Wyspa gier


Wyspa gier

W deszczowy dzień już nawet dobry film mi nie pomaga. Ostatnio chyba za dużo ich widziałam. Robienie zdjęć minkom mojej córki to fantastyczny pomysł, gdyby nie fakt, że ani aparat, ani komputer nie mają już wolnej pamięci na moje nowe dzieła. Portale społecznościowe i chaty już też się przejadły. Warto byłoby znaleźć coś nowego. W wycieczce po Internecie i w pogoni za poszukiwaniem czegoś, co skutecznie zabije czas w to deszczowe popołudnie, trafiłam na stronę z grami flash online. 

I znalazło się coś, co przyciągnęło moją uwagę. Gry, w których mogę zmierzyć się z realnymi przeciwnikami, a nie z komputerem. Gry multiplayer.  Najpierw zagrałam w bilard, później w jakąś grę, która polegała na zajęciu jak największego pola na planszy za pomocą skaczących kuleczek w świecie Mario wyspa gier. Niestety w tym wypadku przegrałam. Nie dałam się natomiast w szachach. Zresztą gry logiczne to zawsze była moja mocna strona i rzadko, kto potrafił mnie pokonać.

Na konie postanowiłam jeszcze zagrać w jakąś grę zręcznościową. Padło tym razem na przygoda [url=http://grywyspagier.pl/graj/w/4588/przygoda-scooby-doo/Scooby Doo[/url]. Przyjemna, ale jak dla mnie za trudna. Widać to nie był czas bym się w niej popisała. No i minął mi dzień na graniu online. Co prawda, nie był to szczyt marzeń na formę spędzania wolnego czasu, ale przynajmniej przeczekałam deszcz. 

Szczegóły strony grywyspagier.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę grywyspagier.pl:

Wyspa gierLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: