Podkategoria: Taniec


Dj Hot Lady - Dj topless na imprezę Dj-ka erotic show, Tancerki toples

Dj Hot Lady - Dj topless na imprezę Dj-ka erotic show, Tancerki toples »

Dj-ka w stroju Topless stanie za konsolą na Twojej imprezie i rozgrzeje taneczny pakiet do czerwoności. Dj Topless Show rozbudzi erotyczne pragnienia, energetycznie rozkręci zabawę i olśni każdego. Zgrabna, gorąca i erotycznie roztańczona Dj-ka wprawi wszystkich w świetny nastrój i rozbawi tłumy.
Zaproś na imprezę gorącą Dj-kę topless, która dobiorze kuszący strój, dynamiczną muzykę i opracuje erotyczne show muzyczno taneczne.
Gorąca Dj-ka w Topless Show zwabi soczystym erotyzmem każdego imprezowicza.

szczegóły wpisu »

Studio Elite - Kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała

Studio Elite - Kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała »

Ewidentnie wielu z Was nadarzyło się być na zabawie tanecznej, weselu czy dyskotece i zamiast tańczyć na parkiecie tkwiliście przy barze, udając, że rewelacyjnie się bawicie? Zerkaliście z żalem na balujące pary, które wirowały wspólnie w dźwięki utworu i mieliście poniekąd zamiar podejść i się przyłączyć, ale dalej siedzieliście w tym samym miejscu. Widać, jak na ich twarzach mieszały się emocje, emanowały uczucia. Oni wyszli z imprezy zadowoleni i bez wątpienia będą dobrze pamiętać tą noc, a Ty znużony i zrezygnowany wróciłeś do domu. Naturalnie znajomym powiesz, że było fajnie, chociaż nie przetańczyłeś nawet jednej piosenki. Dziwnie powiedzieć, że w istocie przesiedziałeś tą imprezę, gdyż bałeś się, że podeptasz komuś stopy lub nie wykażesz się na parkiecie zdolnościami w tańcu. Zupełnie nie musi tak być! Taniec towarzyszy ludziom od stuleci w przeróżnych kształtach, np. w zeszłych czasach ludzie tańczyli po to by wywołać deszcz podczas suszy, uczynić zwiększenie plonów lub zapewnić rozległe łowy. Od tysięcy lat ludzie przekazują z pokolenia na pokolenie opowieści oraz znajomość o tańcach. Widocznie jest w nim coś magicznego i fascynującego, jeżeli ludzie ciągle wykorzystują taniec jako przekaźnik życiowy. Podsumowanie jest proste - zamiast siedzieć w domu przed komputerem, zapisz się do szkoły tańca Bielsko-Biała. Wytypuj styl, w którym będziesz się czuł dobrze i kto wie, może w rzeczy samej jesteś świetnym tancerzem. Studio tańca Bielsko-Biała ma do zaoferowania wiele możliwości do wyboru. Grupy klasyfikowane są wiekowo oraz według stylów. Dla młodzieży przygotowany jest specjalny kurs aerodance Bielsko-Biała, podczas którego można ukazać swoje ukryte umiejętności oraz otworzyć się przed innymi i samym sobą. Szkoła ma w swojej ofercie dodatkowo kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała. Znajdzie się też coś dla chłopców - do wyboru hip-hop lud dancehall.

szczegóły wpisu »

Tango - milonga Equilibrium

Tango - milonga Equilibrium »

Strona środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowy, niestresujący klimat, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, pierwszorzędna, w głównej mierze klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najsilniejsze zalety milongi. Przed milongą proponujemy możliwość poprawienia swoich tanecznych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. W czasie praktiki toczy się krótka lekcja tanga argentyńskiego dla tangueros na różnych stopniach zaawansowania, w trakcie której jest możliwość zapoznania się się z rozlicznymi stylami tanga argentyskiego. W wielu przypadkach gościnnie praktikę prowadzą nauczyciele z Buenos Aires. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się w Warszawie kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), milongi w Warszawie (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki wiedzy zawartej na stronie czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz nauczyciela, kurs, milongę.

szczegóły wpisu »

Jak poderwac dziewczyne

Jak poderwac dziewczyne »

Na Naszej stronie proponujemy naukę uwodzenia oraz podrywania kobiet. Przedstawiamy tutaj jaką postawę przyjąć jak się zachowywać oraz na co można sobie pozwolić a czego powinniśmy się wystrzegać. Serwis skupia informacja o poradach podczas podrywu, zamieściciliśmy tutaj gotowe rozmowy oraz tematy jaki mozna próbować poderwać konkretną kobietę. Dużo rzeczy przedstawianych jest tutaj typowo z życia wziętych tematów. Zapraszamy o dowiadywaniu się w tematyce podrywów i uwodzeń dziewczyn.

szczegóły wpisu »

Taniec z ogniem

Taniec z ogniem »

Wrażenia z przyglądania się tego typu widowisk jak taniec z ogniem są naprawdę wiekopomne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją grupy oraz z naszą galerią zdjęć. Można długo przedstawiać to co zdarza się w czasie naszych widowisk jak i kompozycja naszych programów mimo to uważamy że żadne słowa nie są w stanie tego ująć słowami i trzeba je po prostu doświadczyć.Prezentacje widocznne oczami obserwatora kreują spektakularne występy, których najistotniejszym bohaterem jest ogień zaklinany przez performerów. Oni tańcząc urzeczywistniaćują zawikłane akrobacje za pomocą łańcuchów zwieńczonych ognistymi kulami w wyniku tworząc zsynchronizowane układy choreograficzne w tempo muzyki. Wszystkie nasze demonstracje odbywają się według określonego harmonogramu. Do typowych występów teatralnych, a nawet do występów teatrów ulicznych, przyzwyczailiśmy się. Od pewnego czasu dysponujemy to na co dzień. Niewątpliwie czymś trochę innym są przedstawienia, w których zastosowuje się żywy ogień. tu nie tylko szablon, ale i istota przekazu jest wyszukana. Atrakcją tańca z ogniem jest to, że najczęściej są aranżowane na otwartym powietrzu, po zmierzchu, co jeszcze dodaje im uroku.

szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: