QuickGIFTS.pl Profesjonalne gadżety reklamowe


QuickGIFTS.pl Profesjonalne gadżety reklamowe

Na rynku funkcjonują od dwudziestu lat, specjalizując się w branży reklamowej. Ich sklep jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów w zakresie profesjonalnych gadżetów reklamowych. I tylko takie można znaleźć w ich ofercie. A ta skierowana jest do drukarni oraz agencji i firm działających w branży.
Główne produkty dostępne w sklepie online to:
- smycze reklamowe z nadrukiem kolorowym
- metalowe długopisy z grawerem laserowym
- plastikowe długopisy z nadrukiem UV
- kubki reklamowe
- zapalniczki z nadrukiem
Od samego początku firma stawia na jakość. Uczyniwszy ją priorytetem, nieprzerwanie inwestuje w najnowocześniejsze sprzęty i rozwiązania. To dzięki nim oferowane smycze reklamowe, czy długopisy grawerowane są synonimem, trwałości, funkcjonalności i estetyki. Każdy z tych gadżetów reklamowych to produkt, który nie uznaje kompromisów. Wykonany z dbałością o każdy szczegół, doskonale spełnia swoje funkcje. Z jednej strony staje się skutecznym nośnikiem reklamy, a z drugiej produktem, którego używa się z przyjemnością.
Jakość, którą prezentują wspomniane gadżety reklamowe, to efekt połączenia najlepszych materiałów, nowoczesnych technologii oraz zmysłu artystycznego. W przypadku smyczy reklamowych wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane taśmy produkowane w Polsce. Do produkcji długopisów grawerowanych wykorzystuje się wyłącznie laser w technologii YAG, który zapewnia najwyższą jakość graweru. Za druk odpowiada natomiast wolny od szkodliwych substancji tusz polskiej produkcji. I to właśnie przy ich użyciu powstają niebanalne projekty, które zachwycają swoją estetyką.
Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów, firma wciąż rozwija swoją ofertę. Dzięki temu wśród smyczy reklamowych znaleźć można między innymi smycze sublimacyjne, z możliwością drukowania zdjęć. Wśród długopisów grawerowanych znajdują się natomiast zarówno tradycyjne egzemplarze, jak i egzemplarze z gumką przeznaczoną do obsługi smartfonów.

Szczegóły strony quickgifts.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę quickgifts.pl:

QuickGIFTS.pl Profesjonalne gadżety reklamoweLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: