Podkategoria: Prawo


Kancelaria Adwokacka Mokotów

Kancelaria Adwokacka Mokotów »

Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to energiczny zespół doświadczonych specjalistów z wybranych obszarów prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń oraz specjalne usposobienie do oczekiwań oraz potrzeb dowolnego Klienta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak na przykład: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo konkurencji i kosumenta lub prawo rodzinne. Ekspreci z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem propozycji praktycznych i skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na wysokim poziomie. W celu nawiązania kontaktu, trzeba wpisać w przeglądarce poniższe wyrażenia: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

szczegóły wpisu »

Notariusz Wrocław - kancelaria M. Szyszko

Notariusz Wrocław - kancelaria M. Szyszko »

Kancelaria notarialna notariusz Małgorzaty Szyszko mieści się w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Zgodnie z regulacją Prawo o notariacie Notariusz Wrocław świadczy wyszczególnione w ustawie czynności notarialne.

Używając pomocy notariusza możesz np. stworzyć akt notarialny, sporządzić pismo, spisać protokół, stworzyć protest lub weksel.

Dzięki notariuszowi możliwe jest: robienie wypisów, odpisów, wypisów i skrótów dokumentów, wytwarzanie protokołów dziedziczenia i aktów zaświadczenia dziedziczenia.

Rejent to podmiot powierzenia społecznego. Czynności zrobione przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.

Czynności notarialne przygotowywane są przez notariusz Małgorzatę Szyszko po uprzednim kontakcie zainteresowanych stron bezpośrednio z rejentem lub pracownikami Kancelarii.

Za czynności notarialne rejent bierze honorarium zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, jednakowoż wszelkie informacje dotyczące czynności notarialnych są udostępniane przez notariusza za darmo.

Po podaniu wymaganych do czynności notarialnej dokumentów, rejent dokonuje analizy ich prawidłowości i podchodzi do czynności notarialnych.

Kontakt: ul. Bałuckiego 4/2, 50-034 Wrocław, tel. 071 7967955, 071 7967956

Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

szczegóły wpisu »

Rejestracja pojazdów Wschowa

Rejestracja pojazdów Wschowa »

Nasza firma usytuowana jest w Głogowie to żywiołowo działająca przedsiębiorstwo na rynku transportowym oraz spedycyjnym. Możemy się pochwalić niemałym doświadczeniem w tej branży, a nasza współdziałanie z dużymi kontrahentami takimi jak: Abra S.A., JYSK, POCO POLSKA Sp. z o.o., a także In Time w transporcie międzynarodowym może być dla Państwa zapewnieniem o rzetelnej oraz sprawnej pracy z naszej strony. Dysponujemy bogatą flotą zarówno aut z plandeką, jak oraz kontenerów. Nasi pracownicy oraz kierowcy to kolektyw odpowiedzialnych a oprócz tego rzetelnych osób z dużym doświadczeniem, dzięki Nim każde Państwa zarządzenie zostanie zrealizowane prawidłowo a oprócz tego we właściwym czasie. Do Państwa dyspozycji posiadamy poniższe pojazdy: Fiat Ducato – plandeka, Fiat Ducato – kontener, PEUGOT BOXER, a także VOLKSWAGEN CRAFTER FURGON. Miło zachęcamy do korzystania z naszych usług!

szczegóły wpisu »

Odzyskiwanie dlugow

Odzyskiwanie dlugow »

Windykacja długów, które były u nas pozaciągane, jest bardzo kłopotliwym działaniem. W szczególności, gdy zdarzenie miało miejsce w państwie odmiennym niż nasza ojczyzna. Wyrastają wówczas nieznane dotąd kłopoty. Zdarza się, że nie posiadamy sprawności językowych na wysokim poziomie czy szczerze nie stać nas na prawnika. Nasze vademecum powstało z myślą o osobach, do których odnoszą się powyższe trudności. Vademecum jasno i czytelnie wyjaśnia jak odzyskac dlug. Zawiera wskazówki, jak napisać tak zwane „przedsądowe wezwanie do zapłaty”, które często w pełni wystarcza, aby odebrać nasze pieniądze. Vademecum zawiera informację jak skonstruować roszczenie do wyższej instancji oraz uzupełnić odpowiednie formularze. Zawiera również informację odnoszące się do tego, jak zmusić pożyczkobiorcę do spłaty długów, w przypadku gdy mimo wyroku sądu się od tego uchyla. By nawiązać kontakt, wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową poniższe frazy: odzyskiwanie naleznosci, jak odzyskac dlug lub odzyskiwanie dlugow. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym poradnikiem.

szczegóły wpisu »

Www.winamclaims.co.uk Odszkodowanie za wypadek w UK Winam Claims

Www.winamclaims.co.uk Odszkodowanie za wypadek w UK Winam Claims »

Jesteśmy firmą świadczącą usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań powypadkowych na terenie Wielkiej Brytanii.. Z naszej oferty mogą skorzystać kierowcy samochodów, pasażerowie, piesi, motocykliści czy rowerzyści mieszkający w Wielkiej Brytanii. Nasze biuro oferuje całodobowy kontakt z osobą prowadząca sprawę.
Nasze bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy i wypadek w pracy w UK.
Nasi eksperci pomogą Ci nie tylko w uzyskaniu odszkodowania za zniszczony pojazd, ale również w uzyskaniu odszkodowania za ból pleców i karku, który wystąpił po wypadku w UK.
Winam Claims pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Działamy na zasadzie NO WIN NO FEE, co oznacza że nie poniesiesz żadnych kosztów w przypadku przegranej sprawy.

szczegóły wpisu »

Komornik Żoliborz

Komornik Żoliborz »

Jakie ruchy mają wierzyciele?
Osoby, którym ktoś jest winien pieniądze i ich spłata jest opóźniona w czasie, mogą dochodzić swoich roszczeń za pośrednictwem komornika. Po pierwsze należy wówczas złożyć w kancelarii Artura Mieczkowskiego wniosek egzekucyjny wraz z sądową klauzulą wykonalności. W takiej sytuacji komornik Żoliborz rozpocząć może swoje działania, aż do odzyskania pieniędzy.

szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: