Podkategoria: Humor


Śmieszne zdjęcia

Śmieszne zdjęcia »

Jeśli życzysz sobie miło spędzić czas oglądając bardzo śmieszne zdjęcia oraz śmieszne filmiki to świetnie trafiłeś. Klikając w link będziesz miał możliwość odwiedzić witrynę o najśmieszniejszej treści w internecie – dobrane dla koneserów humoru internetowego śmieszne fotki wszystkich doprowadzą do łez. Nie zwlekaj, jednak już teraz zacznij się śmiać spoglądając na przedstawiane na stronie śmieszne filmy. Zobacz co może się przydarzyć każdemu z nas lub co potrafią zrobić faktycznie zwariowani ludzie. Zapraszamy wszelkich amatorów dobrego humoru.

szczegóły wpisu »

Śmieszne filmy

Śmieszne filmy »

Każdy z nas chciałby czasami znaleźć sposób na to aby poprawić sobie humor. Wielu z nas ciągle nie wie o tym, że takie metody są już bardzo dobrze znane. Ludzie są bardzo ciekawscy i lubią widzieć co takiego dzieje się u innych osób. Dlatego też z chęcią oglądają śmieszne filmy nagrywane amatorską kamerą, które wrzucane są do sieci. Tutaj może oglądać je każdy kto tylko ma dostęp do Internetu. Ówcześnie możemy uznać, że ma je każdy. Nawet jeśli nie w domu to w instytucjach publicznych. Również każdy z nas może zamieścić taki filmik w tym wirtualnym świecie. Więc, jeśli masz się czym pochwalić lub chcesz komuś poprawić humor bądź chociaż zyskać trochę popularności to zacznij działać już dzisiaj !

szczegóły wpisu »

Opisy na gg

Opisy na gg »

W ostatnim czasie coraz to większą popularnością cieszą się strony www z różnymi opisami w rodzaju - opisy na gg. Opisy z owych portali używane są również do witryn społecznościowych dokąd także jest sposobność ustawiania indywidualnych tekstów (opisów) typu Facebook lub Nk. Teksty typu opisy gg, na danych stronach podzielone są na sporo kategorii, co ułatwia nam wyszukanie ich w zależności od okazji na jaką chcemy je opublikować.

szczegóły wpisu »

Wpadki

Wpadki »

Każdy z nas z pewnością ma na swoim koncie już jakieś wpadki związane ze zdjęciami. Czasami ciężko jest uchwycić tą odpowiednią chwilę na zdjęcie. Co więcej część z nas takie zdjęcia zamieszcza w Internecie. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele osób zobaczy taką naszą wpadkę. Codziennie do internetowej sieci trafia kilkaset takich zdjęć, z których internauci mogą się co nieco pośmiać. Jednak nie ma tego złego. W końcu śmiech to zdrowie. Wystarczy wejść na stronę, która zajmuje się gromadzeniem takich zdjęć. Takie znajdziemy bez większego problemu dzięki wyszukiwarce internetowej. Więc do dzieła ! Pora poprawić sobie nastrój !

szczegóły wpisu »

Kawały

Kawały »

Mamy coraz więcej kanałów telewizyjnych jak i stron internetowych, w jakich znani ludzie, albo zwykli Nowakowie przedstawiają kawały. Jak wszystkim wiadomo, śmiech to zdrowie i należy kierować się tym przysłowiem i śmiać się jak najczęściej. Najlepsze dowcipy są też możliwe do kupienia w przeróżnych sklepach w stylu małych gazetek z podziałem na kategorie. Nie wszyscy ludzie tak samo dobrze opowiadają dowcipy, jednak nie musimy mieć wielkiego talentu aby wykonywać tą czynność. często jakiś dobrze przedstawiony kawał może być właściwą metodą na rozładowanie kłopotliwej sytuacji.

szczegóły wpisu »

Śmieszne zdjęcia

Śmieszne zdjęcia »

Codziennie towarzyszą nam śmieszne wydarzenia i sytuacje więc należałoby by było je zapisać na zdjęciach i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Dokładnie do tych potrzeb został stworzony współczesny wortal internetowy Chmurak.pl, w jakim każdy może umieścić śmieszne zdjęcia, obrazki i fotki. Ciekawe obrazki i zdjęcia, jakie mogą rozbawić do łez każdego użytkownika internetu są odznaczane mianem Chmurak Dnia i w taki sposób konstruowana jest lista wszystkich najlepszych dodatkowo najśmieszniejszych obrazków. W portalu tym można nie tylko znaleźć ale także publikować śmieszne fotki. Należy jednak pamiętać o tym aby dodać chmurkę do każdego humorystycznego zdjęcia, obrazka lub fotki i sprawdzić czy nie ma błędów ortograficznych. Wszystkie dodawane zdjęcia przed zamieszczeniem są sprawdzane przez moderatora. Do portalu internetowego Chmurak.pl można również dodawać zdjęcia, które już istnieją w nasza klasa foto. Im więcej humorystycznych i zabawnych zdjęć zostanie opublikowanych na stronie, to ich autor uzyska odpowiednią ilość gwiazdek, które będą świadczyć o jego randze i aktywnym uczestniczeniu w dodawaniu najśmieszniejszych obrazków, zdjęć i fotek.

szczegóły wpisu »

Imprezy Integracyjne

Imprezy Integracyjne »

Nigdy wcześniej imprezy integracyjne nie były tak proste i przyjemne w zorganizowaniu. Firma Akademia Przygoda zajmuje się organizacją aktywnych form wypoczynku oraz imprezami integracyjnymi. Pomagamy podnosić wydajność pracy poprzez działania w grupach. Sprawdźcie naszą ofertę i skorzystajcie z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Demotywatory

Demotywatory »

Na czym polega fenomen demotywatory? Jak to się stało, że nagle, z dnia na dzień, ekipa Joe monstera wystartowała ze stroną, która nagle zaczęła mieć setki i tysiące użytkowników online? Widocznie polscy internauci odczuwali potrzebę takiego serwisu. Demoty zaczęły robić furorę i nie można się dziwić. Gdy czasem zobaczy się jakiś obrazek, to aż chce się z nim utożsamić. To chyba takie odsłanianie nagiej prawdy o ludziach, nie mówiąc wprost, zachowując tę groteskę. To prawie jak fraszki Jana Kochanowskiego, tylko że graficzno-tekstowe. Najlepsze demoty są przecież często tematem rozmów w życiu realnym, w prawdziwym świecie. Dodatkowo, bardzo często pojawiają się po jakimś ważnym wydarzeniu w Polsce, czy na świecie, dzięki czemu cały czas zachowują swoją aktualność. To chyba kolejny fenomen internetowy, zaraz po naszej klasie. Ba, nawet na naszej klasie ludzie zamieszczają linki do najlepszych demotów. Jest to po prostu humor i rozrywka na wysokim poziomie. Pozostaje tylko czekać na rozwój tego typu serwisów.

szczegóły wpisu »

Tapety

Tapety »

Zapewne nie jednokrotnie poszukiwałeś tapet na pulpit i zapewne niejednokrotnie to co znalazłeś Cię nie satysfakcjonowało. Pięknych tapet na pulpit w internecie jest wszak dużo, jednak rozmiarów HD już nie koniecznie. Stąd inicjatywa, by powstała galeria tylko i wyłącznie z tapetami w rozmiarze full HD - Hdmax.

szczegóły wpisu »

Jestemgwiazda.pl - Gwiazdy

Jestemgwiazda.pl - Gwiazdy »

Czerwone dywany, wywiady w renomowanych czasopismach – jeżeli pociąga cię sława, masz masz możliwość postawienia pierwszego kroku na drodze do wielkiej popularności. Nie każdy z prawie czterdziestu milionów ludzi zdoła przejść przez kwalifikacje do programów takich jak „Mam talent”, jednak z całą pewnością wiele jest osób, którzy posiadają niecodzienne umiejętności. Może warto je zademonstrować innym? Na naszej stronie masz szansę pokazać niezwykły talent, a również opowiedzieć niezwykłe historie ze swojego życia. Tak jak w prawdziwym programie użytkownicy będą oceniać występye innych. Każdy ma szansę zostania gwiazdą, wystarczy tylko nakręcić film komórką i wysłać na naszą stronę.

szczegóły wpisu »

Demoty

Demoty »

Serwis fazowo.pl to zestaw najlepszych rzeczy z internetu, zabawnych nagrań, szokujących obrazków oraz mądrych tekstów. Należało by odwiedzać naszą stronę często, ponieważ uaktualniamy naszą bazę co pół godziny. Jeżeli właśnie jesteś znudzony w domu to nie zwlekaj odwiedź naszą stronę. Zapewniamy dobrą rozrywkę o każdej porze.

szczegóły wpisu »

Humor

Humor »

Zbieramy anegdotki posyłane przez was Internautów. Humor jest ważny dla naszego samopoczucia, dlatego stworzyliśmy stronkę poświęconą tej właśnie kategorii. Na tym blogu możesz poczytać śmieszne komentarze i dowcipy, które pewnie Cię rozbawią. Jeśli zdarzyło Ci się coś śmiesznego lub jakaś zabawna anegdotka to podziel się nią z nami. Wszystko posegregowane jest określonymi kategoriami, abyś szybko i sprawnie mógł znaleźć szukany przez siebie tekst. Serwis jest moderowany na bieżąco, dlatego codziennie możesz zobaczyć nowe autentyki.

szczegóły wpisu »

Śmieszne wypadki

Śmieszne wypadki »

Oglądaj i komentuj, czekamy na Twoje odwiedziny. Zobacz ogromną ilość śmiesznych materiałów - zabawne fotki, kawały i filmiki. Znajdziesz u nas klasyke śmiesznych zdjęć oraz wiele nowych i aktualnych kandydatów zasługujących na miano gwiazdy wpadek. Znajdziesz u nas śmieszne zdjęcia, przedstawiające wypadki i potknięcia, dowcipy, filmiki, zabawne teksty inne odlotowe materiały - rozrywka gwarantowana. U nas znajdziesz zabawne zdjęcia na każdy temat - musisz To zobaczyć. Prezentujemy kategorie wpadek, tj. śmieszne zdjęcia z naszej klasy, wpadki gwiazd oraz wpadki sportowe, policyjne, wojskowe, oraz wiele innych. Znajdziesz u nas tylko najśmieszniejsze fotki, starannie dobrane, rozkładające na łopatki... Zapraszamy każdego do naszego portalu www.wpadki.net.pl, śmieszne wpadki codzienne aktualizowane. Zamieszczamy najśmieszniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek widzieliście. Gwarantujemy dobrą zabawe!

szczegóły wpisu »

Humor - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: