Podkategoria: Kino


Program TV

Program TV »

Program TV dostępny na stronie jest podany w taki sposób, aby w możliwie najlepszy sposób udogodnić jego użytkowanie odwiedzającemu witrynę. Można śmiało powiedzieć, że podany program telewizyjny jest podany jak na tacy ponieważ każdy użytkownik może w pierwszej kolejności odnaleźć informacje najbardziej aktualne. Dotyczące obecnej godziny. Dodatkowo na pierwszej stronie podany jest program statystycznie najczęściej oglądanych telewizji takich jak: TVP 1, Polsat oraz TVN. Pozwala to największej ilości użytkowników odnaleźć najciekawszą informację od razu po wejściu na stronę. Podany TVN program jest w sposób ciągły aktualizowany. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o program TV Polsat oraz TVP program. Jest to strona, z której warto korzystać do uzyskiwania informacji na temat obecnych propozycji telewizyjnych.

szczegóły wpisu »

Repertuar kin

Repertuar kin »

Witryna, na której znajdziesz informacje o wzroście słynnych ludzi ze świata kina, muzyków i sportowców. Oprócz wzrostu poznasz również datę oraz miejsce urodzenia gwiazdy, aktualny wiek, jej profesję, znak zodiaku, stan cywilny, a w przypadku aktorów i aktorek również dorobek aktorski i reżyserski oraz z kim dana gwiazda zwykle współpracuje na planie zdjęciowym. Prezentujemy dodatkowo nowinki z życia celebrytów oraz udostępniamy porównywacz gwiazd, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić czy dwie wyselekcjonowane przez ciebie gwiazdy zagrały kiedyś razem w jakimś filmie. Przedstawiamy oprócz tego zestawienie dziesięciu najniższych i najwyższych ludzi na świecie, najnowsze zwiastuny kinowe oraz bieżący repertuar kin i to, co niedługo na wielkim ekranie będzie warto zobaczyć. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu.

szczegóły wpisu »

Filmy online za darmo

Filmy online za darmo »

kinoQ to najlepszy zbiór najnowszych filmów online, a to wszystko zupełnie za darmo. Zobacz najnowsze premiery kinowe. Wszystkie filmy są z lektorem, dubbingiem lub napisami. Codziennie możesz cieszyć się oglądaniem filmów na naszym serwisie nie wychodząc z domu. Zapraszamy do oglądania zarówno polskich jak i zagranicznych filmy. Nie czekaj oglądaj teraz bez rejestracji.

szczegóły wpisu »

III Wojna Światowa - Unikatowy Zbiór Filmów

III Wojna Światowa - Unikatowy Zbiór Filmów »

TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI!!!

Filmy z Iraku, Afganistanu, Czeczenii. Zamachy bombowe, ataki na wojskowe konwoje, ostrzał snajperów, walki w terenie miejskim.

Wojną w Iraku zainteresowałem się w latach 2003 - 2004. Od tamtego czasu wyszukuję w sieciowych zasobach filmy związane z tą wojną. Obserwując ciągłe zainteresowania użytkowników internetu tym tematem, postanowiłem stworzyć kompilację DVD Video. W jej skład wchodzą najciekawsze filmy jakie udało mi się zdobyć, które przedstawiają punkt widzenia irackich partyzantów lub jak kto woli terrorystów.

Na stronie znajdziesz zamachy bombowe na wojskowe pojazdy, ostrzał snajperów, strzelaniny, amerykańskie akcje lotnicze.

Dodatkowo wysokiej jakości artykuły - historia, wywiad, geopolityka, społeczeństwo.

TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI!!!

szczegóły wpisu »

Kino - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: