Nie tylko w sferze materialnej, ale i matrymonialnej. Wielu z nas te słowo i wszystko, co z nim związane bardzo źle się kojarzy. Jest tak, ponieważ myślimy stereotypami i jak się okazuje, zupełnie nie potrzebnie. Dzięki portalom randkowym, randka w dzisiejszych czasach w naszym kraju może wyglądać zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Może się to nie podobać starszym pokoleniom, które nie miały takich możliwości technicznych, jednak różnego typu innowacje bardzo pomagają młodym, często nieśmiałym ludziom. Dlaczego mówi się o nieśmiałych? Ponieważ to oni dzisiaj mogą przeżyć niesamowitą randkę bez stresu i wychodzenia z domu. Wszystko dzięki ofertom matrymonialnym w sieci. Można tam spotkać wiele interesujących osób. Należy iść z duchem czasu i korzystać z dzisiejszych nowinek, dzięki którym także randki mogą zmienić się na dużo lepsze. Zapraszamy zatem na portal Polishhearts.com, który, dzięki pracy naszych specjalistów wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom użytkowników naszego nowoczesnego portalu randkowego.

szczegóły wpisu »

Samotni w Niemczech

Samotni w Niemczech »

Z roku na rok coraz więcej Polaków postanawia wyjechać za granicę. Najczęściej powodem jest szukanie nowej, lepszej pracy. Jednak coraz częściej okazuje się, że motywacją do takiego wyjazdu jest odnalezienie miłości. Najchętniej wybieranym krajem są Niemcy. Polacy w Niemczech stanowią znaczną część populacji. Co ułatwia zadanie każdemu, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę na emigracji. Wielu wyjeżdżając martwi się o znalezienie dziewczyny czy chłopaka. Jednak nie ma z tym problemu dzięki portalom społecznościowym. Oferty matrymonialne na naszym portalu są bardzo przejrzyste, dzięki czemu bardzo łatwo znaleźć nową znajomość, która często przeradza się w miłość. Pilnujemy, aby profile były kompletne, oraz pomagamy naszym nowym użytkownikom na Dodatkowo randkowaniu w Niemczech sprzyjają piękne, zabytkowe miasta. Randki w Niemczech niewątpliwie każdemu przypadną do gustu. Jeśli już nic nie trzyma cię w kraju i jesteś osobą samotną, planującą wyjazd do Niemiec, lub tam mieszkającą najlepszym pomysłem będzie nie tylko wyjazd do naszych sąsiadów, lecz także spotkanie kogoś wyjątkowego, kto także mieszka w Niemczech.

szczegóły wpisu »

Moje Miasto MM rRzeszów

Moje Miasto MM rRzeszów »

Moje Miasto MM Rzeszów - portal dziennikarzy obywatelskich z Rzeszowa. Miejsce, gdzie można zamieścić swój tekst, zdjęcia, dodać wydarzenie. Dziennikarze obywatelscy z Rzeszowa na MM Rzeszów dzielą się swoimi poglądami, spostrzeżeniami i komentują wydarzenia w Rzeszowie. Portal Moje Miasto organizuje również eventy fotograficzne - Foto Day i Sobota z Aparatem.

szczegóły wpisu »

Randki w Wielkiej Brytanii

Randki w Wielkiej Brytanii »

Znalezienie cudownego i mądrego partnera to nie lada wyzwanie. Czasami wydaje się ono praktycznie niewykonalne. Jednak nie można tracić nadziei i załamywać rąk. Nie ma rzeczy niewykonalnych, są tylko rzeczy trudne do wykonania, którym trzeba poświęcić więcej uwagi i czasu. Nikt nie obiecywał, że nasza sympatia będzie czekała tuż za rogiem. Czasami sami nie spodziewamy się w jak przedziwny sposób znajdzie nas nasza miłość. Czasami trzeba jej wyjść naprzeciw. Żyjemy przecież w czasach, gdzie własna inicjatywa jest postrzegana jako wielka zaleta. Warto na przykład przeanalizować nasze zachowanie wobec miłości. Jeśli kobieta pomyślała – szukam chłopaka, a mężczyzna uznał, że czas znaleźć sobie dziewczynę i nic z tym dalej nie zrobił, to nie dziwmy się, że nadal jest sam. Siedzenie w domu przed telewizorem jeszcze nikomu nie przyniosło żadnego zysku. Co innego, siedzenie przed komputerem. A mówiąc ściślej korzystanie z internetowych randek na Polishhearts.co.uk. Randki przez Internet mogą pomóc nam znaleźć wymarzoną osobę, z którą spędzimy resztę życia.

szczegóły wpisu »

Randki Austria

Randki Austria »

Wiele osób pragnie dzielić swoje życie z osobą, która będzie nie tylko partnerem w rozumieniu damsko-męskim, ale także, a może przede wszystkim będzie przyjacielem. Psycholodzy zgodnie twierdzą, że po kilku latach związku namiętność wypala się i pozostaje między ludźmi pewien rodzaj przyjaźni i przywiązania. Jeśli nie ma takiej więzi między nami, a naszym partnerem to związek się rozpada. Dlatego właśnie podczas randki Austria powinniśmy zwracać uwagę na to, czy między nami a naszym potencjalnym partnerem następuje porozumienie intelektualne, światopoglądowe i tym podobne. Przyciąganie fizyczne szybko się skończy. Nie powinno ono być fundamentem związku. Może być dobrym dopełnieniem, ale nigdy nie stanie się stabilną podstawą relacji partnerskich. Niektórzy jednak nie potrafią sprawdzić czy dana osoba nadaje się na partnera podczas randki w Austrii. Dlatego tez decydują się na randki przez Internet. Długie rozmowy, wymiana poglądów na przeróżne tematy to zalety, które posiadają nasze internetowe randki na portalu randkowym PolnischeHerzen.at.

szczegóły wpisu »

Randki Australia

Randki Australia »

W Internecie coraz częściej możemy natknąć się na strony społecznościowe. Dotyczy to takźe stron dla Polaków mieszkających w Australii. Z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej witryn matrymonialnych. Czym nas przyciągają takie internetowe randki? Najczęstszymi użytkownikami są ludzie młodzi, do trzydziestego roku życia, jednak coraz częściej pojawiają się również seniorzy. To stosunkowo nowy rodzaj filtrowania w naszym kraju. Ma wiele zalet, ale i niestety znajdą się wady. Zaletą z pewnością jest bezpieczeństwo takiego spotkania, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, by spotkać się z nie do końca znaną osobą. Wadą natomiast jest rzecz jasna to, że nie widzimy się w cztery oczy. Serwis randkowy może służyć, jako pomoc, możemy tam porozmawiać, lepiej się poznać a następnie odważyć się na spotkanie w rzeczywistym świecie. Randka polska w Australii dzięki sieci znacznie się zmieniła, z całą pewnością na lepsze.

szczegóły wpisu »

Serwisy społecznościowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: