Podkategoria: Imprezy firmowe


Tanie noclegi Kraków

Tanie noclegi Kraków »

Akademickie Centrum Noclegowe proponuje noclegi w Krakowie dla grup, rodzin i turystów indywidualnych. Noclegi oferowane są w hotelach, hostelach, schroniskach i akademikach krakowskich uczelni. Lista hoteli jest następująca:
- Hotele Krakus - jest to kompleks trzech obiektów o różnym standardzie. W skład wchodzą Hotel Junior Krakus (jednogwiazdkowy hotel dla grup szkolnych), hotel Krakus (trzygwiazdkowy hotel dla nieco zamożniejszych turystów) oraz schronisko Kamrat.
- Hotele i hostele Uniwersytetu Jagiellońskiego - są to tanie hotele w centrum Krakowa o umiarkowanym standardzie. Jest to idealna propozycja dla podróżujących rodzin, turystów indywidualnych i maіych grup. Noclegi oferują akademiki-hotele: Bydgoska, Żaczek, Nawojka, Bursa Jagiellońska i Piast. Noclegi w Krakowie dla turystów indywidualnych są zróżnicowane cenowo jak i w standardzie. Tanie noclegi dla tzw. backpakersów oferuje Bursa Jagiellońska. Bydgoska z kolei posiada tanie pokoje z pełnym wyposażeniem, nawet dla rodzin z małymi dziećmi.
- Hotel Start - jest to tani obiekt noclegowy budowany przy szpitalu im. Józefa Dietla, lecz oddany na potrzeby turystów z zewnątrz. Jego lokalizacja w pobliżu kampusu uniwersyteckiego skłania studentów studiów zaocznych do korzystania z tego taniego hotelu w Krakowie.
- Hotel Optima to z kolei ośrodek dla nauczycieli. Oferuje on pokoje w dobrym standardzie za umiarkowaną cenę. Ów hotel to także dobra propozycja dla wycieczek szkolnych oraz grup pielgrzymkowych ze względu na bliskość Sanktuarium Bożego Miіosierdzia w Łagiewnikach.
Zapraszamy bezpośrednio na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo pełną listę hoteli w Krakowie.
Chętnie odpowiemy na rodzące się pytania i doradzimy, który z obiektów hotelowych w Krakowie wybrać, by wycieczka była tania i udana.

szczegóły wpisu »

Przewodnicy po Krakowie

Przewodnicy po Krakowie »

Korzystając z oferty webpond.pl pragniemy zaprosić do odwiedzenia naszej strony przewodnickiej oraz skorzystać z usług jakie oferujemy. A oferta usług przewodnickich po Krakowie i Małopolsce jest bardzo obszerna.
Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem polecamy następującym klientom:Wycieczki szkolne do Krakowa/Ojcowa/Wieliczki/Oświęcimia - propozycja jest wyjątkowo szeroka, jako że mamy do czynienia z klientem o dużej rozbieżności wieku (od przedszkolaka po licealistę kończącego edukację), jak też zwracamy się do osób o różnych upodobaniach (klasy humanistyczne vs. technika). Plany wszystkich wycieczek po Krakowie i Małopolsce trudno opisać w kilku zdaniach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą ukrytą pod zakładką 'Wycieczki szkolne'.
Pielgrzymki - jest to grupa turystów równie chętnie przyjeżdżająca do Krakowa i Małopolski, co grupy szkolne. Wycieczki po Krakowie z przewodnikiem oferujemy z uwzględnieniem miejsc związanych z krakowskimi świętymi i błogosławionymi. W ramach rozszerzenia proponujemy wycieczki poza Kraków, np. do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic lub na obrzeża Krakowa (Tyniec, Łagiewniki)
Grupy pracownicze - tą kategorię zwiedzających Kraków wydzieliliśmy w związku z potrzebami związanymi z organizacją spotkań biznesowych czy konferencji. Dla grup tych proponujemy także nietypowe zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: 'Nocne zwiedzanie z Sową'
Turyści niepełnosprawni - organizatorami wycieczek do Krakowa z przewodnikiem są także WTZ-ty, domy pomocy społecznej, MOPS-y. Uczestnicy takich wycieczek często wymagają specjalnej opieki. Nasi przewodnicy po Krakowie mają bogate doświadczenie w obsłudze przewodnickiej takich grup. Prosimy o wcześniejszy kontakt celem dopracowania szczegółów zwiedzania.
Turyści indywidualni - zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem może być tanią opcją również dla rodzin.
Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne »

Gdy chcemy zorganizować fantastyczną zabawę dla pracowników na pewno powinniśmy odwiedzić popularną stronę internetową. Odszukamy na niej wyjątkową propozycję różnego typu imprez. Obejrzymy także dużą galerię zdjęć, gdzie są zdjęcia z zabaw urządzonych przed firmę która zajmuje się urządzaniem imprez i wielu innych rzeczy jak np. pokazy taneczne czy team building. Strona jest klarowna, foldery są ładnie oraz wyraźnie wyszczególnione. Na stronie do dyspozycji mamy także genialny wręcz kalkulator za pomocą którego możemy w przybliżeniu obliczyć koszt imprezy gdy wstukamy konkretne dane tego typu jak na przykład ilość gości, rodzaj potraw i tym podobne.

szczegóły wpisu »

Hotel u Grubego - hotele w Radomiu

Hotel u Grubego - hotele w Radomiu »

Wyjżdżasz się do Radomia i poszukujesz wygodnego noclegu w atrakcyjnej cenie? Hotel Radom u Grubego zachęca do skorzystania z obszernej oferty pokoi i apartamentów. Hotel jest umiejscowiony koło Radomia, przy głównej trasie E7 Warszawa - Radom. Nasz obiekt już od wielu lat cieszy się popularnością wśród klientów. Oferujemy komfortowe i wygodne pokoje i apartamenty w niskiej cenie. Na terenie hotelu znajduje się restauracja a także centrum konferencyjno rozrywkowe. Nasza wyjątkowa oferta to sala weselna Radom. Nasz personel jest zawsze miły i pomocny, a to z pewnością przyczyni się do satysfakcji z pobytu u nas. Hotel u Grubego to przede wszystkim wysoki standard pokoi, konkurencyjne ceny a także wspaniała kuchnia. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz tutaj!

szczegóły wpisu »

Renifery Zakopane

Renifery Zakopane »

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu prawdziwe renifery z Laponii - Finlandia.

Nasza firma z wieloletnią tradycją jest organizatorem imprez okolicznościowych z udziałem:

reniferów, św. Mikołaja i elfów.

Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy z naszą firma w zagrodzie św. Mikołaja. Bajkowe atrakcje zarówno dla tych najmłodszych, jak i też dla tych starszych, którzy być może ze wzruszeniem przypomną sobie opowieści dziadków, czytane przez nich niesamowite historie o powietrznej eskadrze reniferów św. Mikołaja.

Chcielibyśmy przywrócić świąteczny klimat i ożywić wspomnienia wraz z św. Mikołajem, elfami i naszymi reniferami. Każde wydarzenie z ich udziałem to niezapomniane chwile i wyjątkowy sposób na promocję Państwa firmy.

Zapraszamy gorąco do współpracy wszystkie instytucje oraz firmy.

szczegóły wpisu »

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne »

Posiadasz własna firmę i musisz go wypromować, aby zdobyć kolejnych nabywców. Rozumiemy jaki masz kłopot. Istniejemy po to, aby ci pomóc. Wypromowuj swoją spółkę w sieci w prosty sposób. Tym sposobem coraz więcej firm promuje własną markę. Proponujemy pozycjonowanie stron internetowych, ponieważ obecnie promowanie się w Internecie ma najlepszy zasięg nabywców. Standardowe formy reklamowania się powoli odchodzą do lamusa. Działanie jest konieczne aby zwiększyć rangę twojej strony internetowej wśród mnóstwa konkurencyjnych witryn w Internecie. Jesteśmy organizatorami też imprezy integracyjne, które wpływają na wizerunek firmy. Korzystaj z naszej propozycji, jaką są m.in. i o nic się nie martw, bo to my w całości odpowiadamy za plan imprezy. Nasza organizacja imprez wyróżnia się Odpowiednimi cenami i wysoka jakością. wykonania powodują tak wielkie zainteresowanie naszym przedsiębiorstwem. Przekaż informację o nas ludziom z branży i wspólnie skorzystajcie z naszej oferty.

szczegóły wpisu »

Karykaturzysta na event

Karykaturzysta na event »

Karykaturzysta na imprezy - Dariusz Pietrzak rysuje od lat karykatury na firmowych imprezach, szkoleniach, targach, konferencjach, imprezach integracyjnych, promocjach i weselach. Każdą osobę rysuje w 3 minuty, wykonując na większości imprez ponad 100 karykatur. Rysuje karykatury na papierze, na torbach i koszulkach. Pietrzak maluje także karykatury ze zdjęć - akwarelami albo pastelami. Na różnych formatach papieru - dużych i małych. Karykatury na prezenty na różne okoliczności rocznicowe albo imieniny i Walentynki. Pietrzak rysuje także prace reklamowe, ilustracje i autorskie filmy animowane, pełne humoru i karykatury.

szczegóły wpisu »

Imprezy firmowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: