Podkategoria: Agencje reklamowe


« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart »

ABAART W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY - Wszywki, Metki, Etykiety, Kalki, Ribbony,Drukarki, Etykiety termiczne, Etykiety termotransferowe, Kalki termotransferowe, Wszywka, Kalka, Ribbon, wszywki, przywieszki, metki, wszywki żakardowe, wszywki tkane, drukowane, satyna, termotransfer
Wszywki wykonujemy techniką bez matrycową


Oferujemy wszywki odzieżowe wszelkiego rodzaju


*
wszywki informacyjne,
*
wszywki pielęgnacyjne,
*
wszywki reklamowe,
*
wszywki rozmiarowe
*
wszywki wg. własnego projektu
www.abaart.pl

szczegóły wpisu »

Hostessy

Hostessy »

Obecnie wiele młodych dziewczyn dorabia sobie w weekendy na promocjach pracując jako hostessy. Co prawda jest to praca dość męcząca, ponieważ czasami trzeba spędzić osiem godzin stojąc w jednym miejscu to jednak chętnych wciąż nie brakuje. Zarobki hostessy co prawda nie należą do najwyższych jednak nie zapominajmy, że jest to stanowisko, które nie wymaga zbyt wysokiego wykształcenia co najwyżej nienagannej prezencji. Przypomnijmy, że zadaniem hostess w czasie promocji jest przekonanie potencjalnych klientów do zakupu konkretnego produktu, czy też skorzystania z danej oferty. Dlatego też należy nadmienić, że każda pracująca w ten sposób dziewczyna powinna mieć jeszcze jakieś pojęcie o reklamowanym produkcie. Zresztą czasami nawet nie małą. Jak już mówiliśmy zarobki nie należą do największych jednak wiele zależy od rodzaju reklamowanych produktów. Na przykład w dziale alkoholi sięgają one kilkunastu złotych za godzinę, co jest już bardzo wysoką stawką. Jeśli chodzi o tradycyjne produkty żywnościowe to już nie jest tak dobrze. Jednak zawsze jest to możliwość dorobienia sobie do kieszonkowych czy też do podstawowej pensji, jaką otrzymujemy w naszej pracy, która niestety często nie dostarcza nam wystarczających zarobków.

szczegóły wpisu »

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe »

Wykorzystując naszą ofertę odmienisz oblicze pasażu handlowego, banku lub każdego innego obiektu, który swym wyglądem ma zapraszać klientów do skorzystania z Twojej oferty. Oferujemy produkty reklamowe, takie jak: stojaki na ulotki, rollupy, stoiska promocyjne, kasetony, ramki owz, tablice reklamowe, x-bannery, l-banery i inne systemy ekspozycyjne. Nasze towary są wykorzystywane w wielu punktach komercyjnych i placówkach na terenie Polski. Wszystkie oferowane w naszym sklepie wyroby charakteryzuje znakomita jakość wykończenia, użycie najlepszych materiałów, innowacyjny wygląd i najbardziej korzystne na rynku ceny.Używając naszych systemów, można stworzyć kampanię dopasowaną do każdego przypadku. Wszystkie produkty są proste w użyciu i transporcie. Efektem naszego działania jest dobra współpraca z producentami i dostawcami, którzy mogą zapewnić szeroki asortyment, a przede wszystkim wysoką jakość dostarczanych wyrobów.

szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron »

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach krajowych i globalnych. Posiadając stronę internetową należy zadbać o jej pozycję w wyszukiwarkach na najważniejsze słowa i frazy kluczowe. Dlaczego to takie istotne? Dlatego, że ponad 80% wizyt na witrynie internetowej pochodzi z wyszukiwarek, każdy z nas każdego dnia z nich korzysta wpisując szukane słowo bądź frazę. Następnie przeglądamy pierwszych dziesięć, góra dwadzieścia wyników. Jeśli dana strona jest niżej praktycznie nie ma szans być zauważona. Naszym celem jest wprowadzenie Twojej strony internetowej na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Da Ci do wiele wizyt i nowych klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

szczegóły wpisu »

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy »

obecnie nie trzeba już wydawać dużych sum banknotów, aby umieścić w apartamencie wybrany płótno.
Wszystko dlatego, że na rynku ukazały się zakłady, które mają w swojej propozycji druk wielkoformatowy.
Jest to propozycja, która umożliwia malowanie na potężnych płachtach papieru wybranych przez klienta obrazów. obecnie wystarczy, że wskażesz, jaki widoczek możesz posiadać na ścianie i omówisz jego wielkość.
Druk wielkoformatowy jest na tyle sławny, że proponuje go coraz więcej firm. znajomość przyczynia się również na cenę tej oferty. dodatkowo możesz zamówić, jak określony obraz ma być zamontowany do fasady. Może być to rama metalowa. Obraz może być drukowany na płótnie.

szczegóły wpisu »

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce.

Recevent - Imprezy integracyjne Kielce. »

Reklama zainicjowała swój początek już w latach starożytnych, gdzie grecy używali ją w formie napisów na ścianach obiektów lub kamiennych tablic zajazdu. Wynalezienie druku przeobraziło kompletnie reklamę! Zaczęły pojawiać się pierwsze gazety, a w nich pierwsze reklamy prasowe. Twierdzono, że reklama ma funkcję manipulacyjną, ponieważ tak naprawdę nakłania ludzi do zafundowania towarów nieprzydatnych. Z czasem jednak reklama rozpoczęła szerzyć się mocno owocnie, dlatego też ludzie zaniechali zwracać uwagę na jej wady. W późniejszym czasie pojawiła się w telewizji, w radiu, w kinie. Reklama zaczęła rozpowszechniać się na obszerną skalę. Ludzie zaczęli wpadać na coraz to innowacyjne i skuteczniejsze rodzaje przekazu reklamy! Taki rozwój wywołał wiele korzyści dla całego ogółu ludzi – czyli poznanie walorów i usług, zestawianie kosztów pomiędzy przedsiębiorstwami, mobilizacja producentów do aranżowania nowych produktów, co powoduje zwiększenie konkurencji i w skutek tego obniżki cen. I tak aż do dziś, gdzie reklama otacza Nas ze wszystkich stron i przybiera dużo różnych form -  w dodatku cały czas pojawiają się nowe metody reklamowania, nowe projekty i nowe działania! Internet, telefony komórkowe, ulotki, billboardy, gadżety! Wszystko po to, by zdobyć jak najwięcej konsumentów oraz zdobyć ich zaufanie. Dzięki takiemu rozwojowi reklamy zaistniały agencje reklamowe, które zajmują się kreowaniem promocji na zamówienie. Zapewne wielu z Was po przeczytaniu tego tekstu rozpatruje jak wytypować najbardziej kreatywną agencję reklamową. Otóż załóżmy, że szukamy takiej agencji w miejscowości Starachowice. Z pomocą przychodzi Nam google.pl, gdzie wystarczy wpisać, np. agencja reklamowa Skarżysko lub jedynie reklama Skarżysko. W dzisiejszych czasach jest niemała konkurencja, więc przy wyborze agencji powinniśmy kierować się pomysłowością i poziomem świadczonych usług w branży. Bo dzisiaj napis na murku może prędzej odepchnąć, niż przyciągnąć!

szczegóły wpisu »

Ekrany LED

Ekrany LED »

Dla inwestorów dobra i funkcjonalna promocja to istotnie spełnienie marzeń. Dziś tylko błyskotliwe i atrakcyjne wersji promocji mają wielką okazję odnieść awans w społeczeństwie, będąc przez wiele lat w podświadomości użytkownika. Takim nowatorskim założeniem jest inwestować w ekrany led. Reklama świetlna od Ledmachiny Wrocław, sprawdzi się niezwykle ekspresowo i zapewnia oczekiwane plony finansowe dla Twojej firmy. Inteligentnie zaprojektowana i niezmiernie pomysłowa forma promocji to podstawa powodzenia. Przy użyciu wyświetlaczy led masz coraz większe zróżnicowanie klientów i nowych zadań. Należałoby uwydatnić, że telebimy led naszej firmy są kapitalnej, efektywnej postaci. Niesłychanie proste i ekonomiczne w użyciu. Wspomagając ruch na korzyść ekosystemu, uzyskaliśmy świadectwa, iż nasze sprzęty w żaden sposób nie zaszkodzą ekosytemowi.

szczegóły wpisu »

Www.StudioKalendarzy.pl | Notesy i kalendarze reklamowe - producent

Www.StudioKalendarzy.pl | Notesy i kalendarze reklamowe - producent »

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na oryginalne i użyteczne gadżety reklamowe. Na naszą ofertę składają się notesy i kalendarze reklamowe, które idealnie nadają się na firmową reklamówkę. Bardzo urozmaicony wybór przeróżnych form zdobienia i indywidualizacji kalendarzy i notesów z naszej oferty, powoduje, że każdy z gadżetów, które opuszczają naszą pracownię jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Spośród kalendarzy reklamowych szczególnie polecamy Państwu zainteresowanie się naszą ofertą na kalendarze książkowe i trójdzielne. Ze wszystkich kalendarzy będących w naszej ofercie, to właśnie te dwa rodzaje cieszą się największą popularnością.
Kalendarze książkowe (pełna oferta znajduje się na tej stronie) dają Zamawiającemu bardzo duże możliwości sprawienia żeby wyglądały one niezmiernie interesująco i atrakcyjnie. Skorzystanie z naszych usług będących uzupełnieniem oferty na kalendarze książkowe jak: tłoczenie logo na okładce
stworzenie indywidualnych stron z reklamą firmy
ozdobne metalowe naklejki umieszczane na okładce
sprawia, że zamawiane u nas kalendarze stają się jednymi z najbardziej wartościowych gadżetów jakie kiedykolwiek miała Twoja firma.
Kolejnym niezmiernie popularnym rodzajem kalendarzy są nasze kalendarze trójdzielne. Kalendarze trójdzielne, które wchodzą w skład naszej oferty, to wyjątkowe kalendarze reklamowe, które powstają jedynie wedle indywidualnych projektów graficznych. Wszystkie szczegóły dotyczące tych kalendarzy opisuje ten artykuł.
Innym, bardzo istotnym gadżetem oferowanym prze StudioKalendarzy.pl są notesy reklamowe. notesy dostępne są u nas w wielu opcjach, z których każdy wybierze coś dla siebie. Większa część naszej oferty na notesy reklamowe dotyczy notesów powstających na specjalne zamówienie, wedle autorskich projektów tworzonych na zamówienie Klienta. Zapraszamy do zerknięcia na naszą ofertę notesów tu: www.studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe.
Zapraszamy do współpracy!

szczegóły wpisu »

Marketing usług

Marketing usług »

Rozwiazania marketingowe, strategie i taktyki dla małych i średnich firm. Przemień marketing Twojej firmy w narzędzie które działa.

Witaj ! MSPmarketing jest nową stroną poświęconą w całości marketingowi mikro i małych firm… Bez korporacyjnego żargonu… bez teorii i marketingowych dumań nastawionych na firmy z gigantycznymi budżetami. Tu liczą się rezultaty i efektywność.

Stworzyłem tą stronę specjalnie z myślą o marketingu małych firm - tam gdzie liczy się każdy gorsz - tam gdzie nie pracuje się z czołowymi agencjami reklamowymi - i tam gdzie rezultaty są najbardziej potrzebne.

Dołącz do innych firm które zaczęły odnosić sukcesy w marketingu.

Zapisz się na MSPMarketing newskletter i otrzymaj najnowsze pomysły i techniki marketingowe.

> PS. Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tej strony są absolutnie, pozytywnie mile widziane.

Wejdź na naszą stronę internetową. Oferujemy usługi w zakresie marketing firmy, marketing małej firmy, marketing w usługach

szczegóły wpisu »

Zapalniczka

Zapalniczka »

Strona przedsiębiorstwa Hermes - dystrybutora materiałów pod reklamę dla agencji marketingowych oraz nabywców indywidualnych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 15 lat, zyskując przez ten okres mnóstwo rzetelnych klientów.Firma Hermes to w głównym stopniu zapalniczki reklamowe. W ofercie mamy takie zapalniczki jak niedrogie zapalniczki piezo i krzesiwowe, nieco droższe zapalniczki żarowe oraz zapalarki reklamowe. Ponadto oferujemy także inne artykuły pod reklamę tj. plastikowe długopisy, smycze z nadrukiem, ołówki, otwieracze czy breloki.

szczegóły wpisu »

Statuetki - Avadon.pl

Statuetki - Avadon.pl »

Team Avadon.pl para się wymyślaniem nowych koncepcji wraz z ich wizualizacją graficzną, jak też wykonaniem kompletnych projektów w praktyce.

Stanowimy zgrany zespół ludzi z pasją, mających specjalistyczną wiedzę, a ponadto o kreatywnym podejściu do powierzanych zleceń.

Jesteśmy w stanie podjąć się wytworzania dosłownie na 1-szy rzut oka niemożliwych do zaprojektowania projektów.

Stały monitoring rynku połączony z planowaniem skutecznej strategii reklamowej umożliwia nam na docieranie przez kreowane przez moją firmę reklamy do właściwych grup klientów.

Grupa Avadon produkuje reklamy z zachowaniem zasad składu, a ponadto odpowiedniej informacji i palety barw, dla uzyskania silnego i spójnego prezentacji.

Nasza pełna W ofercie znajdziemy:

- grawerowanie i cięcie laserem: Grawerowanie laserowe, literki z plexi, statuetki, pieczątki, tabliczki znamionowe, kubki i długopisy reklamowe, szyldy, numerki dla zwierząt, tabliczki graficzne, identyfikatory.

- reklama zewnętrzna to przede wszystkim: banery, szyldy, oklejanie samochodów, oklejanie witryn sklepowych, styrodury, billboardy.

- poligrafia: wizytówki, ulotki, gazetki reklamowe, plakaty, papier firmowy, kalendarze, teczki ofertowe.

- Inne formy reklamy: pendrive, smycze reklamowe, fotografia reklamowa, interaktywne panoramy 360 stopni, obróbka obrazów, strony internetowe, sklepy online, kasetony, neony i wiele innych rzeczy.

Avadon oferuje wykonanie wszystkich rzeczy związanych z szeroko pojętą reklamą po bardzo interesujących cenach i w dogodnych terminach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Zamościa i okolic.

szczegóły wpisu »

Flexiframe

Flexiframe »

Produkt FlexiFrame pozwala przy pomocy ram i konektorów na tworzenie różnego rodzaju konstrukcji. Umożliwia pokazanie różnych informacji w efektywny sposób. Ważnym faktem jest to, że Flexiframe jest najekonomiczniejszym produktem na polskim rynku. Elementy tego systemu wystawienniczego są wielokrotnego użytku, co jest dla klientów bardzo wygodne. Wszystkie zestawy posiadają torbę transportową, co jest bardzo przydatne. Jego elementy można łaczyć w różne konfiguracje.

szczegóły wpisu »

Projektowanie graficzne Wrocław

Projektowanie graficzne Wrocław »

Ukazuje najlepsze wytwarzanie graficzne Wrocław, to grupa ludzi, która wytwarza hasła reklamowe z z ogromnym poświęceniem i podchodzi do każdego zlecenia przyjmując twój sukces za ich optymalne rozwiązania. Ponadto agencja reklamowa Wrocław zajmuje się oprawą graficzną Twojej strony, pisaniem teksów, optymalizacją SEO. Projektowanie graficzne Wrocław para się także organizacją targów, stworzy dane stoisko a nawet wymyślą produkty reklamowe.

szczegóły wpisu »

POZYCJONOWANIE REKLAMA

POZYCJONOWANIE REKLAMA »

System informatyczny dla firm, webmasterów, dla wszystkich. Strony www, grafiki do pobrania, pozycjonowanie SEO . Jeżeli posiadasz stronę www lub chcesz ją zbudować. Jeżeli zajmujesz się reklamą, pozycjonowaniem i budową stron. Jeżeli Twoja strona www jest oglądana tylko przez Ciebie.To ten system dostarczy Tobie materiałów, technologii i sprawi by Ciebie zauważono.

szczegóły wpisu »

Wydruk wielkoformatowy

Wydruk wielkoformatowy »

Już od ponad 10 lat zajmujemy się drukiem wielkoformatowym. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w samym druku jak i w grafice reklamowej. Dobrze znamy rynek mediów, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować klientowi odpowiednie rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb i wymagań. Tworzymy grafikę reklamową na : banery, plansze, a także na systemy wystawiennicze takie jak: ścianki reklamowe, rolbanery, stojaki, standy degustacyjne a nawet stoiska targowe. Oferowane wydruki podlegają wieloletniej gwarancji, a nasi doradcy zawsze pomogą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W naszej ofercie wydruki wielkoformatowe: solwentowe i atramentowe oraz usługi dodatkowe takie jak laminowanie, oczkowanie czy tunelowanie.

szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa wrocław

Agencja reklamowa wrocław »

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego iż kluczem do sukcesu każdej działalności jest jej reklama. Bez względu czym zajmuje się firma i do jakich osób kieruje ona swoje oferty to zawsze powinna zdecydować się na wykup usług reklamowej w jakiej kol wiek agencji reklamowej. Jest wiele sposobów na to aby się zareklamować. Jednak który z nich jest najlepszy ? To jest dość sporna kwestia i zależy od bardzo wielu czynników, które z kolei są uwarunkowane od jeszcze czegoś innego. Jedno jest pewne. Takie sprawy należy zostawić profesjonalistom. Mimo, że takie usługi często dość sporo kosztują i wielu ludzi chce na tym zaoszczędzić to jednak wizerunek firmy pozostawiony w rękach agencji reklamowej jest gwarancją sukcesu. Zajmując się tym samodzielnie nie tylko również poniesiemy nie małe koszty, ale jeszcze w efekcie na tym stracimy. Bo na pewno reklama stworzona przy naszych małych możliwościach nie przyniesie nam zbyt dużych efektów. Agencja reklamowa Wrocław ma o wiele większe możliwości oraz przede wszystkim niezbędne doświadczenie, które pozwoli na to by oferowana przez nich propozycja reklamy dla naszej firmy odniosła sukces. Jak już mówiliśmy, warto powierzyć takie sprawy profesjonalistom.

szczegóły wpisu »

Agencja Reklamowa MOLOH Wrocław

Agencja Reklamowa MOLOH Wrocław »

Agencja reklamowa MOLOH Wrocław to kompleksowa obsługa klienta od kreacji i projektowania po produkcję i realizację. Nasza oferta obejmuje: - kreację i projektowanie (tworzenie logotypów, CI, BI, księga znaku), - tworzenie wizerunku firmy i wizerunku marki, - poligrafię (drukujemy ulotki, plakaty, wizytówki, teczki, katalogi, foldery, zaproszenia - oferujemy zarówno druk offsetowy jak i cyfrowy), - produkcję gadżetów reklamowych (długopisy reklamowe, ceramika reklamowa, parasole z nadrukami, przeróżne gadżety z nadrukami, elektornikę jak pendrivy czy mp3, inne nietypowe gadżety jak trampki reklamowe czy roślinki w puszkach, szukamy rozwiązań dopasowanych do potrzeb kllienta lub proponujmey zupełnie niestandardowe rozwiązania), - opakowania tekturowe (od lat projektujemy, drukujemy opakowania tekturowe, etykiety i naklejki i zaopatrujemy producentów w nasze opakowania)- outdoor (oferujemy wydruki wielkoformatowe, banery, siatki, folie, oklejamy wutryny, tramwaje, autobusy i samochody, wynajmujemy powierzchnie reklamowe, oferujemy też materiały do aranżacji wnetrz drukujemy obrazy CANVAS, tapety winylowe itp), - fotografię reklamową (fotografia przedmiotów, modeli i wnętrz),- projektowanie stron WWW, - usługi wystawiennicze (rezerwacja powierzchni wystawienniczych, budowa stoisk, zaopatrzenie w materiały reklamowe, zatrudnienie hostess, pomoc w targach), - media (planujemy kampanie, projektujemy ogłoszenia prasowe, nagrywamy sopty radiowe).- produkcję segregatorów reklamowych i desek z klipem- realizacje nitypowe jak wzorniki tkanin, wzorniki przemysłowe, itpW naszej ofercie znajda też Państwo trolleye reklamowe zwane walizakami reklamowymi idealny produkt na tarki, konferencje i eventy - unikalna oferta w Polsce.Oferujemy także meble i stoiska targowe EKO wykonane z tektury falistej. Wysoka jakość, krótkie tereminy niskie ceny - MOLOH ZAPRASZAWrocław, ul. Komandorska 53b/12, tel 501458883

szczegóły wpisu »

Agencja public relations

Agencja public relations »

AdPublica to agencja PR z długoletnim doświadczeniem. W dziedzinie public relations działamy od 6 lat - praca w tym czasie przyniosła nam naprawdę wiele sukcesów. Prowadziliśmy kampanię dla wielu firm - tych małych i tych dużych, zadowoliliśmy masę klientów, a także stworzyliśmy wokół siebie doskonałą markę. Jeżeli potrzebujesz usługi PR to możesz nam ją zlecić. Posiadasz wtedy pewność, że usługa zostanie wykonana dokładnie, dobrze, oraz rzetelnie, a projekt zostanie zrealizowany z kreatywnością i perfekcyjnie. AdPublica to najlepsza agencja tego typu! Zaufaj doświadczeniu i dobrym pomysłom - My Cię nie zawiedziemy.

szczegóły wpisu »

Dom mediowy

Dom mediowy »

Od 1995 roku oferujemy firmom, rozwiązania efektywnego planowania działań marketingowe oraz doradzamy w strategii.
Do Państwa użytku, udostępniamy wartościowe informacje, które powinno się stosować przy budowaniu strategii marketingowo-reklamowej.
Agencja reklamowa MTR Media działa w sferze reklamy oferując działania dla makro i mikro przedsiębiorstw. Struktura działów umożliwia nam określenie: dom mediowy.

szczegóły wpisu »

SnapUp- Ścianki reklamowe

SnapUp- Ścianki reklamowe »

Ściany reklamowe SnapUp z całą pewnością wyróżniają się na rynku. Ścianki te rozkłada się niezwykle szybko i bardzo łatwo. To co go wyróżnia to na pewno niezwykła dokładność wykonania, posiada też duży wybór dodatków w zależności od gustu. Wieloletnie gwarancje tego produktu są na pewno potwierdzeniem jakości i dbałości o dobro klientów. Jest to produkt wykonany z najlepszych materiałów.
W naszej ofercie znajdą państwo cztery rodzaje ścianek reklamowych SnapUp takie jak: ATUT, EFEKT, ATUT PLUS, ATut strech

szczegóły wpisu »

Agencje reklamowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: