Podkategoria: Teatr


Jan Janga

Jan Janga »

Lata upływają, kolejne generacje artystów odchodzą na emeryturę... Tendencji tej wydaje się opierać jeden – JangaJan Tomaszewski – bodaj najbardziej charakterystyczna postać polskiego aktorstwa ambitnego. Niewielu jest aktorów, godzących sławę z merytorycznym spełnieniem. Akceptację publiczności z szacunkiem do samego siebie i podejmowanych ról. I jeśli jest wciąż na polskiej scenie ktokolwiek, kto wszystkie te atuty łączyłby z elegancją i dostojeństwem, to jest nim z całą odpowiedzialnością Jan Janga Tomaszewski.

szczegóły wpisu »

Tanio stroje teatralne

Tanio stroje teatralne »

Nasze przedsiębiorstwo trudni się produkcją strojów, zarówno karnawałowych jak i teatralnych. W naszej ofercie znajdują się przebrania zarówno dla dzieci jak a oprócz tego dorosłych, chłopięce oraz dziewczęce / damskie a także męskie. Oczywiście oprócz przebrań można u nas zakupić odpowiednie dodatki, dzięki czemu stworzony przez Was wizerunek będzie nienaganny. Specjalizujemy się w produkcji strojów szlacheckich jednakże w naszej propozycji znajdują się również tradycyjne stroje tj. duchowny, pirat, siostra zakonna, mag, itp. Naszą propozycję kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i grup teatralnych, wypożyczalni, szkół a oprócz tego wszystkich innych firm oraz instytucji. Więcej szczegółowych informacji odnośnie do naszej firmy, świadczonych przez nas usług oraz pełna propozycja firmy na stronie ekomod.pl.

szczegóły wpisu »

Taniec z ogniem

Taniec z ogniem »

Taniec z ogniem jest niezwykłym widowiskiem artystycznym związanym z najbardziej niesamowitym żywiołem jakim jest ogień. Pokazy ogniowe, fireshow często połączone są z elementami tańca klasycznego, nowoczesnego, a nawet tańca brzucha. Niejednokrotnie wplatane są elementy akrobatyki czy też teatru. Często towarzyszą temu nie tylko starannie przygotowane stroje, ale też odpowiednia choreografia, muzyka i otoczka w postaci przedstawienia konkretnej historii. Całe widowisko jest wzbogacane o plucie i połykanie ognia a także o elementy pirotechniki. Teatr Ognia, którego wizytówką jest profesjonalizm, jakość oraz bezpieczeństwo.

szczegóły wpisu »

Teatr - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: