Podkategoria: Film


Fotograf rybnik

Fotograf rybnik »

Najswobodniej można odszukać go wpisując w wyszukiwarkę frazę fotograf rybnik, ale jego zdjęcia można dodatkowo obejrzeć na Facebooku. W trakcie spotkania z klientami okazuje się miłym młodym człowiekiem, który tryska dowcipem i korzystną energią. Lojalny swojej pasji jaką stanowi fotografia, nieustannie optymalizuje własny warsztat, kształcąc się oraz poprawiając. Na mojej stronie przeznaczonej fotografii ślubnej obejrzeć można kompletne reportaże oraz wybitnie pomysłowe plenery ślubne. Ponadto zdjęcia ślubne rybnik Pani Młodej i Pana Młodego przeważnie robimy w drugim dniu niż ceremonia zaślubin, a miejsca owych plenerów coraz częściej przenoszą się poza teren Kraju. Moim znakiem rozpoznawczym jest utrwalanie realności. Profesjonalny fotograf ślubny rybnik ma za zadanie skupianie uwagi przede wszystkim na ludziach i ich emocjach.

szczegóły wpisu »

Kino online

Kino online »

Filmy w takich kategoriach jak przykładowo Bajki, Biografie, Horror, Melodramat, Sensacyjne, Western dostępne są bez żadnych opłac na witrynie internetowej www.obejrz.pl!
To rewelacyjnie, że da się za darmo obejrzeć takie filmy, a to legalnie! Tak, albowiem filmy te prezentowane są przez tych, którzy posiadają do nich prawa (na przykład z takich portali jak Megavideo).
Zobacz koniecznie nowe filmy na www.obejrz.pl! Czysta rewelacja, wspaniałe i darmowe filmy dla każdego - online! Nie możesz tego przegapić.

szczegóły wpisu »

Warsztaty Filmowe

Warsztaty Filmowe »

Bahama Films świadczy swe usługi od 2009 r. Oferta Bahama Films to min. pisanie scenariuszy oraz tworzenie filmów.

Chcesz dowiedzieć się jak napisać scenariusz filmowy? zapisz się na nasze warsztaty scenariuszowe bądź Warsztaty Filmowejuż dziś!!!

Pisanie scenariuszy wymaga naprawdę dużej wiedzy i odbycia odpowiednich praktyk. Trzeba zainteresować widza tak aby film był interesujący i trzymający w napięciu a zarazem aby widz chciał go obejrzeć do końca... Trzeba zadbać o odpowiednią ekspozycję gdyż jest to naprawdę ważny element scenariuszy.

Chcesz samodzielnie napisać swój własny scenariusz? - Zapisz się na nasze warsztaty filmowe bądź scenariuszowe.

Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Filmy online za darmo

Filmy online za darmo »

kinoQ to najlepszy zbiór najnowszych filmów online, a to wszystko zupełnie za darmo. Zobacz najnowsze premiery kinowe. Wszystkie filmy są z lektorem, dubbingiem lub napisami. Codziennie możesz cieszyć się oglądaniem filmów na naszym serwisie nie wychodząc z domu. Zapraszamy do oglądania zarówno polskich jak i zagranicznych filmy. Nie czekaj oglądaj teraz bez rejestracji.

szczegóły wpisu »

III Wojna Światowa - Unikatowy Zbiór Filmów

III Wojna Światowa - Unikatowy Zbiór Filmów »

TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI!!!

Filmy z Iraku, Afganistanu, Czeczenii. Zamachy bombowe, ataki na wojskowe konwoje, ostrzał snajperów, walki w terenie miejskim.

Wojną w Iraku zainteresowałem się w latach 2003 - 2004. Od tamtego czasu wyszukuję w sieciowych zasobach filmy związane z tą wojną. Obserwując ciągłe zainteresowania użytkowników internetu tym tematem, postanowiłem stworzyć kompilację DVD Video. W jej skład wchodzą najciekawsze filmy jakie udało mi się zdobyć, które przedstawiają punkt widzenia irackich partyzantów lub jak kto woli terrorystów.

Na stronie znajdziesz zamachy bombowe na wojskowe pojazdy, ostrzał snajperów, strzelaniny, amerykańskie akcje lotnicze.

Dodatkowo wysokiej jakości artykuły - historia, wywiad, geopolityka, społeczeństwo.

TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI!!!

szczegóły wpisu »

Filmy online

Filmy online »

Szukasz dobry blog o serialach? Jeśli tak, to doskonały blog odnajdziesz na stronie e-filmownia.pl! To faktycznie najlepszy blog - wspaniałe wpisy. Wyszukasz tam wpisy w takich kategoriach jak Chichot losu, Filmy, Przepis na życie, Seriale Tv Shows.
Wpisy na tym blogu trzymają naprawdę wysoki poziom. Nie ma możliwości, żeby się męczyć przy tej lekturze. Oczywiście na blogu jest wiele wstawek filomwych - o tym również powinno się pamiętać.

szczegóły wpisu »

Film - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: