Podkategoria: Taniec


Szkoły tańca Kraków

Szkoły tańca Kraków »

Jest to krakowska akademia tańca, która jak sama nazwa wskazuje organizuje swoim klientom zajęcia w zakresie tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. W skład oferty wchodzą również szkolenia tańca dla narzeczonych, którzy zamierzają tańczyć bardzo dobrze na swoim weselu. Na witrynie tej firmy można odszukać informacje dotyczące szkoleń oraz cennika. Za pomocą serwisu można także wstępnie zapisać się na jeden ze znajdujących się w ofercie kursów tańca. Serdecznie zapraszamy wszytskich zainteresowanych do zapisania się na nasz kurs już dzisiaj!

szczegóły wpisu »

Szkoła Tańca Poznań

Szkoła Tańca Poznań »

Przyjdź do nas, do Latin Dance Studio, nowej szkoły tańca poznań, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów przekonasz się, że taniec to nie tylko kroki, ale pełen pasji, emocji i przede wszystkim doskonałej zabawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Prowadzimy regularne kursy tańca poznań tańców latynoamerykańskich, towarzyskich, aerobik dance czy hip-hop dance. Prowadzimy również zajęcia rewelacyjnego tańca zumba. A zumba to
połączenie tańca i aerobiku zainspirowane latynoskimi rytmami. Jest to taniec bardzo łatwy ponieważ złożony jest z podstawowych kroków zapożyczonych z takich tańców jak: salsa poznań, merengue, cumbia, reggaeton, samba, taniec brzucha, cha-cha czy rumba. Jest to idealny sposób na stratę zbędnych kalorii podczas świetnej zabawy i stanowi formę przyjemnego spędzania czasu, nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich pragnących wyzwolić swoje emocje, bez względu na wiek czy umiejętności. Latin Dance Studio organizuje również zajęcia indywidualne np. pierwszego tańca weselnego dla przyszłych Nowożeńców. Na tych zajęciach pomagamy w doborze odpowiedniej muzyki oraz układamy niepowtarzalne choreografie.

szczegóły wpisu »

Studio Elite - Kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała

Studio Elite - Kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała »

Ewidentnie wielu z Was nadarzyło się być na zabawie tanecznej, weselu czy dyskotece i zamiast tańczyć na parkiecie tkwiliście przy barze, udając, że rewelacyjnie się bawicie? Zerkaliście z żalem na balujące pary, które wirowały wspólnie w dźwięki utworu i mieliście poniekąd zamiar podejść i się przyłączyć, ale dalej siedzieliście w tym samym miejscu. Widać, jak na ich twarzach mieszały się emocje, emanowały uczucia. Oni wyszli z imprezy zadowoleni i bez wątpienia będą dobrze pamiętać tą noc, a Ty znużony i zrezygnowany wróciłeś do domu. Naturalnie znajomym powiesz, że było fajnie, chociaż nie przetańczyłeś nawet jednej piosenki. Dziwnie powiedzieć, że w istocie przesiedziałeś tą imprezę, gdyż bałeś się, że podeptasz komuś stopy lub nie wykażesz się na parkiecie zdolnościami w tańcu. Zupełnie nie musi tak być! Taniec towarzyszy ludziom od stuleci w przeróżnych kształtach, np. w zeszłych czasach ludzie tańczyli po to by wywołać deszcz podczas suszy, uczynić zwiększenie plonów lub zapewnić rozległe łowy. Od tysięcy lat ludzie przekazują z pokolenia na pokolenie opowieści oraz znajomość o tańcach. Widocznie jest w nim coś magicznego i fascynującego, jeżeli ludzie ciągle wykorzystują taniec jako przekaźnik życiowy. Podsumowanie jest proste - zamiast siedzieć w domu przed komputerem, zapisz się do szkoły tańca Bielsko-Biała. Wytypuj styl, w którym będziesz się czuł dobrze i kto wie, może w rzeczy samej jesteś świetnym tancerzem. Studio tańca Bielsko-Biała ma do zaoferowania wiele możliwości do wyboru. Grupy klasyfikowane są wiekowo oraz według stylów. Dla młodzieży przygotowany jest specjalny kurs aerodance Bielsko-Biała, podczas którego można ukazać swoje ukryte umiejętności oraz otworzyć się przed innymi i samym sobą. Szkoła ma w swojej ofercie dodatkowo kurs tańca dla narzeczonych Bielsko-Biała. Znajdzie się też coś dla chłopców - do wyboru hip-hop lud dancehall.

szczegóły wpisu »

Tango - milonga Equilibrium

Tango - milonga Equilibrium »

Strona środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowy, niestresujący klimat, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, pierwszorzędna, w głównej mierze klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najsilniejsze zalety milongi. Przed milongą proponujemy możliwość poprawienia swoich tanecznych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. W czasie praktiki toczy się krótka lekcja tanga argentyńskiego dla tangueros na różnych stopniach zaawansowania, w trakcie której jest możliwość zapoznania się się z rozlicznymi stylami tanga argentyskiego. W wielu przypadkach gościnnie praktikę prowadzą nauczyciele z Buenos Aires. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu znajdują się dodatkowo informacje o świecie tanga argentyńskiego w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się w Warszawie kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), milongi w Warszawie (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki wiedzy zawartej na stronie czeka na Ciebie najlepsza szkoła tanga oraz znajdziesz nauczyciela, kurs, milongę.

szczegóły wpisu »

Darmowa wyszukiwarka mp3

Darmowa wyszukiwarka mp3 »

Wyszukujesz gratisowych mp3 ? Właśnie je odszukałeś, klubbers to doskonała strona z darmowymi mp3, klasyczne przeboje najróżniejszych wykonawców. Znajdziesz tu wszystko, czego szuka fan muzyki elektronicznej, ale nie zabraknie także innych rytmów, które Ci na pewno przypadną do gustu. Klubbers to przede wszystkim chęć niesienia najlepszych rytmów, oraz chęć pokazania światu tego co nie naganne - czyli muzyki. Na stronie jest przyjazna i miła szata graficzna, która sprawia, że korzystanie ze strony to prawdziwa i nie kończąca się przyjemność. Jeśli poszukujesz naprawdę wyjątkowych wrażeń, a muzyczne rytmy są Ci bliskie to już teraz wejdź na stronę i baw się dobrze!

szczegóły wpisu »

Tango argentyńskie w Warszawie

Tango argentyńskie w Warszawie »

Tango argentyńskie rozwija się w stolicy w coraz szybszym tempie, coraz trudniej znaleźć stosowne informacje. Na naszej stronie dowiesz się co? gdzie? kiedy? w warszawskim świecie tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu w stolicy, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości o zdarzeniach tangowych. Wyszperasz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a poza tym sugestie w którym miejscu dobrze można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, to znaczy informacje o stałych milongach w stolicy.

szczegóły wpisu »

DJ Gdańsk

DJ Gdańsk »

Szukasz dobrego DJ-a na ślub lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to najlepszy wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najpiękniejszych fragmentów Twojego życia - przyjęcie weselne. Oprócz wesel, w mojej ofercie znajduje się też oprawa muzyczna bali studniówkowych. Wyróżnia mnie pasja, pilność oraz świetne zaplecze sprzętowe. Gwarantuję pełną satysfakcję.

W temacie przygotowania wesela, zdaję sobie sprawę jak istotne są detale. Pracuję na przyjęciach okolicznościowych w weekendy, dlatego środek tygodnia poświęcam na spotkania z Kontrahentami i analizowanie szczegółów umowy. Jestem tradycjonalistą, ale jestem otwarty na nowoczesne trendy oraz rzecz jasna na sugestie Klientów. Wybierając mnie otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu od początku do końca imprezy weselnej. Nie korzystam z alkoholu i poświęcam się w całości swojej pracy. Mam przekonanie, iż impreza weselna powinna być czymś zdecydowanie wyjątkowym. Moim wielkim atutem, który wyróżnia mnie spośród konkurencji jest fakt, że pracuję w duecie. Moi Zleceniodawcy mają do dyspozycji dwie możliwości - DJ + konferansjer albo DJ + wokalista/akordeonista. Skąd taki wybór? W duecie, mamy poszerzone możliwości przy organizowaniu zabaw dla gości oraz doborze gadżetów.

Mamy w zanadrzu nagłośnienie, które dobrze sprawdzi się na weselach oraz innych imprezach, nawet do 700 osób. Sprawdź nasze możliwości, a jeśli spodoba Wam się oferta, skontaktuj się ze mną w sprawie wolnego terminu. Masz możliwość negocjacji ceny.

szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: