Podkategoria: Poligrafia


Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Torby papierowe z nadrukiem.

Torby papierowe z nadrukiem. »

Promocja Sitodruk w Lublinie. Zapraszamy do kupowania nadruków i toreb papierowych z nadrukiem. torby bawełniane
Jesteśmy wiodącym producentem toreb papierowych z nadrukiem. sitodruk w lublinie
Nasze torby są z papieru kraft- białego lub szarego.
Możemy na nich wydrukować dowolne nadruki reklamowe- dane teleadresowe, logo, typografie, slogan.
Wydrukujemy to w różnych kolorach (do czterech) i w rozmiarze nie przekraczającym A3.
Również ceny kuriera i przesyłki kurierskiej są bardzo korzystne- zapewniamy naprawdę niskie ceny przewozu toreb papierowych do Państwa firmy. torby papierowe
Chętnie podejmiemy się wszystkich (również tych niewykonalnych) zleceń na nadruki na torby papierowe, bawełniane, plastikowe-siaty. Zapraszamy do współpracy agencje, hurtowni, sklepy internetowe, butiki, centra handlowe- u wszystkich tych klientów wykonywaliśmy nadruki na torby papierowe i bawełniane jak i plastikowe-siatki.

szczegóły wpisu »

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów »

Drukomat to drukarnia online sprofilowana w druku offsetowym i cyfrowym. Sugerowane przez Drukomat koszty druków są aż o 70% tańsze niż w tradycyjnych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz solventowych ploterach i z technologią UV.

Drukomat w produkcji używa dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym pracuje na nowoczesnych i bardzo wydajnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 umożliwia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspierana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te zapewniają w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej aktualnej liczbie ludności w Polsce. Drukarnia offsetowa zapewnia min.:druk kalendarzy, druk notesów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk biletów, druk ulotek, druk katalogów, druk wizytówek. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia wielorako zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków.

Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa bazuje na zapewniających szczególną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które gwarantują solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Użytkowany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować surowiec o szerokości 205 cm o prawie że dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek, plakatów i kalendarzy zawiera min.: druk ulotek DL, druk ulotek A4, druk ulotek A6, druk ulotek A5 druk plakatów A2, druk plakatów A1, druk plakatów B1, druk plakatów B2, druk plakatów B0, druk plakatów A0, druk plakatów A3, kalendarzyki listkowe, kalendarze książkowe, kalendarze jednodzielne i trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze ścienne.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Królewicz Szczecin

Drukarnia Królewicz Szczecin »

Drukarnia Królewicz istnieje już od 1991r. W ciągu tego czasu zdołaliśmy wykreować wizerunek wielu firm i zaistnieć na rynku poligraficznym. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, w jak najlepszy sposób zaspokaja potrzeby naszych Klientów. Priorytetem naszej firmy jest pełne usatysfakcjonowanie Klienta, który otrzymuje produkt dobrej jakości w wymaganym terminie. Wysoka jakość pracy jest naszym atutem, czego dowodem są wykonane przez nas prace, oraz pozytywna opinia naszych Klientów, którzy codziennie obdarzają nas swoim zaufaniem.
Wraz z postępem technicznym i rozwojem rynku poligraficznego i my się rozwijamy. Inwestujemy w nowe maszyny i technologie, aby sprostać coraz większym oczekiwaniom klientów. Dostarczone do nas materiały są kontrolowane przez doświadczonych pracowników działu DTP, a większość naszych prac jest drukowana z płyt wykonanych technologią CTP. Regularna kontrola denzytometryczna od projektu aż po druk, pozwala nam na wykonanie prac z wielokrotną powtarzalnością, nawet po kilku latach.

Wszystko to zaowocowało, że na swoim koncie posiadamy wiele trudnych i różnorodnych prac poligraficznych. Od jednokolorowej wizytówki do katalogu wydrukowanego technologią hexachrome.
Zapraszamy do współpracy.
www.krolewicz.com.pl

szczegóły wpisu »

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart »

ABAART W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY - Wszywki, Metki, Etykiety, Kalki, Ribbony,Drukarki, Etykiety termiczne, Etykiety termotransferowe, Kalki termotransferowe, Wszywka, Kalka, Ribbon, wszywki, przywieszki, metki, wszywki żakardowe, wszywki tkane, drukowane, satyna, termotransfer
Wszywki wykonujemy techniką bez matrycową


Oferujemy wszywki odzieżowe wszelkiego rodzaju


*
wszywki informacyjne,
*
wszywki pielęgnacyjne,
*
wszywki reklamowe,
*
wszywki rozmiarowe
*
wszywki wg. własnego projektu
www.abaart.pl

szczegóły wpisu »

Banery

Banery »

Inaugurujesz działalność nowego biznesu? Właśnie otwierasz swój pierwszy interes i chcesz zainteresować nim pobliskich mieszkańców, a może po prostu starasz się odświeżyć image swojej firmy? W takiej sytuacji, doskonałym sposobem interesującej promocji, będą banery reklamowe. Dzięki tak prostym środkom, masz możliwość w łatwy i efektywny sposób przyciągnąć klientów, informując ich jednocześnie o zakresie prowadzonej działalności, oferowanych produktach lub świadczonych projektach. banery reklamowe to stosunkowo niedrogie formy reklamy wizualnej, których wytrzymałość, zapewnia długi czas ich wykorzystywania.

szczegóły wpisu »

Wszywki etykiety metki naklejki od 1-Go Grosza!!!!

Wszywki etykiety metki naklejki od 1-Go Grosza!!!! »

Zajmujemy się produkcją wszywek, etykiet, naklejek samoprzylepnych na papierze półbłysk
lub mat na kleju akrylowym lub odlepnym. Kolor druku dowolny oraz ilość
zamówionych naklejek dowolna. Przygotowanie graficzne i próbki metek Gratis!!!
Wszystkie Metki, etykiety, wszywki w cenie od jednego Grosza!!!
----------------------
tel. kont. 500 655 458
http://www.drukwszywek.pl
email: marad@smrw.lodz.pllink text

szczegóły wpisu »

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce.

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce. »

Reklama zainicjowała swój początek już w latach starożytnych, gdzie grecy używali ją w formie napisów na ścianach obiektów lub kamiennych tablic zajazdu. Wynalezienie druku przeobraziło kompletnie reklamę! Zaczęły pojawiać się pierwsze gazety, a w nich pierwsze reklamy prasowe. Twierdzono, że reklama ma funkcję manipulacyjną, ponieważ tak naprawdę nakłania ludzi do zafundowania towarów nieprzydatnych. Z czasem jednak reklama rozpoczęła szerzyć się mocno owocnie, dlatego też ludzie zaniechali zwracać uwagę na jej wady. W późniejszym czasie pojawiła się w telewizji, w radiu, w kinie. Reklama zaczęła rozpowszechniać się na obszerną skalę. Ludzie zaczęli wpadać na coraz to innowacyjne i skuteczniejsze rodzaje przekazu reklamy! Taki rozwój wywołał wiele korzyści dla całego ogółu ludzi – czyli poznanie walorów i usług, zestawianie kosztów pomiędzy przedsiębiorstwami, mobilizacja producentów do aranżowania nowych produktów, co powoduje zwiększenie konkurencji i w skutek tego obniżki cen. I tak aż do dziś, gdzie reklama otacza Nas ze wszystkich stron i przybiera dużo różnych form -  w dodatku cały czas pojawiają się nowe metody reklamowania, nowe projekty i nowe działania! Internet, telefony komórkowe, ulotki, billboardy, gadżety! Wszystko po to, by zdobyć jak najwięcej konsumentów oraz zdobyć ich zaufanie. Dzięki takiemu rozwojowi reklamy zaistniały agencje reklamowe, które zajmują się kreowaniem promocji na zamówienie. Zapewne wielu z Was po przeczytaniu tego tekstu rozpatruje jak wytypować najbardziej kreatywną agencję reklamową. Otóż załóżmy, że szukamy takiej agencji w miejscowości Starachowice. Z pomocą przychodzi Nam google.pl, gdzie wystarczy wpisać, np. agencja reklamowa Skarżysko lub jedynie reklama Skarżysko. W dzisiejszych czasach jest niemała konkurencja, więc przy wyborze agencji powinniśmy kierować się pomysłowością i poziomem świadczonych usług w branży. Bo dzisiaj napis na murku może prędzej odepchnąć, niż przyciągnąć!

szczegóły wpisu »

Tanie ulotki

Tanie ulotki »

Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, ale wiem, że powinienem bardziej o siebie zadbać. Przyznam, że nigdy nie stroniłem od różnego rodzaju używek, ale to co przytrafiło mi się w ostatnim tygodniu naprawdę przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko przez ten mocny alkohol, a przede wszystkim przez wódkę. Oczywiście nie od dziś istnieje przysłowie, że od wódki rozum krótki, ale muszę przyznać, że jest w tym naprawdę cała prawda i chyba czas najwyższy skończyć z alkoholem. Najgorsze jest to, że po piciu ciągle tracę pamięć i nawet nie wiem co robię. Gdyby to wiedzieli moi bliscy to już dawno miałbym awantury o alkohol. Na szczęście na razie tylko ja wiem jakie to robi spustoszenie w mojej głowie i że powinienem w końcu coś z tym zrobić. Ostatnio piłem z kolegami na mieście i niby wszystko byłoby normalne, gdyby nie fakt, że obudziłem się następnego dnia w jakiejś taniej drukarni leżąc na wielkim stosie ułożonym z samych tanich ulotek. Sytuacja co najmniej dziwne. Dzięki Bogu nikt mnie tam nie zastał bo byłby wstyd na całą okolicę, ale i tak miałem kaca moralnego.

szczegóły wpisu »

Drukarnie wrocław

Drukarnie wrocław »

W witrynie Reprotechniki Wrocław odnajdą Państwo bogatą ofertę w branży drukarskiej. Firma zajmuje się Głównie działaniem w dziedzinie takiej jak wydruki wielkoformatowe wrocław, a także obszernych działaniach reprograficznych. Warto odwiedzić zakładkę "kontakt", gdzie znaleźć można ważne informacje. Warto dodatkowo zaznajomić się z bogatą opcją współpracy, którą można podjąć w dziedzinie drukarni wrocław. Firma drukarnie wrocław obsługuje także projekty niewielkich jak i większych firm w dziecinie kartografii, geodezji i analogicznych dyscyplin. W ofercie znajdują się dodatkowo artykuły jak papier, folie wykorzystywane do tworzenia produktów zamawianych przez klientów. W cenniku można odnaleźć ceny wszystkich usług drukarni wrocław.

szczegóły wpisu »

Druk cyfrowy i strony www żywiec

Druk cyfrowy i strony www żywiec »

Strony internetowe zbudowane w oparciu o najnowsze standardy sieciowe.
Usługi poligraficzne czyli wydruk cyfrowy już od jednej sztuki.
Oferujemy ulotki, wizytówki, foldery, druk i oprawę prac.
Otwierasz firmę i szukasz pełnego zestawu usług? Strona internetowa, wizytówki, plakaty i ulotki w pakiecie taniej.
Sprawdź nas. Przyjdź z własnym projektem lub zleć nam wykonanie dla Ciebie wszystkiego co potrzebujesz przekonaj się jak tani możemy zrobić dobrze.
My nie jesteśmy handlowcami- my jesteśmy profesjonalistami w poligrafii i stronach www.

szczegóły wpisu »

Poligrafia, torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm

Poligrafia, torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm »

Obsługa poligraficzna i reklamowa firm. Foldery, plakaty, bannery, naklejki, hologramy, coastry oraz wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. OBECNOŚC NA RYNKU: 28 LAT!! Profesjonalne doradztwo, obsługa, wykonanie. W naszej ofercie znajdują się także opakowania foliowe i papierowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo standardowe reklamówki foliowe, indywidualne torby foliowe z nadrukiem reklamowym, worki foliowe, woreczki strunowe. Oferujemy także torby, torebki papierowe, klockowe, krzyżowe. Posiadamy szeroką gamę toreb papierowych z uchwytami: torby papierowe standard, lux, exclusive. Nasze torby papierowe i foliowe spełniają wszystkie normy branżowe. Po przesłaniu projektu wykonujemy wizualizację nadruku, wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc przy wyborze produktów tak aby najlepiej dostosować ofertę do potrzeb klienta. Dokładamy starań aby jakość naszych usług była najwyższa a terminy realizacji krótkie.

szczegóły wpisu »

Najlepszy kolportaż ulotek Warszawa

Najlepszy kolportaż ulotek Warszawa »

Firma TurboReklama w sposób profesjonalny zajmuje się świadczeniem usług w zakresie kolportażu ulotek w Warszawie. Oferuje produkcję ulotek w bardzo atrakcyjnych cenach które są dostosowane do indywidualnego zamówienia. Posiadamy własną przestrzeń magazynową i firmowy samochód, dzięki czemu nasz Klient nie jest zmuszony troszczyć się o składowanie ulotek czy odbiór materiałów reklamowych z drukarni.

W TurboReklamie są zatrudniani jedynie solidni pracownicy, którzy na bieżąco raportują postępy w dystrybucji ulotek. Wybierając firmę TurboReklama jesteś pewny, że ulotka trafia do odbiorcy, zwiększając tym samym szansę na pozyskanie setek klientów. Poza błyskawicznym oraz skutecznym roznoszeniem ulotek, TurboReklama proponuje również pomoc w zaplanowaniu kampanii reklamowej, wyznaczając dokładny czas oraz rejon dystrybucji oraz ilość materiałów które mają trafić do mieszkańców Warszawy. Ulotki to nasza pasja! Nie robimy tego bo musimy.

szczegóły wpisu »

Torby papierowe, foliowe, torebki papierowe, EKOtorby, reklamówki, torby ekologiczne

Torby papierowe, foliowe, torebki papierowe, EKOtorby, reklamówki, torby ekologiczne »


Firma Informmax to producent toreb foliowych i toreb z papieru. Oferujemy m.in.:
torby foliowe, EKOtorby, reklamówki, torby ekologiczne, biodegradowalne, torby foliowe, worki spożywcze, worki na odzież, woreczki strunowe, folia stretch, opakowania foliowe, rękaw foliowy, torebki papierowe z nadrukiem, krzyżowe, klockowe, torby reklamowe, torby jednowarstwowe, torby wielowarstwowe z papieru, worki z wentylem, torby z logo, torebki firmowe. Dbamy o nasze środowisko naturalne, w związku z tym proponujemy reklamówki oksybiodegradowalne. Dokładamy starań aby jakość naszych usług była najwyższa a terminy realizacji krótkie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą oferta na naszej stronie internetowej .

szczegóły wpisu »

Badanie czytelności ulotek

Badanie czytelności ulotek »

Mamy zaawansowane doświadczenie a także praktykę w realizowaniu badań ulotek. Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w swojej branży. Oferowany system archiwizacji danych zapobiega możliwości utraty części dokumentacji. Bardzo istotne są dla nas wymagane wytyczne europejskie. Zapewniamy również wsparcie firm do audytów systemu Pharmacoviligance. Zapewniamy profesjonalne podsumowanie jakości i modułu 3 CTD. Współpracujemy z wieloma polskimi przedsiębiorstwami farmaceutycznymi. Pomożemy przy konsultacji doboru wzoru ulotki farmaceutyczne pod katem językowym. Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy kompleksową archiwizację dokumentów. Kładziemy szczególny nacisk na bieżące wymagania prawne. Z klientem działamy na każdym etapie badania. Naszym atutem jest terminowość. Współpraca z Naszą firmą to trafny wybór! Prowadzone przez Nas działania realizowane są z bieżącymi wymaganiami. W okresie funkcjonowania otrzymaliśmy wiele wyróżnień np: "Moja firma, moja przyszłość". Gwarantujemy opracowania PSUR wraz z koniecznymi raportami eksperta klinicznego. Profesjonalne opracowanie receptur ilościowych to Nasz mocny atut. Ciągle powiększamy zakres Naszych usług. Zapewniamy odpowiednie projekty ulotek farmaceutycznych oraz ich wydruk. Główne Nasze atuty to profesjonalizm oraz dynamika działania. Gwarantujemy opracowania od podstaw oraz kolejne zarządzanie kompletnym systemem monitorowań działań nie pożądanych. Opiekę nad badaniami prowadzą wyszukani specjaliści.

szczegóły wpisu »

Telebimy

Telebimy »

Telebimy diodowe to bardzo funkcjonalne urządzenia multimedialne, które emitują specjalistyczny obraz w różnej formie . Są one doskonałym nośnikiem obrazu podczas masowych wydarzeń, a także spotykają się z uznaniem Klientów, którzy chcą znaleźć jedynej w swoim rodzaju promocji . Niezależnie od tego czy jesteś kreatorem imprezy, czy masz zamiar wypromować swoją spółkę w centrum handlowym, nasza spółka wybierze dla Ciebie stosowne rozwiązanie.
Mamy znakomite doświadczenie w sprzedaży i najmie wyjątkowych telebimów w technologii LED. Technika ta umożliwia nam odkrycie nowej formy emisji, dzięki zastosowaniu jaskrawych diod elektroluminescencyjnych w ekranach wizyjnych . Obraz jest żywszy i wyraźny w najcięższych warunkach atmosferycznych . Nasze telebimy doskonale służą podczas ciężkich ulew, oraz w trakcie wysokiego poziomu naświetlenia . Mogą być instalowane jako przyrządy wewnętrzne i zewnętrzne . Kuszą nadzwyczaj wyraźnym obrazem na obiektach sportowych, na festiwalach masowych, w centrach handlowych, czy w czasie służbowych sympozjów .
Nasza spółka sprzedaje jedynie sprawdzone ekrany diodowe . Kooperujemy z najlepszymi producentami urządzeń ledowych, których produkty są żywotne i łatwe w obsłudze . Zapewnimy Wam nadzwyczajne efekty wzrokowe i zadowolenie z skorzystania z usług naszej firmy .

szczegóły wpisu »

Poligrafia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: