Helenowo Hunting - polowania dewizowe w Polsce i Afryce


Helenowo Hunting - polowania dewizowe w Polsce i Afryce

Helenowo Hunting - Polowania dewizowe to biuro organizacji indywidualnych i zespołowych polowań dewizowych. Organizujemy polowania w Polsce - na Pomorzu dodatkowo w Afryce Południowej - w dolinie Limpopo.

W Polsce polujemy na: jelenie, daniele, sarny, muflony, dziki, borsuki, lisy, jenoty i bażanty.Polowania w Polsce można spiąć z atrakcyjnymi eskapadami np. na zamek w Malborku czy do Słowińskiego Parku krajobrazowego.

Biuro zapoczątkowało działanie w 2009 roku. Aranżujemy polowania zgodnie z koncesją nr 523 nadaną przed Ministra Środowiska.

Polowania w Afryce Południowej charakteryzują się mnogością zwierzyny. Są pośród nich m.in.: kudu, impala, eland, zebra, żyrafa, guziec, hipopotam, bawół oraz wiele innych drapieżnych zwierząt. Polowanie w Afryce można powiązać z wycieczką do cudownego Parku Krugera.

Jeśli zawsze fantazjowałeś o doznaniu niezapomnianej przygody w afrykańskiej dziczy, jeżeli jesteś zwolennikiem aktywnego spędzania czasu połączonego z męskimi zabawami - właśnie odnalazłeś doskonałą propozycję dla siebie.

Polowania dewizowe organizowane przez Helenowo Hunting znamionują się wyjątkową aurą i tworzone są z najwyższą skrzętnością i kunsztem łowieckim.

Szczegóły strony www.helenowo-hunting.com:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.helenowo-hunting.com:

Helenowo Hunting - polowania dewizowe w Polsce i AfryceLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: