Blog motoryzacyjny dla kobiet


Blog motoryzacyjny dla kobiet

Kobieta i samochody takie zestawienie dla niektórych może być co najmniej dziwne. Ale nie jest dziwne. Zaręczam. Samochodami interesuję się od zawsze. Już jako mała dziewczynka szalałam za samochodami. A teraz mogę pisać o swoim motoryzacyjnym hobby.

Prowadzę więc swojego bloga, na którym dzielę się moją pasją. Każdy znajdzie tutaj min. porady dla kobiet. Już nie musisz prosić mężczyzn o to aby pokazali Ci jak tankuje się auto czy wymienia koło. O tym wszystkim przeczytasz u mnie.

Na moim blogu jest też masa zdjęć z testów oraz wypraw. To może się wydawać dziwne, ale nawet jadąc na wakacje namiętnie fotografuje wszystko co związane jest z samochodami. A następnie dzielę się tym z innymi.

Poruszam się samochodami i piszę o tym. Jestem niezależna i piszę o samochodach to co chcę. Nikt niczego nie może mi narzucić. Zapraszam. Kobiety i mężczyzn. O motoryzacji mogę rozprawiać naprawdę bardzo dużo.

Szczegóły strony www.motoblondi.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.motoblondi.pl:

Blog motoryzacyjny dla kobietLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131