Podkategoria: Usługi internetowe


« poprzednia strona · 3

Domeny

Domeny »

Pragniesz zarejestrować domenę? Lepiej trafić nie mogłeś. Proponujemy jedne z najniższych stawek za domeny w Polsce. U nas możesz także nabyć domeny na giełdzie domen oraz zamówić hosting dla swojej strony www. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury vat. Buduj swoje strony tylko na najlepszych serwerach!

szczegóły wpisu »

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych »

Obecnie założenie działalności e-commerce nie wymaga wiele wysiłku ani - w szczególności - pokaźnego wkładu finansowego, co sprawia, że coraz więcej ludzi zaczyna interesować się taką formą zarabiania. Niestety jednak nie wszystkie sklepy są już na starcie pewnikiem opłacalności. Żeby jednak wzmocnić swoje szanse, dobrze jest skorzystać z oferty Grupy PFF, oferującej najlepsze rozwiązania na rynku, przygotowane pod kątem możliwie najsprawniejszej obsługi klientów. Kiedy sklepów jest praktycznie nieskończenie wiele, liczyć zaczyna się jakość.

szczegóły wpisu »

Odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych

Odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych »

W serwisie komputerowym w Warszawie odzyskujemy utracone dane ze wszystkich rodzajów nośników. Od dysków twardych, poprzez dyski zewnętrzne, macierze RAID, a także karty pamięci i pendrive. Odzyskujemy wszystkie rodzaje danych, w tym również zdjęcia i dokumenty.Pomożemy Państwu wyjść z tych opresji – wykonujemy odzyskiwanie danych z dysków twardych i nie tylko.

szczegóły wpisu »

It poznań

It poznań »

Jeżeli informatyka jest Ci obca, a potrzebujesz profesjonalnej obsługi z dziedziny informatyki - musisz zaznajomić się z nasza ofertą. Przedsiębiorstwo Partnerhosted działa na terenie Poznania a także okolicznych miejscowości i również zapewnia szeroko pojęte usługi outsourcingu informatycznego zarówno aplikacji jak oraz sprzętu. Na domiar tego tego przedsiębiorstwo trudni się adminstracją serwerami, dzierżawą komputerów, dostarczaniem dedykowanego oprogramowania dla różnych branż. Sama oferta zaś kierowana jest nie tylko dla firm ale również osób prywatnych. Kadrę pracowników tworzą ludzie młodzi oraz ambitni społeczność, którzy są informatykami z pasji a nie z obowiązku. Takie stanowisko pozwala nam zapewniać najwyższej klasy usługi i również podołać wymaganiom wielu klientów. Wierzymy, że nasza propozycja sprosta Państwa potrzebom - zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Internet światłowodowy Bartoszyce

Internet światłowodowy Bartoszyce »

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług multimedialnych oferowanych przez operatora telekomunikacyjnego Bart-Sat. Firma swoje usługi oferuje klientom indywidualnym i firmom na terenie Bartoszyc. Do oferowanych usług należy internet światłowodowy, który charakteryzuje się stabilnością łącza, odpornością na warunki atmosferyczne, brakiem limitów. Dostępnych jest pięć pakietów, które różnią się prędkością wysyłania i odbierania danych. Inne usługi to: telewizja cyfrowa oraz telefonia stacjonarna.

W celu uzyskania szczegółów, zapraszamy na naszą stronę firmową www. bartsat. pl

szczegóły wpisu »

Usługi internetowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131