Top 20 najnowszych stron w katalogu:


Panel drzwiowy

Panel drzwiowy »

Veyna to producent paneli drzwiowych, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Dzięki nowoczesnej stylistyce możecie wpasować je w swój dom, w naszej ofercie znajdziecie również panele drzwiowe klasyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

szczegóły wpisu »

Pułrół - kancelaria radców prawnych

Pułrół - kancelaria radców prawnych »

Sprawdź szczegółowe informacje na stronie internetowej o działalności radców prawnych z kancelarii Pułrół. Bogata działalność związana z usługami prawnymi obejmuje, m. in. pomoc z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy ochronie i doradztwie w sprawie własności intelektualnej.

szczegóły wpisu »

Bramy garażowe i przemysłowe

Bramy garażowe i przemysłowe »

Beditom to firma z Gdyni, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych. Dokładna oferta znajduje się na stronie internetowej. Sprawdź i skontaktuj się z firmą w sprawie projektu dla Ciebie.

szczegóły wpisu »

Węże gumowe

Węże gumowe »

PRODUCENT WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to zakład którego początki sięgają 1908 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów węży i wyrobów gumowych w tej dziedzinie. Gwarantujemy węże gumowe wysokiej próby. W asortymencie firmy figuruje ponad 50 wielorakiego rodzaju węży. Węże Fagumit użytkuje się w najróżniejszych dziedzinach np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Wytwarzamy także węże wysoce specjalistyczne. Spełniamy kryteria polskich i europejskich norm, ponadto posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia, co jest zapewnieniem produktów najwyższej klasy. Jesteśmy sprawdzonym partnerem handlowym. Oprócz niepodważalnej pozycji na krajowym rynku staramy się zdobyć reputację, cenionego producenta węży za granicą. Dbając o swoich pracowników mamy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma uruchomiła System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowania i produkcji węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Usiłujemy wdrażać nowe rozwiązania.

szczegóły wpisu »

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. »

FallWork Sp. z o. o. działa jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej (wpis do rej. nr 6231).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy.
Oferujemy rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych oraz obsługę rekrutacji stałych i specjalistycznych. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Z drugiej strony FallWork jest otwarty również na osoby poszukujące pracy. Na bieżąco publikujemy aktualne ogłoszenia z różnych regionów Polski, a także z zagranicy. Niezależnie, czy chodzi o stanowiska kierownicze, czy o pracę tymczasową dla studentów, każda oferta jest sprawdzona, bezpieczna i legalna.

Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Oddziały regionalne zlokalizowane są w Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Poznaj naszą ofertę https://bit.ly/2OP1Mr8

szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gliwice

Psychoterapia Gliwice »

Psychoterapia może być jedną z form dbania o siebie i ogólny dobrostan. W okresie całego życia każdy z nas może mieć epizod obniżenia funkcjonowania psychicznego – czy w wyniku wystąpienia choroby psychicznej, ujawnienia się trudności związanych z zaburzeniami osobowości, czy też w wyniku wydarzeń czy zmian, które destabilizują nasz stan psychiczny. Psychoterapia może być również konieczna jako jeden z elementów wychodzenia z jakiejkolwiek formy uzależnienia – czy to od substancji (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki nasenne i uspokajające) czy od zachowania (zakupoholizm, seksoholizm, siecioholizm, uzależnienie od social mediów, hazard, ortoreksja, uzależnienie od gier). Psychoterapia uzależnień opiera się na paru podstawowych elementach: rozwijaniu motywacji do zmiany (zbadanie czy naszym celem jest całkowita abstynencja od danej substancji, czy zachowania, czy np. ograniczanie szkód), psychoedukacji dotyczącej specyfiki uzależnienia, funkcjonowania mechanizmów, przeciwdziałaniu nawrotom. Dalszym etapem pracy z osobą z problemem uzależnienia może być praca pogłębiona. Zazwyczaj zaleca się półroczną przerwę pomiędzy terapia uzależnienia, a dalszą pracą celem ustabilizowania się i osadzenia w nowej psychologicznej rzeczywistości – gdzie mechanizmy ucieczkowe, czy inne formy zachowania typu acting-out zostały zahamowane.
Obecnie psychoterapia uzależnień nie opiera się tylko o powstrzymanie się od zażywania, czy stosowania określonego zachowania. Obecne spojrzenie na kwestie neuropsychologicznych mechanizmów uzależniania się, funkcjonowania układu nagrody i rozleniwienia naszych ośrodków w mózgu pozwala traktowań uzależnienie bardziej jako środek, niż cel. Powszechna jest wiedza, że jeden nawyk najlepiej wyciszyć, a w jego miejsce wytworzyć nowy – bardziej adaptacyjny i konstruktywny. Tego wszystkiego możemy doświadczyć w gabinecie odpowiedniego terapeuty – najlepiej, gdyby oznaczał się tytułami psychoterapeuta i specjalista psychoterapii uzależnień.

szczegóły wpisu »

Kurs adr Łódź

Kurs adr Łódź »

Jesteś zawodowym kierowcą i szukasz możliwości, aby poszerzyć swoje kompetencje? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w tym zawodzie i chciałbyś już na początku zdobyć przewagę nad konkurencją? Skorzystaj ze szkolenia ADR dla kierowców w Łodzi. Dzięki niemu zdobędziesz uprawienia zezwalające na przewożenie materiałów niebezpiecznych. W ciągu kilkudziesięciu godzin lekcyjnych zdobędziesz odpowiednią wiedzę, która pozwoli ci na zdanie końcowego egzaminu państwowego. Chciałbyś poznać szczegóły? Sprawdź naszą ofertę!

szczegóły wpisu »

Portal budowlany Cenbud

Portal budowlany Cenbud »

Portal budowlany jest kompetentnym źródłem wiadomości na temat obszernego pojęcia jakim jest budowa. Intencją jest umieszczanie informacji o wykonawcach zajmujących się budową domów jak i usługach związanych z ich wykończeniem. Pragniemy aby na portalu ukazywały się oferty przedsiębiorców z branży budowlanej. Będzie tam można przejrzeć opinie na temat jakości wykonanych usług, a także to co interesuje zwykłego człowieka: cenę za daną usługę. Nowości na rynku o materiałach i produktach stosowanych w budownictwie. Metody techniczne zaprezentowane przez profesjonalistów, które sprawią, że wasze domy będą miejscem gdzie komfort i nowoczesność pozwolą na przyjemne spędzanie czasu.

szczegóły wpisu »

Pogrzeb Ziębice – Pogrzeb Strzelin

Pogrzeb Ziębice – Pogrzeb Strzelin »

Dom pogrzebowy Tomasz Wróbel i Syn to dom pogrzebowy Ziębice i dom pogrzebowy Strzelin. Wieloletnie doświadczenie, kompleksowa usługa na najwyższym poziomie. Uroczystości pogrzebowe w każdym obrządku. Transport zwłok, pomoc w formalnościach, oprawa muzyczna i florystyczna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

szczegóły wpisu »

Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody »

Szukasz firmy, która oferuje cięcie strumieniem wody? Świetnie trafiłeś firma Nova Trading oferuje najnowszy park maszyn, dzięki czemu z najwyższą precyzją wykonuje cięcie laserowe oraz cięcie wodą. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością wykonają w szybkim czasie zlecenia. Skontaktuj się z nami :)

szczegóły wpisu »

Co-libros.pl

Co-libros.pl »

Na naszym blogu znajdziesz przydatne i sprawdzone informacje na temat konwersji w sklepach internetowych. Posiadamy dużo ciekawych artykułów, które pomogą wam zaznajomić się z e-commerce oraz konwersją. Dowiesz się między innymi ile powinien wynosić współczynnik konwersji w sklepie internetowym, jak skutecznie opisywać produkty, czy jak zwiększyć konwersję. Wszystkie te treści pomogą Ci lepiej zarządzać Twoim sklepem internetowym. Wystarczy zajrzeć na naszego bloga.

szczegóły wpisu »

Dekoracje gipsowe w dobrych cenach

Dekoracje gipsowe w dobrych cenach »

Firma Format z siedzibą w Woli Radziszowskiej specjalizuje się w produkcji sztukaterii gipsowej. Dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Działa na terenie całego kraju. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak a także właścicieli obiektów sakralnych, użyteczności publicznej. Jako zespół pasjonatów gwarantuje szlachetny standard usług, terminowość a także rzetelną obsługę. Współpracując z uznanymi plastykami oraz architektami, realizuje nawet w największym stopniu wymagające zlecenia. Proponując sztukaterie gipsowe, wykonuje gzymsy, portale, rozety i co niemiara więcej. Przyjmuje zamówienia na listwy, portale, narożniki i kapitele. Szeroka oferta obejmuje również głowice, kolumny a oprócz tego pilastry. Jej uzupełnienie stanowią ozdoby ścienne i również pieniądz zdawkowy detale. Przedsiębiorstwo zapewnia fachową asystent w aranżacji wnętrz a także w montażu sztukaterii.

szczegóły wpisu »

Polski-blog-medyczny.pl

Polski-blog-medyczny.pl »

Wiedza o organizmie człowieka jest niezbędna, aby kompleksowo zadbać o kondycję zdrowotną. Wiele przydatnych informacji na ten temat znaleźć można w serwisie Polski Blog Medyczny, który zawiera liczne opisy metod walki z różnymi schorzeniami, sposobów pielęgnacji ciała czy zaleceń dietetycznych. Portal przedstawia czytelnikom dostęp do przystępnie zredagowanej treści w formie poradników i artykułów, pozwalających na łatwe przyswojenie specjalistycznych zagadnień z różnych odłamów medycyny - takich jak dietetyka, kosmetologia czy seksuologia.

szczegóły wpisu »

Świece ołtarzowe

Świece ołtarzowe »

Jak dobrze wiadomo w toku różnorakich liturgii a także nabożeństw przydają się piękne świece. Toteż właśnie nie można pozwolić, by ich zabrakło w świątyni. Ten sklep ecommerce zapewnia wspaniały i ogromny wybór towarów, między których znajdziemy np. paschał czy świece olejowe, które są często wykorzystywane w kościołach. Można liczyć na to, że zostały one wykonane z doskonałej klasy materiałów, wszelako nie {znacza to, że nie są w przystępnej cenie. Do tego w samym sklepie znajdziemy wymienne wkłady, które bezspornie się przydadzą, a oprócz tego dodatkowy olej a oprócz tego dużo innych akcesoriów, jakie są niezbędne. {eśli chodzi o same świece, to warto wyszczególnić tutaj takie kategorie jak: nieozdobione żadnymi elementami, takie, które zostały ozdobione złotą bądź kolorową aplikacją, wizerunkiem bądź ornamentem.

szczegóły wpisu »

Karol Czaplewski Adwokat Gdynia

Karol Czaplewski Adwokat Gdynia »

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Reprezentujemy Klientów m. in. w sprawach o rozwód i zasiedzenie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym oraz karnym.

Dane naszej Kancelarii:
Kancelaria Adwokacka Karol Czaplewski Adwokat Gdynia
ul. Władysława IV 43, VI piętro, 81-395 Gdynia
telefon: 791 097 057
Prowadzimy także bloga rozwodowego.

szczegóły wpisu »

Ortodonta Warszawa

Ortodonta Warszawa »

Dorota Cudziło - Ortodonta Warawsza. Posiadam wieloletnie doświadczenie i praktyki ortodontyczne. Moje kwalifikacje, wiedza i umiejętności sprawiają, że usługi świadczone przeze mnie są profesjonalne.
Proponuję Państwu gruntowne leczenie ortodontyczne, przy zastosowaniu najnowszych technik. Zapraszamy pacjentów w każdym wieku.
Podstawowe rodzaje aparatów używanych przy terapii to: aparaty ruchome, aparaty stałe (estetyczne lub metalowe), aparaty lingwalne (tzw. językowe, które są niewidoczne dla innych).
Chcesz mieć proste zęby? Nie czekaj! Działaj już dziś, zamiast rozmyślać. Proste zęby to kwestia czasu i dyscypliny.
Staram się zapewnić Państwu wygodę, poprzez specjalistyczny sprzęt oraz funkcjonalny, nowoczesny gabinet.
Najważniejsze w mojej pracy, jako ortodonty, jest zadowolenie mojego pacjenta.

Zapraszam na wizytę
dr n. med. Dorota Cudziło

szczegóły wpisu »

Ciągniki kujawsko-pomorskie

Ciągniki kujawsko-pomorskie »

Usytuowana w Brzoziu firma Kalchem oferuje rolnicze maszyny używane a także nowe renomowanych europejskich wytwórców. Jako upoważniony dealer firmy Caas dysponuje pełnym asortymentem artykułów tej marki, w tym części zamiennych, i również prowadzi autoryzowany serwis. Sprzedaje ciągniki, kombajny, maszyny nowe do zbioru pasz, prasy kostkujące i również rolujące, ale nie tylko. Oferuje niezawodne ładowarki i również sieczkarnie polowe. Abstrahując od oryginalnych i również odpornych na ścieranie części zamiennych propozycja obejmuje środki smarne i obciążniki przednie. Kalchem prowadzi stacjonarny a oprócz tego motoryczny serwis maszyn, i serwis opon a także silników. Korzystając z najnowszych technologii, umożliwia zdalną diagnozę usterek i szybką reakcję. Trudni się szkoleniem operatorów maszyn rolniczych i doradztwem finansowym. Zapewnia profesjonalną obsługę.

szczegóły wpisu »

Sprzedaż mieszkań Bydgoszcz

Sprzedaż mieszkań Bydgoszcz »

Na rynku polskim funkcjonuje dużo firm, które świadczą usługi budowlane. W Bydgoszczy lecz nie bez powodu ta spółka P. W. PUBR Sp. z o. o. cieszy się najlepszą opinią. W branży nieruchomości działa już od ponad 20 lat a oprócz tego nadal rozwija swoją ofertę. Wyszukać w niej można mieszkania deweloperskie położone w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Bydgoszczy. Są one całkowicie wykończonymi mieszkaniami "pod klucz", co sprawia że zdecydowana większość osób szukających nowej nieruchomości wartej inwestycji z chęcią wybierze ofertę P. W. PUBR. Atrakcyjne ceny a także atrakcyjne warunki zakupu są dodatkową zachętą. Firma P. W. PUBR jest świetnie znana z tego, że przy realizacji każdego projektu stawia na najlepszą jakość. Z tej przyczyny trudno jest znaleźć lepsze mieszkania deweloperskie w Bydgoszczy aniżeli te oferowane przez P. W. PUBR.

szczegóły wpisu »

Beton towarowy siedlce

Beton towarowy siedlce »

Firma Pol Bruk Paprocki to spółka budowlana z siedzibą w miejscowości Łosice i również z oddziałem w Siedlcach. Istnieje na rynku już od 1989 roku. Z roku rocznie przedsiębiorstwo rozbudowuje się oraz zwiększa swój asortyment wyrobów. Pol Bruk proponuje liczne wyroby z betonu mając na uwadze ze zwiększonym zapotrzebowaniem na materiały budowlane na w naszym kraju. Od przeszło dwudziestu lat produkowana jest kostka brukowa a firma za sprawą tego stała się wiodącym producentem tego materiału w skali całego kraju. Wyroby firmy Pol Bruk produkowane są z dobrej jakości betonu. Uzyskiwany jego osoba jest dzięki zastosowaniu innowacyjnych komputerowych technologii. Umożliwia to na perfekcyjne dozowanie surowców. Wytwarzane materiały są rutynowo testowane laboratoryjnie. Przy czym spółka na swoje potrzeby posiada własne zakłady laboratoryjne, które testują niezmienność a oprócz tego stabilność towarów.

szczegóły wpisu »

Lokal biurowy do wynajęcia Szczecin

Lokal biurowy do wynajęcia Szczecin »

Nowoczesny biurowiec P2Tower zlokalizowany jest w dogodnej lokalizacji Szczecina, w spokojnej okolicy. Zarządza nim P+P Paszt, Pietraszkiewicz, spółka z długoletnim doświadczeniem w administrowaniu nieruchomościami. Oferując sprzedaż i również dzierżawa powierzchni biurowych, gwarantuje konkurencyjne warunki a oprócz tego pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zarówno najemcy, jak oraz osoby planujące kupno lokali mogą liczyć na wysokiej klasy standard a oprócz tego przystępne ceny. W budynku P2Tower na klientów czekają nie tylko biura o różnej wielkości, które można zaaranżować do własnych potrzeb, ale także garaże a także parkingi. Dzięki korzystnemu mikroklimatowi w lokalach panują perfekcyjne warunki do pracy. Na wyposażenie każdego biura składają się podstawowe meble a oprócz tego sieć teleinformatyczna. W piwnicach dostępne są powierzchnie przeznaczone na archiwa.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131