Podkategoria: Billboardy


Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów »

Drukomat to drukarnia online sprofilowana w druku offsetowym i cyfrowym. Sugerowane przez Drukomat koszty druków są aż o 70% tańsze niż w tradycyjnych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz solventowych ploterach i z technologią UV.

Drukomat w produkcji używa dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym pracuje na nowoczesnych i bardzo wydajnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 umożliwia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspierana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te zapewniają w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej aktualnej liczbie ludności w Polsce. Drukarnia offsetowa zapewnia min.:druk kalendarzy, druk notesów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk biletów, druk ulotek, druk katalogów, druk wizytówek. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia wielorako zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków.

Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa bazuje na zapewniających szczególną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które gwarantują solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Użytkowany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować surowiec o szerokości 205 cm o prawie że dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek, plakatów i kalendarzy zawiera min.: druk ulotek DL, druk ulotek A4, druk ulotek A6, druk ulotek A5 druk plakatów A2, druk plakatów A1, druk plakatów B1, druk plakatów B2, druk plakatów B0, druk plakatów A0, druk plakatów A3, kalendarzyki listkowe, kalendarze książkowe, kalendarze jednodzielne i trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze ścienne.

szczegóły wpisu »

Druk na folii

Druk na folii »

Jesteśmy drukarnią z Warszawy, która robi druk na folii, bloczki reklamowe, druk 3d oraz druk uv. Jesteśmy uznaną firmą na warszawskim rynku, działamy już kilka lat i wyróżnia nas dokładność i profesjonalizm. Druk na folii jest bardzo dokładny i bardzo dobrej jakości. Druk na folii wykorzystujemy również na naklejkach dla dzieci. Kolorowanki ekologiczne dla dzieci które produkujemy cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy do Torro bo jest profesjonalnie i tanio.

szczegóły wpisu »

Wyświetlacze LED, reklama LED, producent.

Wyświetlacze LED, reklama LED, producent. »

Nowe technologie stały się powszechne w niemal każdej dziedzinie życia gospodarczego. Ułatwiają kierowanie klientów do firm, zwiększają ich wartość oraz zdecydowanie poprawiają wygląd. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze dla ewentualnego klienta. Aby uatrakcyjnić wizerunek zakładów, sklepów, biur czy szkół i zawsze na bieżąco przekazywać informacje klientom o promocjach, coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w ekran led. Zarówno ekrany led jak i coraz częściej stosowane zegary diodowe stają się wizytówkami firm. Nie tylko duże panele diodowe, ale przede wszystkim niewielkich rozmiarów reklama świetlna wygląda nowocześnie na ścianach budynków. Wyświetlacze diodowe mogą pracować nie tylko na zewnątrz pomieszczeń, ale i w galeriach handlowych. Nowoczesne tablice kantorowe doskonale komponują się z często jeszcze spotykanymi tablicami statycznymi. Łatwy w użyciu i nieskomplikowany program komputerowy do obsługi elektronicznych tablic kantorowych ułatwia pracę pracownika czy właścicieli kantoru. Również stacje paliw nie uniknęły nowoczesnego designu. Wyświetlacze cen paliw przyciągają klientów ładnymi kolorami świecących diod led. Ekonomiczne w użytkowaniu, estetycznie wykonane tablice led na stałe wpisały się w krajobraz miast i miasteczek.

szczegóły wpisu »

Billboardy LED

Billboardy LED »

ScreenCom digital billboard to regionalny operator cyfrowej reklamy zewnętrznej dysponujący i zarządzający wielkoformatowymi ekranami diodowymi zlokalizowanymi w miejscach o największym natężeniu ruchu na terenie województwa Śląskiego.

szczegóły wpisu »

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce.

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce. »

Reklama zainicjowała swój początek już w latach starożytnych, gdzie grecy używali ją w formie napisów na ścianach obiektów lub kamiennych tablic zajazdu. Wynalezienie druku przeobraziło kompletnie reklamę! Zaczęły pojawiać się pierwsze gazety, a w nich pierwsze reklamy prasowe. Twierdzono, że reklama ma funkcję manipulacyjną, ponieważ tak naprawdę nakłania ludzi do zafundowania towarów nieprzydatnych. Z czasem jednak reklama rozpoczęła szerzyć się mocno owocnie, dlatego też ludzie zaniechali zwracać uwagę na jej wady. W późniejszym czasie pojawiła się w telewizji, w radiu, w kinie. Reklama zaczęła rozpowszechniać się na obszerną skalę. Ludzie zaczęli wpadać na coraz to innowacyjne i skuteczniejsze rodzaje przekazu reklamy! Taki rozwój wywołał wiele korzyści dla całego ogółu ludzi – czyli poznanie walorów i usług, zestawianie kosztów pomiędzy przedsiębiorstwami, mobilizacja producentów do aranżowania nowych produktów, co powoduje zwiększenie konkurencji i w skutek tego obniżki cen. I tak aż do dziś, gdzie reklama otacza Nas ze wszystkich stron i przybiera dużo różnych form -  w dodatku cały czas pojawiają się nowe metody reklamowania, nowe projekty i nowe działania! Internet, telefony komórkowe, ulotki, billboardy, gadżety! Wszystko po to, by zdobyć jak najwięcej konsumentów oraz zdobyć ich zaufanie. Dzięki takiemu rozwojowi reklamy zaistniały agencje reklamowe, które zajmują się kreowaniem promocji na zamówienie. Zapewne wielu z Was po przeczytaniu tego tekstu rozpatruje jak wytypować najbardziej kreatywną agencję reklamową. Otóż załóżmy, że szukamy takiej agencji w miejscowości Starachowice. Z pomocą przychodzi Nam google.pl, gdzie wystarczy wpisać, np. agencja reklamowa Skarżysko lub jedynie reklama Skarżysko. W dzisiejszych czasach jest niemała konkurencja, więc przy wyborze agencji powinniśmy kierować się pomysłowością i poziomem świadczonych usług w branży. Bo dzisiaj napis na murku może prędzej odepchnąć, niż przyciągnąć!

szczegóły wpisu »

Ekrany LED

Ekrany LED »

Dla inwestorów dobra i funkcjonalna promocja to istotnie spełnienie marzeń. Dziś tylko błyskotliwe i atrakcyjne wersji promocji mają wielką okazję odnieść awans w społeczeństwie, będąc przez wiele lat w podświadomości użytkownika. Takim nowatorskim założeniem jest inwestować w ekrany led. Reklama świetlna od Ledmachiny Wrocław, sprawdzi się niezwykle ekspresowo i zapewnia oczekiwane plony finansowe dla Twojej firmy. Inteligentnie zaprojektowana i niezmiernie pomysłowa forma promocji to podstawa powodzenia. Przy użyciu wyświetlaczy led masz coraz większe zróżnicowanie klientów i nowych zadań. Należałoby uwydatnić, że telebimy led naszej firmy są kapitalnej, efektywnej postaci. Niesłychanie proste i ekonomiczne w użyciu. Wspomagając ruch na korzyść ekosystemu, uzyskaliśmy świadectwa, iż nasze sprzęty w żaden sposób nie zaszkodzą ekosytemowi.

szczegóły wpisu »

Telebimy

Telebimy »

Telebimy diodowe to bardzo funkcjonalne urządzenia multimedialne, które emitują specjalistyczny obraz w różnej formie . Są one doskonałym nośnikiem obrazu podczas masowych wydarzeń, a także spotykają się z uznaniem Klientów, którzy chcą znaleźć jedynej w swoim rodzaju promocji . Niezależnie od tego czy jesteś kreatorem imprezy, czy masz zamiar wypromować swoją spółkę w centrum handlowym, nasza spółka wybierze dla Ciebie stosowne rozwiązanie.
Mamy znakomite doświadczenie w sprzedaży i najmie wyjątkowych telebimów w technologii LED. Technika ta umożliwia nam odkrycie nowej formy emisji, dzięki zastosowaniu jaskrawych diod elektroluminescencyjnych w ekranach wizyjnych . Obraz jest żywszy i wyraźny w najcięższych warunkach atmosferycznych . Nasze telebimy doskonale służą podczas ciężkich ulew, oraz w trakcie wysokiego poziomu naświetlenia . Mogą być instalowane jako przyrządy wewnętrzne i zewnętrzne . Kuszą nadzwyczaj wyraźnym obrazem na obiektach sportowych, na festiwalach masowych, w centrach handlowych, czy w czasie służbowych sympozjów .
Nasza spółka sprzedaje jedynie sprawdzone ekrany diodowe . Kooperujemy z najlepszymi producentami urządzeń ledowych, których produkty są żywotne i łatwe w obsłudze . Zapewnimy Wam nadzwyczajne efekty wzrokowe i zadowolenie z skorzystania z usług naszej firmy .

szczegóły wpisu »

Fotograf Lublin

Fotograf Lublin »

Nazywam się Wojtek Witek, specjalizuje się w ślubnej fotografii artystycznej. Ciągle wymyślam jak najbardziej oryginalne sesje ślubne, ale jestem otwarty na Wasze propozycje i pomysły. Fakt że jestem fotografem z Lublina sprawia, że doskonale znam okolice, a tym samy niezliczoną ilość miejsc odpowiednich na zdjęcia ślubne. Zgodnie z Państwa życzeniem wykonam reportaż z przygotowań aż do końca oczepin. Zapraszam do zapoznania się z moją fotografią ślubną w Lublinie.

szczegóły wpisu »

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe »

Oferujemy wykonanie flag reklamowych, państwowych, kościelnych, miejskich, sportowych we wszystkich możliwych rozmiarach, kolorystyce i ilości. Współpracę z Naszymi Klientami opieramy na zaufaniu, które od wielu lat budujemy na bazie profesjonalizmu, jakości i solidności. Dokładamy wszelkich starań aby pełne zadowolenie Klienta było wynikiem tej współpracy. Chętnie podejmujemy się również innych realizacji z zakresu reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Jeżeli mają Państwo pomysł na promocję swojego produktu, z chęcią podejmiemy się jego realizacji lub zaproponujemy ciekawą alternatywę. Zapraszamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Billboardy - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131