Podkategoria: Obsługa techniczna imprez


Duo Mixtura - Wesela, imprezy firmowe, studiówki, prywatki, imprezy rodzinne

Duo Mixtura - Wesela, imprezy firmowe, studiówki, prywatki, imprezy rodzinne »

Jesteśmy dwuosobowym zespołem, organizującym oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Pierwszym filarem duo jest zawodowy Dj Ales, kwalifikacje którego są potwierdzone certyfikatem Deejay Mix Clubu i dyplomem o ukończeniu profesjonalnej szkoły DJ-ów w Warszawie. Dj Ales od wielu lat prowadzi własne audycje w radiu i buduje pomyślną karierę klubową. Drugim filarem jest MC Alejandro, zawodowy dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz wieloletni Mistrz Ceremonii, udzielający się jako konferansjer zarówno podczas imprez prywatnych, firmowych, jak i na różnego rodzaju festiwalach. Pracował m.in podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego i European Film Awards.

Co robimy? Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez: rodzinnych, towarzyskich i firmowych, pokazów mody, spotkań biznesowych i bankietów, przyjęć weselnych, poprawin, studniowek, zaślubin itp. oraz imprez tanecznych (dyskoteki, urodziny, imieniny, jubileusze, Sylwester, Walentynki itp.

Co nas wyróżnia? Świeżość umysłu i niebanalne podejście do oprawy imprez, kwalifikacje muzyczne i doświadczenie pracy w mediach. W odróżnieniu od większości DJów z branży nie puszczamy muzy z playbacku – jest w całości miksowana na żywo! Mixtura – to również pełna kultura. Prowadzimy imprezę inteligentnie i na poziomie.

szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne dla firm »

4event.tv jest internetowym spisem agencji eventowych. Baza pogrupowana jest na właściwe kategorie, które pozwalają na sprawne odnajdywanie żądanych usług. Na witrynie zamieszczony został wykaz agencji eventowych, firm organizujących imprezy integracyjne dla firm, lista ośrodków eventowych i wiele innych. To także bogata baza zespołów muzycznych, konferansjerów, barmanów, grup teatralnych. Zadaniem portalu jest również pomoc w nawiązywaniu współpracy między agencjami eventowymi. Serwis zaprasza również do działu TV, gdzie zamieszczone są bardzo interesujące reportaże. Szczegółowe wiadomości umieszczone są na stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Techniczna obsługa imprez - nagłośnienie i oświetlenie imprez

Techniczna obsługa imprez - nagłośnienie i oświetlenie imprez »

Acoustica - techniczna obsługa imprez. Oferujemy Państwu oświetlenie i nagłośnienie imprez. Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną obsługę nagłośnieniową i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez, koncertów, eventów i konferencji. Zapewniamy pełen zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dysponując nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem sprzętowym oraz mając doskonale wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji.

szczegóły wpisu »

Zespół muzyczny na wesele BREAK ICE - Biłgoraj, Lublin, Lubelskie

Zespół muzyczny na wesele BREAK ICE - Biłgoraj, Lublin, Lubelskie »

Biłgoraj zespół, zespół, na wesele, Zespół muzyczny Break Ice - Lublin, Warszawa, Zamość, Rzeszów, Kraków - obsługujemy wesela, studniówki, bankiety, bale, imprezy muzyczne, ewenty. Jesteśmy zespołem z województwa lubelskiego. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową www.BreakIce.pl tam dowiecie się państwo więcej na temat naszej działalności.

szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Cieszyn

Fotografia ślubna Cieszyn »

Fotografia ślubna Cieszyn ze szczerymi emocjami, najbliższymi osobami, uchwycona wśród ciepłych gestów, ulotnych spojrzeń, szczerych uśmiechów. Taka fotografia ślubna na zawsze zapisze w waszej pamięci te najważniejsze chwile. Nasza firma zajmująca się fotografią ślubną, podjedzie do Cieszyna bez dodatkowych opłat. Każde ujęcie będzie niezapomniane, każda fotografia na zawsze zostanie w waszej pamięci.

szczegóły wpisu »

Wynajem nagłośnienia

Wynajem nagłośnienia »

Agencja Artystyczna AKART świadczy usługi związane z techniczną obsługą imprez artystycznych. Akustyka, wynajem nagłośnienia, multimedia to główny profil działalności firmy. Akart obsługuje szczególnie: festiwale, festyny, koncerty, bankiety, produkcje telewizyjne itp. Ponadto agencja dysponuje kilkoma rodzajami scen z zadaszeniem. Na witrynie internetowej umieszczone zostały wymagania techniczne aparatury nagłośnieniowej jak także oświetleniowej firmy. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług.

szczegóły wpisu »

Fabryka niespodzianek

Fabryka niespodzianek »

Planowanie imprez dla najmłodszych i atrakcje dla najmłodszych - to specjalność firmy, która swoją propozycję omawia na stronie internetowej apavm.pl.
Na stronie internetowej przytoczone są dostępne na dzień dzisiejszy imprezy, to dając za przykład takie imprezy jak Szczudlarze, Kolorowe hafty, Jubiler, Magia koloru, Dynie, Karykatury, Śpiewanki Tygryska i Anki - jakie wydarzenia kryją się pod tymi nazwami, dowiesz się właśnie na stronie internetowej apavm.pl. Zapraszam serdecznie - tego nie można przeoczyć. Wstąp na stronę internetową apavm.pl.

szczegóły wpisu »

Zespół muzyczny

Zespół muzyczny »

Ślub i wesele to jedna z nielicznych bardzo ważnych uroczystości w życiu każdego człowieka. Dużo zależy od oprawy muzycznej całej uroczystości. Dlatego też pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszym zespołem. Nasz zespół grywa także na andrzejkach czy studniówkach. Wszystkie nasze zlecenia traktujemy bardzo profesjonalnie. Grywamy przeróżne rodzaje muzyki z każdego przedziału czasowego. Imprezy Weselne to nie tylko odśpiewanie kilku piosenek to również podziękowania dla gości czy
rodziców, powitanie pary młodej czy też oczepiny, w te części zabawy również zespół na wesele wkłada dużo pracy i jesteśmy do nich dobrze przygotowani. Serdecznie i śpiewająco zapraszamy państwa na naszą stronę internetową gdzie przesłuchacie część naszego repertuaru i przeczytacie więcej na nasz temat.

szczegóły wpisu »

Obsługa techniczna imprez - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131